srpskinacionalisti.com

Све о спорту

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1267
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Re: Све о спорту

Порука Делија са Севера 12.6.2012. 18:35

lakys ::СРБ
Тим Звезде са Робертсом је био скупљи од Партизановог тима. Сваки Звездин тим у последњих 10 година је био скупљи.

Ја мислим да од свих твојих бисера је овај највећи. Хајде онда да изузмемо фактор судијског намештања, које ти оспораваш. Зар је логично онда да ви доминирате 10 сезона са слабијим тимом. Запитај се има ли логике у томе!

Играју вам репрезентативцци, млади репрезентативци

А који нам то репрезентативци играју? Наброј ми их молим те. Ја сам теби већ набројао репрезентативце из Партизана. Од младих репрезентативаца ту је само Недовић, који има ужасно малу минутажу.

lakys ::Проблем вас цигана је тај што ви не навијате за овај вештачки клуб јер једноставно не можете да се индентификујете са клубом фмп који се данас зове Дива. Вас води мржња и комплекс према Партизану.

Комплекс је када тим за који тврдиш да је ФМП зовеш Дива по генералном спонзору само да не би изговорио Црвена Звезда. То је као када бих ја вас звао МТС. Али ја немам комплексе за разлику од тебе.

lakys :: Ваш једини циљ и неостварена жеља је да победите Партизана и узмете нам титулу. На било који начин. А добро знате да то не може.

Ено га онај мајмун се убио зато што је мислио да Звезда не може да победи Партизан. Боље се и ти окани тог залуђивања. Не убеђуј сам себе у неке ствари. Мисли својом главом!

lakys ::Пешић је на паркету 2 метра током целе утакмице. Неспортски фаулови се не свирају. Ударање са леђа, ударање ногама се не санкционише. Међутим, вечерас се игра у нашој кући.

Пешић некад и уђе на терен, али не претеруј. А ово си остало све измислио. Наброј ми те ситуације!
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука: 4452
Приступио: мар 2008

Порука lakys 12.6.2012. 19:35

Делија са Севера

Види дечко, клуб ти је настао ове године тако што је прешло 4 играча у ФМП. Који си ти комплексаш брате мили, то није нормално.
Тај клуб Црвена Звезда Београд Дива није члан спортског друштва Црвена Звезда. У принципу то мене баш боли к**** али то показује колико сте ви цигани јадни када навијате против нас а не за ваш клуб јер га немате. Ми смо вам га угасили.
Ено га онај мајмун се убио зато што је мислио да Звезда не може да победи Партизан

Момчино, све си о себи рекао. Жив ти мени и здрав био.
Николићу Томо-сексуалцу хомо!
Аватар
cheyennee
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 772
Приступио: јун 2010
Место: Veoma Velika Srbija ( Srbija+Crna Gora+Republika Srpska+akoBogdaiRepulikaSrpskaKrajina)

Порука cheyennee 12.6.2012. 20:25

Руски навијач убијен у нападу пољских хулигана.
«Јер држава је исто што и кућа, а народ чељад у њој...»
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 12.6.2012. 21:41

Пуњење, зашто ћутите пичке циганскеееееееееееее. =D>
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука lakys 12.6.2012. 22:45

Пуни кучку Човићеву :mrgreen:
cheyennee
Руски навијач убијен у нападу пољских хулигана.

Пичкетине пољске :twisted:
SRB90
Националиста
Националиста

Порука: 477
Приступио: сеп 2009
Место: Oкупирана земља

Порука SRB90 12.6.2012. 23:23

Cestitao bih Partizanu ,ali me jos boli. Probudili su se Macvan i Kecman i uz pomoc sudija to je dovoljno .Steta B.Popovic kasno proradi. Vidi se iskustvo Partizana iz Evrope.Lizemerno, dok je Partizan igrao grubu odbranu pozivali su se evroligu,a danas kada je Pesic naucio Zvezdine igrace kako se igra to je grubo. Kada pogledam onu iskompleksiranu stoku na tribinama zahvalim se Bogu sto me je svrstao medju normalne odnosno sto navijam za Zvezdu. Stoka sa tribina je kao i lakys imala problem sa komsijom kada su dete bili i vide se posledice.
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука lakys 12.6.2012. 23:36

хахахахаха :D :D :D
''уз помоћ судија'' :D
Анђушић 4 личне од тога једна ок, друга ајде нека буде, трећа и четврта је брука судија. Мачван лупа банану Лешићу (Гробарчини) чиста банана асудија свира фаул а после се извињава. Бруке приградске!
Узимамо титулу Железнику алооооо, па што тамо игра Црвена Дива?! Па зато што је то ФМП! Мрзите Партизан, немате свој клуб, као курди навијате за све наше противнике, па нећете титулу још 111 година да видите. И у фудбалу и у кошарци. :D
Црвена фузијо, У ИНДИЈУ И ПАКИСТАН, ТАМО РОМИ ОВДЕ САМО ПАРТИЗАН!!!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 12.6.2012. 23:43

Узимамо титулу Човкету усред Железника. Мало тога има слађе од наведоног. :D

Слика
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука: 434
Приступио: јан 2012

Порука Стефан90 13.6.2012. 8:12

Са +17 на +2 звезда показала озбиљност и пожртвованост,не свиђа ми се што нису форсирали мало више шут за три поена.
БОЉЕ ТИ ЈЕ ИЗГУБИТИ ГЛАВУ НЕГО СВОЈУ ОГРЕШИТИ ДУШУ

...,,нема врба колико има Срба али има граната колико и Хрвата''
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука: 1541
Приступио: нов 2011

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 13.6.2012. 10:26

Растурамо партизанију сигурно пред нашим навијачима,и онда у 5 утакмици ћемо покушати да их добијемо,што није немогуће и освојимо титулу. Највећа је,највећа моја Звезда Црвена...
SRB90
Националиста
Националиста

Порука: 477
Приступио: сеп 2009
Место: Oкупирана земља

Порука SRB90 13.6.2012. 10:56

Pisem sa telefona i nisam u mogucnosti da pisem cirilicom i ne mogu puno da ulazim u sustinu utakmice. Nadam se Delijo ,ali se bojim da sudije,grupa kriminalaca i oni mrzitelji sa tribina nece dozvoliti.Sudija ne sudi ociglednu nesportsku Kecmanu,tehnicku Raduljici i onom nazovi treneru.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 13.6.2012. 11:17

ДЕЛИЈА86ЦЗБГ ::Растурамо партизанију сигурно пред нашим навијачима,и онда у 5 утакмици ћемо покушати да их добијемо,што није немогуће и освојимо титулу. Највећа је,највећа моја Звезда Црвена...

:lol: Мислиш у Железнику пред вашим рент а кар навијачима које је Човке изнајмио да му бодре ФМП. Добар сан, али ништа више од тога. :D
Аватар
ландсер
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 197
Приступио: дец 2011
Место: Нови Сад

Порука ландсер 13.6.2012. 15:05

cheyennee ::Руски навијач убијен у нападу пољских хулигана.

Није нико убијен, не преноси лажне информације.
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука: 1541
Приступио: нов 2011

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 13.6.2012. 15:33

Како лажне информације кад је и на телевизији објављено,Путин је одмах после тога послао своје изасланике у Пољску.
Аватар
ландсер
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 197
Приступио: дец 2011
Место: Нови Сад

Порука ландсер 13.6.2012. 15:52

Није погинуо, Курир је измислио причу о погибији. Погледај било где другде видећеш да има само повређених, а не и погинулих.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост