srpskinacionalisti.com

STOP turskim serijama

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Accuphase
Националиста
Националиста

Порука: 402
Приступио: дец 2011

Re: STOP turskim serijama

Порука Accuphase 12.5.2012. 13:27

Стекс95ПФК ::
ландсер ::Не знам како мислиш да те било ко схвати озбиљно са таквим аватаром... Да ли ти уопште знаш шта прецртаваш?

Иди бре слушај Landser и шовинистички Ossian, и метаниши уз та срања!

ЖИВЕЛА МАЈКА РУСИЈА! ДОЛЕ ТРУЛИ ЗАПАД!

Ovo je komunistički poklič, iz najcrvenijih sovjetskih vremena, samo malkice preinačen !
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Порука Стекс95ПФК 7.11.2012. 13:49

ЈАРОМИР ::Турски је јако огаван језик . Азијски језик нимало сличан српском, нити било којем европском језику, једноставан стран за уши човјека из Србије и Европе.

Тачно је да је турски дисхармоничан језик (барем тако звучи). Међутим, ако се некоме не свиђа турски, могу да мислим како му онда звуче казашки, азерски, татарски, киргишки, узбечки и слични језици.

Иначе, дански, немачки, холандски, шведски, норвешки, исландски и слични језици исто звуче одвратно, као мешавина преглаавања, дреке, мумлања, гроктања, а као у случају данског, као дављење.
Истина је непроменљива и вечна.
Аватар
Новаков Грујица
Националиста
Националиста

Порука: 347
Приступио: мар 2012

Порука Новаков Грујица 7.11.2012. 20:13

Замислите само како Татарима, Казасима и Швеђанима звучи србски...
Удри врага, не остав' му трага,
али губи обадва свијета!

Слика
"Дисциплина - мать Победы!" - Суворов
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Стекс95ПФК 9.11.2012. 1:12

Новаков Грујица ::Замислите само како Татарима, Казасима и Швеђанима звучи србски...

Иако не разумем уопште казашки и киргишки језик (изузев понеке речи која је идентична са турском речју, јер су то сродни језици), мени барем визуелно делује лепше него на пример текст на гајевици, који разумем.
Зато што је ћирилица ЛЕПШЕ писмо од латинице.
Аватар
ландсер
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 197
Приступио: дец 2011
Место: Нови Сад

Порука ландсер 9.11.2012. 1:22

По мени, турске серије су куд и камо мање штетне од америчко-британских... Погледајте само на шта личе женске (а и мушке) особе у тим серијама и филмовима.
Radenko
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 6
Приступио: јун 2012

Порука Radenko 11.11.2012. 12:58

Процитах како неко реце да је турски језик огаван и није угодан за уси и не бих се слозио са тиме. Турски језик а и музика су веома распрострањени у српском језику и на овим просторима. Колико само турцизама користимо свакодневно, колико су они заступљени по селима и у старијем народу који није имао прилику да заврси сколовање? Мрзимо ли турски језик, ми уствари мрзимо део себе.
Dobrovoljni
Националиста
Националиста

Порука: 393
Приступио: јун 2011

Порука Dobrovoljni 12.11.2012. 1:05

Ma da,po tvojoj tvrdnji mi smo Srbi sa Marsa pali u zemlju Srbiju,nismo znali sta je zemaljska kugla,covecanska kultura,red,cast,znanje i postenje, kako se prica,peva i sta se kako zovo i onda su dosli famoznotiranski Turci sa sabljom u ruci i naucili nas covecanstvu :lol: Kukala vam majka o sopstvenom omalovazavanju #-o .Jesili se cemernice ikada zapito ili si samo aplaudirao ](*,) -Puna Srbija famoznog Rimskog groblja a,nidje ni jednoga jedinoga Srbskoga groba starijeg od par stotina godina u zemlji srbiji,ni jedan arheolog nece da nadje u danasnjem savremenom dobu :roll: .Mi domorodci a, oni prolaznici,tirani i ubice :doubt:Ciju li to pustu istoriju citate-Sram da vas bude sopstvene guzic."jad,cemer i beda
Ако се не углача ни драги камен не светли.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 12.11.2012. 14:34

Radenko ::Процитах како неко реце да је турски језик огаван и није угодан за уси и не бих се слозио са тиме. Турски језик а и музика су веома распрострањени у српском језику и на овим просторима. Колико само турцизама користимо свакодневно, колико су они заступљени по селима и у старијем народу који није имао прилику да заврси сколовање? Мрзимо ли турски језик, ми уствари мрзимо део себе.

Балија, молим модераторе да реагују.
Radenko
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 6
Приступио: јун 2012

Порука Radenko 13.11.2012. 6:21

ЈАРОМИР ::Балија, молим модераторе да реагују.

Хвала на детаљној анализи, Јајомире. Пих!
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Стекс95ПФК 18.11.2012. 15:33

ЈАРОМИР ::
Radenko ::Процитах како неко реце да је турски језик огаван и није угодан за уси и не бих се слозио са тиме. Турски језик а и музика су веома распрострањени у српском језику и на овим просторима. Колико само турцизама користимо свакодневно, колико су они заступљени по селима и у старијем народу који није имао прилику да заврси сколовање? Мрзимо ли турски језик, ми уствари мрзимо део себе.

Балија, молим модераторе да реагују.

Шад ап, кобасичар. Како је било на Октобарфесту ономад? Изложи нам своје утиске.
Плазма
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 23
Приступио: сеп 2012

Порука Плазма 1.12.2012. 10:29

Ништа горе од тих турских глупости.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 13 гостију