srpskinacionalisti.com

Сакупљање сличица пред светско првенство?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Milovan
Војвода
Војвода

Порука: 3706
Приступио: нов 2003

Re: Jelen Superliga 2009/10.

Порука Milovan 26.3.2010. 17:09

lakys бориш се са ветрењачама

Него, хоћете да скупљате ?

Слика

8)
...нису нас сломиле ове тешке године...
1809Стеван Синђелић-Зоран Вујовић2008
Аватар
101%_Srbin
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 658
Приступио: авг 2005
Место: Небеска Србија

Порука 101%_Srbin 28.3.2010. 12:55

Milovan ::lakys бориш се са ветрењачама

Него, хоћете да скупљате ?

Слика

8)

Јел зна неко ко је дистрибутер Панинија за Србију?Јел има неки официјални сајт?

Иначе нисам ни планирао да скупљам,тачније није ми ни падало на памет и онда ме ниоткуда заразише ортаци из окружења,тако да ћу се предати зарази од сутра :mrgreen: .
Слика
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука: 2586
Приступио: феб 2008
Место: Београд

Порука CXABBHE 28.3.2010. 13:41

Мени се ортаци примили, и дође и мени да их скупљам, поготово што сам обожавао да скупљам сличице као клинац, да се мењам, играм пола цело и остале игре са сличицама. Али скуп је то спорт, 640 сличица, по 6 сличица у кесици, а кесица 40 динара. И са мењањем и играњем пола цело, тапкања, треба доста пара да се попуни албум. Али ко зна, пошто купујем новости, сутра кад добијем албум и првих 6 поклон сличица можда се и ја навучем :)
Срце хероја заувек живи не могу да га убију!

Спаси Србију и убиј се, Борисе!

Једна је Србија, курви је много!

It's better 2 die standin, than 2 live on ur knees
Аватар
blagoje jovovic
Војвода
Војвода

Порука: 1120
Приступио: апр 2006
Место: Нови Београд

Порука blagoje jovovic 28.3.2010. 15:28

Људи ,видимо се на Теразијама. :)

И није пуно новца кад знамо да до првенства има више од 2 месеца. Израчунао сам за ЕП 2008 ,требало ми је 45 евра,а иначе су неки колекционари давали и по пар стотина евра за албуме из 80-тих.
Аватар
Milovan
Војвода
Војвода

Порука: 3706
Приступио: нов 2003

Порука Milovan 29.3.2010. 0:06

blagoje jovovic ::Људи ,видимо се на Теразијама. :)

И није пуно новца кад знамо да до првенства има више од 2 месеца. Израчунао сам за ЕП 2008 ,требало ми је 45 евра,а иначе су неки колекционари давали и по пар стотина евра за албуме из 80-тих.

Ме немојте овај невин и неукаљан хоби да прљате парама :D
Полако са Теразијама, мораш да имаш стотињак дупликата да би могао лепо да тргујеш 8)
...нису нас сломиле ове тешке године...
1809Стеван Синђелић-Зоран Вујовић2008
Аватар
Протомајстор
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: сеп 2008
Место: Северна Србија

Порука Протомајстор 30.3.2010. 9:32

CXABBHE ::Али скуп је то спорт, 640 сличица, по 6 сличица у кесици, а кесица 40 динара.

Заправо има 5 сличица у кесици, али јуче су делили Албум + 6 сличица у Вечерњим Новостима, а данас у Спорту. Више се исплати купити пуно Новина, него кесице!
Ја и моја два клинца смо једва дочекали јуче да се окренемо Ј. Африци, скењасмо се више од навијања за Вошу. :roll:
Иначе обрадовао сам се када сам видео да у албуму нема Раће Петровића, али пре ће бити да је реч о необавештености у Панинију. :badgrin:

Узгред, ево наше најбоље шансе са Маракане - није од Недеље, али исто нам се 'вата. :roll:

радикализам
Војвода
Војвода

Порука: 1454
Приступио: мар 2009
Место: НОВИ САД

Порука радикализам 30.3.2010. 16:52

Албум је међу лошијима у последњих 20 - ак година и дуже , нема у њему сличица ниједног селектора неке репрезентације , а изостављени су и многи играчи ( нпр. Боровски , Бут , Мецелдер из Немачке , Марћена из Шпаније - само неки од примера , а такође свака репрезентација је представљена на само 2 стране , а некада је било читаве 3 за сваку репрезентацију ) .
Одушевљен сам после дужег времена и игром и резултатом Ц.Звезде против Војводине , која очигледно не може да превазиђе синдром да много прети и обећава против вечитих ривала , а резултат , по правилу , изостане . Мислим да Лазовић заслужује да буде стартер - брзоног је и покретљив , можда оно што је недостајало у игри Ц.Звезде он може да надокнади . Ипак , остало је читавих 10 утакмица до краја , а Ц.звезду очекују гостовања Партизану и Офк Београду , као и меч против Толетовог Спартака .
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1616
Приступио: јан 2008

Сакупљање сличица пред светско првенство?

Порука Српски родољуб 6.5.2010. 22:42

....
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 6.5.2010. 23:52, измењено укупно 1 пут.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Re: Сакупљање сличица пред светско првенство?

Порука N.S. 6.5.2010. 23:17

Да, има их недељом код Теразијске чесме, током целог дана, чак и увече, од клинаца до матораца... Моја колегиница и њен муж скупљају и размењују се са децом из основне школе. :)
Није све пропало кад пропало све је - Рајко Петров Ного
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 6.5.2010. 23:22

N.S. ::Да, има их недељом код Теразијске чесме, током целог дана, чак и увече, од клинаца до матораца... Моја колегиница и њен муж скупљају и размењују се са децом из основне школе. :)

Да, постоје људи који су колекционари, па то скупљају из хобија... мада, ова врста хобија је за све људе који воле фудбал, о 7 па до 77. година! :)
Чуо сам и да ови албуми доста вреде када прође 20 и више година... један човек је продао албум из 1974. године за лепе паре!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
blagoje jovovic
Војвода
Војвода

Порука: 1120
Место: Нови Београд

Порука blagoje jovovic 6.5.2010. 23:29

N.S. ::Да, има их недељом код Теразијске чесме, током целог дана, чак и увече, од клинаца до матораца... Моја колегиница и њен муж скупљају и размењују се са децом из основне школе. :)

Недељом ? Има их сваки божији дан.

Иначе, ја пребацио половину ,имам око 130 дупликата и баш данас први пут кренем ка Теразијама -кад оно пљусак.

Старији албуми вреде заиста много,али к`о што неко рече на другој теми -скупа је ово занимација , може се и паметније потрошити новац.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 6.5.2010. 23:58

Да би се попунио албум потребно је негде око 6000 динара... наравно, све то је под претпоставком да нема дупликата!
радикализам
Војвода
Војвода

Порука: 1454
Приступио: мар 2009
Место: НОВИ САД

Порука радикализам 7.5.2010. 8:45

Да ли је неко од вас већ попунио албум или ће , бар , ускоро албум бити попуњен ?
Аватар
101%_Srbin
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 658
Приступио: авг 2005
Место: Небеска Србија

Порука 101%_Srbin 7.5.2010. 13:25

Ја га попуних још пре три недеље.Фалило ми 130 и кусур,и отишао један дан на Теразије и све променио и то би било то :mrgreen: .
Слика
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15843
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 9.5.2010. 3:01

Ма не могу никако да извучем сличицу овог Петровића што са петље даје голове. Има ли неко дупликат? Или је он уникат?
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 3 гостију