srpskinacionalisti.com

Ватерполо-репрезентација-клубови

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Re: Ватерполо-репрезентација-клубови

Порука РашовићЗ 16.9.2010. 18:36

"lakys"Бре Рашо, ''тај који је отишао код својих'' како ти написа ће играти за Србију, борити се као и до сада.

Отац Вање Удовичића: Био је Фрањо,више није

http://www.mondo.rs/s183025/Ostali_sportovi/Otac_Vanje_Udovicica-_Bio_je_Franjovise_nije.html
мени је све ок и његова одлука...шта сад отишао човек за лову а можда и на наговор оца да врати дуг земљацима,али ви се сетисте јебеног Гвозденовића и Марковића,ало бре...
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука: 4452
Приступио: мар 2008

Порука lakys 16.9.2010. 20:46

Нисам се ја сетио Гвозденовића и Марковића него је то била ударна вест. Са једне стране одузимате чланске карте, кукате, кунете а са друге стране капитен међу шиптаријом а ти ни слово да напишеш. Вања Удовичић је за Србију урадио онолико колико цела Звезда (сви клубови) у последњих десет година нису.
Николићу Томо-сексуалцу хомо!
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1267
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 17.9.2010. 1:31

lakys ::Тужно је када из недеље у недељу навијаш увек за други клуб, онај који игра против Партизана. Шахтар, Андерлехт, Пјуник, Хелсинки, Реал, Макаби, Барса, Олимпијакос, Маруси, Панатенаикос. Тужно...

Немој да поистовећујеш све делије са тим комплексашима. Ево, ја сам лично мало и навиј'о за вас против Пјуника и Хелсинкија, после тога ни за вас ни ваше противнике. А делија комплексаша који здушно навијају за странце против Партизана је доста мање него ваших таквих. Знам их гомилу који су навијали за Слован, и после текме лечили своје шугаве комплексе.
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
радикализам
Војвода
Војвода

Порука: 1454
Приступио: мар 2009
Место: НОВИ САД

Порука радикализам 17.9.2010. 10:44

@Лакис , ја ћу навијати за Партизан против Арсенала , против Шахтјора сам био неутралан , не свиђа ми се оно што је урадио Гвозденовић , гласао бих за одузимање његове чланске карте , али ја сам лично доживео разочарање због потписивања Удовичића за Младост из Загреба . Да је неки други ватерполиста у реду , али није морао да буде капитен репрезентације , што ничим не оспорава његов квалитет одличног ватерполисте . Један спортиста у Албанију , капитен репрезентације у Хрватску , шта је следеће ? Одбио је да наступи за Италију , то је за похвалу , али зашто баш Младост из Загреба? И моја реакција би била иста и да је неко други био у питању , нема везе да ли је био играч било којег клуба . Удовичић је одличан , али ово ипак баца сенку на његову личност . Замисли само ако буде давао одлучујуће голове за Младост против Партизана у финалу Лиге Шампиона у ватерполу ? Зар не би болело ?
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука: 4452
Приступио: мар 2008

Порука lakys 17.9.2010. 15:29

Надавао се он голова Партизану. Не само он већ сва остала Партизанова деца која су научила да пливају на Бањици а после тога су постали лидери својих екипа по европи.
Николићу Томо-сексуалцу хомо!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 17.9.2010. 21:06

Еј бре, да ли ви схватате да се они баве спортом професионално. Ебе им се за односе, играће за црног циганина само нек да лову. каква разлика што Гвозденовић игра за шиптаре у односу на Дивца који играо за агресора док нас бомбардовао. Или у односу на Крстића и остале Србе који играју у агрсоровој лиги. Или Ђоковића који ће увлачи у буљу амерчким гледаоцима на опену, ломи се и остаје до задњег дана, а онда нас баца у транс што се сетио да ће доћи да игра за Србију. Па данас преморен, пази станојка. Дал би био преморен да је играо финале турнира за милион долара.
Према томе, радујте се игри свог тима, волите свој клуб али немојте бити наивни и узимати изјаве спортиста као искрене када говоре о репрезентативним наступима. Репрезентација им служи само за набијање цене. Где би се и за колико продали сви наши играчи који су били сребрни на Европском да то нису постигли.
Или како то ватерполисти све разбијали у светском купу и лиги а на ЕП једва бронза. Једноставно бре, светска лига и куп су профитабилна такмичења која служе да сами такмичари преко летњих ферија зараде коју кинту. Па Бразилци годинама узимају светску лигу у одбојци јер играчи добијају да деле све зарађене своте новца.
А о циганима. Истинит случај, навијач цигана добио шлог када белгијанаци испали од најбољег српског клуба Партизан-а. Жена каже доктору да је толико урлао што је Партизан прошао да се усред урлања само искривио и укочио. одговара доктор: ја сам случајно навијач Партизана али пружићу сву помоћ која стоји на располагању.
И о Стојковићу доста више. Он живи од играња фудбала и дошао је у српски клуб. И сигурно да је Звезда ушла у другу европску лигу Стојковић би данас бранио у Звезди. Он првенствено сада брани да би обезбедио посао у некој јачој европској лиги.
ПС: неки навијачи прете да неће опростити. Еј бре, зар не схватате колико сте смешни. Коме шта ви можете да опростите. Ком се спортисти ебе дал навијачи одобравају или не одобравају. Боли њи ''станојко''за навијаче. зато и ви промените курц, нека и вас боли ''станојко'' за њих када оду из вашег клуба. Шта ме боли ''станојко'' где је сада удовичић, не игра за мој клуб, прво помогао милодукљанцима да нам узму европску круну а сада отишао да помогне усташама. То је суштина!!!!!!!!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1204
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 25.7.2014. 23:08

Браво момци! Ово вечерас се дешава једном у животу! Мала је ово земља колики сте ви хероји! :D :D :D
Аватар
Краљевина_Србија
Националиста
Националиста

Порука: 384
Приступио: нов 2011
Место: Београд, Краљевина Србија

Порука Краљевина_Србија 28.7.2014. 8:43

Срби лудаци Европе прваци!!!
Од памтивека вуци кољу јагањце,
а никада ниједно јагње није заклало вука;
па ипак је у свету више јагањаца него вукова.

Владика Николај Велимировић
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1204

Порука ДејанНационалистa 28.7.2014. 12:35

Слика
Браво момци!!! =D> =D> =D> Растурили смо Мађаре на њиховом терену, импозантно, јако и убедљиво! То само ви можете! Хвала вам за све! :D
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 69
Место: Србија под окупацијом (тренутно)

Порука Мардо 7.8.2015. 3:44

Клање са усрашама у суботу...
УЈЕДИЊЕНО СРБСТВО - ИДЕЈА ЖИВИ!
Аватар