srpskinacionalisti.com

Кошаркашка репрезентација Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 736
Приступио: феб 2014

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Порука ДејанНационалистa 7.9.2014. 22:43

Богами било је право уживање гледати наше момке против Грка данас! Све честитке Салетовим момцима! :D :D :D
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3110
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 10.9.2014. 23:58

Наши ушли у полуфинале уз одличну игру, у петак против Француза!!!!
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 736

Порука ДејанНационалистa 12.9.2014. 23:56

Браво момциииииииииииииииииииииииииииииииииииииии!!! :tri: :tri: :tri:
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3110
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 13.9.2014. 11:42

Браво за момке, мислим да се оваквом успеху реално нико није надао!

Сутра само храбро и без респекта у меч, па шта Бог да!
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651
Приступио: мар 2014

Порука SrbijaIznadSvega 14.9.2014. 14:32

Нема шта Бог да него да победе,10 000 на 2 квота 11 у Сокеру у Моцарту 9 у балкану 6 :roll: Амери нигде нису пребацили 2 :| чак и хендикепи гоо говно од квота.
https://www.youtube.com/watch?v=VR9u-F7U_rI

Ја за пјесму немам вољу док не чујем глас пиштољу,док не чујем глас берете седам-осам кад излете.
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 69
Место: Србија под окупацијом (тренутно)

Порука Мардо 17.9.2015. 8:35

У полуфиналу ЕП играмо против Литванаца, имамо добру шансу за још једно финале.Идемо, синови!
УЈЕДИЊЕНО СРБСТВО - ИДЕЈА ЖИВИ!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5974
Приступио: мар 2006

Порука Коста 18.9.2015. 23:26

- ипак су ово само просечни играчи. Сем Теодосића.

- нема више: Мока, Кића, Праiа.

- само сам чекао кад ће да пукну. А ни Сале ниiе неки тренер - почетак треће четвртине, наши не могу да убоду целих три и по минута, а Сале нема решење?!

- слабо iе то. Са iедним центром и не може боље. А и таi центар неки отпадак...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15390
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 19.9.2015. 0:27

Репрезентацију углавном чине играчи губитници. Већину њих је на губитнички менталитет навукао ДВ док су они играли за хемофарм, Раднички Кг, ФМП и ФМП Диву.
Тренер је уображено гованце. Везе нема а понаша се као у најмању руку да је ДВ. Видеће се то када буде водио Грке. Иначе добар пораз. Силиконац би, да смо победили, следећих 60 дана глупи народ хранио том победом.
Следећа сезона ће показати да већина ових играча припада клупским осредњим кошаркашима!
Само креле од тренера може да води ону зунзару Симоновића. Тај на Кости не би могао да одради одбрану :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука Мардо 19.9.2015. 0:29

Није проблем недостатак квалитета, него недостатак муда.Срамота је изгубити од нападачки прилично ограничених Литванаца.
Аватар
жерар
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 153
Приступио: јул 2008

Порука жерар 19.9.2015. 0:42

Вала баш, сем Теодосића нико не зна да организује напад. Хајд он је главни плеј, али немогуће да нико у целој екипи не зна да одигра баскет ј**** му матер. Чим су наишли на јачу одбрану показало се колико поједини мало знају. Бјелица иде напамет према кошу па ако стигне до коша - стигне, а ако му се испречи неки играч онда јбг. Богдановић срамота. До петг промашаја за три поена био је можда само безобразан, али кад је и сто пети пут шутнуо и промашио показао је колико је бахат. А Ђорђевић не знам што га није извео с терена, ја том дрпцу не бих дао ни двориште да ми покоси, ако он без блама цео меч потпуно безуспешно солира. Теодпсићу свака част, а ови остали нису заслужили ни полуфинале.
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука Мардо 19.9.2015. 0:42

vemavuk ::Репрезентацију углавном чине играчи губитници. Већину њих је на губитнички менталитет навукао ДВ док су они играли за хемофарм, Раднички Кг, ФМП и ФМП Диву.
Тренер је уображено гованце. Везе нема а понаша се као у најмању руку да је ДВ. Видеће се то када буде водио Грке. Иначе добар пораз. Силиконац би, да смо победили, следећих 60 дана глупи народ хранио том победом.
Следећа сезона ће показати да већина ових играча припада клупским осредњим кошаркашима!
Само креле од тренера може да води ону зунзару Симоновића. Тај на Кости не би могао да одради одбрану :D

Добро Вема, мислим да није време за клубаштво...Зашто Вујошевић није од овог Бјелице направио победника, него га је испустио у млађим категоријама?А ни Богдановић са победничким менталитетом се није прославио...
Последњи пут изменио Мардо дана 19.9.2015. 0:47, измењено укупно 1 пут.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5974
Приступио: мар 2006

Порука Коста 19.9.2015. 0:42

vemavuk ::Следећа сезона ће показати да већина ових играча припада клупским осредњим кошаркашима!

