srpskinacionalisti.com

Стални конкурс за наiидиотскиiи текст у српским новинама

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6404
Приступио: мар 2006

Стални конкурс за наiидиотскиiи текст у српским новинама

Порука Коста 11.7.2011. 15:27

Конкурс iе отворен већ годинама. Само нико да подели награде.

Требало iе Тему отворити раниiе, али - никад ниiе касно.

Многи су нам бисери промакли, но - ништа за то, извори су непресушни.

Бесконачна iе глупост српских новинара - имаћемо материiала на претек.

Да кренемо од нечег прилично бенигног: Ало! од iуче

Прилажите. Будите рационални: само наiвеће идиотлуке! Иначе ће Тема бити затрпана...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Re: Стални конкурс за наiидиотскиiи текст у српским новинама

Порука Verterdegete 11.7.2011. 16:41

http://www.e-novine.com/

Otvoris sajt, zatvoris oci, uperis prstom negde na ekran - i eto ti.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 11.7.2011. 16:55

Verterdegete ::http://www.e-novine.com/...

Ебо-те, ниси баш морао... - мислио сам на оне `обичне`, штампане српске медиiе. А ти показуiеш ово зло - ове е-новине...

Суздржаваi се мало. Држи се Ало!, Блица, Пресса, Курира, Политике, Новости и тако то. За ово зло ни ова Тема `нема стомак`...
Аватар
Дионис
Националиста
Националиста

Порука: 312
Приступио: апр 2011

Порука Дионис 13.7.2011. 10:47

Аријевске секс машине:
http://www.kurir-info.rs/sex/hitlerova- ... 100973.php
"Дионис- Бог васкрсења и смрти у античким мистеријама. Симбол за све што је говорило и што говори из обиља животне снаге и примања живота. Он је симбол воље за животом и моћи. Неразлучна веза живота са болом, живот кроз порођајне муке, то значи Дионис и дионизиска мистерија. Дионис као симбол свирепости и чулности."

"Док постојимо ми, нема смрти, а када дође смрт тада више нема нас. Дакле, смрти се не треба бојати јер се она не тиче ни живих ни мртвих." - Епикур
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 23.1.2012. 1:02

Оооо - ево нама драге глупаче, М Б Моiсиловићке:

Iедно време се држала - али ево iе, на обавезном задатку (на теми где нема заебанциiе, `тели да убиiу Прешiедника, iадо...) - са класичном идиотском реченицом:

`У земљи у коiоi iе убиiен премиiер, ...`

Ниiе битно шта даље пише. Довољна iе ова идиотска фраза. Да поновимо (пазите да се не уповраћате!) - дакле:

`У земљи у коiоi iе убиiен премиiер, ...`

Хехе... - каква гуска. Типична коштуничина глупача. А добро се фолирала iедно време...
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука Verterdegete 23.1.2012. 1:06

Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Порука N.S. 25.1.2012. 1:07

Не бих рекао да је баш Бобићка глупача, није она уопште тако лоша.. Немам живаца, додуше, да читам овај текст, :) нити то кажем везано за исти, него онако генерално, знала је она понекад и доста добро да напише. Јесте да је по политичком ставу негде између ДС и ДСС (нагињући мало више ка овој другој опцији), а и да је њено писање (белетристика) неко „женско писмо“ (идеално као рођендански поклон некој жени), можда мало делује многим мушкарцима метиљаво и намењено превасходно женском читаоцу, али у политичким чланцима била је против екстремних ЛДП „фрикова“ у више наврата, а и генерално мислим да није кварна, него једна нормална особа. Некад чак делује претерано наивно (е у том погледу се претерана наивност и глупост знају некад опасно приближити) и реагује сувише емотивно, а не разумски (што није ништа чудно, јер је ипак женско биће). Мени је она кад се све сабере ипак„позитивна“ личност, а поготово кад се упореди са разноразним "новинаркама" које вршљају нашим медијима. Узгред, јако добро и изгледа за своје године (50+), мора се признати.
Није све пропало кад пропало све је - Рајко Петров Ного
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 25.2.2012. 22:00

N.S. ::Не бих рекао да је баш Бобићка глупача, није она уопште тако лоша.. Немам живаца, додуше, да читам овај текст, :) нити то кажем везано за исти, него онако генерално, знала је она понекад и доста добро да напише. ...

