srpskinacionalisti.com

Фудбалска репрезентација Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2726
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Re: Francuska himna i utakmica

Порука Zola 10.9.2009. 17:18

ЈАРОМИР ::Не треба бити толики критичар, исто овако на у 92 сви су селектори, па погледај ује, иако мрзим да их узимам у уста,са нула тимом су дошли до четвртфинала еп-а, па ми смо за њих Бразил

Ја само реално оцењујем могућности на СП 2010,не искључујем ни неки сјајан резултат можда чак и пролаз у осмину финала или чак четврт финале али за то постоје мале шансе.И на СП 2006 смо отишли директно имали бољи резултат него сад,примили само 1 гол уз гол разлику 10:1,а на Мондијалу који је сасвим друга прича од квалификација смо се провели као боси по трњу.Додуше имамо још 2 утакмице и сад,ја сам нас већ послао директно у Јужну Африку :D ,али треба освојити бар још 3 бода са незгодним противнцима Румунима или Литванцима...А Француска с нама у директним дуелима има бољи скоро 1 победа и 1 реми а ми 1 реми и 1 пораз...
Аватар
КОСОВСКИ БОЖУР
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651
Приступио: јул 2008

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Порука КОСОВСКИ БОЖУР 10.9.2009. 17:23

Боље Стојановић, него Гојко СИСА...

најпростије и најупечатљивије речено играли су као п..чке... Имамо играча више, и водимо за гол, три везњака на терену и два крила, и на КОЈУ ФОРУ НИСУ ВЕЗАЛИ ДВА ПАСА... Жигић не може сам у шпицу то се из авиона види... он је само стабло кога треба гађати, не играч који води лопту и задржава... требали смо да изгубимо, Французи су нас уништили... ма не уништили, него се спрдали са нама, омаловажавали нас својом игром... а најјадније је то да нико од наших неће то да призна, већ, као, играли смо "храбро"... пу п...чке једне :evil: ... ко да вас је тадић учио да играте фудбал...
Човек који понови себи своју жељу стотину пута, он затим изгледа сав од ње изграђен, а то је прави пут ка циљу. Јован Дучић
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844

Порука ЈАРОМИР 10.9.2009. 17:32

Zola ::
ЈАРОМИР ::Не треба бити толики критичар, исто овако на у 92 сви су селектори, па погледај ује, иако мрзим да их узимам у уста,са нула тимом су дошли до четвртфинала еп-а, па ми смо за њих Бразил

Ја само реално оцењујем могућности на СП 2010,не искључујем ни неки сјајан резултат можда чак и пролаз у осмину финала или чак четврт финале али за то постоје мале шансе.И на СП 2006 смо отишли директно имали бољи резултат него сад,примили само 1 гол уз гол разлику 10:1,а на Мондијалу који је сасвим друга прича од квалификација смо се провели као боси по трњу.Додуше имамо још 2 утакмице и сад,ја сам нас већ послао директно у Јужну Африку :D ,али треба освојити бар још 3 бода са незгодним противнцима Румунима или Литванцима...А Француска с нама у директним дуелима има бољи скоро 1 победа и 1 реми а ми 1 реми и 1 пораз...

Пошто ћемо након пласмана на СП бити око 10 мјеста, добићемо лакше противнике на СП, јер ћемо бити у другом шеширу, а не ко 2006 кад смо вили 40 и неки и кад смо били у 4 шеширу и кад смо на основу тога упали у групу смрти.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2726
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 10.9.2009. 17:47

ЈАРОМИР ::
Zola ::

Пошто ћемо након пласмана на СП бити око 10 мјеста, добићемо лакше противнике на СП, јер ћемо бити у другом шеширу, а не ко 2006 кад смо вили 40 и неки и кад смо били у 4 шеширу и кад смо на основу тога упали у групу смрти.

На СП је свака група,група смрти,као што сам ти рекао имаћемо 2 суперквалитетна противника из Европе и са америчког континета и 1 из Азије или Африке који у последњих 20 година знају да изненаде и фаворите.Наравно нећу да будем песимиста али моје мишљење је да имамо неких 20% шансе за пролаз у осмину финала,али ајде да не причамо пре времена да сачекамо још ове 2 утакмице у квалификацијама.
Аватар
Протомајстор
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: сеп 2008
Место: Северна Србија

Порука Протомајстор 10.9.2009. 18:14

Zola :: ...али треба освојити бар још 3 бода са незгодним противнцима Румунима или Литванцима...А Француска с нама у директним дуелима има бољи скоро 1 победа и 1 реми а ми 1 реми и 1 пораз...

У случају бодовног поравнања два или више тима одлучује:
1. боља гол/разлика,
2. више постигнутих голова,
3. међусобни сусрет...
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 10.9.2009. 18:17

А што би дошло до поравњања, па и да изгубимо од Румуније,што је немогуће добијамо јадне литванце, који су изгубили од силе Фарана, а боље смо у прве двије ставке од гала, ма људи идемо директно, а галски педери нек се кувају у баражу са баљама и осталом им браћом.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 10.9.2009. 20:04

"КОСОВСКИ БОЖУР".

најпростије и најупечатљивије речено играли су као п..чке... Имамо играча више, и водимо за гол, три везњака на терену и два крила, и на КОЈУ ФОРУ НИСУ ВЕЗАЛИ ДВА ПАСА... Жигић не може сам у шпицу то се из авиона види... он је само стабло кога треба гађати, не играч који води лопту и задржава... требали смо да изгубимо, Французи су нас уништили... ма не уништили, него се спрдали са нама, омаловажавали нас својом игром... а најјадније је то да нико од наших неће то да призна, већ, као, играли смо "храбро"... пу п...чке једне :evil: ... ко да вас је тадић учио да играте фудбал..

а шта мислиш да смо одиграли храбро и глупо па "ајмо ајде сви у напад",гледаш ли ти светски фудбал брате ?...умирање у лепоти је прошло одавно,игра се на резултат,а то што су наши повели из пенала ништа се не би променило до краја меча,играли би на нерешено,тако је Антара и играчи одлучили и тачка...боље да се загризе против себи равнима Румунијe или слабe Литванијe,па ту да се покажемо...а што се тиче Француза имају страшан средњи ред нема шта,зато је и изгледало да су стално надмоћнији,играч мање није више велики хендикеп,јер остатак тима још више даје од себе,све у свему ево читам и француска штампа нигде не спомиње споран фаул за пенал једино наши новинари сумњају...
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 10.9.2009. 21:26

Увијек кад смо играли префињено, губили смо, боље је овако. :D
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Порука N.S. 10.9.2009. 21:50

Да ли је Доменек дао неко објашњење зашто се није појавио на конференцији за штампу после утакмице?
Није све пропало кад пропало све је - Рајко Петров Ного
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука: 2586
Место: Београд

Порука CXABBHE 10.9.2009. 22:09

Протомајстор ::У случају бодовног поравнања два или више тима одлучује:
1. боља гол/разлика,
2. више постигнутих голова,
3. међусобни сусрет...

Нетачно, пласман се на следећи начин одређује.

1. међусобни сусрет
2. гол разлика
3. постигнути голови
4. коефицијент
5. жреб
Срце хероја заувек живи не могу да га убију!

Спаси Србију и убиј се, Борисе!

Једна је Србија, курви је много!

It's better 2 die standin, than 2 live on ur knees
радикализам
Војвода
Војвода

Порука: 1454
Приступио: мар 2009
Место: НОВИ САД

Порука радикализам 11.9.2009. 12:00

Сувише смо критични према нашој репрезентацији , а мени се чини да као да нисмо гледали исти меч . Ја од Француза нисам видео ништа , а мој је утисак да смо ми били бољи и да је резултат задовољавајући , а тактика против Француске у основи , није била лоша , јер нисмо ми јурили победу , а нису ни Французи , којима је она много више требала . Да ли сте сигурни да Французи неће још који пут оманути ? Да Стојковић није примио гол , данас би сви величали селектора и репрезентацију . У данашљем фудбалу лепота игре није значајнија од резултата . Уосталом , Аргентина ће по свему судећи играти бараж !!!! Нисам сигуран у прогнозе да ћемо , ако се квалификујемо на СП у Јужноафричкој републици, доживети испадање у првој рунди . Напротив , мислим да наша репрезентација може да буде једно од највећих и најпријатнијих изненађења .
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 11.9.2009. 12:27

радикализам ::Сувише смо критични према нашој репрезентацији , а мени се чини да као да нисмо гледали исти меч . Ја од Француза нисам видео ништа , а мој је утисак да смо ми били бољи и да је резултат задовољавајући , а тактика против Француске у основи , није била лоша , јер нисмо ми јурили победу , а нису ни Французи , којима је она много више требала . Да ли сте сигурни да Французи неће још који пут оманути ? Да Стојковић није примио гол , данас би сви величали селектора и репрезентацију . У данашљем фудбалу лепота игре није значајнија од резултата . Уосталом , Аргентина ће по свему судећи играти бараж !!!! Нисам сигуран у прогнозе да ћемо , ако се квалификујемо на СП у Јужноафричкој републици, доживети испадање у првој рунди . Напротив , мислим да наша репрезентација може да буде једно од највећих и најпријатнијих изненађења .

