srpskinacionalisti.com

Рукомет

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Краљевина_Србија
Националиста
Националиста

Порука: 384
Приступио: нов 2011
Место: Београд, Краљевина Србија

Re: Рукомет

Порука Краљевина_Србија 8.4.2012. 19:12

Сигурна победа против Алжира 26:18. Ваљда ће Шпанци да одиграју поштену утакмицу. Наша рукометна репрезентација није била на ОИ још од Сиднеја 2000.
Од памтивека вуци кољу јагањце,
а никада ниједно јагње није заклало вука;
па ипак је у свету више јагањаца него вукова.

Владика Николај Велимировић
OFKBEOGRAD
Националиста
Националиста

Порука: 278
Приступио: мар 2012
Место: Québec,Canada

Порука OFKBEOGRAD 8.4.2012. 19:12

kao sto rekoh u 1 od malopredjasnjih postova potrebna nam je bila pobeda od najmanje 4 gola razlike :mrgreen: @"Delija sa Severa" jos 1 da ti objasnim mi smo pukli od Spanaca 3 razlike
poljaci su dobili alzir sa 1 razlike i to su ta famozna 4 gola razlike =D>

daj boze da Spanski trener ispuni dato obecanje Generalu Vukovicu :D
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5884
Приступио: мај 2004

Порука Горан 8.4.2012. 21:17

Španija trenutno gazi Poljsku, Olimpijada je overena, hvala Spanci :D
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
OFKBEOGRAD
Националиста
Националиста

Порука OFKBEOGRAD 8.4.2012. 21:37

Горан ::Španija trenutno gazi Poljsku, Olimpijada je overena, hvala Spanci :D

super :badgrin: znaci Spanski trener je odrazo obecanje Generalu Vukovicu :mrgreen:

hvala ti sto si javio trenutno stanje =D>
OFKBEOGRAD
Националиста
Националиста

Порука OFKBEOGRAD 8.4.2012. 21:40

sad na miru mogu da rucam :lol:
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 8.4.2012. 21:45

Супер што сам се преварио. Да и нас некад срећа погледа, хвала Шпанцима. :D
OFKBEOGRAD
Националиста
Националиста

Порука OFKBEOGRAD 8.4.2012. 21:52

Španci lansirali "orlove" u London =D>

Rukometna reprezentacija Srbije igraće na Olimpijskim igrama u Londonu pošto je na kvalifikacionom turniru u Alikanteu zauzela drugo mesto. Veliku zahvalnost "orlovi" duguju selekciji domaćina koja je, iako joj pobeda u sštini nije značila ništa, savladala Poljsku sa 33:22 i omogućila našem nacionalnom timu da se nađe na najvećoj svetskoj sportskoj smotri.

Pitanje pobednika bilo je rešeno već na poluvremenu jer je domaćin imao čak devet golova prednosti (18:9). Potpuno rasterećeni Španci su bili dobri u odbrani i rasterećeni u napadu, a na to se nadovezao veliki broj promašenih zicera poljskih rukometaša. Nisu stali Španci u nastavku meča i bez problema su čuvali veliku prednost.

Uz Srbiju i Španiju, na OI u Londonu će učestvovati još reprezentacije Velike Britanije, Francuske, Danske, Argentine, Tunisa, Južne Koreje, Hrvatske, Islanda, Mađarske i Švedske

Tekst kopiran sa stranice Sportske centrale: http://www.sportskacentrala.com
OFKBEOGRAD
Националиста
Националиста

Порука OFKBEOGRAD 8.4.2012. 21:52

hvala Spanijo =D>
OFKBEOGRAD
Националиста
Националиста

Порука OFKBEOGRAD 8.4.2012. 22:18

Србија у трећем шеширу за Олимпијске игре
8 апр, 2012 Србија је као другопласирана са квалификационог турнира у Аликантеу биће жребана из трећег шешира за Олимпијске игре у Лондону (28. јули– 12. август). Жреб ће бити обављен 30. маја у 18.30

Први шешир: Француска и Шпанија

Други шешир: Шведска, Хрватска

Трећи шешир: Србија, Мађарска

Четврти шешир: Исланд, Велика Британија

Пети шешир: Данска, Аргентина

Шести шешир: Јужна Кореја, Tунис

IZVOR;zurnal.rs
Аватар
Краљевина_Србија
Националиста
Националиста

Порука: 384
Место: Београд, Краљевина Србија

Порука Краљевина_Србија 8.4.2012. 22:26

То бре. Хвала Шпанцима!!! =D> =D> =D>
Од памтивека вуци кољу јагањце,
а никада ниједно јагње није заклало вука;
па ипак је у свету више јагањаца него вукова.

Владика Николај Велимировић
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука: 1541

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 8.4.2012. 22:47

Свака част Шпанцима =D> =D> =D>
Иако им ова утакмица није ништа значила,одиграли су фер и одвели нас на Олимпијске игре.
Хвала Шпанијо =D>
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука: 4452
Приступио: мар 2008

Порука lakys 8.4.2012. 23:13

Добро је, прођосмо некако. Ај сад нека момци запну са припремама, дати им све могуће услове и да ураде нешто у Лондону. Ако и не ураде, хвала им и за ово до сада. Браво Срби!!!
Николићу Томо-сексуалцу хомо!
OFKBEOGRAD
Националиста
Националиста

Порука OFKBEOGRAD 8.4.2012. 23:55

Вуковић: Уз мало среће чуда се дешавају
8 апр, 2012 Селектор Србије, Веселин Вуковић, блистао је после тријумфа Шпаније над Пољском и пласмана Орлова на ОИ у Лондону.

– Најбитније је да смо почели да стварамо континуитет учешћа на великим такмичењима. После Европског првенства, у само годину дана, играћемо на још два, Олимпијским играма и Светском првенству следеће године у Шпанији. Не очекујте да ћемо на сваком освајамо медаље, али уз мало среће и чуда се дешавају – рекао је Вуковић.

Он је додао и да није сумњао у максималну ангажованост Шпанаца у утакмици са Пољском.

- Ја сам одавно престао да читам коментаре, јер су ме збуњивали. Знао сам да не можемо да губимо утакмице са великом разликом и да са најјачима можемо да у завршницу улазимо егал. Шпанци су и у Београду били једни од првих фаворита. Њихова игра није изненађење.

Најстарији играч Србије, Далибор Чутура, био је пресрећан после победе Шпаније над Пољском (33:22).

- Не знам шта да кажем. Мислио сам да ми је сребрна медаља, нешто најлепше што ми се десило, али није. Срећан сам, што сам у 37. години живота изборио одлазак на Олимпијске игре. Пресрећан сам и захвалио бих се свим играчима и стручном штабу. Одиграли смо сјајан турнир овде у Аликантеу. Видимо се у Лондону – казао је популарни „Чуки“.

Повређени Ненад Вучковић је пожелео само здравља до одласка у Лондон.

- Осећај је фантастичан. Само Боже дај ми здравља. Мислим да смо заслужили да будемо у Лондону. Срећан сам, јер смо после ЕП у Београду остварили још један циљ, попели се на још један степеник. Идемо у Лоднон!

Десно крило, Рајко Продановић, каже да му је остварен сан.

- Срећан сам и осећај је фантастичан. Сањали смо сви као мали и гледали Олимписјке игре на телевизору. Сада ћемо и ми бити део тога. Снови се остварују. Шта још да кажем, сем да мојој срећи нема краја.

Пресрећан је био и генерални секретар Рукометног савеза Србије Божидар Ђурковић.

- Како не бих био задовољан?! Бојали смо се да Шпанци неће имати мотива, јер су раније обезбедили одлазак у Лондон. На срећу, нисмо били у праву. После 12 година смо на ОИ! Ово је велики успех за српски рукомет. Ова 2012. је берићетна. =D> =D>

IZVOR;zurnal.rs
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1267
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 9.4.2012. 13:15

Којом логиком су Данци у 5. шеширу??? Нешто ми ту много смрди!
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
OFKBEOGRAD
Националиста
Националиста

Порука OFKBEOGRAD 9.4.2012. 14:45

Делија са Севера ::Којом логиком су Данци у 5. шеширу??? Нешто ми ту много смрди!

da potpuno se slazem sa tobom a jos veci smrad dolazi iz 4og sesira u kome je smestena velika britanija oni i rukomet :lol:
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију