srpskinacionalisti.com

Фудбалска репрезентација Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 734
Приступио: феб 2014

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Порука ДејанНационалистa 12.6.2014. 0:48

Зна ли неко како ће изгледати нови дрес репрезентације Србије? Једино што знам је да ће нам од септембра дресове производити умбро.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 3.7.2014. 11:46

Нови селектор наводно Валтер Зенга. :cry:
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 12.7.2014. 16:15

http://www.glassrpske.com/sport/republi ... 57853.html
Ништа друго се и није могло очекивати. :(
Аватар
Краљевина_Србија
Националиста
Националиста

Порука: 384
Приступио: нов 2011
Место: Београд, Краљевина Србија

Порука Краљевина_Србија 25.7.2014. 23:10

Браво омалдинци!!!
Завукоше га Бугарима у 90.минуту. Избацили смо Украјину и Бугарску, дивно вече :badgrin:
Од памтивека вуци кољу јагањце,
а никада ниједно јагње није заклало вука;
па ипак је у свету више јагањаца него вукова.

Владика Николај Велимировић
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 25.7.2014. 23:15

Свака част "орлићи"! Утакмицу на жалост нисам гледао, делом због дуела са милогорцима, а делом и због дебила са РТС-а. Све у свему обрадовао сам се када сам видео да смо тријумфовали у 90. минуту, то само показује карактер који имају ови момци! Надам се да ћемо видети репризу од прошле године (макар добио и срчани, као када га је Гаћиновић дао :D), а у евентуалном финалу шта буде. Свакако да је веома значајно што смо обезбедили и играње на СП за играче млађе од 20 година, идуће године на Новом Зеланду.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 1.8.2014. 2:05

ФСС довео Дика Адвоката за селектора. Бојим се да ћемо са њим проћи као и ономад са Клементеом. Имамо добар тим, без претеривања могли би смо и да прођемо групну фазу, међутим има да нас ухвати еуфорија када тријумфално прођемо квалификације (ако прођемо, а ја се надам да хоћемо) и од неког већег успеха неће бити ништа. Дај Боже да грешим, али...
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 5.8.2014. 12:11

http://www.sportal.rs/news.php?news=130528
Све утакмице у 2014. години, репрезентација Србије ће играти на стадиону Партизана. Изузетак би требала да представља пријатељска утакмица, коју би требали да играмо 4. септембра у Новом Саду. У оптицају је селекција Молдавије (?!), а ако она отпадне Република Ирска (докле бре више са њима) или Андора (еј бре!) би требали да је одмене.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3110
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 5.8.2014. 12:43

У оптицају је селекција Молдавије (?!), а ако она отпадне Република Ирска (докле бре више са њима) или Андора (еј бре!) би требали да је одмене.

Према свецу и тропар, што би наш народ рекао, шта те чуди више нисмо топ класа фудбалских репрезентација да би се сви отимали да играју са нама и то код нас.

Мене више интересује шта је било са дуго најављаваним сусретом Србија-Република Српска?
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 5.8.2014. 12:54

Зорад ::Мене више интересује шта је било са дуго најављаваним сусретом Србија-Република Српска?

ДејанНационалистa ::http://www.glassrpske.com/sport/republika_srpska/Otkazan-mec-Srbija-Srpska/157853.html
Ништа друго се и није могло очекивати. :(
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 5.8.2014. 12:56

Логично, Republika Kosova може, али Српска и Луганска Република не могу, шта друго и очекивати.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 5.8.2014. 13:00

Зорад ::Логично, Republika Kosova може, али Српска и Луганска Република не могу, шта друго и очекивати.

Да. Не знам да ли си чуо, али недавно је незванична селекција Луганске Републике требала да дође у Србију и одигра пријатељски меч са чини ми се екипом Новог Сада, али су кретени из ФСС-а то стопирали. Ваљда се плаше да их пријатељи по дугим прстима из УЕФА и ФИФА не би укорили...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 5.8.2014. 13:06

Наравно да сам чуо, на то сам и мислио.

Најтужније од свега је то што је тај несрећни ФСС дао дозволу репрезентацији Косова да игра те мечеве, а да је заузврат добио само пуко обећање да ће играти тај један пријатељски меч са репрезентацијом Српске, просто озбиљан човек не зна да ли да се смеје или да плаче, заправо и једно и друго истовремено. :cry: :lol:

А да ми у свим спортовима још од ОИ у Барселони 1992. године испуњавамо све жеље и ултиматуме свим белосветским Куратама и Муртама одавно је познато.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 5.8.2014. 13:11

Мада, ту су ове из ФСС-а заврнуле балије из ФСБиХ. Наиме "џентлменски" (какав дебилизам Боже мили :lol: :lol: :lol:) договор је био да 4. септембра у Бањалуци играју Република Српска и Србија, али репрезентација БиХ није смела у том термину да игра пријатељски меч. И онда су у ФСБиХ ипак одлучили да нађу јаку проверу уочи старта квалификација за ЕП, а ривал Лихтенштајн. Мада, зна се и по чијем налогу је то све урађено... Толико о томе да УЕФА и ФИФА нису мафијашке организације. Сам Сеп Блатер је доказ за тако нешто.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 5.8.2014. 13:14

Знам и за то, али то најбоље говори какве ми будале имамо на сваком месту, почев од највиших државних функција, па до оваквих места у спортским савезима.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 5.8.2014. 13:18

Зорад ::Знам и за то, али то најбоље говори какве ми будале имамо на сваком месту, почев од највиших државних функција, па до оваквих места у спортским савезима.

Тешки дебили. Иако обожавам фудбал, бавим се и онако аматерски :D, ипак мислим да би много памтније било новац дати ватерполистима, јер они су ти који у немогућим условима ипак успевају да нас обрадују медаљама. Али, тешко је ту опрати велики новац, па стога ватерполо и није занимљиво за неко велико улагање.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 8 гостију