Слажем се у свакој ријечи, нема више љепоте, ако је икад и било у великој мјери, ко памти игру, памти се резултат, јел ко гледа како је Италија постала свијетски првак 2006, шта би неке земље дале, да би биле на мјесту на ком смо ми тренутно, погледајте једну Аргентину на ком је мјесту, треба критиковти кад има основа, али и похвалити кад има разлога, а са Антићем има пуно разлога за то.
Аватар
Протомајстор
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: сеп 2008
Место: Северна Србија

Порука Протомајстор 11.9.2009. 13:49

CXABBHE ::
Протомајстор ::У случају бодовног поравнања два или више тима одлучује:
1. боља гол/разлика, ...

Нетачно, пласман се на следећи начин одређује.
1. међусобни сусрет...

Фифина и Уефина правила се разликују - то веома мало људи зна, а и ја сам тек ономад сазнао. 8)

In the league format, the ranking in each group is determined as follows:
a) greatest number of points obtained in all group matches;
b) goal difference in all group matches;
c) greatest number of goals scored in all group matches. If two or more teams are equal on the basis of the above three criteria, their rankings will be determined as follows:
d) greatest number of points obtained in the group matches between the teams concerned;
e) goal difference resulting from the group matches between the teams concerned;
f) greater number of goals scored in all group matches between the teams concerned;
g) drawing of lots by the FIFA Organising Committee.

ИЗВОР
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука: 2586
Место: Београд

Порука CXABBHE 11.9.2009. 14:17

Протомајстор ::Фифина и Уефина правила се разликују - то веома мало људи зна, а и ја сам тек ономад сазнао. 8)

Тачно је да се правила о рангирању у случају истог броја бодова разликују за нека такмичења па и за неке лиге, и да не постоји један образац који се увек примењује.
Али мислим да ово није тачно, већ да се прво гледају међусобни сусрети. Извор за то ми је фм 09 у ком стоји да се прво гледа међусобни сусрет, а у питању је игрица која покрива огроман број лига и правила која се у њој примењују и сумњам да би дозволили да направе грешку за једно такво такмичење као што су квалификације за сп.

А сад сам мало боље погледао овај твој извор
However, according to Ugandan website New Vision, these rules will only be applied in the third and final round of the qualifiers. For the second round, it seems the CAF tiebreaking rules (head-to-head results coming first) take precedence.

Ово се односи само на афричке квалификације и то за последњу рунду квалификација, пошто они имају неки другачији систем. Док је за европске квалификације тачно онако како сам ја навео
Срце хероја заувек живи не могу да га убију!

Спаси Србију и убиј се, Борисе!

Једна је Србија, курви је много!

It's better 2 die standin, than 2 live on ur knees
Аватар
КОСОВСКИ БОЖУР
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651

Порука КОСОВСКИ БОЖУР 11.9.2009. 16:11

РашовићЗ ::а шта мислиш да смо одиграли храбро и глупо па "ајмо ајде сви у напад",гледаш ли ти светски фудбал брате ?...умирање у лепоти је прошло одавно,игра се на резултат,а то што су наши повели из пенала ништа се не би променило до краја меча,играли би на нерешено,тако је Антара и играчи одлучили и тачка...боље да се загризе против себи равнима Румунијe или слабe Литванијe,па ту да се покажемо...а што се тиче Француза имају страшан средњи ред нема шта,зато је и изгледало да су стално надмоћнији,играч мање није више велики хендикеп,јер остатак тима још више даје од себе,све у свему ево читам и француска штампа нигде не спомиње споран фаул за пенал једино наши новинари сумњају...

Од сад па на даље причај у своје име... Ја те речи, што ти причаш, нисам рекао... е сад... По теби је оно била наша одлична игра... Да наша крила нису ниједном пробила француске бекове и ако су имала подршку наших бекова и имали смо играча више? Три везњака на терену не могу да повежу два паса, трећи иде французима у ноге... ниједан контра напад нисмо развили ако смо се већ бранили... пример Обрадовић... мењамо страну напада, иде лопта на леву страну, пред Обрадовићем простор да крене даље, дечко се залети и само што му је Дијара пришао на 10 метара он стаје и враћа лопту назад... тиме је зајебао два везњака, оба крила и шпица који су истрчали контра напад у ПРАЗНО!!!!!!

И мука ми је да неко говори како смо одиграли добро... Реална је изјава да су нас растурили, уништили, да немам одбрану какву имамо, било би свашта... све је било на њима, везњаци нису износили лопту до половине игралишта... такву изјаву је дао Арсен Венгер и додао је на крају: "Можете ви то много боље"... то и ја кажем... имамо квалитетне везњаке и одбрану са солидним крилима и нападом и мислим да можемо много боље...

А за 1:,1 што нисмо пукли више, захвалимо се судији и Ивановићу који је сваки продор укротио и појео Анрија и Риберија...
Човек који понови себи своју жељу стотину пута, он затим изгледа сав од ње изграђен, а то је прави пут ка циљу. Јован Дучић
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост