srpskinacionalisti.com

Панонски говнар

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука: 8687
Приступио: окт 2004
Место: Земља која умире од стида јер све је више људских гњида

Re: Панонски говнар

Порука Златоусти 26.12.2008. 16:39

Пријатно ме је изненадио Марко Столица(сећате га се вероватно, онај ћелави што је дуго био на 3. каналу), сада је водитељ једне емисије на радију "Новости" и рекао је да више нема емитовања Ђолетових песама у његовој емисији(која се иначе састоји углавном у испуњавању музичких жеља) због те његове изјаве. Нешто су га неки чобани нападали СМС-овим због тога али се он није дао :D Нисам то очекивао од њега јер је увек деловао и понашао се као неки ЛДП-овац :D
http://www.radionovosti.com/emisije/ziveo.html
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Зато ако буде фрке "горе" ту сам зови ако треба!
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10334
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 26.12.2008. 19:37

Колико ја знам Балашевић ни не живи више овде него у Словенији. Овде дође само за новогодишње празнике да покупи лову.
Аватар
Lazarica
Војвода
Војвода

Порука: 4161
Приступио: феб 2008

Порука Lazarica 4.1.2009. 13:29

Govnaru zaklali pevca! :shock:
Anonimna grupa Zaklana čeljad posvetila Đorđu Balaševiću pesmu pod nazivom "Panonski govnar"

Anonimna grupa Zaklana čeljad - „inspirisana“ nastupom Đorđa Balaševića po „lijepoj njihovoj“ kada je javno govorio kako peva na svom maternjem, hrvatskom jeziku, zaboravljajući pri tom da živi u Srbiji i priča ekavicom - uzela je stvar u svoje ruke i u znak protesta napravila i snimila pesmu pod nazivom "Panonski govnar".

S obzirom na to da smo profesionalci i da pratimo sva dešavanja, došli smo do originalnog teksta pesme, koji vam u celosti prenosimo.

Inače, u ovoj video parodiji može se videti kako Balašević čeka smrtnu presudu s crnom vrećom na glavi dok pored njega šeta bolničar sa zaklanim pevcom u rukama, rugajući se njegovim pločama i pesmama...
Video klip pogledajte na njnjnj.youtube.com Zaklana čeljad - Panonski govnar.
Kako bismo čuli komentar na ovaj video spot, pozvali smo Đorđa Balaševića, ali do zaključenja ovog broja poznati kantautor se, po svom starom dobrom običaju, nije oglasio. Toliko o profesionalnosti!
http://www.kurir-info.rs/clanak/stars/k ... lali-pevca

PANONSKI GOVNAR

Jebale te depresivne
aluvijalne ravni
O besmislu
ravničarskog života ti pevaš
O, skote ogavni,
Survan ti mozak
U vrtači raskola
Kao kakvom olupinom
strovaljen
Jebao te petao
i bagrem izvaljen!
Pakao jugonostalgičarskog mentalnog pomora
Jebalo te blatno jezero Balaton
I kompletna mađarska
privredna komora
Panonski govnar
Nervnom devastacijom
Potpuno pogubljen
Brutalno izdubljen
Ne pomerajte bagrenje...

Na youtube.com:
http://ru.youtube.com/watch?v=fXuD4x-rCKc
Једном му је неко - у зао час! - рекао да је паметан. Како и зашто, то сам Бог зна. Тек, он је поверовао у то. И отада је тај иначе мирни и безазлени човек постао немогућ, тежак себи и другима.
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 4.1.2009. 14:06

Курир је поново "актуелан" као када је скоро после годину дана објавио вест о тој Балашевићевој изјави коју смо овде коментарисали :roll:
Албум "Заклане чељади" "Нисамнезнамкакосамосновнушколузавршио" а на којој је и та песма је изашао још 2003. године.
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Аватар
Lazarica
Војвода
Војвода

Порука: 4161
Приступио: феб 2008

Порука Lazarica 4.1.2009. 14:29

Златоусти ::Курир је поново "актуелан" као када је скоро после годину дана објавио вест о тој Балашевићевој изјави коју смо овде коментарисали :roll:
Албум "Заклане чељади" "Нисамнезнамкакосамосновнушколузавршио" а на којој је и та песма је изашао још 2003. године.

Шта да радим када ми године не дозвољавају да пратим музичку сцену на којој делују онигорештонемогудапрочитам :D
Ипак, мораш се сложити да далеко већи број људи чита Курир него посећује овај форум или слуша "Заклану чељад", тако да није лоше (никада није касно) што су то објавили и то на најчитанијем делу - дуплерици.
Једном му је неко - у зао час! - рекао да је паметан. Како и зашто, то сам Бог зна. Тек, он је поверовао у то. И отада је тај иначе мирни и безазлени човек постао немогућ, тежак себи и другима.
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 4.1.2009. 14:40

Lazarica ::Ипак, мораш се сложити да далеко већи број људи чита Курир него посећује овај форум или слуша "Заклану чељад", тако да није лоше (никада није касно) што су то објавили и то на најчитанијем делу - дуплерици.
Наравно, док то нису они објавили шира јавност није знала ништа о томе. Оволико кашњење и ћутање само говори о беди данашњег новинарства. Као и ове неистине како су написали ту песму инспирисани том Ђолетовом изјавом :roll:

Аватар
Sandra
Војвода
Војвода

Порука: 2760
Приступио: авг 2007
Место: Београд

Порука Sandra 4.1.2009. 15:19

Nikada nije kasno.
Vidim i na fejs buku i tamo ga zovu govnar a kada jedamput nekoga tako nazoves i obelezis onda se tesko vratiti.Mozda se i Djoka pokajao sto je svasta pricao.
Није ми Бог дао да погинем са српским јунацима на првим борбеним линијама али идем тамо где сам најспремнији и најпоткованији за борбу.
Др.Војислав Шешељ.

Није задовољство имати нешто ако то не поделиш с другим.
Cила Бога не моли, али зато ни Бог силу не воли. Притом - Бог је вечан, а сила је свака за времена
Аватар
srbenda
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 78
Приступио: сеп 2008

Порука srbenda 19.1.2009. 12:21

Зар у песми "Ратник паорског срца" није опевао "муке" аустроугарског војника ("Pric'o nam kako je pres'o Karpate, zujali meci k'o rojevi pcela..." Kada se Braca devetnaeste vrn'o pric'o je svako vece na soru
Kol'ko je curica usput prevrn'o i kako topovi livade oru..." Ово се вероватно односи на силовања у Мачви или неком сличном месту)
"Дођавола, ја толико мало тога имам да браним, али оно што имам неће добити без борбе."
"Онда, зашто уопште да се боримо?", упита девојчица.
"Зато да могу мирне савести да умрем.", одврати озбиљно Чаробњак. " Дужност сваког човека је да учини све што може и ја сам спреман да тако поступим."
Аватар
Sandra
Војвода
Војвода

Порука Sandra 19.1.2009. 13:44

Ma prefrigan je on.Ja sam neki dan prvi put u emisiji kod M.Jankovica videla snimak sa konvencije ono kada od spominje Slobodnu Vojvodinu u Slobodnoj Evropi a nas predsednik mu se smeje i aplaudiora.Sta reci. :?:
Није ми Бог дао да погинем са српским јунацима на првим борбеним линијама али идем тамо где сам најспремнији и најпоткованији за борбу.
Др.Војислав Шешељ.

