srpskinacionalisti.com

Фудбалска репрезентација Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука: 8793
Приступио: јан 2007

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Порука gorskivuk 24.8.2009. 12:25

:roll:

млади таленти, антић, партизан, толе,...па докле више јебемти фудбал? :x
Аватар
Macedon
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 15
Приступио: авг 2009

Порука Macedon 27.8.2009. 19:37

Док је Антић тренер биће добро...
Слика
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука gorskivuk 28.8.2009. 18:29

Није ваљда да неком смета и обичан фудбалски коментар? коме смета? антићу? сумњам, не чита он форуме, он води репрезентацију, у којој му главну ријеч воде менаџери, гробари србског фудбала! :(
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 28.8.2009. 21:02

Д играмо лоше, то би можда и било тачно, али гледајући резултате Антића и његову величину, то сигурно није тачно.
igor cetnik
Националиста
Националиста

Порука: 288
Приступио: јун 2009
Место: Pozega ( Zapadni deo velike Srbije)

Порука igor cetnik 28.8.2009. 23:55

prsnucemo sad 100 posto , voleo bih da se varam ali covek je ocigledno izgubio kompas, izostavlja pantelica zove onog prtrovica, zvao je samo 2 klasicna napadaca lazovica i zigica ... ovo ne sluti na dobro... :(
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 29.8.2009. 7:28

Да, а да је звао Пантелића био би најбољи тренер на свијету. Пантелић није нашао лјуб, а отишао је из Херте, као за њега се интересују најбољи тимови, Рома итд, а од тога као што се види нема ништа. Па није могао дати го, када је био стандардан у клубу, како ће га сад дати кад не игра. Како играмо без њега видјело се у Ј Африци,а он нека се посвети Ингрид и Алегри, кад му је Бог дао.
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука gorskivuk 29.8.2009. 11:11

igor cetnik ::prsnucemo sad 100 posto , voleo bih da se varam ali covek je ocigledno izgubio kompas, izostavlja pantelica zove onog prtrovica, zvao je samo 2 klasicna napadaca lazovica i zigica ... ovo ne sluti na dobro... :(

Из авиона се види, да човјек спрема бункер пар екселанс, миљан2,... :x ..и који су то "добри" резултати антића? па Петковић је прошао квалификације са само једним примљеним голом, али је због своје тврдоглаве умишљености да му је саво милошевић први нападач, бољи од Жигића, над којим му је увијек давао предност, доживио прави дебакл против гаучоса, због кога је осрамоћен србски фудбал за дуго времена, 6 комада не примају више ни аматери са фарских острва!
антић, се својски труди да понови исти процес са овом генерацијом, иако су много квалитетнији играчи него они што је Петко имао на прошлом првенству!
не знам ко може бити толико мазохиста, па да еуфорично чека ново гужење србске репрезентације од стране аргентине или холандије!?
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 29.8.2009. 13:14

Тако је било и против Африке, шта ће партизанови играчи, изгубићемо , као да би вољели да се то деси. Па сад кад газимо највише кукате, што нисте кукали кад нас је водио Клементе, Петковић. Знам сигурно да од Француза избубити нећемо, а за даље видјећемо.
igor cetnik
Националиста
Националиста

Порука igor cetnik 29.8.2009. 15:46

e pa ovako jaromire posto se neka tvoja pitanja i konstatacije odnose i na moje misljenje pa evo da ti odgovorim .... prvo juzna afrika nije francuska iako bi i ja voleo da jeste. drugo , nije tacno da ja nisam kukao na klementea i petkovica , samo ja tad nisam bio registrovan ovde pa i nisi mogao da znas moje misljenje, a uzgred receno petkovic je sa slabijom ekipom otisao na SP , e sad zasto je tamo sve puklo to je neka druga tema o cemu moze da se prica... sto se tice pantelica posto je slobodan igrac po pravilima UEFA ima pravo da potpise do 30 septembra tako da nema razloga da zuri mozda to ne bude neki extra klub ali ce sigurno biti jedna od jacih liga u kojoj ce moci da se iskaze. a to da antic sprema bunker to se vidi i po izboru igraca, za to ne treba neko veliko fudbalsko znanje. evo sad gledam celsi anelka igra ko u najboljim danima , riberi je sjajan , anri uvek opasan bekovi su im prodorni sanja i klisi verovatno, jedino su im centralni bekovi spori ali su vrlo iskusni da zaboravio sam i evru i on je medju bekovima moja procena je da cemo igrati 4-5-1 sa varijacijama na 4-2-3-1 , 4-3-2-1 ili 4-3-1-2, a ako budemo jrili rezultat bice 4-1 4-1 ili eventualno zigic i lazovic zajedno 4-4-2. voleo bih da dobijemo ali ne verujem , nemojmo se zavaravati oni su jaki ko mislida su slabi taj nema veze sa fudbalom.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 29.8.2009. 16:10

Жалосно је да дијелите репрезентацију на клубове, то је стара српска бољка. Но само ви кукајте, а Антић ће да разваљује на терену.
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука: 2586
Приступио: феб 2008
Место: Београд

