srpskinacionalisti.com

Све о спорту

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
SRB90
Националиста
Националиста

Порука: 477
Приступио: сеп 2009
Место: Oкупирана земља

Re: Све о спорту

Порука SRB90 13.6.2013. 13:24

Каква доминација?
Шта ти ,твој народ,држава имају од успеха 12 кошаркаша и једног тренера.

Вест Партизан првак Србије,а испод ње Николић и Јахјага на заједничком састанку,наравно наш народ брига за државу,већ се залуђује спортом.

Новинари и власт већ месецима пале навијаче,желећи инциденте на спортским борилиштима да би се народ замајавао са тим,а не кључним животним проблемима.
Двојици људи који пливају у свим режимима медији су дали простор за личне расправе ,а расправе о битним стварима иду у други план.
Док су год фарма,певаљке,спорт битне ствари нема боље будућности..

Младима дај спорт да троше енергију,људи у средњим годинама сломљени за борбу немају снаге ни жеље,а пензионери живе свој живот ,године пролазе,све горе стање,а ми се настављамо да уништавамо свој живот,већина живећи као робови.

ЏАБА ВАМ НОВЦИ МОЈИ СИНОВЦИ!Ништа од титуле ни ове године, за КК фмп,црвена звезда,вучић,ђилас и човић!

Какви новци?Коме су џабе? Ђиласа брига и за Звезду и Партизан,он своје паре скупља,док се стока на трибинама се вређа,а он остаје не додирнут,Вучић разбија државу.
Зашто тај препоштени Вујошевић не изађе пред народ и каже колика ми је плата.
Има титула за Дачића,Љајића,Станишића,Симатовића ..пустимо те клиначке форе и песме битанги који своју ''љубав'' добро наплаћују.
Аватар
Маре Војвода
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 165
Приступио: мар 2011

Порука Маре Војвода 13.6.2013. 14:34

SRB90, ајд не сери молим те! Да је обрнута ситуација и ти би овде ликовао.
Знаш колико ме боли к...ц за народ, који је уместо најмлађег доктора правних наука, изабрао човека који је купио диплому. Што на последњим изборима, они што су продали Космет за европу прелазе свуда цензус и добијају по 50%, сад ја на теми о спорту морам да размишљам о мастеру, о тешкој ситуацији, о пензијама, па да тај човић врати тих 20 милиона евра од агробанке што је узео било би за пензије.
И шта тебе брига колика је Вујошевићева плата, боље се брини како је замрзнута права кк звезда и колики је дуг фк звезде.Сад си се сетио Србије кад сте пукли, тешког живота,медијског спиновања и сл ствари има тема и за то, ово је спорт!
Ето неће се живети боље јер је Партизан првак, да сте ви како се већ зовете, победили можда би се и живело боље.
Слика
СРБИЈА ЈЕ ВЕЧНА ДОК СУ ЈОЈ ДЕЦА ВЕРНА!
ЖИВЕО ПАРТИЗАН И МАЈКА СРБИЈА!
ЈЕДАН ЈЕ ЧЕТНИЧКИ ВОЈВОДА ДР ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ!
SRB90
Националиста
Националиста

Порука SRB90 13.6.2013. 18:35

SRB90, ајд не сери молим те! Да је обрнута ситуација и ти би овде ликовао.

Ниси видовит да погађаш будућност.
Мени су спорт људи попут Вујошевића,Човића,плаћених навијача и новинара згадили.Све оно најлошије у људима у српском спорту се испољава.
Увреде нечије породице,изгледа и слично за мене не представљају доминацију.
Ја сам спорт на други начин замишљао ,а не стотине полицајаца око терена,да примитивци своје фрустрације не би лечили на спортистима.
Док једном не деси се катастрофа,када десетине људи изгуби живот тек онда Србин ће доћи памети.

Знаш колико ме боли к...ц за народ, који је уместо најмлађег доктора правних наука, изабрао човека који је купио диплому. Што на последњим изборима, они што су продали Космет за европу прелазе свуда цензус и добијају по 50%, сад ја на теми о спорту морам да размишљам о мастеру, о тешкој ситуацији, о пензијама, па да тај човић врати тих 20 милиона евра од агробанке што је узео било би за пензије.

