srpskinacionalisti.com

Новак Ђоковић одликован Карађорђевом звездом

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Re: Новак Ђоковић одликован Карађорђевом звездом

Порука Đorđo Napolitano 15.7.2013. 21:54

Гласајте за нашег Нолета највећег Србина на свету док се он одмара у Дубровнику

http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?i ... eOPvKxR2vl
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Ружица
Војвода
Војвода

Порука: 2122
Приступио: јан 2012
Место: Београд

Порука Ружица 15.7.2013. 23:44

Đorđo Napolitano ::Гласајте за нашег Нолета највећег Србина на свету док се он одмара у Дубровнику

И из овог прилога - стоји... Đorđo Napolitano !!!
Зашто???
Ко је, опет питам: Đorđo Napolitano ?
Присталица... Наташе Кандић???
Заклињем се са три прста са овога Светог Крста живот дајем за спас Србства!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 16.7.2013. 16:21

Ружица ::
Đorđo Napolitano ::Гласајте за нашег Нолета највећег Србина на свету док се он одмара у Дубровнику

Зашто???

Đoković je običan udarač loptice kojeg je naš narod promovisao u nacionalnu ikonu i najvećeg živog Srbina i to dosta govori o nama kao narodu, nije ni čudo što je narod birao vlast kakvu je birao.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 16.7.2013. 16:53

Polako, sad je krenuo da gubi. Uskoro ces da vidis sta ce taj isti narod da mu radi.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Ravnogorac1991
Националиста
Националиста

Порука: 222
Место: Јошаничка Бања, Краљевина Србија

Порука Ravnogorac1991 16.7.2013. 21:44

Новак Ђоковић ће имати моје поштовање док год будем жив. То што га је пре неки дан у медијима напала Наташа Кандић (или Соња Бисерко, или нека њима слична фукара) је по мом мишљењу довољан показатељ да је човек на правом путу.
Ravnogorac1991 ::ЈЕДАН ЈЕ НОВАК ЂОКОВИЋ!!!
Аватар
Ружица
Војвода
Војвода

Порука Ружица 16.7.2013. 23:08

Зашто???

Đoković je običan udarač loptice kojeg je naš narod promovisao u nacionalnu ikonu i najvećeg živog Srbina i to dosta govori o nama kao narodu, nije ni čudo što je narod birao vlast kakvu je birao.

Ђоковић није "обичан играч - ударач лоптице" - већ најбољи тенисер на свету!!! Дуго је на врху... ако "почне да губи" - и то ће бити нормално...
Није га "наш народ промовисао у националну икону" - ОН ЈЕ САМ СЕБЕ ПРОМОВИСАО У СВЕТУ, А С ЊИМ И СРБИЈУ!!!
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 16.7.2013. 23:34

Đorđo Napolitano ::Đoković je običan udarač loptice

Ма, да... Пика лоптицу, и рекетира протинике... 8-[
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 17.7.2013. 0:05

Ружица ::И из овог прилога - стоји... Đorđo Napolitano !!!
Зашто???

Ђоковић није "обичан играч - ударач лоптице" - већ најбољи тенисер на свету!!! Дуго је на врху... ако "почне да губи" - и то ће бити нормално...
Није га "наш народ промовисао у националну икону" - ОН ЈЕ САМ СЕБЕ ПРОМОВИСАО У СВЕТУ, А С ЊИМ И СРБИЈУ!!!

Samo nek tako nastavi i nek slaže svoje milione dolara u kneževini Monako, a za leto nek ih troši po Stradunu
Аватар
Ружица
Војвода
Војвода

Порука Ружица 17.7.2013. 0:32

Поштено је зарадио "своје милионе", има право да их чува, троши, поклања... некоме посебно ово треће смета!!!
А где иде...па, обишао је цели свет!!!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 7.9.2013. 13:09

Новак Ђоковић: Вања Удовичић је изузетан, а Александар Вучић веома способан

http://www.kurir-info.rs/dokovic-vanja- ... nak-969751
SRB90
Националиста
Националиста

Порука: 477
Место: Oкупирана земља

Порука SRB90 7.9.2013. 22:36

Шта наша држава и народ има од тога што је он најбољи тенисер на свету.
Тенис спорт капиталистичког друштва .
Коме поклања паре ? Поповима ?
Народ се замлаћује са спортом ,а важне ствари ставља у други план.
Од турнира праве најважније вести ,а за 2-3 месеца све се заборави.
Да ли се сећате ко је био најбољи тенисер 1970 или кога је Ђоковић победио пре 3 године на турниру у САД ?
Данас су важније победе Ђоковића ,него наша борба за опстанак.
На стадионима десетине хиљада људи,а када треба бранити КиМ пар стотина.
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука: 2438
Приступио: дец 2007

Порука Саша72 6.10.2013. 20:43

Комунизам је као права ствар, ни Кина одавно није комунистичка. Нудили му енглези јако пуно пара да пређе код њих али није пристао то говори све, никад није пљувао по Српству. Паћеници остају то што јесу, нек вам и даље буде жао што ужива и игра за Србију.
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
SRB90
Националиста
Националиста

Порука: 477
Место: Oкупирана земља

Порука SRB90 25.10.2013. 16:05

Саша72 ::Комунизам је као права ствар, ни Кина одавно није комунистичка. Нудили му енглези јако пуно пара да пређе код њих али није пристао то говори све, никад није пљувао по Српству. Паћеници остају то што јесу, нек вам и даље буде жао што ужива и игра за Србију.

Ђоковић је један од прозвода нсп и служи за скретање пажње са битних проблема.
Народ уместо да се бори,он гледа како полуписмени тенисер удара лоптице .
То да ли ужива његова је ствар,ту врсту уживања ја не бих прихватио.

http://www.vaseljenska.com/misljenja/kn ... okultizma/
Оно што је можда најболније јесте Новаково индиректно оправдавање НАТО агресије на Србију. Новак описује како је преживљавао бомбардовање Србије, а онда каже да је Србија у то време била под комунистичком диктатуром и да је та диктатура наметала народу само један облик живота – један облик облачења, један облик забаве, један облик културе и један облик исхране. И да је он, као и многи под том комунистичком диктатуром, имао здравствених проблема јер није знао за друге облике исхране који постоје у свету.
Аватар
Ружица
Војвода
Војвода

Порука Ружица 12.9.2014. 14:40

НОВАК ЂОКОВИЋ: Многима смета што сам Србин!
Novak-Srbin.jpg

12. август 2014.
Понекад код људи изазивам реакције типа „Зашто сад мора да ставља качкет „Србија“, зашто тако промовише земљу?!“, рекао најбољи светски тенисер
Најбољи тенисер света Новак Ђоковић изјавио је у интервјуу босанскохерцеговачкој телевизији БХТ да је свестан тога да његово промовисање Србије иритира многе људе, али да он и поред тога наставља да колико год може помаже својој земљи и свом народу!
- Морам да кажем да су ме моја земља и мој народ купили за сва времена! Знам да понекад код људи изазивам реакције типа „Зашто сад мора да ставља качкет „Србија“, зашто тако промовише земљу?!“ – рекао је Ђоковић и додао:
- Можда мисле да претерујем, да то радим на силу, али ја се само трудим колико могу, мимо политике, да помогнем својој земљи. Промовишем нашу културу, земљу, нешто о чему се није причало због неке наше прошлости.
Подршка за регион
Ђоковић каже да му је част што својим ангажовањем може да покрене позитивне реакције из света упућене ка земљама бивше Југославије.
- Мени је привилегија што могу да покренем неки талас подршке из света за наше намучене земље, које су пропатиле последње две деценије. Кад видимо шта се све догађало, свака помоћ је потребна и добродошла. БиХ, Србија и Хрватска су прошле кроз рат. Покушавају да отворе врата свету, страним улагањима, да се интернационализују. Част ми је што сам у положају да помогнем. Ђоковић тврди да нема два лица, једно за јавност, а друго у приватном животу.
Зна шта прича
- Увек ми је у подсвести да је неопходно да сваким својим јавним наступом обраћам пажњу како се понашам и шта причам јер знам да то утиче на подмладак. Никад се нисам стидео да покажем свој карактер. Увек говорим шта мислим. Једно од животних гесла ми је да следим своје срце и свој инстинкт. Тај темперамент разумеју људи из региона. Ми смо срчани и имамо борбени дух – закључио је Ђоковић.
ЛАГАН ЖРЕБ ЗА НОВАКА
Новака Ђоковића сад очекује учешће на турниру у Синсинатију, на мастерсу који још увек није освојио. Србин је имао добар жреб пошто се пре финала неће састати с Федерером, Маријем, Ферером, Бердихом или Раонићем. Турнир у Синсинатију стартује данас, Новак је слободан у првом колу, а у другом га очекује меч са бољим из дуела између Француза Жила Симона и квалификанта. Ноле брани 180 АТП поена пошто је прошле године уцешће на турниру завршио поразом од Џона Изнера у четвртфиналу.
Основа здравог друштва
НИШТА БЕЗ ПОРОДИЦЕ
Новак Ђоковић је истакао да му је много битна подршка оца Срђана, мајке Дијане, браће Марка и Ђорђа, као и супруге Јелене.
- Основа сваког друштва, основа образовања и карактера личности долази из куће, из породице, од њене подршке. Благословен сам! Рођен сам под срећном звездом јер сам имао поверење оца и мајке, шире фамилије, неких људи који су у оно доба ратова, кризних момената за нашу земљу и регион жртвовали много тога за остваривање мојих снова у тенису – открио је Ђоковић.
http://srbin.info/2014/08/12/novak-doko ... sam-srbin/
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију