srpskinacionalisti.com

ВЕВЕРИЦА МИЦА И ОСТАЛИ ПЕСМУЉЦИ-ПАТУЉЦИ

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука: 434
Приступио: јан 2012

Re: ВЕВЕРИЦА МИЦА И ОСТАЛИ ПЕСМУЉЦИ-ПАТУЉЦИ

Порука Стефан90 28.8.2012. 9:54

Какав миш,напала си их тамо као лавица,а видим да имаш више патриотског жара у себи него многи овде,добро је лавице :wink: само тако
БОЉЕ ТИ ЈЕ ИЗГУБИТИ ГЛАВУ НЕГО СВОЈУ ОГРЕШИТИ ДУШУ

...,,нема врба колико има Срба али има граната колико и Хрвата''
Аватар
српска вила
Националиста
Националиста

Порука: 256
Приступио: мај 2012

Порука српска вила 28.8.2012. 13:29

... у поверењу ..оно "миш" је из скромности :wink: али, и ради камуфлаже... помишљам - превише је мишева данас, па ће се "још један" међу њима најбоље прикрити..Шалим се... но, нажалост, не и у вези тога да данас, уопште узев, има превише мишева.. Поздрав :P !
"...на непријатеља се устремише и праву змију згазише и умртвише дивљу звер и великог противника и неситога ада свејадца, велим Амурата и сина његова, аспидин и гујин пород, штене лавово и василисково, па са њима и не мало других.."(Натпис на Косовском Стубу - Деспот Стефан Лазаревић)
Аватар
markourosevic
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 168
Приступио: јун 2012

Порука markourosevic 30.8.2012. 22:12

Гледао сам те на јутјубу, а ко што рекох читао сам и коментар. Стварно си права лавица, а у ствари и једно нежно, грацилно женско чељаде. Ко да си од порцелана. Немој погрешно да ме схватиш, стварно тако мислим, шта да радим. Него, не да си оплела по оној теми, свака част! Стварно, кад оно читаш шта су написали пре тебе, некако умиреш од досаде... Они разглабају шта шиптарчине желе и шта планирају... Немам речи. Па јел то наш посао да уз кафицу и тастатуру, и понеку псовку и празну претњу, ширимо њихову пропаганду и тумачимо њихове снове? Тобоже износимо неке чињенице, информације!? Информације? Мало сутра, кад се о томе разглаба по форумима. Ако неко од њих све то чита, а чита, не може да мисли о нама озбиљно. Али твој коментар је нешто што треба да ПРОЧИТАЈУ СВИ. И тачка. Зато тамо и нисам писао после тебе. Свака част Лавици!
МОРЕ МАРКО, НЕ ОРИ ДРУМОВА.. МОРЕ ТУРЦИ, НЕ ГАЗТЕ ОРАЊА!
Аватар
markourosevic
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 168
Приступио: јун 2012

Порука markourosevic 31.8.2012. 21:12

O:) Написао сам ти поруку код оне твоје друге књиге. Дивно си данас причала на радију о Косовским Јунацима! А лепа ти је и она твоја песма што су је прочитали. Посебно је био важан тренутак када си ти читала НАТПИС НА КОСОВСКОМ СТУБУ!!! Лепо! :pla1:
МОРЕ МАРКО, НЕ ОРИ ДРУМОВА.. МОРЕ ТУРЦИ, НЕ ГАЗТЕ ОРАЊА!
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 31.8.2012. 21:59

Мајо морам да те разочарам и кажем да нисам испратио емисију :( заборавим јутрос слушалице кад сам пошао на посао и око 11 се сетим да имаш гостовање,стрчим до Теленора кад тамо немају слушке за мој телефон,онда окренем буразера да ми сними емисију,међутим он има неких проблема са вирусом и не усними...стварно ми је жао и пре свега криво што те нисам чуо,а рекао сам да хоћу ](*,) ако знаш где бих могао да преслушам твоје излагање радо ћу да потражим па ако хоћеш и да прокоментаришем...извини лутко још једном...

Аватар
српска вила
Националиста
Националиста

Порука српска вила 1.9.2012. 1:09

Ма, хајде, нема везе :P што ниси слушао. И неки моји пријатељи такође нису, али би волели да одслушају, па ме питају, као и ти, где да то накнадно чују. Ја имам обећање од новинарке са којом сам разговарала да ће ми снимити емисије. Онда их могу послати маилом, вероватно у више писама, јер су ти аудио-снимци тешки. Ако она одржи обећање могу ти послати, ако се слажеш. Поздрав!
"...на непријатеља се устремише и праву змију згазише и умртвише дивљу звер и великог противника и неситога ада свејадца, велим Амурата и сина његова, аспидин и гујин пород, штене лавово и василисково, па са њима и не мало других.."(Натпис на Косовском Стубу - Деспот Стефан Лазаревић)
Аватар
српска вила
Националиста
Националиста

Порука српска вила 1.9.2012. 1:14

markourosevic ::......
....Али твој коментар је нешто што треба да ПРОЧИТАЈУ СВИ. И тачка. Зато тамо и нисам писао после тебе.

Хвала на подршци!
Последњи пут изменио српска вила дана 1.9.2012. 13:06, измењено укупно 2 пута.
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 1.9.2012. 11:38

српска вила ::Ма, хајде, нема везе :P што ниси слушао. И неки моји пријатељи такође нису, али би волели да одслушају, па ме питају, као и ти, где да то накнадно чују. Ја имам обећање од новинарке са којом сам разговарала да ће ми снимити емисије. Онда их могу послати маилом, вероватно у више писама, јер су ти аудио-снимци тешки. Ако она одржи обећање могу ти послати, ако се слажеш. Поздрав!

Не знам какви су ти то пријатељи ал ајде...стварно сам магарчина што сам пропустио али ако успеш да дођеш до снимка пошаљи ми на мејл.

Аватар
српска вила
Националиста
Националиста

Порука српска вила 1.9.2012. 12:50

Слажем се сасвим - ти неки су "ал ајде-пријатељи". Иначе, свакако шаљем ти, ако добијем снимке.
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 1.9.2012. 14:15

српска вила ::Слажем се сасвим - ти неки су "ал ајде-пријатељи". Иначе, свакако шаљем ти, ако добијем снимке.

ок послао сам ти на приватне мејл

Аватар
српска вила
Националиста
Националиста

Порука српска вила 1.9.2012. 16:15

Стефан90 ::ок послао сам ти на приватне мејл

Ако сам добро разумела (?) послао си ми на приватне поруке, али мени није стигла ни једна.
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 1.9.2012. 16:23

српска вила ::
Стефан90 ::ок послао сам ти на приватне мејл

Ако сам добро разумела (?) послао си ми на приватне поруке, али мени није стигла ни једна.

Да на приватне,горе лево поред подешавања...како није???

Аватар
српска вила
Националиста
Националиста

Порука српска вила 1.9.2012. 17:02

Јесте, горе, лево, поред подешавања, мени пише о порука. Па онда кад уђем тамо где су ми поруке пише у сандучету - нема или рецимо сачуване поруке - нема. (Мислим, то је у реду, мени нико није ни писао до сада приватне поруке, нити сам ја коме, кратко сам на форуму, а захваљујући теби нешто више активна, сад последњих дана...). Међутим, твоје поруке - нема.
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 1.9.2012. 18:14

Јел ок сад? :-k

Аватар
српска вила
Националиста
Националиста

Порука српска вила 1.9.2012. 18:26

Све у реду, стигла је :P , а плус обавестили су ме и маилом на моју адресу.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 8 гостију