srpskinacionalisti.com

Бора Ђорђевић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука: 4452
Приступио: мар 2008

Re: Бора Ђорђевић

Порука lakys 20.1.2009. 22:35

Уз Бору сам одрастао. Био на свим његовим концертима у Београду до негде 90-е. Касније су дошла нека друга времена. Бора је краљ у правом смислу те речи. Текстови најјачи, музика удри и пуни...Био сам клинац када је на ташу одржао први концерт ''за два сома'' ( као сада рецимо 200 дин ). Најјачи концерти (по мени) су му били на калишу и у хали спортова на новом Београду. Било је лепо то време... :wink:
Николићу Томо-сексуалцу хомо!
Аватар
Sandra
Војвода
Војвода

Порука: 2760
Приступио: авг 2007
Место: Београд

Порука Sandra 21.1.2009. 9:56

Најјачи концерти (по мени) су му били на калишу и у хали спортова на новом Београду. Било је лепо то време...

I jos je uvek u formi i ima snage da peva i drzi koncerte.
Није ми Бог дао да погинем са српским јунацима на првим борбеним линијама али идем тамо где сам најспремнији и најпоткованији за борбу.
Др.Војислав Шешељ.

Није задовољство имати нешто ако то не поделиш с другим.
Cила Бога не моли, али зато ни Бог силу не воли. Притом - Бог је вечан, а сила је свака за времена
Аватар
Мемнон
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 791
Приступио: авг 2008

Порука Мемнон 21.1.2009. 19:19

Боки_СРС ::Који је тај?

А ја мислио ти неки радикал :D
Ево,све што ти је потребно од информација сам заокружио. :D

http://img37.picoodle.com/img/img37/3/1 ... 2f7b0b.jpg
Кроз чудеса страшна,кроз паклене страве,
Он је наше оце довео до славе,
Стопу,све по стопу,кроз огањ и воду,
дариво им милост,снагу и слободу
Зато нико од њих не хте веру крити:
Наш је Творац са нама-све ће добро бити!
Аватар
Sandra
Војвода
Војвода

Порука: 2760
Приступио: авг 2007
Место: Београд

Порука Sandra 21.1.2009. 19:44

Branimir Djokic nije pevac on je harmonikas i kompozitor prema tome nije Boki pogresio.
Није ми Бог дао да погинем са српским јунацима на првим борбеним линијама али идем тамо где сам најспремнији и најпоткованији за борбу.
Др.Војислав Шешељ.

Није задовољство имати нешто ако то не поделиш с другим.
Cила Бога не моли, али зато ни Бог силу не воли. Притом - Бог је вечан, а сила је свака за времена
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6403
Приступио: мар 2006

Порука Коста 26.1.2009. 0:35

triatlon ::Бора Чорба Обами:

Председниче Обама,..
...
ми смо се куражили,
сами курца тражили.
...

Јел` бре, националисти, толко ли сте ниско падли да величате оматорелог алкоса са уништеном јетром који више не сме ни да `потегне`, али који и даље кукавички баљезга? Није ли вам дегутантна ова полуреченица да смо `сами тражили`? У реду за Коштуницу, и његове вернике, они баш тако и мисле - сами смо тражили бомбардовања и остала сра*ња, али зашто ви то купујете?!

Подсећање: `Оће да се оцепе бечки коњушари` - па после извињење истима, е да би га пустили у `дежелу` да заради коју кинту од наших и босанских гастоса (пошто сумњам да су га у дежели слушали домаћи...)

Говедо, бре! Шта је вама? Пао вам критериј, не?! (Кај?!)
Бора Чорба, Марко Јанковић, Тика Арсић... - све смрад до смрада. И ви ми ги овде рекламирате?
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Милашин
Војвода
Војвода

Порука: 3238
Приступио: мар 2006
Место: Жртвеник за лажног десничара Мартовског зеца

Порука Милашин 26.1.2009. 0:48

Коста ::
triatlon ::Бора Чорба Обами:

Председниче Обама,..
...
ми смо се куражили,
сами курца тражили.
...

Јел` бре, националисти, толко ли сте ниско падли да величате оматорелог алкоса са уништеном јетром који више не сме ни да `потегне`, али који и даље кукавички баљезга? Није ли вам дегутантна ова полуреченица да смо `сами тражили`? У реду за Коштуницу, и његове вернике, они баш тако и мисле - сами смо тражили бомбардовања и остала сра*ња, али зашто ви то купујете?!

Подсећање: `Оће да се оцепе бечки коњушари` - па после извињење истима, е да би га пустили у `дежелу` да заради коју кинту од наших и босанских гастоса (пошто сумњам да су га у дежели слушали домаћи...)

Говедо, бре! Шта је вама? Пао вам критериј, не?! (Кај?!)
Бора Чорба, Марко Јанковић, Тика Арсић... - све смрад до смрада. И ви ми ги овде рекламирате?

Ова реченица би требала бити одвратна за било којег Србине без да је неки националиста, велики патриота и слично. Али шта очекивати од друштва где још има толико оних који величају неке локалне мангупе и кримосе типа Маузера, Аркана и праве од њих иконе, уместо да се таква идиотарија сасече у корену. Е зато је Бора феноменалан.
'Зашто би ДБ радила против породице Милошевић?

"Зато што је то била издајничка државна безбедност која ради за стране интересе и која хоће да влада државом уместо оних који су изабрани да владају државом на изборима."

"Та државна безбедност је формирала све опозиционе партије, формирала руководства тих партија
, спроводила своју операцију довођења Ђинђића на власт. И шта сад ја треба да ћутим о томе, као да не знамо шта је био пројекат државне безбедности..."
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 29.9.2012. 18:57

Bora čorba proglašen za četničkog vojvodu
http://www.kurir-info.rs/bora-corba-pos ... nak-432748
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију