srpskinacionalisti.com

Монтевидео, бог те видео!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Re: Монтевидео, бог те видео!

Порука ЈАРОМИР 6.3.2011. 16:36

Разлог више да се не гледа филм, ја га нисам гледао баш због Бјелогрлића и оваквих назови глумаца у том филму.
Аватар
РАДИКАЛ-НК
Војвода
Војвода

Порука: 1762
Приступио: јул 2005
Место: Никшић-Српска Црна Гора

Порука РАДИКАЛ-НК 6.3.2011. 23:14

рифуновић: Нисам знао да је Дивјак на мајици

Познати глумац Сергеј Трифуновић, који се после премијере филма „Монтевидео, Бог те видео” у Сарајеву појавио у мајици са ликом ухапшеног генерала Армије БиХ Јована Дивјака, објаснио је да се ради о случајности а не о гесту.

Поједини сарајевски портали данас су пренели фотографију, снимљену у петак увече после премијере филма „Монтевидео, бог те видео”, на којој је Трифуновић у мацији са Дивјаковим ликом.

„Били смо на журци поводом филма ´Монтевидео´, у ´Meeting Point´ биоскопу у Сарајеву, где се играло и забављало и ја сам се ознојио и хтео да одем у хотел да променим мајицу, а неко ми је у гужви рекао - ´Нема потребе, имамо пар мајица и добацио ми неку црну у најлон кеси”, рекао је Трифуновић.

Извадио сам мајицу, погледао је, на њој је била силуета неког људског лика, ништа није писало, казао је Трифуновић.

„Мени је личило на папу Војтилу, па сам га у шали упитао -´Јел´ то папа´? - ´Није, овај ти је православни´”, добацио је неко кроз смех, а ја сам се на брзину пресвукао, атмосфера је била врло пријатељска и ни крај памети ми није падало да би могло бити икаквих проблема, навео је Трифуновић.

Он је казао да је за Дивјака први пут у животу чуо када је екипа филма из Мостара кретала за Сарајево и кад је неко јавио да су у Сарајеву демонстрације због хапшења Дивјака.

„Извињавам се ако сам овим актом било кога повредио, заиста није било намере”, рекао је Трифуновић. (Танјуг)

Као није знао,ђубре једно издајничко,сјеме ти се дабогда затрло!!!!Душо продана!
Док је Пећи и док је Дечана
Грачанице и Газиместана
Не дамо те васкрсло Косово
Најсветије поље Србиново!
Аватар
НенадЦ
Војвода
Војвода

Порука: 2222
Приступио: феб 2004
Место: Нови Сад

Порука НенадЦ 7.3.2011. 0:43

Само се питам, како се нико од њих не за.ебе па обуче мајицу на којој је лик неког српског јунака или некога ко иоле нешто вреди!?!
,,Од Будима, до Солуна,
И где Тимок златни стиже,
И где шуми бистра Уна,
И Ловћен се небу диже -
То су моје кршне горе,
Куда Срби српски зборе``.

Одломак из песме ,,Разговор мале србадије с отаџбином`` Војислава Илића из 1889.
Аватар
НенадЦ
Војвода
Војвода

Порука НенадЦ 7.3.2011. 10:12

http://www.svet.rs/clanak/dragan-bjelog ... montevidea

Идиотлуцима нема краја,... Било да су политичке или било које друге природе, многи Срби се напросто утркују ко ће бити већи дупеувлакач и издајник!!!
,,Од Будима, до Солуна,
И где шуми бистра Уна,
И Ловћен се небу диже -
То су моје кршне горе,

Одломак из песме ,,Разговор мале србадије с отаџбином`` Војислава Илића из 1889.
баштован
Војвода
Војвода

Порука: 4808
Приступио: мај 2009

Порука баштован 7.3.2011. 12:20

Пале: БАН за "Монтевидео" =D> =D> =D> http://www.palelive.com/pocetna/aktueln ... alama.html
Аватар
НенадЦ
Војвода
Војвода

Порука НенадЦ 7.3.2011. 15:03

баштован ::Пале: БАН за "Монтевидео" =D> =D> =D> http://www.palelive.com/pocetna/aktueln ... alama.html

