srpskinacionalisti.com

PC, PS, Xbox Games

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Рогља
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 185
Приступио: апр 2012
Место: Брда

Re: PC, PS, Xbox Games

Порука Рогља 9.7.2012. 1:43

Јесте ли играли мод SIcilian Vesper за Total War II?
Хрвати су у њој само побуњеници :wink: А ми смо племенитог соја.
Може да се освоји Загреб, Задар и Дубровник
Три 'иљаде густе браде!
Аватар
Patriota86
Војвода
Војвода

Порука: 2875
Приступио: мар 2006
Место: Београд

Порука Patriota86 9.7.2012. 10:37

Verterdegete ::Allods je bio super. Igra kao igra je odlicna, a i secam se da je u pocetku ozbiljno zazivela ex yu zajednica. Medjutim, uprskali su stvar sa cash shopom i onim runama. Secam se da je neko izracunao da je u pocetku za sve rune trebalo izdvojiti para koliko i za solidan automobil.

PS: Inace, da se pohvalim, ja sam osoba koja je upoznala Srblje sa Allodsom. :D

Да, али за то је крив европски дистрибутер gpotato, а не руски развојни тим. Са друге стране, много тога су испеглали у последњих неколико месеци, па је опет игрива без икаквог улагања.
Једина мана по мени је што се споро левелује, све остало је фантастично.

Дал зна неко да препоручи неку добру ртс стратегију типа rise of nations, age of empires, knights of honor?

Ти баш волиш мајкрософт :D
Препоручујем ти:
Civilisation 4 и 5, Sid Meier's Alpha Centauri, Settlers серијал, Age of Mythology, Total War серијал, Seven Kingdoms II, Hearts of Iron 3. Нису све ртс, али су све добре и занимљиве игре.
До године у Приштини, следеће у Книну
Слика
TargetX
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 183
Приступио: сеп 2010

Порука TargetX 9.7.2012. 14:50

Patriota86 ::
Дал зна неко да препоручи неку добру ртс стратегију типа rise of nations, age of empires, knights of honor?

Ти баш волиш мајкрософт :D
Препоручујем ти:
Civilisation 4 и 5, Sid Meier's Alpha Centauri, Settlers серијал, Age of Mythology, Total War серијал, Seven Kingdoms II, Hearts of Iron 3. Нису све ртс, али су све добре и занимљиве игре.

Шта могу кад су по питању стратегија одрадили најбољи посао :D
Turn based strategy игре баш и не готивим а нажалост има и највише. УГл хвала видећу од тих што си шта ми одговара :)
Помози Господе,
да оборена у прах,из праха устане,
да се расута сабере ,да ослепела прогледа,
да убијена ,мучена и спаљена,
да заклана,згажена обешена и распета,
у знане и незнане гробове сахрањена,
и из свих гробова и мука васкрсла,
ЦЕЛА СРБИЈА СТАНЕ ПОД ЈЕДАН ВЕНАЦ!!!!
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 9.7.2012. 18:08

Age of Mythology je najbliza konceptu igara koje si gore naveo. Ja bih ti je najtoplije preporucio.

Ja se odusevio Mirror's Edgeom.

Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
ДимитријеС
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 15
Приступио: мар 2012

Порука ДимитријеС 13.7.2012. 8:41

TargetX ::
Verterdegete ::Jesi li probao neku od Empire Earth igara ?

јесам ал ми се несвиђа :( брзо сам се заситио јер сам је и на најтеже прилично лагано прелазио. док рецимо КоХ сам играо преко 2 месеца на најтеже док је нисам прешао.

Кампању или рандом битке? Кампања је лака, али рандом битке су доста тешке, а компанија хероја :mrgreen: је лака игра. И успут речено треба да изађе други део, тематика наставка бави се источним фронтом. Напакон ћу моћи да кољем нацисте са црвеном армијом :D
Нека од данас зна ко није знао, да Србија није ћилим из ушака, да Косово није свилени јастук из Бруса, да Срби знају за нешто скупље од главе.
Србија није шака пиринча да је позобе свака врана коју доносе ветар.
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука: 434
Приступио: јан 2012

Порука Стефан90 13.7.2012. 20:41

COMPANY OF HEROES

Играм већ неколико година и још ми није досадило,вероватно зато што волим ту тематику др.св. рат :thmr:
БОЉЕ ТИ ЈЕ ИЗГУБИТИ ГЛАВУ НЕГО СВОЈУ ОГРЕШИТИ ДУШУ

...,,нема врба колико има Срба али има граната колико и Хрвата''
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука: 2438
Приступио: дец 2007

Порука Саша72 19.7.2012. 8:33

Sniper ghost warrior 2 избегавајте да гледате рекламу за ту игру а камоли да је играте. пољски тим је са турчегањама урадио игру у којем се игра као чемериканац који треба побити са снајпером што више Срба у Сарајеву. Јуче севале варнице у теретани кад сам рекао пољаку који тренира каква су антисрпска и антируска гвна пољаци направили са подршком турчегања и чемерике и да је пољска чемеричка курва.
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука Verterdegete 26.7.2012. 22:30

Kud god da krenem, njemu se vracam...

Слика

Слика

Слика

Слика

Rome: Total War
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1253
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 27.7.2012. 23:40

Мени је Рим брзо досадио чим сам га прешао други пут. Од тотал вор серијала, сад сам се навукао на медив'л први део. Изашао је пре рима, али има доста предности. Једино ми се не свиђа што у раном периоду од словенских земаља може само Пољска да се узме. Иритира доста што због папка не смем да нападам католичке државе. Иначе је екстра игрица!
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука Verterdegete 1.8.2012. 21:41

Банована је Лазарица,
Плазма
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 23
Приступио: сеп 2012

Порука Плазма 14.9.2012. 19:49

Нисам неки претерани заљубљеник у игрице, али једну играм често.
У питању је http://worldoftanks.eu
Много добра ствар :D
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука Саша72 13.10.2012. 14:06

Dishonored изгледао је графички одлично на реклами, а сад кад је изашао изгледа много лошије. Реклама како изгледа графика пре него што је изашла игра:

Кад је изашла:
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука Verterdegete 19.10.2012. 22:13

Ono gore je CGI trailer.

Inace, ja krenuo ponovo da prelazim jedno od meni najomiljenijih umetnickih dela:

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Topla preporuka svakom ko je iole zainteresovan za horor igre. Ma igre uopste... Jedan od retkih primera gde je video igra, kao medijum sam po sebi, uspesno upotrebljena da se isprica odlicna prica.
Банована је Лазарица,
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука Verterdegete 22.10.2012. 0:06

Temple of Elemental Evil

Слика

Слика

Слика

Слика

Odlican RPG. Prica je u trecem planu,a akcenat je na buildovima i takticom gejmpleju. Topla preporuka za sve ljubitelje taktickih i poteznih igara, a narocito za one koji traze izazov (ovde ga itekako ima). Obavezno igrati sa "Circle of 8" modovima, posto originalna igra ima dosta bagova.
Банована је Лазарица,
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука Саша72 7.11.2012. 10:54

Call of duty black ops 2 за Xbox 360 сам скинуо са нета и одиграо пар мисија. Графички је одлично урађено и као пуцачка је добра, али јбем им све редом кад усеру све са причом која је исто сра*е као и раније само друго паковање. Battlefield 3 је једина новија пуцачка која није приказивала американце као јунаке на крају игре.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 7 гостију