srpskinacionalisti.com

Тенис

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Re: Тенис

Порука ЈАРОМИР 29.5.2014. 17:49

Радије гледам 6 бетон лигу у фудбалу него финале неког тениског турнира.
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Порука N.S. 29.5.2014. 19:49

Такође. Али ипак ми је драго кад наш тенисер Ђоковић разбија по свету, свака му част, иако никад не гледам тај најдосаднији спорт на свету.
Није све пропало кад пропало све је - Рајко Петров Ного
Dobrovoljni
Националиста
Националиста

Порука: 393
Приступио: јун 2011

Порука Dobrovoljni 30.5.2014. 0:45

Све је то лепо и сви ми морамо признати да је нама драго сто један Србин растура у свету тениса.Питање је,што га све чешће представљају као Балканца у светским медијама и одакле то њему баш случајно(а још јавно,нуждалије :doubt: ) да ће навијати за земље региона :shock: ."Ко то нама крои капу без мере? :roll:
Ако се не углача ни драги камен не светли.
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука N.S. 30.5.2014. 1:35

Па добро, треба гледати и добре и лоше стране. Најгоре је, по мом мишљењу, оно што се и не тиче директно њега, а то је његова породица која је шуровала са ДС.ом, подржавала јавно Тадића на изборима итд. Сам Новак није. Учествовао је на великом митингу протиц отцепљења Косова и Метохије преко видео бима, даровао 100-ак хиљада евра српским манастирима на КиМ... имао је он сјајних потеза, ван спорта. Али да не идемо сад у политику, тема је тенси... врхунски је спортиста... додуше у најдосаднијем спорту, нисам одгледао ниједан једини његов меч од почетка до краја, а ни не намеравам :)
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 30.5.2014. 17:09

нешто тако сам и мислио да ћете писати јер тенис је досадан,успављује,нема хулигана,нема организованог драња и срања по политичарима...е то за вас није нормално,још ако имамо најуспешнијег спортисту е па тај успех нема да прође код вас...катастрофа сте бре,зашто се уопште јављате у теми која вас не интересује,прескочите је и свима добро
за све којима је бетон лига у срцу слика једног хулигана како упада на терен

Слика

да не заборавим данашњи низ од 9:0 против Марина Чилића
на РГ
http://mondo.rs/a696763/Sport/Tenis/Nov ... sudio.html
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 30.5.2014. 19:40

99 посто људи није знало набројати једног тенисера на прсте руке нити је знало шта је гем, бекенд и сличне ствари, а сад сви постадоше експерти и гледају ту досаду по читав дан. :roll: Ал проћи ће и то, код нас сваког чуда три дана доста.
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука N.S. 30.5.2014. 20:49

Грешиш, Рашовићу. Гледати по пет сати пребацивање лоптице преко мреже тамо-вамо је нешто ужасно досадно и залудно, а то нема никакве везе ни са каквим навијањем нити "зато што имамо најуспешнијег спортисту на свету" (!!??). Једноставно, то је предосадно, а Ђоковићу свака част за успехе, а ко воли нек изволи. Више волим спортове у којима има креативности, зајееничких акција итд од тениса, мада генерално је свако претерано праћење спорта из фотеље чист губитак времена. Спортом се треба бавити, а не пасивно седети и навијати. Поздрав теби и извини за спамовање теме о тенису.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1263
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 1.6.2014. 11:28

Није тенис досадан, него ти ниси љубитељ спорта. Шта би рекао за ритмичку гимнастику или уметничко пливање тек. То чак ни мени није занимљиво. А тенис је веома занимљив спорт, није као фудбал наравно, али свакако није ни близу досадног. Једино што уме да се одужи, а ја и немам баш много времена, па га зато и не пратим одавно. Погледам с времена на време неки меч и то је то. А што се тиче Ђоковића, немам ни неко много добро, ни много лоше мишљење о њему. Пријатан јесте осећај када знаш да Србин дере све редом и да је у самом врху, а при том је и Делија:D. Али он као личност ме нервира. Буса се у груди да је неки патриота, а порез избегава да плати својој држави. А о братимљењу са Хрватима и осталим српским отпатцима да и не говорим.
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука N.S. 1.6.2014. 16:12

Јесам љубитељ спорта, али не сваког. А има "љубитеља спорта" који прате све живе спортове и знају све клубове из нижеразредних европских лига (кладионичари), а не могу да потрче ни 100 метара нити да ураде ни један згиб. Ја сам љубитељ спорта на тај начин што се бавим рекреативно различитим спортским дисциплинама, а праћење спорта преко ТВ-а сам свео на минимум.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 1.6.2014. 16:18

Зна се подјела, фудбал је барем доскора био спорт народних сиромашнијих маса, а тенис је био и остао богаташки, снобовски спорт. Сада би сви да им дјеца буду тениски асови па плаћају по 500-600 за опрему и тренирање умјесто да им купе патике и лопту па да их пусте да са друштвом играју лопте као некада.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 2.6.2014. 9:52

Експлозија на утакмици у Нигерији, 40 мртвих

Најмање 40 људи погинуло је у експлозији бомбе, чија су мета били навијачи на фудбалској утакмици на североистоку Нигерије, саопштила је полиција.

