srpskinacionalisti.com

Ватерполо

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Re: Ватерполо

Порука ЈАРОМИР 6.6.2011. 22:37

lakys ::
ЈАРОМИР ::Партизан има тачно 14 титула европског првака у разним спортовима 7 у ватерполу, 1 у кошарци 3 у шаху , 2 у каратеу и једну у рвању, само то је довољно да се види ко је трофејнији, у домаћим титулама вас још више преслишавамо.

Има више.
Кошаркаши имају 3 освојена купа Радивоја Кораћа.

Јесте , али ја сам само пикао титуле првака Европе, требао сам и ове. Хвала на допуни. :wink:
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука: 4452
Приступио: мар 2008

Порука lakys 6.6.2011. 23:32

Ма има Јаро ту још, када додаш нлб лигу ето још пет међународних титула. Има ту сигурно још неких, мислим да укупно имамо 21 европску титулу.
Николићу Томо-сексуалцу хомо!
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5884
Приступио: мај 2004

Порука Горан 7.6.2011. 0:35

"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 7.6.2011. 15:05

Да разјаснимо дилему.
1. женски клубови ЦЗ имају више титула и медаља од партизанових женских клубова.
2. мушки клубови Партизана имају више титула од мушких клубова ЦЗ.
3. Збир мушки+женски клубови, овде је предност на страни Партизана.
Зато делије изјасните се: оћете ли разговор о женским, мушким клубовима или скупно о свим. :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Santino
Војвода
Војвода

Порука: 4142
Приступио: јун 2005
Место: Београд

Порука Santino 9.6.2011. 22:29

Cudo da BIA to kaze da Zvezda ima vise titula, buduci da vam je pola Alcatraza iz te kuhinje.
Cestitam VK Partizan.
Problem Crvene Zvezde je u tome sto u njoj glavnu rec vode nize ekipe baraba iz DS i KGB. Dok iza Partizana stoje najuticajniji tajkuni i politicari.
У данима кад на Никшић
Црногорци ударише,
Кад бијаху дошли дани,
да не буде турски више...

http://www.youtube.com/watch?v=Q6NrFa9Ur7U
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука lakys 9.6.2011. 23:08

Santino ::Cudo da BIA to kaze da Zvezda ima vise titula, buduci da vam je pola Alcatraza iz te kuhinje.
Cestitam VK Partizan.
Problem Crvene Zvezde je u tome sto u njoj glavnu rec vode nize ekipe baraba iz DS i KGB. Dok iza Partizana stoje najuticajniji tajkuni i politicari.

Јел то каже навијач клуба коме је покојни Аркан са покојним Шуцом и целом својом гардом водио трибину неколико година?
Аватар
Santino
Војвода
Војвода

Порука Santino 9.6.2011. 23:28

Ja to zbog mladjih navijaca, da ih slucajno ne obmanete kako su vase vodje sve sami asistenti na fakultetima, clanovi crkvenih horova i volonteri crvenog krsta.
Sta bi sinoc ? Nadjoste li reno lagunu ? Jeste li se dogovorili izmedju sebe za pare ili ce Juzni Front opet na istok ?
У данима кад на Никшић
Црногорци ударише,
Кад бијаху дошли дани,

Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука lakys 10.6.2011. 0:31

Santino ::Ja to zbog mladjih navijaca, da ih slucajno ne obmanete kako su vase vodje sve sami asistenti na fakultetima, clanovi crkvenih horova i volonteri crvenog krsta.
Sta bi sinoc ? Nadjoste li reno lagunu ? Jeste li se dogovorili izmedju sebe za pare ili ce Juzni Front opet na istok ?

