srpskinacionalisti.com

Коначно, iедна зима. Старинска.

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5911
Приступио: мар 2006

Re: Коначно, iедна зима. Старинска.

Порука Коста 11.1.2017. 14:09

- "евé гу пá!" (ево iе опет!) - што би рекли ми сељаци.

- опет Зима, као из приче. Оваi пут наiхладниiа, рекорди падаiу (минус 22 у Ћуприiи пре две ноћи?!)

- дакле: све нормално, а "глобално загревање" iе - наравно - измишљотина коiом плаше народ...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 256
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 19.1.2017. 23:58

Ниво мора се подиже, лед се топи, људи остају без места за живот. Малдиви, чији је највиши врх у држави 2 м (два метра) ће ускоро бити потопљени. Тражили (и добили) неки делић копна од Индије, да се трајно преселе.
Змија се бије у главу.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 20.1.2017. 13:47

- не кењаi, катастрофичару глупи. Ти сигурно веруiеш и у кемтреiлсе, харпове и остале будалаштине? Можда веруiеш и у "Бога"?

- Земља iе превелики систем да би се могла лако избацити из равнотеже. Постоiе механизми саморегулациiе: подигне се глобална температура - повећа се облачност - повећа се рефлексиiа - СМАЊИ се глобална температура! Ево ти кита! - нема ништа од твоiих глобалних катастрофа.

- сероњо iедан "модерни" - то само Београд може изнедрити, такве дегенерике и драмосере какав си ти. У Провинциiи су људи нормалниiи.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 20.1.2017. 23:48

Примитивним вређањем се открива једино слабост сопствене преговарачке позиције и одсуство аргумената. Еволутивно, то је ближе коацервату него примату. Код мене, то изазива мешавину сажаљења и гађења, са акцентом на друго.

Наравно да не верујем у по(д)ме(т)нуте небулозе, али не видим сврху истицања тога.
Подизање облачности повећава и ефекат стаклене баште, који повећава темп. Снегова од метар и више одавно више нема по Београду. Поларна капа је све мања и тања, мерљиво и проверљиво.
А то што мени нудиш можеш себи ставити.

Ха, ха. Ја верујем у Бога? Ви за себе мислите (а ја мислим да само глумите и хватате на буку; као и све кукавице и слабићи) да сте екстремиста. Када бисте знали шта ја мислим и како бих третирао вернике . . . ви бисте у њихово име молили за милост.
Змија се бије у главу.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1387
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 22.1.2017. 21:04

imenijevazno ::Примитивним вређањем се открива једино слабост сопствене преговарачке позиције ......

Mislim da bi trebao da počneš da koristiš moj prvi potpis....
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15216
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 22.1.2017. 23:17

Profesor lepo objasni preveliki eko sistem a ti nastavljaš da kenjaš. Ti si pravi Mune.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 23.1.2017. 11:13

- да, бре, Вемо, ударила ова оморина - ће поцрцамо!

- ваљда ће скоро неко освежење, а? Да се спасимо ове неподношљиве врућине.

- али тупави катастрофичари и даље веруiу у "глобално загревање"?! Идиоти...
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 23.1.2017. 14:29

Експеримент пресуђује (на основу широког узорка), а не изворни простаклук и спремност да се буде безобразан и неваспитан. Страх, незнање и менталитет пећинског човека стоје иза онакве реторике, да је Стаљин тако резоновао Русија не би имала атомску бомбу.

Разумљиво је што један бивши пуковник не разуме физику, па чак се и за потчињавање бучном квазиауторитету може наћи објашњење (мада на рачун интелигенције), али логика хорде у науци нема смисла, још је Ајнштајн одговорио на Сто аутора против Ајнштајна (теорије релативности) 'да је нетачна, био би довољан и само један.'

Ландау можда и није био дипломата, али је био научник, а не шарлатан.
Змија се бије у главу.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 10.3.2017. 18:02

- овде пада као да неће стати до Петровдана:

http://www.infokop.net/info/ski-kamere-2.html

- како ћу да се вратим, сунце ти ебем... - добро, имам ланци, имам нове зимске - ваљда ћу се скотрљам некако?!

- поздрав катастрофичарима - нема ништа од глобал-ворминга...
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 28.3.2017. 0:24

Слика
Змија се бије у главу.