Cила Бога не моли, али зато ни Бог силу не воли. Притом - Бог је вечан, а сила је свака за времена
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 19.1.2009. 14:38

Sandra ::spominje Slobodnu Vojvodinu u Slobodnoj Evropi a nas predsednik mu se smeje i aplaudiora.Sta reci. :?:

Гребали један другог! Шта би друго...
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука: 4452
Приступио: мар 2008

Порука lakys 19.1.2009. 15:15

Ала се теофил панчић синоћ забринуо за безбедност говнареву. И за то је оптужио курир.
Николићу Томо-сексуалцу хомо!
Аватар
Sandra
Војвода
Војвода

Порука Sandra 19.1.2009. 15:29

Ja Teofila licno ne podnosim ali sinoc u odnosu na one ostale je bio bolji nego kakav zna da bude nezgodan sagovornik ili nije mogao da dodje od izrazaja od onih drugih koji su se zabrinuli kako zadrzati ogromno bogatstvo a da ga ne legalizuju.
Volim makar da imaju oko cega da se sekiraju i razmisljaju.
Olja ih ucutkivala i smirivala k'o uciteljica nemirne i zloceste djake.
Др.Војислав Шешељ.

Аватар
Milovan
Војвода
Војвода

Порука: 3706
Приступио: нов 2003

Порука Milovan 20.1.2009. 11:41

srbenda ::Зар у песми "Ратник паорског срца" није опевао "муке" аустроугарског војника ("Pric'o nam kako je pres'o Karpate, zujali meci k'o rojevi pcela..." Kada se Braca devetnaeste vrn'o pric'o je svako vece na soru
Kol'ko je curica usput prevrn'o i kako topovi livade oru..." Ово се вероватно односи на силовања у Мачви или неком сличном месту)

Нећу да браним Балађевића и не знам ту песму, али жалосна је чињеница да је доста Срба ратовало у Аустроугарској војсци.
...нису нас сломиле ове тешке године...
1809Стеван Синђелић-Зоран Вујовић2008
Аватар
bobby
Војвода
Војвода

Порука: 2628
Приступио: јун 2004

Порука bobby 4.2.2009. 14:00

http://www.youtube.com/watch?v=1fENbi8K ... =rec-HM-r2

Одјеби ЈНА
Дао сам ти једну добру годину живота, најбољу можда.
Велики врачеви медицине расцјепе груди као наранчу и спусте ново срце у њих, пажљиво, растворених шака као да враћају врапчића у гњездо, раздвоје скалпелом;свјетло од
таме у мутном језгру зјенице;бајају,покрену непокретно,чудотворе
над људима;па опет....Ни они немогу да ми врате моју отргнуту деветнаесту годину.
Никад више.
Али, проклет да сам, ја сам барем имао двадесету и двадесетпрву, и још неке двадесете и тридесете, за разлику од дјечака на чије црно уоквирене фотографије сваког дана наилазим на посљедњим страницама штампе. Они остадоше у деветнаестој, заљубљени, заиграни, збуњени, не доспјевши да своје оловне војнике одвоје од оловних зрна, подметнутих им у џепове тако безбожнички.
Не брате Каине, не зови ме у поље;не мами ме да залуд прошетамо минским пољем мој грешни сивомаслинасти брате;потури неког другуг добровољца на бранике своје неприлагођености и неспособности, окачи неку другу мету на своје картонске бедеме.
Нема мојих у овом рату наших. Знам не може то тек тако...чичак издаје, качи се ове јесени на све стране, и мени ће га већ неки мангуп приљепити на леђа, онако у пролазу, све тапшући ме по рамену пријатељски.
Размишљао сам о томе кога издати кад ми остане да бирам између нас двоје: жалим, али престар сам да бих издао себе још једном.
Одјеби ЈНА. Доста је било!
Дјордје Баласевиц
Мисли глобално, делуј локално!
http://www.youtube.com/watch?v=c8Ej0ADbGNY

"Вредност националне идеје најјасније се мери количином мржње коју непријатељи и издајници једног народа испоље против ње." В. Шешељ
Аватар
bobby
Војвода
Војвода

Порука: 2628
Приступио: јун 2004

Порука bobby 4.2.2009. 14:07

Спота више нема, тј. само звук је остављен. :-k

http://www.youtube.com/watch?v=fXuD4x-rCKc
Мисли глобално, делуј локално!
http://www.youtube.com/watch?v=c8Ej0ADbGNY

"Вредност националне идеје најјасније се мери количином мржње коју непријатељи и издајници једног народа испоље против ње." В. Шешељ
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 11 гостију