srpskinacionalisti.com

Фудбалска репрезентација Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука: 8793
Приступио: јан 2007

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Порука gorskivuk 3.10.2009. 12:42

Ма слободно их водите гдје хоћете, ја ћу вам ставити још сто евра на њих! :mrgreen:

То је толетова репрезентација, да се питам нешто позвао бих све Звездине бивше играче, Декија, Видића, Жигу,.. да бојкотују толетов тим, то је срамота да се зове државним тимом, а приватно толе одлучује ко ће бити позван у тим, исто ко да је то Чукарички Станком!?? ууааа репрезентација!
Аватар
blagoje jovovic
Војвода
Војвода

Порука: 1120
Приступио: апр 2006
Место: Нови Београд

Порука blagoje jovovic 3.10.2009. 12:56

Лично ми највише око ове репрезентације смета медијско линчовање навијачког покрета ,а овамо треба да се испуни стадион , да публика буде 12. играч. :roll: ето вам господо из ФССи државних органа ( јесте приметили који све накот облеће око тима кад су почели успеси , ложе пуне свакојаког политичког и "интелектуалног" шљама) па нек вам навијају ови што аплаудирају противничкој химни са "Најки" заставама .

Размишљао сам да одем на следећу утакмицу ,али после свега овога и буквалног политизовања репрезентације нека хвала.
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука gorskivuk 3.10.2009. 13:17

Тако је Благоје, и од мене одавно ИШШ.. репрезентација, за своје паре ћу да навијам за кога ја хоћу, а не да ме позива министарка, толе, антара,..да навијамо без национализма!? национална селекција без национализма? о Боже свашта, шта ли они сматрају национализмом?

Или још дебилнији позив, не навијајте из фотеље, а онда те прогласе малоумним хулиганом, олошем, кретеном и свакаквим погрдним именима, па ти затворе стадион због тога!? е па нек навијају сами за себе ко их .ебе!
igor cetnik
Националиста
Националиста

Порука: 288
Приступио: јун 2009
Место: Pozega ( Zapadni deo velike Srbije)

Порука igor cetnik 3.10.2009. 13:46

jaromire a sto izabra da uvredis dva najbolja igraca u zvezdi mogao si bar da nadjes neke slabije od ninkova i stamenkovica....naravno da je zvezdas odmah bi bio veliki trener ali to je svuda tako ne samo u srbiji svaka navijacka grupa vise voli svog igraca ili trenera nego tudjeg, a da mu petrovic ne treba to je tacno ili ako je dobar zasto ga ne stavlja. meni on iskreno nije za reprezentaciju ali dobro svako ima svoje misljenje.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 3.10.2009. 14:03

gorskivuk ::Тако је Благоје, и од мене одавно ИШШ.. репрезентација, за своје паре ћу да навијам за кога ја хоћу, а не да ме позива министарка, толе, антара,..да навијамо без национализма!? национална селекција без национализма? о Боже свашта, шта ли они сматрају национализмом?

Или још дебилнији позив, не навијајте из фотеље, а онда те прогласе малоумним хулиганом, олошем, кретеном и свакаквим погрдним именима, па ти затворе стадион због тога!? е па нек навијају сами за себе ко их .ебе!

Такви навијачи као ти ни не требају српском тиму, али знам ко би их желио.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 3.10.2009. 18:21

а шта тражи Рукавина на списку,где он игра,зашто је он у предности од Нинкова...Петровић је нечије чедо које се показало и против Шахтјора,рупа од играча
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 6.10.2009. 21:26

Антић остаје и ако не одемо на Мундијал

Томислав Караџић: Желимо да задржимо Антића и у квалификацијама за ЕП 2012, пласман у Јужну Африку нема никакве везе са његовим статусом. Његов допринос нису само резултати, већ и враћање култа репрезентације

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=82104&sectionId=44
од ове луде ништа паметно нећемо ни чути,у неким земљама главе падају због промашеног пенала а Толе би да ведри и облачи у случају неуспеха из ова два меча...ма моли Бога да играчи одраде против Румуније
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 6.10.2009. 22:37

Знамо ми да ви патолошки мрзити све што долази из Партизана, па био то и стручњак Антић, најбоље би било да ФСС предложите неког свог тренера, јер их мијењате ко чарапе
igor cetnik
Националиста
Националиста

Порука igor cetnik 7.10.2009. 0:43

pa jaromire ko i vi sto patoloski mrzite sve sto dolazi iz zvezde , sto da se lazemo istini treba pogledati u oci.a sto se tice smena trenera i vi cete izgleda promeniti dvojicu za 20 dana evo i stevanovicu se vec sprema noga u zadnjicu a sa njim zajedno izgleda i ivanu tomicu.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 7.10.2009. 7:14

ЈАРОМИР ::Знамо ми да ви патолошки мрзити све што долази из Партизана, па био то и стручњак Антић, најбоље би било да ФСС предложите неког свог тренера, јер их мијењате ко чарапе

ниси ме разумео Јаро...Антић је доказао свој рад не само у репрезентацији,он је лично допринео заједно са играчима које је он саставио да репрезентација личи на озбиљну екипу,и свима је драго због тога...али зар не препознајеш шлихтање Караџића уз култ репрезентације,лицемер без граница,поновићу срећа наша и његова што нам орлови напредују иначе могу мислити како би нас гледали у свету после лоших резултата наших клубова,хапшења навијача,афере би се ређалe као на траци...али ситуација је таква да је све супер у ФCC,нека им буде...у случају неуспеха ваљда је нормално да се отера(не смени) Толе а о селектору нека се расправља касније...глупо је и да помислимо да нећемо отићи у Ј.Африку
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука gorskivuk 7.10.2009. 11:12

Сам одлазак на СП није круна успјеха, ако ћемо тамо да доживимо нови блам, попут оног у Њемачкој од Аргентине или раније од Холандије, а све су прилике да хоћемо, само нек се деси мали пех попут оног кад се повриједио Немања, па је његову улогу преузео крстаја и катастрофа је већ била зацртана, одбрана која је примила само један гол кроз квалификације примила је 10 у три утакмице!

Ја лично нећу стајати уз ову репрезентацију, док се у њој раде менаџерски дилови попут овог са раћом петровићем! момак је изгубљен за фудбал, а замисли блама, овдје је стављен као резерва Декију Станковићу?
може ли се таква идиотарија било чим оправдати? може једино кад се сјетим оног дијалога из тесне коже:
тренер- овај не смије проћи!
толе-зашто?
тренер-нудио ми мито?
толе- аа јел..? хм, а колико?
тренер- 20% од трансфера!
толе- аууу богца му,... па гдје тебе нађе!?
тренер-можеш замислити?
толе-...ево..замишљам...!
igor cetnik
Националиста
Националиста

Порука igor cetnik 7.10.2009. 15:33

Svetska fudbalska federacija-FIFA kaznila je FSS sa ukupno 39 svajcarskih franaka zbog incidenata srpskih navijaca na utakmicama sa francuskom i rumunijom. 25000 hiljada franaka FSS ce platiti zbog baklji upaljenih na mecu sa francuskom 9. 9. 2009. a ostatak zbog incidenata i baklji u rumuniji . istovremeno FiFA najavljuje da ponavljanje ovakvih incidenata moze dovesti do drasticnijih kazni pa cak i do oduzimanja bodova u kvalifikacijama... u FSS-u apeluju na navijace da na utakmicama navijaju fer i sportski... smislila bagra kako da nas izbaci posto vec ne moze rezultatima. nemojte paliti ni jednu baklju vise glupo bi bilo da sad sve uprpastimo kad smo na domak SP.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 8.10.2009. 7:13

"igor cetnik"
smislila bagra kako da nas izbaci posto vec ne moze rezultatima. nemojte paliti ni jednu baklju vise glupo bi bilo da sad sve uprpastimo kad smo na domak SP

ма само да им учачкамо један за победу,нема шансе да нас било ко избаци,неће бити разлога за нереде на стадиону,певаће се химна из свих грла
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 8.10.2009. 19:41

и Ћиро верује орловима
Антић ће у суботу прегазити Румуне као плитак поток
Ако буде среће, у суботу увече ћемо и ми и ви славити одлазак на Светско првенство. Близу смо циља, али је овај корак често најтежи. Ипак, не сумњам да ћете победити Румунију и наћи се тамо где сте заслужили - каже за „Блиц“ Мирослав Блажевић, селектор репрезентације Босне и Херцеговине
.
http://www.blic.rs/sport.php?id=114457
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 8.10.2009. 22:19

РашовићЗ ::и Ћиро верује орловима
Антић ће у суботу прегазити Румуне као плитак поток
Ако буде среће, у суботу увече ћемо и ми и ви славити одлазак на Светско првенство. Близу смо циља, али је овај корак често најтежи. Ипак, не сумњам да ћете победити Румунију и наћи се тамо где сте заслужили - каже за „Блиц“ Мирослав Блажевић, селектор репрезентације Босне и Херцеговине
.
http://www.blic.rs/sport.php?id=114457

Ето кад и усташо-балија Ћиро призна, онда смо ставрно такви
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 85 гостију