Зна и Матиiа Бећковић (овеiани четник) доста добро да напише, па кад дође до гласовања у САНУ - он одгласа против Василиiа Крестића, а у корист оног малог пацова Хаiдина. И кад га питаiу за ћеру-му Ољу, он реагуiе у стилу `не дираiте ми дете!` Опасни Црногорци, не даiу на себе. Тако и вечити директор БгЗоо-врта не да на своiе дете - кримоса, и даље држи директорску фотељу. Свако своiе: тата фотељу, дете криминални клан - важно да су сви на функциiи...
N.S. ::... можда мало делује многим мушкарцима метиљаво...

И ти си метиљав. Типични српски урбани интелектуалац. Зато ти и `лежи` Бобићева-Моiсиловићка...
N.S. ::...Узгред, јако добро и изгледа за своје године (50+), мора се признати.

Млада удовица, идеалан рецепт за младоликост...
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука N.S. 25.2.2012. 23:12

Чини ми се, Коста, да си ипак више од мене "српски урбани интелектуалац"! :D Интелектуалац јеси већи, то свакако признајем, али и "урбан" си ти доста, признај сам.

Ај признај кад си задњи пут окопао њиву, башту или виноград или исцепао секиром барем четири-пет кубика дрва? :wink: А ја одох сутра на планину да орезујем јабуке, колико год "урбан" био! :)
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 25.2.2012. 23:30

N.S. ::Чини ми се, Коста, да си ипак више од мене "српски урбани интелектуалац"! :D Интелектуалац јеси већи, то свакако признајем, али и "урбан" си ти доста, признај сам.

Ај признај кад си задњи пут окопао њиву, башту или виноград или исцепао секиром барем четири-пет кубика дрва? :wink: А ја одох сутра на планину да орезујем јабуке, колико год "урбан" био! :)

Слушаi, урбани пацеру,

- iа сам сељак по рођењу и по опредељењу!

(не веруiеш? - не веруiеш да сам летос обалио пе-шес` голема стабла, и исцепао их? - и покосио поголем плац на Чемерник?)

- е па - ово ћеш морати да веруiеш (узгред - научи ли ти да играш неко коло? Чачак? Моравац? Било шта?)

Изволи па гледаi - овакоi се игра Iелено моме, наiзаебаниiе коло на Балкану (7/8, игра се од северне Грчке до Iужне Србиiе) - iа га водим (мало нас iе преостало, али - има нас iош...)

(Нарочито да обратиш пажњу на секвенцу 0:20 - 0: 55. Ту сам баш у форми, да се не лажемо...)

Еси вид`о? Убудуће да не изражаваш сумње у поводу моiе сељачке суштине. Ферштен?!
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука N.S. 25.2.2012. 23:51

Ферштен! :) Јбг, слабо знам кола... није да баш никад нисам играо коло, али рођен сам и одрастао у бетону и асфалту, шта ћеш, кола нису била много "ин" (ко што би данас рекли). Можда навратим аутом овог лета у твој крај (слабо знам уопште тај део Србије, ја сам из равнице, "северњак" по пореклу), па научим нешто ново. Хтедох још прошлог лета на ауто-турнеју по источној и јужној Србији (чак ми и неки форумаши давали савете око неких места), али "лепша половина" волела више топлије крајеве (метиљав сам, па пристао :) ). Шалу на страну, Стара Планина, Радан планина и Ђавоља варош и много што шта друго, све то знам само са тв и из новина. Да се имало пара и времена за такве екскурзије... али није, тако да ми је тај део Србије потпуно непознат (осим што сам у војсци био неколико дана у касарни у Пироту и то је све). Али има времена...
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 26.2.2012. 0:12

Коста ::Еси вид`о? Убудуће да не изражаваш сумње у поводу моiе сељачке суштине. Ферштен?!

Тиии - 'мали'!! Матор; а?? Даћу је теби 'матор'... Деран; бре!
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 26.2.2012. 0:50

Трећи ::... а?? Даћу је теби 'матор'... Деран; бре!

Да, да... - деран од 57 година, укњижио 1 инфаркт и 3 стента... - млад к`о роса у подне.
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука Verterdegete 26.2.2012. 12:12

'Ladno tera Staljinove brkove i frizuru. :mrgreen:
Банована је Лазарица,
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука N.S. 26.2.2012. 21:06

И двадесет-тридесет година млађи људи пуштају стомачине и задихају се кад потрче за аутобусом. Данас су омладина и млађи "одрасли" људи доста окилавели и без кондиције. Тако да свака Кости част за колце.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 2 гостију