srpskinacionalisti.com

Фудбалска репрезентација Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Порука ЈАРОМИР 11.9.2009. 17:19

Па да су нас уништили, требали су и побиједити а нису, ми смо први, идемо на СП и доста више тог песимизма, ено и Аргентине, која увијек игра фино и гдје је сад, такође Португал, Чешка и још ко све не. Јел Италија умире од љепоте, не умире, ал је она првак свијета, јер таква игра ствара побједничке екипе. Напријед Србијо..
Аватар
Протомајстор
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: сеп 2008
Место: Северна Србија

Порука Протомајстор 11.9.2009. 17:50

CXABBHE :: А сад сам мало боље погледао овај твој извор
However, according to Ugandan website New Vision, these rules will only be applied in the third and final round of the qualifiers. For the second round, it seems the CAF tiebreaking rules (head-to-head results coming first) take precedence.

Ово се односи само на афричке квалификације и то за последњу рунду квалификација, пошто они имају неки другачији систем. Док је за европске квалификације тачно онако како сам ја навео

Пази, тамо је исто забуна, јер су афричка (ЦАФ), иста са УЕФА правилима, али ФИФА је одредила друга правила и на датом линку се аутор позива на овај званични документ и цитира га (на 20. страници):

http://www.fifa.com/mm/document/tournam ... _14123.pdf

Е сад, могуће је да континентални савези сами мењају правила, али сумњам.
Уосталом, ја сам ово прочитао у Новостима пре неки дан.
Али, ево сада увиђам да се то тамо изгледа односи на рангирање најбољих другопласираних.
:oops:
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 11.9.2009. 18:24

Ало људи, јесмо ми први у групи јесмо, јел имамо 4 бода више, имамо, Французи се већ спремају за бараж, а ви ту гледате наш скор са Французима, као да ће нас стићи, скор могу да окаче мачку о реп, јер иду у бараж са силама као што су баље и ује, а ми фино са првог мјеста директно у Африкицу.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 11.9.2009. 18:28

"КОСОВСКИ БОЖУР"

Од сад па на даље причај у своје име...

увек причам или пишем у своје име ако ниси приметио...а мој коментар је везан за твој како смо играли као пи..ке,то једноставно није тачно,као што није тачно да су нас уништили,поигравали се са нама и којекакве глупости,те су приче за кафану а не за форум,разумеш ?
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 11.9.2009. 18:31

ЈАРОМИР ::Ало људи, јесмо ми први у групи јесмо, јел имамо 4 бода више, имамо, Французи се већ спремају за бараж, а ви ту гледате наш скор са Французима, као да ће нас стићи, скор могу да окаче мачку о реп, јер иду у бараж са силама као што су баље и ује, а ми фино са првог мјеста директно у Африкицу.

тако је Јаро...дај Боже да се већ са комшијама лепо опростимо а други нека се пате са баражом,волео бих бараж Француска-хрватска
Аватар
JOLAN
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 181
Приступио: авг 2008

Порука JOLAN 11.9.2009. 19:19

Što se same utakmice tiče,pa sve ste videli-da ne beše ludog Italijana koji nam je poklonio nepostojeći penal i igrača više,Antićeva afrička bajka već sinoć bi bila opasno dovedena u pitanje.
S jedne strane smušena,dezorganizovana i bezidejna skupina pojedinaca koja se 80 minuta sa igračem više brani umesto da napada,a sa druge strane vrhunska svetska ekipa u kojoj svaki fudbaler u svakom trenutku zna svoj zadatak u timu i šta i kako odigrava.
Mada treba imati razumevanja za naše fudbalere jer su po Antiću loši klimatski uslovi te večeri uticali na lošu igru meteropata u crvenim dresovima.
Evo na koji način se veliki filozof Antara obratio svekolikoj srpskoj javnosi posle jednog ovako epohalnog dogadjaja u kojem je imao čast da učestvuje:

"Srbija je Evropi i svetu poslala lepu sliku o sebi. Ta činjenica nam izuzetno prija i u njoj svakako valja uživati", rekao je Antić za zvanični sajt Fudbalskog saveza Srbije.

"U danu koji je nosio prefiks istorijski, bili smo svedoci istinskog spektakla, čiju organizaciju zaista pohvaljujem. Taj dan i takav spektakl moraju da obeleže jedno danas i jedno sutra koje dolazi, naše danas i naše sutra", nadahnuto je poručio učitelj "orlova".

Analizirajući aktuelni takmičarski momenat, dva kola pre kraja kvalifikacija za Mundijal u Južnoj Africi, Antić je podvukao:

"Francuzi su svojom kvalitetnom igrom dali na vrednosti našoj poziciji u grupi. Srpski fudbal u tome i zbog toga, mora da prepozna afirmativnu šansu koju ima".

"Hvala narodu! Ponosni Radomir", potpisao se selektor.

