srpskinacionalisti.com

PC, PS, Xbox Games

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 292
Приступио: мар 2015

Re: PC, PS, Xbox Games

Порука Част 24.10.2015. 17:09

Без зајебавања. Купио сам јефтино пакет игрица који се активирају на Steam. У пакету који сам купио већ имам неке игрице, па кључеве за Steam поклањам члановима форума који хоће, пошаљите ми само поруку коју игрицу хоћете па вам ја кључ пошаљем преко поруке. Игрице су Strider, Resident Evil Revelations 2 - Episode 1: Penal Colony, Lost Planet 3, Bionic Commando: Rearmed и Resident Evil 5. Кључеви важе за било где, нису само за један регион.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 9.5.2016. 22:04

питање је само времена, неки кажу до 2045. рачунари преузимају човечанство.

неки мисле да је то тешко претеривање али погледај како су се развиле видео игрице задњих деценија.

још 30 година и онда је КРАЈ ИГРЕ. као што пише у Откривењу Јована Богослова.

"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3238
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 14.5.2016. 17:22

Meni ove nove igre dosadnije nego ikad. Uzeo novi kompjuter, pa opet igram igre od pre deset, petnaest godina, i vise.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot], Yahoo [Bot] и 6 гостију