srpskinacionalisti.com

Сакупљање сличица пред светско првенство?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ВОЈВОДА ОД КРАЈИНЕ
Војвода
Војвода

Порука: 1059
Приступио: јун 2007
Место: Крајина

Re: Сакупљање сличица пред светско првенство?

Порука ВОЈВОДА ОД КРАЈИНЕ 9.5.2010. 11:10

Ма скупе су сличице к'о злато. Последњи албум за који сам активно скупљао сличице био је за св. првенство у Америци '94. Сећам се да сам тада, као клинац, од свог смешног џепарца по 4, 5 пута на дан трчао до киоска и за ситнину куповао пакетиће, у којима је било 6 сличица. Данас морам поштено размислити да ли да купим сличице или да ипак сачувам паре...
Циљ ми је да некако попуним нашу репрезентацију а остале колико стигнем. Иначе, сличице се размењују и у Новом Саду, код "Порте".
"Мој живот више није важан."
"Ја сам све што јесте, све што је било и све што ће бити."
"Зима долази."
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1945
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 9.5.2010. 11:40

Војводо, ја сам што се тиче наших најгори! :) њих једва да имам! али, зато сам попунио Нигерију, Северну Кореју, Уругвај и Грчку! :)
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ВОЈВОДА ОД КРАЈИНЕ
Војвода
Војвода

Порука: 1059
Приступио: јун 2007
Место: Крајина

Порука ВОЈВОДА ОД КРАЈИНЕ 9.5.2010. 12:27

Српски родољуб ::Војводо, ја сам што се тиче наших најгори! :)

То кажу сви моји познаници који скупљају сличице. На пример, ја имам само Јовановића. :doubt:
Не би ме чудило да су намерно дозирали најмање наших у пакетиће који се продају у Србији рачунајући да се већина људи води истим принципом- попунити српску репрезентацију. :evil:
"Мој живот више није важан."
"Ја сам све што јесте, све што је било и све што ће бити."
"Зима долази."
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 14.5.2010. 22:52

ВОЈВОДА ОД КРАЈИНЕ ::
Српски родољуб ::Војводо, ја сам што се тиче наших најгори! :)

То кажу сви моји познаници који скупљају сличице. На пример, ја имам само Јовановића. :doubt:
Не би ме чудило да су намерно дозирали најмање наших у пакетиће који се продају у Србији рачунајући да се већина људи води истим принципом- попунити српску репрезентацију. :evil:

Добро си закључио.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Протомајстор
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: сеп 2008
Место: Северна Србија

Порука Протомајстор 21.5.2010. 1:26

Ја сам прошлог викенда попунио цео албум - ове мењаже су чудо! :D
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 13.4.2018. 21:17

Народе, нисам желео да отварам нову тему, поред ове која постоји већ осам година.

Дакле, ближи нам се Светско првенство у фудбалу. Самим тим је еуфорија све већа. Панинијев албум за СП у Русији је пуштен у продаји пре 15 дана. Сличице су ове године скупље. Кесица кошта 80 динара. Албум 260.

Ово је леп хоби. Истина, изискује времена и новца... Да ли неко од вас скупља? Ја сам решио да попуним цео албум, имам жељу. До сада ми није полазило за руком! :-)
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1261
Приступио: јул 2015

Порука M-91 14.4.2018. 17:42

Српски родољуб ::Ово је леп хоби. Истина, изискује времена и новца... Да ли неко од вас скупља? Ја сам решио да попуним цео албум, имам жељу. До сада ми није полазило за руком! :-)

Да. Почео сам још 1. априла кад је изашао албум (тада је био јефтинији и коштао је 180 РСД). До сада сам попунио 1/6 албума и гле чуда, највише имам наших играча, чак 7. :D
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 14.4.2018. 19:44

Желим ти да до краја првенства попуниш цео албум! И мени ће требати доста среће! :-) Пре неки дан сам видео албум за немачко тржиште. Далеко је квалитетнији од овог за Балкан. Тврд повез.

https://youtu.be/Zrl09Gscx0w

Слика
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 15.4.2018. 23:26

Имам тројицу наших играча, двојицу Хрвата, пет Руса. Није лоше за почетак! :razz:
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 16.4.2018. 0:09

Српски родољуб ::Имам тројицу наших играча, двојицу Хрвата, пет Руса. Није лоше за почетак! :razz:

Kad smo vec kod toga, imam 2 avara i 2 Rusa. A osim nasih, najbrojniji su mi Englezi, Nemci, Peruanci i Panamci.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 16.4.2018. 0:20

Лепо, лепо. На купинду један лик продаје кутију за 3.500 динара. Унутра има 50 кесица. Вероватно ћу узети. Што је сигурно, сигурно је! :)
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 16.4.2018. 0:25

Српски родољуб ::Лепо, лепо. На купинду један лик продаје кутију за 3.500 динара. Унутра има 50 кесица. Вероватно ћу узети. Што је сигурно, сигурно је! :)

Срећно. :wink:
Србија нема алтернативу!
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 5 гостију