srpskinacionalisti.com

Тенис

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Re: Тенис

Порука Камени 5.6.2014. 14:30

гледао сам меч Монфис против Мареја. неизвесност и преокрети у оба правца.

то у фудбалу не постоји. 90 минута и често без голова, глупост невиђена. досадно од А до Ш.

Реал Мадрид би и са 8 играча одувао Титове и Туђманове близанце Звезду и Партизан.

Иза фудбала стоји политика, мафија, глобализација (страни играчи) и ту се још само напаљени клинци ложе који не разумеју позадину.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 5.6.2014. 17:09

Провали се дибидус, нек је тенис занимљив спорт па нека свијет пропадне. Јеси се запитао ко стоји иза тениса, сигурно нема ни политике, мафије, глобализације, итд, ко стоји иза Вимблдона, јеси чуо за мама-краљицу? Ако си некад гледао овај меч видио би сву драж фудбала, тенис је за ово просто ретардирано пребацивање лоптице преко мреже и константно стењање, а оваквих мечеева има на хиљаде.

Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 733
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 5.6.2014. 17:39

Нема брате спорта к'о фудбала! Купиш лопту, голове можеш да импровизујеш, позовеш другаре и то је то. Са друге стране, да би играо тенис, те ти треба рекет, па мрежа, терен одговарајућих димензија, па челенџ,... Тенис је некако "господски" спорт. Све нешто уштиркано, ћуте при одигравању поена. Ако је фудбал спорт у коме се обрћу милиони, шта је онда тек са тенисом, где могу да играју само мамини и татини синови?
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 5.6.2014. 17:45

То је поента, браво =D> . Тамо мораш ћутати као дебил јер је то господски ( буржујски спопрт) гдје се играло у кругу богатуна који немају никаквих емоција и то се прењело у тениска правила. Ову емоцију у тенису нећи имати за милијарду година.

http://www.youtube.com/watch?v=xx0Ru_1zPVk
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 733

Порука ДејанНационалистa 5.6.2014. 17:58

Јаромире, јако ми је драго да си поставио снимак финала Лиге шампиона 2004/05 између Ливерпула и Милана. =D> =D> =D> Јесте да мрзим британце, о томе сам и писао на другој теми, али сам због ове утакмице заволео Ливерпул! То је драж коју фудбал има, и због које је то најважнија ствар на свету (намерно сам изоставио споредна). Ја га играм рекреативно, немам додира са огромним новцем (нити сам икакав и зарадио на њему) и издаци нису велики. А да играм тенис, не верујем да бих писао баш исту ствар. :)
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 5.6.2014. 18:07

Нема на чему, ни ја не миришем Енлезе, али мора им се скинути капа због фудбала и Ливерпул сам такође заволио послије овога, ова утакмица се прича дјеци у унуцима. :D Фудбал можеш играти у сали, а ако је неко сиротиња набави лопту, може се играти босоног хвала Богу као што раде у Бразилу и правац на ливаду.
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука: 2438
Приступио: дец 2007

Порука Саша72 6.6.2014. 4:44

Маните се фудбала људи. Ноле је у полуфиналу и тема је о тенису, а Ноле је легенда тениса. Ноле срећо српска. Тенис има много већи статус од фудбала у "лепшим" круговима, то мора да боли антисрпске паћенике.
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 6.6.2014. 11:09

@Саша потписујем твоје речи =D>
кладим се да многи ишчекују пораз данас да би наставили са пљувањем српске спортске институције :(
мислим да су почели и специјални медијски ратови против Новака од стране противника....читам изјаву тренера Гулбиса и сматрам крајње некоректном пре свега према свом играчу јер унапред бела застава делује баш охрабрујуће за играча....???
надам се победи Новака и још једно финале какав тениски свет још нема Ноле-Надал,ко год да победи мени је ок јер обожавам и Надала
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 6.6.2014. 11:26

Знаш колико ме тангира тенис, нити сам гледао иједан меч било наших било странаца. Ако неко може да навија за оне двије глупаве несретнице што су се сликале са Клинтоном нек изволи.
Аватар
master
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 93
Приступио: мај 2014

Порука master 6.6.2014. 12:24

ЈАРОМИР ::Знаш колико ме тангира тенис, нити сам гледао иједан меч било наших било странаца. Ако неко може да навија за оне двије глупаве несретнице што су се сликале са Клинтоном нек изволи.

