srpskinacionalisti.com

Фудбалска репрезентација Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15572
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Порука vemavuk 24.10.2012. 14:33

миха, како га роми из милоште вабе, је најбољи стручњак кога је довео толе мафијаш. миха да остане и да направи селекцију која ће коначно 2028 године заиграти полуфинале великог такмичења.
толету не дозволити одлазак у пемзију и кад наврне 80 година старости. кад он оде српски фудбал ће нестати из подземног света јер је већ успео да га уведе у неке подземне лиге.
можда миха треба да прихвати захтеве Рома и врати пантелића, тошиће, и ону бандеру, ем збирно имају 102 године, ем знају да играју фусбал, ем су интелектуалне громаде :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука: 1541
Приступио: нов 2011

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 24.10.2012. 15:04

Миха не треба нигде да оде,од њега бољег немамо тренутно у Србији,треба само да уведе неке промене у тим,мора да врати наше најбоље и најискусније играче попут Видића,Басте,Пантелића,Жигића,Јовановића,Милијаша...
Без њих једноставно не можемо никог да победимо,кад се буду вратили онда ћемо имати шансе да одемо на СП.
Radenko
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 6
Приступио: јун 2012

Порука Radenko 28.10.2012. 8:04

[qуоте="ДЕЛИЈА86ЦЗБГ"]Миха не треба нигде да оде,од њега бољег немамо тренутно у Србији,треба само да уведе неке промене у тим,мора да врати наше најбоље и најискусније играче попут Видића,Басте,Пантелића,Жигића,Јовановића,Милијаша...
Без њих једноставно не можемо никог да победимо,кад се буду вратили онда ћемо имати шансе да одемо на СП.[/qуоте]
Ма ти ниси нормалан, треба га послати у три лепе материне и као тренера поставити некога ко зна шта је респект према фудбалерима. :-x
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 6.11.2012. 10:30

Matić napustio reprezentaciju Srbije zbog Mihajlovića
Siniša Mihajlović pozvao je za prijateljsku utakmicu sa Čileom tri igrača na koje do sada nije računao: napadača Filipa Đorđevića (Nant), kao i bekove Marka Lomića (Dinamo Moskva) i Antonija Rukavinu (Valjadolid). Međutim, selektoru "orlova" na pozivu se zahvalio vezista Benfike Nemanja Matić, piše Sport.
- Rekao je portparolu Aleksandru Boškoviću da mi prenese da više ne želi da igra za reprezentacioju. Nije povređen, mislim da je uvređen. Trebalo je da započne meč u Sent Galenu i pokaže da je rešenje za budućnost. Njegov izbor, zatvorio je vrata reprezentacije - istakao je Mihajlović za Sport.
Matić nije želeo da širi priču.
- Na pet utakmica nisam dobio šansu. Zašto da trošimo minute na minute, ja sam nebitan. Moje vreme će doći kad-tad - jasno je poručio Matić.
Umesto Matića u selekciju je pozvan igrač Crvene zvezde Luka Milivojević.
http://www.sportklub.info/matic-napusti ... ihajlovica

Немања Матић је увек у првој постави Бенфике,као и Суботић у Дортмунду,али зато код Михајловића немају места. :evil:
Аватар
Ружица
Војвода
Војвода

Порука: 2098
Приступио: јан 2012
Место: Београд

Порука Ружица 4.12.2012. 17:07

За ДЕЛИЈА86ЦЗБГ и Звездаше:

Заклињем се са три прста са овога Светог Крста живот дајем за спас Србства!
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 5.12.2012. 11:04

Браво Ружице,свака част за постављање овог видеа =D>
Деда Миле је легенда,нек му Бог да добро здравље још дуго.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 780
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 6.6.2014. 14:37

Која су очекивања вечерас против Бразила? Ја очекујем победу! :D
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука: 419
Приступио: јан 2014

Порука Спартак07 6.6.2014. 14:40

Наравно само победа долази у обзир,ништа друго. Мислим да ће Коларов из слободњака забити голчину. :)
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 6.6.2014. 14:43

Губимо, али надам се бар иксу, упркос свему гледаћу као и увијек мечеве репрезентације, то је јаче од мене. Свануће ваљда и нама, од Михалјовића не може горе.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 6.6.2014. 14:46

Сад, шалу на страну битна је ово утакмица. Уколико изборимо повољан резултат, реми или победу :D, то ће утицати на психолошком плану на играче. Значи пуно, а нама у сусрет иду и квалификације за ЕП у Француској, на које просто морамо да се пласирамо!
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 6.6.2014. 20:14

све осим часног пораза није реално
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 6.6.2014. 20:36

А што не би било реално? Због тога ми и губимо, jер наши фудбалери кад виде неку jаку екипу, они одмах кажу: ,,ко смо ми, ми ту немамо шта да тражимо". Треба увек играти нападачки, а не кукавички.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 6.6.2014. 20:48

свако нормалан ће ти исто рећи да није реално,чак и да изађу са трећим тимом губимо...требамо ли да победимо и сутра уздижемо наше на највиши ниво као што знамо или кукумачемо што ћемо их гледати преко тв ,биле су квалификације нисмо успели и шта сад?
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651
Приступио: мар 2014

Порука SrbijaIznadSvega 6.6.2014. 20:50

Само да буде 4+,па нек победи бољи :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=VR9u-F7U_rI

Ја за пјесму немам вољу док не чујем глас пиштољу,док не чујем глас берете седам-осам кад излете.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 6.6.2014. 23:10

Били смо сасвим солидни, на моменте одлични. :) Велики проблем је у предаји лопте, мора то много брже да се ради. Такође, проблем је и то што немамо ширину у игри, морају бекови и крила да буду још активнији. Петровић и Матић су били докторски тандем вечерас! :)
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 12 гостију