Сад си се сетио Србије кад сте пукли, тешког живота,медијског спиновања и сл ствари има тема и за то, ово је спорт!

Мене је брига за народ, што тебе српски народ не интересује ,а пишеш на форуму српских националиста је твоја брига.
Тај народ је бирао најмлађег доктора правник наука,али тај доктор није имао памети да то искористи.
Деведесетих година запад није имао толики уплив у одређивање власти ,а тај човел није то знао искористити.
Лоша власт то и хоће да не размишљаш,и за то служи спорт.Твоја логика је :брига ме за тешку ситуацију ја гледам спорт и нечија закуцавања и поене,а за 10 дана нећу ни сећати већине утакмица.
Знаш ли колико је поена постигао Лучић,Вестерман у утакмици финала Јадранске лиге ,без помоћи.
Не знаш ,као ни ја колико је голова постигао Прлаиновић у финалу Лш.

И шта тебе брига колика је Вујошевићева плата

Зато што је лицемеран,џабе вам новци,а нема говора о његовој плати.Ту изјаву људи који не размишљају упили су као молитву.
Колика је његова плата ,занима ме као човека који финансира тај клуб Партизан .

боље се брини како је замрзнута права кк звезда и колики је дуг фк звезде.

Што да се бринем,ја ћу се бринути о стварима битним за мој живот.

Ето неће се живети боље јер је Партизан првак, да сте ви како се већ зовете, победили можда би се и живело боље.

У Србији се неће боље живети док народ размишља о спрорту и сличним глупостима.
Док су му идоли полуписмени људи попут Саше Илића,док је одушевљен потезима Вујошевића,Човића.
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 13.6.2013. 19:18

SRB90 ::Каква доминација?
Шта ти ,твој народ,држава имају од успеха 12 кошаркаша и једног тренера.

Вест Партизан првак Србије,а испод ње Николић и Јахјага на заједничком састанку,наравно наш народ брига за државу,већ се залуђује спортом.

Новинари и власт већ месецима пале навијаче,желећи инциденте на спортским борилиштима да би се народ замајавао са тим,а не кључним животним проблемима.
Двојици људи који пливају у свим режимима медији су дали простор за личне расправе ,а расправе о битним стварима иду у други план.
Док су год фарма,певаљке,спорт битне ствари нема боље будућности..

Dobro nisi pomenuo i HAARP iz Barajeva. Sacuvajte bar malo dostojanstva. :wink:
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Маре Војвода
Млади националиста
Млади националиста

Порука Маре Војвода 13.6.2013. 20:21

SRB90, ајде лепо да укинемо спорт док ви не будете шампиони! Не зезај више, сад не треба да пратимо спорт јер живимо лоше, ево ја ћу престати да пратим спорт, ако ћемо због тога живети боље.
Verterdegete, јел видиш ово чим не могу да буду шампиони почну да траже разлоге, досад је Толе био крив за све, сад јер не могу да буду шампиони треба угасити спорт јер залуђује.
Слика
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 14.6.2013. 2:03

ма комшиница се фемка. Воли Она да ју ми карамо :D
Она не уме да се радује титули, била би збуњена да је освоји. Али воли да игра са нама због карања. Они били мирнији после утакмице јер карање било добро и комшиница иде да пајки ко бебица :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
SRB90
Националиста
Националиста

Порука SRB90 18.6.2013. 0:44

Dobro nisi pomenuo i HAARP iz Barajeva. Sacuvajte bar malo dostojanstva. :wink:

Шта ти ово значи? Шта је нетачно написано?

ајде лепо да укинемо спорт док ви не будете шампиони! Не зезај више, сад не треба да пратимо спорт јер живимо лоше, ево ја ћу престати да пратим спорт, ако ћемо због тога живети боље.

Нисам ја написао да треба спорт да се укине,већ се у Србији превише места даје спорту.
Народ се интересује за Ђоковића..троши енергију на Звезду и Партизан, а оно најважније га не занима.

