srpskinacionalisti.com

Панонски говнар

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10334
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Панонски говнар

Порука Vranac 19.12.2008. 19:59

Али наравно напуниће 10 концерата у БГ-у, док ће по Хрватској, и Словенији увек наћи прилику да пљује по Србији.

Panonski govnar
Pevam na hrvatskom, govorim tzv. srpski!

Na nedavnom nastupu u Domaševcu u Hrvatskoj Đorđe Balašević se sprdao sa maternjim jezikom

Na koncertu u Hrvatskoj, nedavno u Domaševcu, Đorđe Balašević je javno rekao kako peva na svom maternjem, hrvatskom jeziku, zaboravljajući pri tom da živi u Srbiji i priča ekavicom?! Međutim, popularnom kantautoru to nije bilo dosta, pa je nastavio u svom šeretskom stilu:

- Postoji jedan problem mali u svemu tome. Ja govorim jednu iskvarenu verziju hrvatskog, takozvani srpski - posle čega se salom zaorio gromoglasan pljesak propraćen ovacijama.

Šta reći posle ovakve izjave?! Postavlja se pitanje dokle će Balašević da se dodvorava publici u lijepoj njihovoj zarad ličnog interesa? Zbog čega živi u “takozvanoj” Srbiji, koju kad god mu se ukaže prilika iskoristi za sprdačinu, ismejavanje i potcenjivanje?

Možda smo mi isuviše strogi prema rečima koje je Balašević izrekao, ili pak ne znamo da čitamo između redova, a možda smo izgubili smisao za humor? Uglavnom, činjenica je da nijedan hrvatski pevač nije došao u Srbiju i rekao da govori iskvarenim srpskim jezikom, takozvanim hrvatskim.

Dakle, svi koji žele da se uvere u verodostojnost naše priče mogu pogledati snimak koncerta na Jutjubu/Stih na asfaltu.

http://www.youtube.com/watch?v=1aztGt2e4mQ

U nameri da čujemo komentar Đorđa Balaševića, pokušali smo da stupimo sa njim u kontakt, ali do zaključenja ovog izdanja nismo uspeli da ga dobijemo.

http://www.vesti.rs/izvor/Pevam-na-hrva ... rpski.html
Аватар
Sandra
Војвода
Војвода

Порука: 2760
Приступио: авг 2007
Место: Београд

Re: Панонски говнар

Порука Sandra 19.12.2008. 20:01

Vec smo o ovome citali a na drugoj temi.Tadicev ustasa i STOP Djoko.
Последњи пут изменио Sandra дана 19.12.2008. 20:05, измењено укупно 1 пут.
Није ми Бог дао да погинем са српским јунацима на првим борбеним линијама али идем тамо где сам најспремнији и најпоткованији за борбу.
Др.Војислав Шешељ.

Није задовољство имати нешто ако то не поделиш с другим.
Cила Бога не моли, али зато ни Бог силу не воли. Притом - Бог је вечан, а сила је свака за времена
Аватар
Natasa
Националиста
Националиста

Порука: 203
Приступио: мар 2008
Место: Nis

Порука Natasa 19.12.2008. 20:03

Kakva je to ljiga ! Volim njegove pesme, ali posle ovoga NIKAD necu nijednu da ubacim na playlistu !
АРКАН ::"Доћи ће време када ће у станове продрети демони у облику мале кутије,
а њихови рогови ће штрчати на крововима..."
Аватар
vojvodasrba
Националиста
Националиста

Порука: 292
Приступио: нов 2008

Порука vojvodasrba 19.12.2008. 20:14

Vranac ::Али наравно напуниће 10 концерата у БГ-у, док ће по Хрватској, и Словенији увек наћи прилику да пљује по Србији.

Panonski govnar
Pevam na hrvatskom, govorim tzv. srpski!

Na nedavnom nastupu u Domaševcu u Hrvatskoj Đorđe Balašević se sprdao sa maternjim jezikom

Na koncertu u Hrvatskoj, nedavno u Domaševcu, Đorđe Balašević je javno rekao kako peva na svom maternjem, hrvatskom jeziku, zaboravljajući pri tom da živi u Srbiji i priča ekavicom?! Međutim, popularnom kantautoru to nije bilo dosta, pa je nastavio u svom šeretskom stilu:

- Postoji jedan problem mali u svemu tome. Ja govorim jednu iskvarenu verziju hrvatskog, takozvani srpski - posle čega se salom zaorio gromoglasan pljesak propraćen ovacijama.

Šta reći posle ovakve izjave?! Postavlja se pitanje dokle će Balašević da se dodvorava publici u lijepoj njihovoj zarad ličnog interesa? Zbog čega živi u “takozvanoj” Srbiji, koju kad god mu se ukaže prilika iskoristi za sprdačinu, ismejavanje i potcenjivanje?

Možda smo mi isuviše strogi prema rečima koje je Balašević izrekao, ili pak ne znamo da čitamo između redova, a možda smo izgubili smisao za humor? Uglavnom, činjenica je da nijedan hrvatski pevač nije došao u Srbiju i rekao da govori iskvarenim srpskim jezikom, takozvanim hrvatskim.

Dakle, svi koji žele da se uvere u verodostojnost naše priče mogu pogledati snimak koncerta na Jutjubu/Stih na asfaltu.

http://www.youtube.com/watch?v=1aztGt2e4mQ

U nameri da čujemo komentar Đorđa Balaševića, pokušali smo da stupimo sa njim u kontakt, ali do zaključenja ovog izdanja nismo uspeli da ga dobijemo.

http://www.vesti.rs/izvor/Pevam-na-hrva ... rpski.html

То се од њега и могло очекивати. Он никада није био истински Србин. Што се мене тиче нека прича на чакавском, јер ме не занима шта он прича.
Велика Србија је наш дугорочни циљ

Велика Србија
Војо, Србија те чека
Аватар
Lord
Војвода
Војвода

Порука: 1418
Приступио: мај 2007

Порука Lord 19.12.2008. 20:25

vojvodasrba ::То се од њега и могло очекивати. Он никада није био истински Србин. Што се мене тиче нека прича на чакавском, јер ме не занима шта он прича.

Ne može to tako! Ni mene neinteresuje i ko zna koliko još ljudi ali kao što reće Vranac, pičkica će da napuni 10x Sava centar. Znači treba se organizovati i ispred blagajni postaviti video bim gde će se puštati klip sa you tuba da kreteni vide ko je ustvari balašević On patološki mrzi Srbe jer su se svi izredjali na njegovoj ženi. A, da i jedan Grk :mrgreen:
SRBIJA nema alternativu!
Аватар
подрињац
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 539
Приступио: мај 2008

Порука подрињац 19.12.2008. 20:30

шта се друго и могло очекивати од блиског пријатеља тадића,на истом су задатку овај путу
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука: 4452

Порука lakys 19.12.2008. 20:39

Lord ::
vojvodasrba ::То се од њега и могло очекивати. Он никада није био истински Србин. Што се мене тиче нека прича на чакавском, јер ме не занима шта он прича.

Ne može to tako! Ni mene neinteresuje i ko zna koliko još ljudi ali kao što reće Vranac, pičkica će da napuni 10x Sava centar. Znači treba se organizovati i ispred blagajni postaviti video bim gde će se puštati klip sa you tuba da kreteni vide ko je ustvari balašević On patološki mrzi Srbe jer su se svi izredjali na njegovoj ženi. A, da i jedan Grk :mrgreen:

:D :D :D
Bravo brate!!!
Za neke Srbe znam provereno, a za Grka ne znam, koji je taj vesela mu majka? :D
Николићу Томо-сексуалцу хомо!
Аватар
Lord
Војвода
Војвода

Порука Lord 19.12.2008. 20:47

lakys ::Za neke Srbe znam provereno, a za Grka ne znam, koji je taj vesela mu majka? :D

Bilo to krajem 90-tih i dugo je trajala veza a pičkica je izjavila da neće da se razvede, zbog dece. :oops: "Ja volim moju Olju".... Pu *ebem ti pedera...............
SRBIJA nema alternativu!
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука: 4452

Порука lakys 19.12.2008. 20:53

Nek je voli i dalje, ko mu brani? Volimo je i mi :D a i Grci :D
Николићу Томо-сексуалцу хомо!
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука: 8687
Приступио: окт 2004
Место: Земља која умире од стида јер све је више људских гњида

Порука Златоусти 19.12.2008. 22:57

"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Зато ако буде фрке "горе" ту сам зови ако треба!
Аватар
Lord
Војвода
Војвода

Порука Lord 19.12.2008. 23:37

Jeste Zlatousti u pravu si ali mi je nekako prikladniji ovaj naslov topika. Nenade seli Tadićevog ustašu 'vamo. :P
SRBIJA nema alternativu!
Ројалиста
Војвода
Војвода

Порука: 2909
Приступио: феб 2006

Порука Ројалиста 20.12.2008. 1:08

Некада сам волео његове песме, ал' кад сам чуо прво да је био ОТПОРАШ (пре две три год.), прастао сам, ово сад да и не причам. Тамо у Сарајеву га ишчекују, слушам једну булу која тамо студира, сва је у том фазону...

Будала.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3862
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 20.12.2008. 1:24

Ako hocemo iskreno Balasevic je uvek bio i politicki isforsiran ja bas nesto i nisam primetio da on u proseku ima neke bogzna kavve pesme u odnosu na standardne pevace slicnog zanra.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Lord
Војвода
Војвода

Порука Lord 20.12.2008. 1:40

origin ::Ako hocemo iskreno Balasevic je uvek bio i politicki isforsiran ja bas nesto i nisam primetio da on u proseku ima neke bogzna kavve pesme u odnosu na standardne pevace slicnog zanra.

Balašević nije bio politički isforsiran, uvek se prilagodjavao svakom režimu, onako ogavno ljigavo. I taj izrod nikada nije bio pevač, bio je samo običan recitator isto kao i hrvat Bajaga. Skotovi bi podveli i svoje rodjene ćerke samo da uzmu koji dinar. za njih je Bora čorba mislena imenica što se tiče muzičkog opusa a o patriotizmu da ne pričamo.
SRBIJA nema alternativu!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 20.12.2008. 2:37

У Београду већ три године важи правило: Србине када ти падне мрак на очи, скокни до Новог сада и испразни се на оној жени панонског морона. Прима без ограничења.
Панонски морнар господо већ годинама носи памперс пелену. И већ годинама чучне кад оће да пиша.
јел сада све јасно?
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 5 гостију