srpskinacionalisti.com

Фудбалска репрезентација Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука: 419
Приступио: јан 2014

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Порука Спартак07 6.6.2014. 23:21

Мрђа је требао да игра од почетка утакмице,а не онај глупи Митровић који не зна где му је лопта.
Да је Мрђа од почетка играо онда би можда и дали неки гол,овако нема теорије са Митровићем,Јојићем и осталом гробарском боранијом која не зна да повеже један напад.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 733
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 6.6.2014. 23:45

Спартак07 ::Мрђа је требао да игра од почетка утакмице,а не онај глупи Митровић који не зна где му је лопта.
Да је Мрђа од почетка играо онда би можда и дали неки гол,овако нема теорије са Митровићем,Јојићем и осталом гробарском боранијом која не зна да повеже један напад.

[-X грешиш! Мрђа не може да игра од почетка, јер иностране судије (мада су и ове вечерашње били чисти кретени) нису баш навикле на бацакање. Иначе, када је репрезентација у питању ја уопште не гледам "ко је ко", ко је играо или навија за Партизан или Црвену звезду. Такве ствари су само код нас могуће, одеш да гледаш репрезентацију, а онда звиждиш Стојковићу због ствари које немају везе са истом.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 6.6.2014. 23:52

Спартак07 ::Мрђа је требао да игра од почетка утакмице,а не онај глупи Митровић који не зна где му је лопта.

Лик који може само да игра у Звезди бољи од Митровића, једног од најбољих младих играча Европе, типично циганско размишљање. :lol:
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука Спартак07 6.6.2014. 23:55

Стојковић,тј мустафа једино и заслужује да му се звижди јер је издајник,и увек ће му се звиждати на Маракани,а звиждало му се и на Карађорђу у Новом Саду.
Мрђа се никада није ''бацакао'',већ то раде неки из Хумске већ годинама уназад,вероватно по гробарима треба играчима Звезде изломити ноге тотално па тек онда кад буду на путу за болницу да буде свиран који фаул за Звезду. Е шта су ти гробарски комплекси,такве комплексе имају још само наша ''браћа'' хрвати. :mrgreen:
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука Спартак07 6.6.2014. 23:58

ЈАРОМИР ::
Лик који може само да игра у Звезди бољи од Митровића, једног од најбољих младих играча Европе, типично циганско размишљање. :lol:

Тај ''лик'' је најбољи стрелац у суперлиги,док ваших нема ни на 5 месту по броју постигнутих голова. :D
Ако је Митровић један од најбољих младих играча европе,ја сам онда Роналдо главом и брадом. :D
Мрђа је за Митровића изумео фудбал,она будала не зна где му се лопта налази,сваки напад који је могао он је упропастио,ал по гробарима је то ''најбољи млади играч европе'',ал у вашим сновима. :lol:
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 7.6.2014. 0:02

Ево и мог скромног мишљења о нашим репрезентативцима вечерас против Бразила.
Стојковић је био добар, гол који смо примили можда је и могао да спречи да је правовремено излетео. Лукач је имао феноменалну интервенцију у 90. минуту, потврдио да је сјајан голман, који би врло лако могао да замени Стојкета. Баста је био одличан, врло добро се сналазио у дуелима са Нејмаром, пробијао колико је могао, трпео ударце, али је био на свом нивоу. Ивановић- капитенски, све се видело када је улетео и блокирао Нејмара у првом полувремену. Душко Тошић је био сасвим коректан, могло би се рачунати на њега, барем као на замену или стартера у неким мање битним мечевима. Коларов по мени лош. Помало почиње да ме нервира. Споро се враћа, врло често касни да се открије, вуче сам лопту никако да да пас,... Алтерантиву немамо, али није Коларов на свом нивоу, види се то и по минутажи у Ситију. Раћа Петровић је био одличан! Могу да кажу да је буква, летва, цепаница,... али он игра сјајно. Са 193 центиметра он ломи, дрибла Бразилце. Такође сјајно мења страну, укључује крила у игру и мислим да уз Матића (о коме не треба уопште трошити речи) може да чини окосницу тима на средини терена. Јојић и Тадић солидни, очекивао сам знатно више од њих. Марковић по систему топло-хладно. Час га нема, час ломи противника. Мора да буде мало константнији. Митровић нема партнера у нападу, и то је главни проблем. Имамо сјајне играче у вези, док у нападу мањка квалитета. Митру треба још неко, не може сам све. Био је јако добар у ваздушним дуелима, међутим треба избегавати дељење лопте Митровићу, са намером да је он сачува. Барем му вечерас то уопште није ишло.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 7.6.2014. 0:11

Спартак07 ::Стојковић,тј мустафа једино и заслужује да му се звижди јер је издајник,и увек ће му се звиждати на Маракани,а звиждало му се и на Карађорђу у Новом Саду.
Мрђа се никада није ''бацакао'',већ то раде неки из Хумске већ годинама уназад,вероватно по гробарима треба играчима Звезде изломити ноге тотално па тек онда кад буду на путу за болницу да буде свиран који фаул за Звезду. Е шта су ти гробарски комплекси,такве комплексе имају још само наша ''браћа'' хрвати. :mrgreen:

Кад си већ поменуо "нашу браћу хрвате", иако моја нису (!!!), имам један леп пример који је веома сличан овом нашем. Те 2005. године, један од највећих талената о "њиховој"- нико крањчар, је прешао из динама у хајдук. Било је варница на самом почетку, слично као и за Стојкета, али њему нико није звиждао нити га псовао на утакмицама њихове репрезентације. Ја никако не разумем оне који оду да гледају меч репрезентације Србије, па звижде Стојковићу због преласка у Партизан. Човече па то нема везе са репрезентацијом, а ти (не мислим директно на тебе, осим ако и ти не радиш ово о чему пишем, на стадиону) га ометаш и он не може да да свој максимум. Звждуци утичу на психу играча, ако си играо неку утакмицу било каквог карактера онда то и знаш. Мрђа је уз Касалицу највећи фолирант који је икада крочио на терен у Србији, у последњих 10 година!
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 7.6.2014. 0:15

Само да кажем још нешто. Судија је или мутав до бола, или су му легле неке добре паре (пре ће бити ово друго). Пола фаулова Бразилаца, који узгред никада нису играли прљавије, он није санкционисао картоном. Онај Хулк је замало убио Басту, а Парагвајац ништа, мртав-хладан.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 7.6.2014. 7:08

Играли смо добро могли смо и да победимо. Бразил ме ниjе импресионирао, гураjу га судиjе. Неjмар jе тешки фолирант, дечко нема везе с везом. Спартак, а шта jе то Стоjке издао? Да ниjе можда Србиjу?
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 7.6.2014. 8:02

типично за нас...играмо онако како можемо а изнад својих могућности и поражени напустимо терен уз трчање наших играча да мењају дрес са победником меча који за никога није имао значај,осим финансија !!!
никоме нисмо помогли,чак ни Бразилу који је као представио најјачи састав и генералку јер играмо сличан фудбал као и хрвати,мало морген :doubt:
о појединцима можемо разглабати до сутра,нећемо се сложити од Мустафе до Митровића и Мрђе све је то исто када изгубиш сви су исти и нема разлике...
мени је избор селектора катастрофа али није ни он крив јер га је избацила турбуленција у ФСС тј нико се није ни нудио колико сам пратио после Михе,направио успех са клинцима и то је логичан потез Караџића само при(o)видно...прорадила је гробарска веза и то је факат
звезде Бразила су толико надуване да ћемо полако пожелети да видимо истинску звезду из њихове земље
немају вођу, немају игру,очекују помоћ судија...неће бити прваци барем ја тако мислим

никако да прескочим Мустафу....издао је свој образ преласком у табор вечитог ривала....то му дође као да се снајка сели са једног на другог брата,у народу се то зове ???
ја ћу рећи курветина а ви га зовите како вам воља....
није издао Србију јер он је ипак мали играч ...велики играчи седе у Влади садашњој и свим претходним после распада југе
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука Спартак07 7.6.2014. 9:11

Сербо Макеридов :: Спартак, а шта jе то Стоjке издао? Да ниjе можда Србиjу?

Издао је највећи стуб Србства,Црвену Звезду. И не само што је издао,што је прешао у Партизан,није само то,него што је после почео и да вређа Звезду,да се увлачи гробарима у чмар и да пише свакакве глупости,од онога ''опростите ми моју ружну прошлост''. Е зато ће му се увек звиждати јер је мустафа прави,друго и не заслужује.

Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 7.6.2014. 9:57

Спартак07 ::
ЈАРОМИР ::

Тај ''лик'' је најбољи стрелац у суперлиги,док ваших нема ни на 5 месту по броју постигнутих голова. :D
Ако је Митровић један од најбољих младих играча европе,ја сам онда Роналдо главом и брадом. :D
Мрђа је за Митровића изумео фудбал,она будала не зна где му се лопта налази,сваки напад који је могао он је упропастио,ал по гробарима је то ''најбољи млади играч европе'',ал у вашим сновима. :lol:

Ако је Митровићевих 17 голова постигнутих у Анделехту слабији резултат од Мрђиних голова постигнутих на наших пашњацима онда немамо о чему причати. Мржња ти помућује нормално размишљање, знам да си и ти свијестан тога у дубини душе. То што звиждите голману наше репрезентације, што сте звиждали химни сопствене земље и бојкотовали њене мечеве довољно говори који сте болиди.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 7.6.2014. 12:08

Спартак07 ::
Сербо Макеридов :: Спартак, а шта jе то Стоjке издао? Да ниjе можда Србиjу?

Издао је највећи стуб Србства,Црвену Звезду. И не само што је издао,што је прешао у Партизан,није само то,него што је после почео и да вређа Звезду,да се увлачи гробарима у чмар и да пише свакакве глупости,од онога ''опростите ми моју ружну прошлост''. Е зато ће му се увек звиждати јер је мустафа прави,друго и не заслужује.

Али, то нема везе са репрезентацијом!
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 9.6.2014. 10:04

Oвај Раћа Петровић је одувек био луд к'о струја! :lol:
http://www.zurnal.rs/2014/06/08/petrovi ... l?lang=lat
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 10.6.2014. 9:45

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 82066.html
Врло лепа вест, Љубинко Друловић остаје селектор репрезентације Србије, требао би да потпише уговор на две године са ФСС-ом.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Majestic-12 [Bot] и 6 гостију