srpskinacionalisti.com

Тенис

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Re: Тенис

Порука Сербо Макеридов 9.6.2014. 16:44

Наjлепша тенисерка.
Приложени фајлови
Maria_SarapovaOK.jpg
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 732
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 9.6.2014. 20:31

ЈАРОМИР ::Ovaj Nadal koristi neko spricanje 100 posto,covek se uopste ne umara,to nije normalno,ajde da on igra gospodski tenis kao Federer pa da mozes da kazes ne umara se,ali on 4 sata trci s jedne na drugu stranu,sunce upeklo,jedva se dise a njemu nista.
(Mihajlo, 9. jun 2014 04:53)

Сви професионални спортисти се "шприцају" односно допингују. Ко год игра на мало вишем нивоу, односно надмеће се у захтевнијим такмичењима, допингује се на овај или онај начин.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 9.6.2014. 21:09

немате појма о ничему,лупетате без престанка и чињеница,једино је сиромах Виктор извисио??? остали се провлаче???
Слика
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 9.6.2014. 21:12

Сербо Макеридов ::Наjлепша тенисерка.

ја памтим у оно време такође згодну тенисерку Габријелу Сабатини
Слика
Dobrovoljni
Националиста
Националиста

Порука: 392
Приступио: јун 2011

Порука Dobrovoljni 11.6.2014. 0:52

https://s1.yimg.com/bt/api/res/1.2/0cup ... 282310.jpg

Само да га не политизују и све ће бити уреду =Д>
Ако се не углача ни драги камен не светли.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 7.7.2014. 10:47

грен слем табела говори о историји турнира највеће категорије,кажем историја јер не мења се често и своди се на неколико имена која је мењају...изгледа овако
Слика

Слика
други по реду из три финала,никако довољно за било који коментар од српских националиста
некога волети или не није исто као јебати матер самоме себи што серете по Новаку највећем спортисти Србије који проноси име Србије на свим језицима света,угристи се за језик јер немате ниједан аргумент да му било шта лоше напишете осим некакво повезивање за ДС који му је узвратио тако што је град Крагујевац а вероватно и Београд остао без једне тениске академије захваљујући управо људима који су на власти од 2010-2014 у тим градовима (Верољуб се није ни питао у КГ),само зато што није онај рекет одрадио како је то обичај у нашој Србији...
он не заборавља да посвети своје успехе и тим и таквим људима јер себичност није његова мана
најбољи и најлепши свадбени поклон му је овај, поново светски рекет бр1 и освојени Вимблдон...а ви ћете морати сачекати да се фокусирате на списак људи који нису по вољи ваше сујете а присуствовали су његовом венчању до тада боље немојте трошити скупо плаћени интернет долазећи на овај форум и чекајући да неко напише лепо о Новаку Ђоковићу
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 7.7.2014. 14:33

Меч је био завршен, сјасни Новак је професора добио, чеврти сет, 5:2 и меч лопта.

Онда преокрет и серија асева од Федерера, укупно 29.

Пети сет, меч се ломи, Федерер има психолошку предност, Новак повређен, онда одлучујући моменат, 3:3, 30:30, Федерер има прилику за брејк код 30:40.

И онда је шампион показао карактер и све остало је историја. =D>

Новак је лепо рекао на крају Федереру, хвала што си ми дозволио данас да победим.

Велики дан за српске навијаче и Новак је поново заслужено број један на свету.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 10.7.2014. 11:41

Ђоковић шири солидарност, узор је многима. Људи се идентификују са њим, гради имиџ Србије као нико други. Ми смо земља у којој се успех не прашта, неки то не воле да виде, јер су љубоморни што се то не дешава њима.

доста добар чланак у http://www.telegraf.rs/sport/1144286-is ... speha-foto
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 17.7.2014. 16:33

крајње некоректан однос Фоњинија према Фићи....(Крајиновић мој Сомборац) назвао га је “Циганско г..но“ (zingaro di merda), да видимо какве и хоће ли бити уопште санкција према жабару који и личи на правог циганина
данас је почео меч Лајовић-Крајиновић и Филип је морао предати меч( то смо знали ми у Сомбору јер је још јуче слао поруке да је на инфузији)...честитка и Фићи над највећим успехом и Лајовићу на улазак у четвртфинале Хамбурга
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 17.7.2014. 17:08

Италиjани су 50 % циганског порекла.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 18.7.2014. 9:44

Сербо Макеридов ::Италиjани су 50 % циганског порекла.

Андреа Пирло ти је "римски циганин".
РашовићЗ ::Људи се идентификују са њим, гради имиџ Србије као нико други.

Човеку удариле паре у главу, далеко је он од некога ко на прави начин гради имиџ Србије.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 18.7.2014. 9:48

За њега је Ненад Зимоњић (од тенисера) појам скромности!
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 18.7.2014. 11:12

потврђено је да сам ја магнет за будале које никако да се одлепе и поред игнорисања тј избегавања да им се одговори на блебетање у теми у којој ништа да напишу што је у складу са темом....недостатак чињеница и шкрабања по форуму а чије поруке нико не коментарише доста говори....
елем данас се прича о неком новом вундеркингу тениса....Александер Зверев,млади шваба који у Хамбургу растура много старије играче
Nickname is "Sascha"…Father, Alexander, was a former pro player; older brother, Mischa, is also a pro…Family moved to Germany in 1991…Started playing tennis aged five...Former junior World No. 1, won 2014 Australian Open junior title (d. Kozlov); had finished runner-up at 2013 Roland Garros juniors (l. to Garin)…Idol growing up was Roger Federer.

гледао сам његове мечеве против Јужног и Гиралда види се да има победнички менталитет руско-немачки спој на завидном нивоу
долази плејада младих играча која ће наследити Надала и Новака тек за 3-4 год до тада њих двојица ће мењати места и зарађивати од спонзора 80% а од својих држава ни цент и после се чудимо што другима плаћа порез
тим проблемом се и Квитова сада среће јер је неки сероња из Чешке скупштине потегао питање зашто плаћа порез Монаку а не Чешкој а на питање шта је држава учинила да она постане победница Вимблдона-нема одговора
е тако и са овим новим националистима стоје ствари,када немају чињенице лупетају без престанка
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 18.7.2014. 11:27

То је већ одавно научена пјесмица Телеком Србија је спонзор Ђоковића још од неке 2006, 2007 када баш и није био нешто познат, а знамо одакле долази новац у Телеком тако да та теза не пије воду. Неби иначе Новаков отац, прави сеља и кабадахија долазио на митинге Дс-а , то је била цјена спонзорског уговора са телекомом, ништа није џаба. Чеси нису толико идолопоклони па да свршавају на Квитову по цјели дан и ноћ као што већина будала и беспосличара ради у земљи Србији. :roll:
Последњи пут изменио ЈАРОМИР дана 18.7.2014. 11:30, измењено укупно 1 пут.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 18.7.2014. 11:28

РашовићЗ ::потврђено је да сам ја магнет за будале

Браво, браво! Ко год не мисли као ти, и ко год неће да слави Ђоковића је кретен и будала. А да сам писао у складу са темом- писао сам, само не видиш добро.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Yahoo [Bot] и 3 гостију