srpskinacionalisti.com

Ватерполо

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Ватерполо

Порука vemavuk 6.6.2011. 2:03

што је ред, ред је. Европски прваци заслужују тему овде. Добро, опет Партизан, али истина је.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1267
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Re: Ватерполо

Порука Делија са Севера 6.6.2011. 13:48

Ја мислим да већ има тема о ватерполу.
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука: 4452
Приступио: мар 2008

Порука lakys 6.6.2011. 15:00

Нек има. Седмоструки прваци Европе заслужују посебну тему.
Ово је 21-ва европска титула СД Партизан!!!
Мега-гига-ултра највеће и најуспешније СД у свету!
ЖИВЕО ПАРТИЗАН И МАЈКА СРБИЈА!!!
Николићу Томо-сексуалцу хомо!
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 6.6.2011. 16:30

Не можете да будете највеће и најуспешније СД у свету кад то нисте чак ни у сопственој земљи!
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 6.6.2011. 16:58

Да нисте ви можда . :lol:
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 6.6.2011. 17:22

Џабе се ти смејеш. Ми смо најтрофејнији, и то је чињеница!
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука lakys 6.6.2011. 17:44

Делија са Севера ::Не можете да будете највеће и најуспешније СД у свету кад то нисте чак ни у сопственој земљи!

:mrgreen:
Делијо, Партизан је најтрофејније СД био у бившој Југославији и сада у Србији.
Заиста показујеш елементарно незнање. Уопште ми ниси јасан ако си до сада заиста веровао да то није тако.
Kada bi se danas organizovao defile najvecih sportskih drustava na svetu u proteklih 58 godina, svakako bi bilo na celu JSD Partizan. Iza njegove zastave koracalo bi preko 130.000 sportista u crno-belim dresovima, toliko je asova branilo nase boje u proteklih 58 godina. I ne samo po masovnosti, vec i po trofejima, Partizanovi sportisti bili bi na celu najboljih. Sportisti Partizana osvojili su do danas 385 titula ekipnih prvaka Jugoslavije i Srbije i Crne Gore, 134 puta pobedjivali u takmicenjima za Kup i preko 100 puta se peli na pobednicka postolja u pojedinacnoj konkurenciji.

Klubovi naseg drustva 11 puta su bili pobednici Kupa evropskih sampiona (vaterpolo 6 puta, sahovski 2 puta, kosarka i karate po 1), a kao reprezentativci Jugoslavije partizanovi sportisti osvojili su 411 medalju u pojedinacnim i ekipnim sportovima na Olimpijskim igrama, evropskim i svetskim prvenstvima – sto je neuporedivo vise od bilo kog drugog sportskog drustva u svetu. Da bismo to malo plasticnije objasnili, upotrebicemo jedno poredjenje – naime, bilo bi potrebno 25 godina da nijedan sportista Partizana ne izadje na teren, pa da ih neko sustigne u broju osvojenih trofeja i medalja. (partizan.co.yu)

Ово ти је Делијо податак од пре 7 година. Додај на то све титуле освојене у последњих 7 година и боље немој ни да рачунаш :D
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 6.6.2011. 18:32

Није ти то нешто у реду. То ти је вероватно само мушка конкуренција. Ту јесте најбољи. Ал када се дода и женска конкуренција, онда смо ми бољи.
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука lakys 6.6.2011. 19:34

Стварно си чудо :D
Ајде мало сам погледај по нету, информиши се.
Није страшно што ниси знао да је СД Партизан најтрофејније у бившој Југославији и Србији, страшно је што настављаш да побијаш чињенице. Какве бре жене, са све женама и трансвеститима имате опет мање титула.
Зато не зезај него потражи по нету информације.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 6.6.2011. 21:07

Е сад сам тек збуњен. Прочачк'о сам по нету, наш'о неке текстове који кажу да смо ми трофејнији и неке да сте ви. Ја не знам како то може уопште да се провери.
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 6.6.2011. 21:44

Пошто си се ухватио жена, наше кошаркашице су други пут узастопно освојиле титулу, гдје су ваше.
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука lakys 6.6.2011. 21:57

Делија са Севера ::Е сад сам тек збуњен. Прочачк'о сам по нету, наш'о неке текстове који кажу да смо ми трофејнији и неке да сте ви. Ја не знам како то може уопште да се провери.

Делијо, СД Партизан има више освојених трофеја (шампионат и куп) у односу на СД Црвена Звезда.
У последњих 7 година додај титуле у кошарци, у нлб лиги, у купу. Додај тиуле у рвању, каратеу, хокеју, рукомету, женској кошарци, одбојци. Додај фудбалске титуле и купове на све то.
Додај титулу првака Европе у каратеу прошле године, рвање, сада ватерполо. Мислим да је разлика у трофејима негде око 50.
Тако да Делијо, елементарне ствари мораш да знаш.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 6.6.2011. 22:04

Партизан има тачно 14 титула европског првака у разним спортовима 7 у ватерполу, 1 у кошарци 3 у шаху , 2 у каратеу и једну у рвању, само то је довољно да се види ко је трофејнији, у домаћим титулама вас још више преслишавамо.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 6.6.2011. 22:13

БИА каже да Звезда има више, и да ћутите гробари. БИА је закон за цигане и зато ме послушајте. Нека цигани живе у БИА извештајима док се ми истински радујемо успесима наших гробарских клубова.
Гробари владају: земљом, водом, ваздухом, у скоку, лету, котрљању, пребацивању тениске лоптице. Зар је мало. јесте. Цигани владају у риљању, виртуелним титулама, проблематиком стечајних управника, сопотских спортских игара, Аџо коментарима, и не знам је ли им легенда била да поздрави папу. Вероватно.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука lakys 6.6.2011. 22:29

ЈАРОМИР ::Партизан има тачно 14 титула европског првака у разним спортовима 7 у ватерполу, 1 у кошарци 3 у шаху , 2 у каратеу и једну у рвању, само то је довољно да се види ко је трофејнији, у домаћим титулама вас још више преслишавамо.

Има више.
Кошаркаши имају 3 освојена купа Радивоја Кораћа.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 7 гостију