srpskinacionalisti.com

PC, PS, Xbox Games

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 733
Приступио: феб 2014

Re: PC, PS, Xbox Games

Порука ДејанНационалистa 5.8.2014. 13:41

Жао ми је некако за тим временима, ако гледамо фудбал. Велики број легенди, фантастичних играча којима 90% (без претеривања) садашњих фудбалера није ни до колена. Милина је заиста од њих направити један добар тим...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3004
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 5.8.2014. 13:44

Исто се може рећи и за кошарку, и наша и НБА данас нису ни до колена звездама из тог периода.
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651
Приступио: мар 2014

Порука SrbijaIznadSvega 5.8.2014. 14:07

Oде тема у носталгију :mrgreen:

Има брдо ствари које недостају данашњој омладини,а ложе се као на те 90-те.

Кад смо код фудбала Марадона и Каниђа,ауу какав тандем ал шта ћеш кокаинске ноћи :D

Салетове тројке,Мијатовићева пречка,први меч са Хрватима после рата,санкције крадеш ћалетовог форда и спипаш бензин на флаше,дискотеке,лудила,тренерке ер макс кец,навијање и трибина идеш у Цну гору да се газиш са црногорцима,Слобина и Шешељева слика на зиду,сви загрејани да бране Србију.

Отворите неку носталгичну тему за нас старије :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=VR9u-F7U_rI

Ја за пјесму немам вољу док не чујем глас пиштољу,док не чујем глас берете седам-осам кад излете.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 5.8.2014. 14:16

SrbijaIznadSvega ::Oде тема у носталгију :mrgreen:

Има брдо ствари које недостају данашњој омладини,а ложе се као на те 90-те.

Кад смо код фудбала Марадона и Каниђа,ауу какав тандем ал шта ћеш кокаинске ноћи :D

Салетове тројке,Мијатовићева пречка,први меч са Хрватима после рата,санкције крадеш ћалетовог форда и спипаш бензин на флаше,дискотеке,лудила,тренерке ер макс кец,навијање и трибина идеш у Цну гору да се газиш са црногорцима,Слобина и Шешељева слика на зиду,сви загрејани да бране Србију.

Отворите неку носталгичну тему за нас старије :mrgreen:

Навијаш за? :)
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3004
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 5.8.2014. 14:16

Па добро сад, није баш да ми све недостаје из тог периода, ми смо овде говорили првенствено о спорту и игрицама и логично је да сада са ове већ приличне дистанце идеализујемо период наше младости и одрастања :wink:

Слажем се и ја да би требало отворити једну такву тему.

Иначе, моја омиљена игрица за РС из тог периода била је "Alien vs. Predator" толико сам се разбијао да сам неком приликом имао ноћне море, сањао сам да сам ја заиста у ситуацији да ме јуре те караконџуле... :D
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651
Приступио: мар 2014

Порука SrbijaIznadSvega 5.8.2014. 14:21

Било не повратило се,али ипак била је младост па оно има чежње,недао Бог да ове генерације то осете али оно има и лепих ствари.

А да и Quake је била опасна игрица,па медаља немаш ону картицу за меморисање на сонију па мораш све из цуга да пређеш или ајмо јово наново.Па рестрикције таман стигнеш до одређеног ниова они угасе струју :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=VR9u-F7U_rI

Ја за пјесму немам вољу док не чујем глас пиштољу,док не чујем глас берете седам-осам кад излете.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1240
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 8.8.2014. 11:58

ДејанНационалистa ::
SrbijaIznadSvega ::Не знам мени ове нове игрице делују глупо,пре бре седнеш да играш и нема никаквог туторијала или помоћи већ сам цепаш и гледаш како да прођеш,ово сад кренеш и све ти је написано где и како треба да идеш :|

=D> Потписујем!

SrbijaIznadSvega ::А да цепам и страи сони кец :mrgreen: и наравно ФИФА и матори ПЕС,ово ново ме не привлачи :mrgreen:

Нешто посебно или? Мени је ПЕС 6 фантастичан, играм га и дан-данас, са оним добрим старим фудбалским легендама :D.
Слика

ПЕС 6 слажем се, убедљиво најјачи ПЕС икада. Са Арсеналом и Анријем сам растурао на њему. Ово све касније је отишло у другом правцу. И даље је то боље од ФИФЕ, али није то то.
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 8.8.2014. 12:01

Делија са Севера ::ПЕС 6 слажем се, убедљиво најјачи ПЕС икада. Са Арсеналом и Анријем сам растурао на њему. Ово све касније је отишло у другом правцу. И даље је то боље од ФИФЕ, али није то то.

Адријано и Савиола су у шестици мој рецепт за успех. Шију обојица!
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 10.8.2014. 13:34

Адријано јесте урађен ненормално, а за Савиолу нзм, баш никад на песу нисам играо са екипом у којој је он играо.
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 10.8.2014. 17:09

Адријано је звер, не треба трошити речи о њему. :D За Савиолу пробај ако си у могућности (ако имаш шестицу), ја сам са њим увек кидао. Њих двојица - убилачки тандем. :D
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 11.8.2014. 17:06

Ај видећу ако икад паднем у искушење да поново инсталирам шестицу. Мада, мрска ми је Барселона до зла Бога:)
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 11.8.2014. 17:48

Ма доведи га у тим са којим играш најчешће, тј. који највише готивиш. Ја на пример увек њега и Адријана доведем у Ливерпул, јер баш готивим "редсе". :D
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 12.8.2014. 18:26

Уфф, још један тим који не волим :D ГГМУ :wink:
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 12.8.2014. 19:21

Е бре Делијо... :D :D :D
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука: 2438
Приступио: дец 2007

Порука Саша72 19.12.2014. 18:11

Кад сам купио кључ за (Steam) Lords Of The Fallen Limited Edition, добио сам три кључа уместо један, сви другови већ су купили игру, па сад ако неко овде са форума хоће је нек ми се јави па ћу послати кључ то јест серијски број наравно бесплатно.
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 5 гостију