У друштву какво је наше,спорт служи за скретање пажње са важних проблема.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 19.6.2013. 3:12

СРБ а у којој то држави спорт данас није у служби власти?
Светске федерације (мислим њихова руководства) су у служби мама краљице.
Национални савези морају углавном како каже светска кућа а оно што остане раде по налогу националне владе.
Па само будала мисли и верује да на пример у тенису федерација не одлучује када је доста да неко буде нумеро 1. Или обрнуто, када одлучује да неко буде нумеро1.
Када неко одбије да се повинује (сестре Вилијамс за пример), следе додатне ''мере'' како не би биле нумеро 1 и како би женски тенис постао уноснији посао.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 19.6.2013. 3:20

СРБ а у којој то држави спорт данас није у служби власти?
Светске федерације (мислим њихова руководства) су у служби мама краљице.
Национални савези морају углавном како каже светска кућа а оно што остане раде по налогу националне владе.
Па само будала мисли и верује да на пример у тенису федерација не одлучује када је доста да неко буде нумеро 1. Или обрнуто, када одлучује да неко буде нумеро1.
Када неко одбије да се повинује (сестре Вилијамс за пример), следе додатне ''мере'' како не би биле нумеро 1 и како би женски тенис постао уноснији посао.
Аватар
Краљевина_Србија
Националиста
Националиста

Порука: 384
Приступио: нов 2011
Место: Београд, Краљевина Србија

Порука Краљевина_Србија 19.6.2013. 20:08

Превише се багра из власти умешала у спорт. И Партизан и Звезда у својим управним одборима имају политичаре из власти. Човић је крао паре које су се одвајале за Косово и Метохију и сада да га подржавају Делије који су већински родољуби. Ми имамо кадар СПС-а у управном одбору ФК-а и исто се већина Гробара сматра за родољубе. Да не причам да за Србију нема спаса док не одбацимо пентаграм(петокраку, која је сатанистички знак) са грбова два клуба која скоро цела Србија подржава и носи њихове дресове. Спорт и политика не смеју заједно!!!
Ставимо белог орла на грб браћо. Јесмо ли Срби или смо југословени???
Од памтивека вуци кољу јагањце,
а никада ниједно јагње није заклало вука;
па ипак је у свету више јагањаца него вукова.

Владика Николај Велимировић
SRB90
Националиста
Националиста

Порука SRB90 19.6.2013. 22:04

Човић је крао паре које су се одвајале за Косово и Метохију и сада да га подржавају Делије који су већински родољуби. Ми имамо кадар СПС-а у управном одбору ФК-а и исто се већина Гробара сматра за родољубе.

Пусти то тзв.родољубље навијача.За новце продаће они и Србију и оца и мајку.

Да не причам да за Србију нема спаса док не одбацимо пентаграм(петокраку, која је сатанистички знак) са грбова два клуба која скоро цела Србија подржава и носи њихове дресове.Ставимо белог орла на грб браћо

Људи са петокракама гинули су за слободу народа.
И мени смета претерано форсирање петокрака,као и што ми смета превише крстова и белих орлова.

Јесмо ли Срби или смо југословени???

Ја сам и Србин и југословен.
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука: 2438
Приступио: дец 2007

Порука Саша72 5.7.2013. 19:22

Ноле у финале, гвна енглеска наравно навијала против Србина.
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
Аватар
Маре Војвода
Млади националиста
Млади националиста

Порука Маре Војвода 18.7.2013. 19:20

Краљевина_Србија ::Превише се багра из власти умешала у спорт. И Партизан и Звезда у својим управним одборима имају политичаре из власти. Човић је крао паре које су се одвајале за Косово и Метохију и сада да га подржавају Делије који су већински родољуби. Ми имамо кадар СПС-а у управном одбору ФК-а и исто се већина Гробара сматра за родољубе. Да не причам да за Србију нема спаса док не одбацимо пентаграм(петокраку, која је сатанистички знак) са грбова два клуба која скоро цела Србија подржава и носи њихове дресове. Спорт и политика не смеју заједно!!!
Ставимо белог орла на грб браћо. Јесмо ли Срби или смо југословени???

=D> =D> =D>
Слика
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 5 гостију