:D
Ако већ хоћеш да нешто напишеш, онда би бар на овом форуму морао да даш мало људскости свему. Наши смо, без обзира на клуб који волимо.
Елем, нешто си помешао лончиће, Јужни Фронт свакако неће на источну трибину и нема разлога за то. У питању су неке друге групе али није ово место за такве приче. Овде је мање више зајебанција.
Подсетићу те да се на северу пре непуних десетак месеци десио немили обрачун и да је један момак пуцао из пиштоља у друга са трибине.
Никада, нигде, ни једном форуму, ни на једној утакмици, једноставно нигде ниси могао да видиш да се Гробари радују томе или да то на сва уста говоре. На жалост, десило се и дао Бог да се не понови никада више.
Ово што се сада дешава Гробарима и не само ово него шта се све дешава последњих година, то је наша жалост али ето колико видим и срећа неких од вас који за звезду навијате. Надам се да ниси у већини.
Иначе, ко је коме вођа и шта раде, не би ви цигани никако о томе требали да причате. Скокните опет до Ђенове, удрите по репрезентацији Србије да смените савез да на његово чело дође Весић и Зечевић. Јел треба да напишем и ко стоји иза свега, са којом политичком партијом и којим мафијашима покушавају да од савеза направе своје ''предузеће''?
Гробари какви год да су, можете само да их мрзите и да им се дивите. Авангарда, први, били и биће број један на Балкану. Некад слабији, некад јачи али увек први испред свих.
И ово ће проћи, немој да мислиш да ће трајати дуго. Али и овако подељени, довољни јаки за све около :wink:
Аватар
Santino
Војвода
Војвода

Порука Santino 11.6.2011. 17:26

Ne zavirujem u tudje dvoriste, tu i tamo nesto ispratim ali to su uglavnom stvari iz dnevne stampe. Tako da me ne raduje unutrasnji sukob grobara. Vasa stvar.
Sto se tice tog pucnja zbog kojeg smo izgubili titulu prosle sezone mogu samo da slegnem ramenima. :? Sta da se radi. Stadion je stadion, pogotovo su specificni delovi tribine na kojima se okupljaju najvatreniji navijaci,znas i sam kakvih tamo sve likova ima i da ne postoji nacin da se spreci njihov dolazak tu. Za ostale tu su zapad i istok.
A seti se vaseg sukoba iz 2003-04, sta su sve pevali izmedju sebe Juzni Front i ostali. Bas ste avangarda.... Bas nemate nista sto bismo od vas pozajmili. Ali ajde... to je bespotrebna prica a i sto velis ti, nasi smo :)
У данима кад на Никшић
Црногорци ударише,
Кад бијаху дошли дани,

Аватар
НенадЦ
Војвода
Војвода

Порука: 2222
Приступио: феб 2004
Место: Нови Сад

Порука НенадЦ 26.6.2011. 22:13

Злато у ватерполу и није нека новина... =D> =D> =D>
Свака част!!! :D

http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/3 ... D0%B5.html
,,Од Будима, до Солуна,
И где Тимок златни стиже,
И где шуми бистра Уна,
И Ловћен се небу диже -
То су моје кршне горе,
Куда Срби српски зборе``.

Одломак из песме ,,Разговор мале србадије с отаџбином`` Војислава Илића из 1889.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 26.6.2011. 23:22

Брао за делфине, навикли смо од њих да само освајају златна одличја. =D> :tri:
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 17.1.2012. 17:09

хоћемо ли наставити низ са медаљама...мора да сам глупо питао али после данашњег дуела са Немцима далеко смо од праве форме
у четвртак, велики дерби Србија - Хрватска
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука: 8793
Приступио: јан 2007

Порука gorskivuk 20.1.2012. 9:48

Побједа синоћ...али како она усташка пизда удрари Филипа шаком, мамице им ј. :evil:
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука: 1541
Приступио: нов 2011

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 20.1.2012. 10:04

Разбисмо хрвате,свака част нашим момцима,играли су одлично. Онај усташа је намерно ударио Филипа да га испровоцира,такве су усташе кад губе,тешко се мире са поразом од Србије.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 20.1.2012. 11:59

Комплески су чудо, они би пребољели и да изгубе од Холандије рецимо, главног аутсајдера, али од Срба, то је већ патологија, мада ја да сам Филиповић поштено бих звекно ону усташку пизду. :evil:
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 17 гостију