Тачно. Ја ћу пратити фудбал таман губили и од Сан Марина и Андоре и навијаћу за своју репрезентацију и у тешким и у добрим временима.

Р.Ѕ. Мој си човек - ем си Гробар ко ја, ем си антикомунац. :D
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 6.6.2014. 20:27

па добро људи пратите и волите фудбал и зато постоји тема о фудбалу,срећан сам кад видим како се сродне душе брзо нађу... :lol:
елем... Ноле наставља своју успешну ролу, дерби светског тениса у недељу Новак-Надал...улог је велики прво место на АТП
њих двојица ће и наредних 2-3 године сигурно мењати места и зато ми је срце на месту
Ако победи Србин, поредак у понедељак ујутру изгледаће овако: 1. Ђоковић 13.130, 2. Надал 11.700.

Ако победи Шпанац, врх ранг листе изгледаће овако: 1. Надал 12.500, 2. Ђоковић 12.330.

дакле све је ту јасно

Слика
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 9.6.2014. 11:19

Нико да од наших тениских фанова напише коју ријеч сада када је наша дика изгубила. Када губи увијек му је лоше, али када добија све је супер.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 9.6.2014. 15:00

Јаромире твој "коментар" личи на некога који не да га не интересује тенис као што си написао већ као аутора онога кога још како интересује не тенис него оно што сам написао да си један од оних који једва чекају неуспех Новака Ђоковића да би написао нешто у теми о тенису а истовремено пљујеш по том спорту...намерно провоцираш да ти човек је** матер за сва времена,ђубре једно неписмено ,успео си мене испровоцирати и зато ти овако директно одговарам,сељаберу један ,остани тамо са овцама за боље ниси....
Новак није твој дика ,твој дика је Мујо и Хасо,Фата....то су твоји и не својатај никога из Србије јер то није твој свет

поздрав и твојим глупандерима којима си пријатељ,нек прочитају твоје коментаре и нека извуку неку поуку из истих

Новак је изгубио од тениског краља и шта је ту чудно или необично....побеђивао га Ноле последњих годину дана и поново ће ако Бог дана здравља,њих двојица владају тениским светом и владаће сигуран сам још неколико сезона,170 бодова је разлика и то је занемарљива бројка али ако се погледа шта све брани Рафа а шта Новак,мислим да чудо треба да се догоди да Новак буде бр1...што и није важно ако се узме у обзир да њих двојица једино финале интересује
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 9.6.2014. 16:31

Не, наравно да нисам гледао то губљење времена, читао сам мало ове наше форуме и видио сам да се по обичају Ђоковић жалио на све и свашта, наравно увијек када губи. Први сет који је освојио све супер, у осталим нагло погоршање здравственог стања. Исмијах се као никад у животу коментарима заглупљеног народа, те сметало му сунце и врућина, те проклињу Надала, те користи допинг, желе отказивање Надалових кољена и још много дебилности. Ово чија је Србија и остале дебилности не бих ни коментарисао, можда је и тебе сунце опалило као Ђовака, успут сликовит примјер размиљшања теби сличних крајње (не)објективних фанова.

Nije u pitanju fizicka sprema, vec nepodnosenje sunca, organizam je u pitanju.
Novak bi ovaj mec izgubio od bilo koga, Nadal nije bolji od Noleta na sljaci vec na suncu, bolje podnosi visoku temperaturu, znoji se mnogo vise od Noleta i tako hladi kozu i odrzava balans.
(Goran S., 8. jun 2014 19:13)

Ovaj Nadal koristi neko spricanje 100 posto,covek se uopste ne umara,to nije normalno,ajde da on igra gospodski tenis kao Federer pa da mozes da kazes ne umara se,ali on 4 sata trci s jedne na drugu stranu,sunce upeklo,jedva se dise a njemu nista.
(Mihajlo, 9. jun 2014 04:53)
sorabikus
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 778

Порука sorabikus 9.6.2014. 16:37

Pa normalno "da se šprica", svi ti katoličko-masonski degeni se špricaju, nije valjda da nisi to znao jado ?
Jbt "čovek" je baš ono "u toku", prati ko se od tenisača više znoji...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Yahoo [Bot] и 3 гостију