Što da se lažemo-filozofija Antića i Saveza je jasna-nema veze što mi nemamo nikakvu igru,daj da mi sad ziheraški izvučemo bodove,izguramo plasman u Afriku i uzmemo pare a tamo ćemo lako.
Nećemo ponoviti Petkovu grešku da pokušamo da se nadigravamo sa velikm svetskim reprezentacijama već ćemo da se zatvorimo u bunker svih 90 minuta pa se sigurno nećemo obrukati sa petardom već ćemo časno da ispadnemo u prvoj fazi.
Malo li je to danas kad svi igraju fudbal i kad je lopta okrugla.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 11.9.2009. 20:37

Антара није жутаћ сигурно, мислио је да смо послали лијепу слику по броју навијача и зато што нисмо направили ниједан инцидент, једно је звиждати педерској химној, а друго глупирати се, ломити и џаба добијати драконске казне.
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука: 2586
Место: Београд

Порука CXABBHE 11.9.2009. 21:24

Протомајсторе, веруј ми да се овако врши рангирање. Што се таквих ствари тиче менаџер не греши :D
За ситуације када се нпр од 10 другопласираних одређује 8 најбољих свакако се прво гледа гол разлика пошто нису ни могле те екипе да играју међусобно. А да није овако зар не мислиш да би сада по свим новинама писала како су нам у преостале две утакмице довољна и два ремија.
Срце хероја заувек живи не могу да га убију!

Спаси Србију и убиј се, Борисе!

Једна је Србија, курви је много!

It's better 2 die standin, than 2 live on ur knees
Аватар
КОСОВСКИ БОЖУР
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651

Порука КОСОВСКИ БОЖУР 11.9.2009. 21:25

Рашовић за тренера Арсенала ОДМАХ!
Човек који понови себи своју жељу стотину пута, он затим изгледа сав од ње изграђен, а то је прави пут ка циљу. Јован Дучић
Аватар
Протомајстор
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: сеп 2008
Место: Северна Србија

Порука Протомајстор 11.9.2009. 23:21

CXABBHE :: Што се таквих ствари тиче менаџер не греши :D

Реци ми молим те, пошто нисам играо ту игру пар година, да ли је дечко по имену Радисав Петровић био пророкован као чудо од детета - ја га се нешто не сећам. :?

Подсетићу да је момак прескочио U21, па и Другу лигу - много ме то нервира.
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука: 2586
Место: Београд

Порука CXABBHE 11.9.2009. 23:36

Протомајстор ::
CXABBHE :: Што се таквих ствари тиче менаџер не греши :D

Реци ми молим те, пошто нисам играо ту игру пар година, да ли је дечко по имену Радисав Петровић био пророкован као чудо од детета - ја га се нешто не сећам. :?

Подсетићу да је момак прескочио U21, па и Другу лигу - много ме то нервира.

Хехе :D Није, нема у нашој лиги тих вондеркидова, нашим играчима буџе оцене тек кад оду преко, до тада су само просек. Нпр Љајић док није потписао за Ман Утд. распад, кад је потписао га набуџили.Јбг, то је до репутације лиге, док нпр у Енглеској свака шуша вондеркид.
А Раћа Петровић је посебан случај... Најгори на терену против Апоела и добије позив за А тим. Менаџер је екстра игрица, доста релна, али ти утицаји Толета као председника савеза, разноразних менаџера, плаћених новинара ипак тамо не постоје, тако да је Раћа само испод просечан играч.
Срце хероја заувек живи не могу да га убију!

Спаси Србију и убиј се, Борисе!

Једна је Србија, курви је много!

It's better 2 die standin, than 2 live on ur knees
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 14.9.2009. 9:39

види Антић да је враг однео шалу са нашим голманима па тражи алтернативу у голману Бајерна -Ренсинга коме је мајка Српкиња
опширније
igor cetnik
Националиста
Националиста

Порука: 288
Приступио: јун 2009
Место: Pozega ( Zapadni deo velike Srbije)

Порука igor cetnik 29.9.2009. 12:34

napravljena je neka nova pesma o fudbalskoj reprezentaciji na melodiju od pesme ko to kaze ,ko to laze cuo sam je sinoc na sos kanalu ako neko ima link nek posalje ovde.
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука: 8793
Приступио: јан 2007

Порука gorskivuk 2.10.2009. 21:34

:x
Да сам ја неко у Звезди, истјерао бих ову репрезентацију са Маракане, мрш на ливаду антара и толе, погледај опет састав, раћа петровић колац који није ни за у земљу побити јер је туп ко к..!

Нинкова мјерка Тулуз за 3 милиона, али он не ваља антариним и толетовим менаџерима, хм дабогда изгубили обје до краја! :mrgreen:
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 2.10.2009. 21:44

Избаци репрзентацију са Маракане, ми ћемо је угостити у Хумској, нема проблема, да је Антић звездаш одмах би био велики тренер и да зове Стаменковиће, Нинкове био би још најбољи.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 2 гостију