Извор РТС

@ N.S. нема сумње да им је било интересантно до бола или је можда мало 40 погинулих на тако забавној спортској приредби ?
требамо ли постављати још примера (а овај је од јуче)....само са наше забавне сцене?
како би се осећао да си присуствовао том догађају ? да ли би икада више отишао да погледаш фудбал?
нећу наравно теже речи писати није примерено ни овој теми коју поштујем као и сваку другу али никако не схватам површне изјаве да вас смара тенис .....додуше нема бомби али догађа се да понекад неко кликне апаратом или дете заплаче док траје сервис ....
...........
понављате исту глупост коју сте чули да Новак не плаћа држави Србији порез....који порез ?
где он то игра тенис?...ко му је спонзор?....шта му је Србија дала и понудила?
да ли би неко плаћао некоме порез или боље речено рекет за нешто што није дужан да уради....то су на брзака ухватили Цецу и компанију и опељешили их да не чаме у затвору јер имају многооооо греха па мислили да могу и породицу Ђоковић која је успела да направи турнир Сербиа опен тј да откупи право за организацију АТП турнира у Београду први пут 2009 год а турнир није опстао шта мислите зашто?
Новак доведе колико толико познате тенисере у Србију,пише се по свету о том турниру...није ни то довољно
мислим да нема ниу сврхе писати више у овој теми објашњавајући већ познате ствари
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука N.S. 2.6.2014. 18:34

Нема потребе за још примера, као што је и овај потпуно непотребан, јер си помешао бабе и жабе. Број навијача ни њихово понашање су ми потпуно небитни. Могу и на тенису да се навијачи туку, псују, да галаме, палље бакље, па то не би тај спорт учинили занимљивим. Једноставно тај спорт је ужасно монотон, такво је моје субјективно мишљење, а ко воли нек изволи, не свиђају се људима исте ствари. У сваком случају, тенис је по мени чиста глупост. Иначе, у Америци нпр. су изузетно популарни амерички фудбал и бејзбол, ту такође има навијача који праве проблеме и сл, али опет су ми то досадни спортови, никад их не би пратио нити ме занимају. Једноставно, оне спортове које сам заволео као клинац и сада пратим (иако много мање него раније), друге - слабо.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 2.6.2014. 20:53

помешао сам ја бабе и жабе? спамујете тему ...читаш ли ти шта си написао у овој теми...помешао си ти мало више али као што сам већ написао нисам ни очекивао,трпаш се свуда а само си обичан љубитељ бетон лиге,остани тамо пријатељу нећу ти више ни одговарати јер са бетоњерцима нема дивана
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1263
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 3.6.2014. 8:42

РашовићЗ ::...........
понављате исту глупост коју сте чули да Новак не плаћа држави Србији порез....који порез ?
где он то игра тенис?...ко му је спонзор?....шта му је Србија дала и понудила?
да ли би неко плаћао некоме порез или боље речено рекет за нешто што није дужан да уради....

Што смо сви ми дужни да плаћамо порез, а он није. Шта је то, рецимо мени, држава дала? Зашто су сви будале, а само он паметан. Нмг никако да разумем да имам толике милионе, које нормалан човек не може да потроши за 3 живота, и да ми је толико драг тај новац да нмг да одвојим мали део за порез. Е то ми не иде у главу.
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 3.6.2014. 9:57

верујем да он и његови плаћају порез исто као и ја на стан и грађевинско земљиште и то је ок...али да плаћа некоме порез за посао који обавља ван своје земље,па то није нормално,нити је једини којима није до бацања пара ова земља је бунар без дна то ако ниси схватио онда јебајга...зашто гастарбајтери не плаћају порез овде?...има логике- нема логике???
интересантно да се увек сетимо некога и нечега када је тај нешто постигао....питање патриотизма (који ми је на qурац више) код њега никада није под знаком питања,фондација ради пуним капацитетом и често је истиче... коме је намењена???
зашто су нам туђе и незарађене паре увек слађе и трн у оку онај који их поштено зарађује?
ових дана нам је стигао порез за стан и земљиште,шта да мислим о човеку који је ладно бацио коверат са уплатницама гунђајући да им неће никада платити....исти тај лик ради у сомборгасу као технолог,супруга просветни радник,једно дете ...е то је неразумно
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 14 гостију