srpskinacionalisti.com

Тенис

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Re: Тенис

Порука РашовићЗ 18.7.2014. 12:00

Слика

ОД фебруара 2012. године, кад је основао Фондацију под својим именом, па до данас, Новак Ђоковић је за децу Србије прикупио 7.000.000 долара. Са активностима пре тога, још и више. Сав тај новац је уплаћен да би малишани имали боље услове у вртићима, да би спречио да се у појединим селима угасе предшколске и школске установе, да деца не заврше на улици или у установама. Све то да би донео осмехе на њиховим лицима и да би им помогао да остваре своје снове.

Када је год било тешко српском народу, Новак Ђоковић се одазивао, показујући да је поред његове неспорне способности као тенисера уједно и човек великог срца. Давао је, али о томе није много причао. Желео је да учини шта и колико може...

извор : http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/re ... 000-dolara
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 733
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 18.7.2014. 12:04

РашовићЗ ::Новак Ђоковић је за децу Србије прикупио 7.000.000 долара.

Па где су те паре?
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 18.7.2014. 12:08

Супер, а што не плаћа порез и тако мало помогне напаћеној земљи и народу? Новац у његову фондацију већином уплаћују други тенисери и остале личности, али то није фино рећи, мора наш херој сву славу да покупи.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 18.7.2014. 12:13

ЈАРОМИР ::Супер, а што не плаћа порез и тако мало помогне напаћеној земљи и народу?

Зато што народ треба да се замајава његовим венчањем, да гледа како закупљује Свети Стефан (док просечна српска породица не може недељом у ресторан на ручак да изађе), да чека од Британаца ексклузивне слике (мог'о је и нашима да прода право на слике, али не би добио толики новац,... Преварант обичан а онда га сви нешто дижу у висине.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 18.7.2014. 12:18

Ево га и трећи настаак сапунице, беспослени заглупљени Срби могу опет да уживају.

http://www.kurir-info.rs/stars/nole-i-j ... ak-1457403
Последњи пут изменио ЈАРОМИР дана 18.7.2014. 12:25, измењено укупно 1 пут.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 18.7.2014. 12:25

сада вам је ваљда јасно на којем сте вас двојица интелектуалном нивоу?
ајде да вас обојицу отерам у три лепе пичке материне када већ неће неко од уредника јер са дебилима нема дивана,искрено намеравао сам ја ово одавно али рекох "отишле будале"...али нема вама лека а ни мени останка овде,накупило се из Лазе Лазаревића на слободи па изигравају српскенационалисте...нека хвала нећу са вама
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 18.7.2014. 12:26

Па ајде Зоки одговори на питање када га већ браниш?! Где су те паре?
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 18.7.2014. 12:29

Прије него што те ја пошаљем у пм рећи ћу да је боље бити луд него трљати пичкицу на сам помен Ђоковића као нека клинка у пубертету. Јеси се запитао јели педеризам нормалан, шта ти каже породица?
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 18.7.2014. 12:47

Све jе то мени jасно, али не могу да схватим зашто Новак пасе траву после вимблдона? Само од себе прави идиота и забаву за кретенске снобове на трибинама.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 14.9.2015. 12:38

Новак Ђоковић поставио нови рекорд свих времена, освојивши УС Опен сада је први играч у историји тениса који има 16145 појена.

=D> =D> =D>
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 286
Приступио: мар 2015

Порука Част 15.9.2015. 21:02

Хрватски портал пише да је Новак вређао навијаче, противнике и да је претераним гестикулирањем након тријумфа намерно провоцирао публику :lol:
Смешни су и јадни са својом болесоумном мржњом према србима. Шашав Курир са насловом да су хрвати оцрнели Нолета.
http://www.kurir.rs/sport/tenis/hrvati- ... ak-1932497
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15277
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 21.9.2015. 2:39

Новак игра индивидуални спорт. Његова породица је одвајала за школовање и омогућила му да заради за бизнисе свих у породици. Њему свака част за резултате, улази у пет највећих тенисера свих времена, и сам је против целог тура (мама краљици се не свиђа кад Он узме Вимблдон а не Мареј или Федерер).
У вашим писанијама мржње једино сте у праву за критику што пасе ону траву вимблдонску. То му не приличи и испод је сваког нивоа личног достојанства. Боље да љуби оног Чарлса у наборано говњаиво дупе него што пасе травурину.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 26.11.2015. 10:37

зашто је Новакова 2015. боља од Роџерове 2006.

http://www.b92.net/sport/teme/ozmo.php? ... id=1066714

=D> :tri:
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 28.1.2016. 14:15

Новак први пут води против Федерера, сад коначно може да каже да је бољи и тачка.

=D> =D> =D>

Слика

Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 6.6.2016. 8:39

Нико никада као Новак.

http://sport.blic.rs/tenis/istorijska-a ... ak/3hkk2rf

=D>

Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 7 гостију