Порука CXABBHE 30.8.2009. 1:16

За разлику од свега осталог што се тиче српског фудбала једино што ваља је репрезентација. Заслуге за то свакако припадају Антићу али и играчима који су својм квалитетима достигли да играју у најјачим европским клубовима, а тај тренд ће се свакако наставити. Што се овог списка тиче, наравно да не разумем зашто се на њему налази Раћа Петровић најгори играч на терену против Апоела, ил зашто је на њему Рукавина који је задњу озбиљну утакмицу одиграо малтене у Партизану а нема Нинкова који је у животној форми, ал не бринем се превише пошто је костур екипе већ направљен а на списку се налази 23 играча а у протоколу може бити само 18 тако да нико од њих неће бити у озбиљној комбинацији за тим. Пантелић без одигране утакмице од јуна и не треба да има места у репрезентацији, док је друга ситуација са Стојковићем, који је и без једне руке наш најбољи голман. Французи су индивидуално веома јаки, али као тим се нису исувише показали, а с обзиром да нама одговара и нерешено оваква постава није претерано изненађење и сматрам да имамо реалне шансе за успех, осим ако код Антића не проради зихерашки менталитет којем су склони српски тренери а која нас је скупо коштала у прошлости што клупској, што репрезентативној.
По мени екипа која ће кренути утакмицу биће Стојковић-Ивановић, Обрадовић, Видић, Суботић-Милијаш, Станковић, Качар, Красић, Јовановић-Жигић и то је у овом тренутку наша најјача постава без сумње. Тако да пар залуталих играча који неће ни примирисати терену попут Петровића и Рукавине сигурно не могу да наруше квалитет. Имамо идеалну прилику да против Француза решимо наш пласман на светско првенство и то морамо да искористимо, а све размирице на нивоу Звезда-Партизан, овај треба да игра-овај не оставимо за касније.
Срце хероја заувек живи не могу да га убију!

Спаси Србију и убиј се, Борисе!

Једна је Србија, курви је много!

It's better 2 die standin, than 2 live on ur knees
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука gorskivuk 30.8.2009. 12:13

Ма сами овакви позиви у репрезентацију, мени већ стварају анимозитет према антићу, а он се још није доказао, као добар тренер, треба још пуно посла урадити да би га тако окаратерисо!

По мени, најгора је пракса што он позива недоказане фудбалере из страних лига, и тако додатно подцјењује нашу србску лигу!

Примјер, рукавина из цвајте добија позив прије Нинкова који игра у животној форми, и онда ће Банета страћити на позицију десног бека, кад му је природна позиција штопер, и то је и Анћелоти видио у Челзију, и ставио на бека Босингву!
Друго, случај Милинковић, нико не зна како је тај момак у репрезентацији, прије неког рецимо доброг полушпица из Војводине, као Тадић, или Алексић, или конкретно нападач Мрђа!?
Ја сам тог Милинковића видио на Кошеву против Славије, уствари нисам га ни видио, док није замјењен, па су га наши навијачи поздравили са три прста, а он исто узвратио, што је изазвало овације публике, а изненађење навијача кошица!
Зашто би тај играо прије неког домаћег играча? то је толетово и антићево масло и док год су такве ствари присутне у репрезентацији, ја је не подржавам!
Зашто нема Пиксија Ковачевића и Дејана Миловановића у државном тиму, а играју у изузетно јакој француској првој лиги? и то добро играју! шта ради на њиховом мјесту раћа петровић? да, ради он ту за партизан, морају се вадити преко репрезентације!
Зашто је бољи лазовић од Пантелића? лазовић једва да игра у ПСВ-у!
Зашто игра бамби магаре, кад је у неком резервном трећем тиму МУ!?
антић је можда добар тренер, да одреди неку тактику и формацију, али тим му састављају толе и толетова екипа из савеза, и то ће се неминовно обити о главу државног тима, кад-тад!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 30.8.2009. 12:43

Какав црни Нинков, видјели смо Звездину одбрану против Славије у Прагу и у Београду, ове младиће што зове, они наравно неће бити у првој постави, већ ће стицати искуство међу прекаљеним лавовима, а осјећаће и дух репрезентације, а стварно нема смисла мрзити играче само што су из Партизана, нас Срба има 10 милиона ио сви би жељели бити селектор, али он може бити један и то је Антић и засад он свој посао обавља перфетно. А Антић не мора никоме да доказује какав је тренер, он је то одавно долазао и у клубовима и тамо гдје најважније у српској репрезентацији.
igor cetnik
Националиста
Националиста

Порука igor cetnik 30.8.2009. 14:30

jaro pa ninkov nije kriv ni za jedan gol slavije krivi su tutoric i pavlovic a sto se tice antica tacno je da za sada guramo dobro ali mi smo poznati kao narod kod koga se sve raspadne posle prvog neuspeha, a ne bi bas bilo dobro da to bude sad kad smo skoro dosli do SP. i jos jedna stvar antic se dokazao ali u klubovima sa milionskim budzetima koja su 3 najaca kluba u spaniji , ja ne kazem da je njih lako voditi ali je svakako lakse nego voditi zvezdu ili partizan koji su u krizi, doduse partizan nesto manjoj nego zvezda. i da te podsetim taj isti antic je ispao sa seltom iz viga koja je imala dosta dobru ekipu , pa i to valjda nesto govori...
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 30.8.2009. 15:08

Испао је са Селтом, зато што је преузео на самом крају лиге и зато што њој није било помоћи.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 7 гостију