Мило ми је кад видим да има моралних и храбрих Срба!!! Свака част госпођи Самарџија! =D> =D>
,,Од Будима, до Солуна,
И где шуми бистра Уна,
И Ловћен се небу диже -
То су моје кршне горе,

радикализам
Војвода
Војвода

Порука: 1454
Приступио: мар 2009
Место: НОВИ САД

Порука радикализам 7.3.2011. 18:31

Увек морају да се умешају и оскрнаве свако филмско остварење бар неким скандалом - ако филм није антисрпске оријентације , пронађу неки други повод да истакну своје политичко опредељење . Заборављају наше жртве , подсмевају се супротним политичким ставовима и никада не заборављају да изврше морално жигосање Срба , а затим се извлаче глупим оправдањима !!! Додуше , Бјелогрлић се није ни оправдавао , још горе ако његов став није мотивисан користољубљем , већ је последица аутошовинизма .
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2728
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 7.3.2011. 20:18

Бјелогрлић је рекао да је отприлике ортак са Дивјаком.Навадно само су ћаскали и то још '97 у Сарајеву (!) само нису причали о рату па он као не зна о чему се ради и нада се да ће се све изгладити /тј да ће пустити Дивјака!Нисам знао да је такав тип,деловао ми је нормално а сад ми је одвратан.
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука: 8793
Приступио: јан 2007

Порука gorskivuk 7.3.2011. 21:50

Пале су направиле прави потез према овим хохштаплерима глумачким који су људски шљам, сад су остали на реду да одраде то исто, да би ефекат био потпун, овако ће остати као појединачни ексцес!?
Аватар
Русалка
Војвода
Војвода

Порука: 1062
Приступио: мар 2008
Место: Чардак ни на небу ни на земљи.

Порука Русалка 7.3.2011. 22:19

Бјелогрлић је гњида и надобудни искомплексирани вечити дечак. Одувек ми је био гадан, чак толико да ниједан филм не могу да гледам у ком се појављује, колико год квалитетан био. Човека, којег и те како занима политика будући да се јавно декларише, одједном збуњује и љути што новинари мешају политику у његову изјаву. Па да, биће да су се сви преварили и погрешно протумачили изјаву у којој он само изражава жаљење што једна индивидуа не може да присуствује премијери. Сигурно би он и моје име споменуо када би га знао, пошто ни ја нисам присуствовала премијери а то је велика жалост. Да, биће да је то мислио, а зли новинари и ови "националисти" се одмах ухватили ко пијан плота и све извели из контекста. Мајку му, стварно се потресао што ће његов филм, иначе један од ретких квалитетних "српских" филмова који се појавио последњих деценија (ту је пљунуо и на своје колеге), бити бојкотован. Нешто ми сад паде на памет, Монтевидео Бог те видео је прави српски филм, један од ретких који од нашег народа не прави карикатуре и зликовце, а редитељ истог је себи дозволио овакав испад. Не слажу ми се баш све коцкице. У ствари, слажу се: ђубре продано! Увек био и остаће! Заједно са надобудним Сергејем који носем пара небо и користи сваку прилику да мало пљуне на овај народ у чијој земљи живи.
Обојица су наивни, млади уметници. Па не знају они ни шта ти је то политика, ни ти политичари, а тек их не интересује ратне приче. Ма дај, било па прошло, хајде да се сад сви лепо загрлимо, изљубимо и заборавимо хиљаде мртвих. Не занима нас политика, осим када треба Тадићу да се додворимо и подржимо његову кампању. Али то није политика, то је наша грађанска дужност.
Ако, ако. Али на овоме ће остати, само ће Срби у РС имати мало части да овај филм бојкотују док ће се у целој Србији и даље продавати карте. Свака част на отказивању премијере, мило ми је кад видим да бар неко има образа.
"Ако живи образа не маду,
ако живи за правду не знаду,
покојни ће гробове отворити
и на мртва уста говорити..."
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 8.3.2011. 0:56

Шта очекивати од лика који је подржавао и подржава педере и њихову параду, а од мојих Пала другачији потез нисам ни очекивао.
баштован
Војвода
Војвода

Порука баштован 8.3.2011. 7:35

РАДИКАЛ-НК ::
рифуновић: Нисам знао да је Дивјак на мајици

Познати глумац Сергеј Трифуновић, који се после премијере филма „Монтевидео, Бог те видео” у Сарајеву појавио у мајици са ликом ухапшеног генерала Армије БиХ Јована Дивјака, објаснио је да се ради о случајности а не о гесту.

Поједини сарајевски портали данас су пренели фотографију, снимљену у петак увече после премијере филма „Монтевидео, бог те видео”, на којој је Трифуновић у мацији са Дивјаковим ликом.

„Били смо на журци поводом филма ´Монтевидео´, у ´Meeting Point´ биоскопу у Сарајеву, где се играло и забављало и ја сам се ознојио и хтео да одем у хотел да променим мајицу, а неко ми је у гужви рекао - ´Нема потребе, имамо пар мајица и добацио ми неку црну у најлон кеси”, рекао је Трифуновић.

Паскаљевић и Павловић осудили понашање екипе "Монтевидеа" http://www.kurir-info.rs/vesti/paskalje ... -78801.php

Извадио сам мајицу, погледао је, на њој је била силуета неког људског лика, ништа није писало, казао је Трифуновић.

„Мени је личило на папу Војтилу, па сам га у шали упитао -´Јел´ то папа´? - ´Није, овај ти је православни´”, добацио је неко кроз смех, а ја сам се на брзину пресвукао, атмосфера је била врло пријатељска и ни крај памети ми није падало да би могло бити икаквих проблема, навео је Трифуновић.

Он је казао да је за Дивјака први пут у животу чуо када је екипа филма из Мостара кретала за Сарајево и кад је неко јавио да су у Сарајеву демонстрације због хапшења Дивјака.

„Извињавам се ако сам овим актом било кога повредио, заиста није било намере”, рекао је Трифуновић. (Танјуг)

Као није знао,ђубре једно издајничко,сјеме ти се дабогда затрло!!!!Душо продана!

Трифуновићева лаж доказана, мајицу је обукао раније: http://www.kurir-info.rs/vesti/evo-doka ... -78623.php
баштован
Војвода
Војвода

Порука баштован 8.3.2011. 7:49

Паскаљевић и Павловић јавно осудили екипу филмске сапунице "Монтевидео, Бог те видео" http://www.kurir-info.rs/vesti/paskalje ... -78801.php
Аватар
срећкица
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 771
Приступио: јун 2009
Место: тамо где Љубав станује

Порука срећкица 10.3.2011. 2:58

Нешто вам је познат "Монтевидео"? Чини вам се да сте га негде гледали? Немојте помислити да управо доживљавате дежа-ву, јер управо овај филм са сличном тематиком постоји!!!

:lol: :badgrin: :cry:

Бјела је одрадио сличан посао као Драгојевић за "Анђеле 2".. Додуше, изгледа да је Бјела био мало скромнији јер је Драгојевић 99% прекопирао "Анђеле 2" од једног америчког филма...

Бјела се бачио на јебропску продукцију. Тачније Дојчланд! Филм је из 2003. и има сличну тематику! Ево трејлера:

The Miracle of Bern (Das Wunder von Bern) 2003.

http://www.youtube.com/watch?v=zShAWruJ ... r_embedded

The Miracle of Bern (German title: Das Wunder von Bern) is a 2003 film by Sönke Wortmann, which tells the story of a German family (particularly of a young boy and his depressed ex-POW father) and the unexpected West German miracle victory in the 1954 World Cup Final in Bern, Switzerland.

The film can be regarded as a portrait of post-war Germany...

Release date(s) 16 October 2003 (Germany)
Running time 118 min
Слика

еее Бјело, Бјело, па не живимо ми у 1929. него у 2011! Постоји интернет и све се очас посла дозна! :wink:
Пази шта желиш, може ти се остварити.
Пази шта желиш, можеш зажалити.

Стојте, дакле, у слободи којом нас Христос ослободи,
и не дајте се опет у јарам ропства ухватити

(посланица Галатима, гл.5, стих 1)
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 10.3.2011. 11:47

Evo nekih slika sa snimanja, da se oraspolozite :mrgreen: :

Слика

Слика

Слика

i Sergej... :lol:
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 20 гостију