- тако iе, Вемо. У стара добра комунистичка времена знало се шта iе добар клупски играч, а шта iе репрезентативац. Сети се Радмила Мишовића? - таi iе давао гомилу кошева као играч Борца, али, брате - ниiе био репрезентативни формат.

- а и тренер "Сале национале"?! - екипа четири минута не може да постигне кош, а Сале не зна шта ће?!

- иначе, да сам триес` година млађи, оваi Симоновић сигурно не би могао да ме чува. Прескочио би` га, човече! - им`о сам одраз 85 из залета, веровао или не...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 19.9.2015. 2:29

Кошарку играју интелегентни али и изузетно сигурну у себе играчи. Да ове наше овце имају сигурност у себе вечерас би убациле 10 тројки и победили би без по мука са 15 разлике.
И не клубашим како неко рече. Већ износим чињенице.
Тео је био најбољи али слаб. Од почетка почео да шутира у 5. секунди, промаши и одмах несигурност и страх код осталих пи.чкица. Бјелица је једноставно играч без жара. На почетку сезоне разбијао код Жељка, када је екипи највише требао у завршници сезоне био дупло голо. Тако и код нас, најбољи у првој утакмици и онда за нијансу слабији у свакој следећој, до очаја на крају.
Марковић, је.бо га Николић. па је.бо те он већ годинама први плеј а у иностранству игра у клубовима другог ранга, ј**** ти таку репрезентацију.
Поново води Симоновића а одстрањује Штимца (који се бре бар не плаши никога и ничега и ако мало зна кошарку) и оног младог играча из ФМП дива (страшан играч може да буде).
Такође сале нацвионале неће да се спусти на земљу и лепо поразговара са Мачваном. Да нам је он био, било би боље. Добро, зајебали нас за Бобија, али пара врти где бургија неће.
Форсира оног ''асматичара'' на центру, први пут га видим, одакле ли га извуче. човек нема уопште сихронизацију прстију руке, не може бре лопту да ухвати. 50 пута му је испала из руке на турниру. 50 напада је упропастио. да је форсирао Милутинова убеђен сам да би лецка било боље. А да не говорим да је уместо те дијаболе без способности хватања лопте био Штимац.
Милосављевић је добрица од човека. Ако га тренер не стави у улогу да буде ведета тзима он ће играти овако како му се налаожи. пошто национале није имао намеру да га стави у групу ведета није требало да га води.
Онај репортер попео се свима на ку.рац, човек свршава када два играча узму лопту, е шаренац серем ти се у твоју професију.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 20.9.2015. 17:15

Коста ::- ипак су ово само просечни играчи. Сем Теодосића.

Теодосић против Немачке, шут за три 0/9, данас поново 0/6.

да је остао на клупи, били би данас у финалу или бар узели бронзу.

генерално, ова екипа не зна да шутира тројку а Саша то неће да прихвати.

још један пораз последица кад си екипно глуп да прихватиш чињенице.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 21.9.2015. 2:24

Није он глуп. Он је безобразно надмен. Гасол, Паркер, Новицки су у цвету младости па нису престари за репрезентацију. Крстић јесте. А колико нам је недостајао. Такође сале национале препотентно увређен ранијим отказима па није хтео да узима Новицу, Мачвана, Лучића. Једино не сноси кривицу за Бобија. Ово је 5 играча који дају сасвим другу димензију.
Такође боље да је играо Јовић уместо Недовића. Недовић је класичан улични баскеташ и никада неће играти у великим клубовима. Јовић је бар борац невиђени, игра одлично одбрану а ако му се дозволи уме да шутне. Видесте синоћ Ерцега. Није убацио ништа а у одбрани са њим као да играмо са 4 играча.
Но добро, болео ме ку.рац за резултат јер сам свестан да је уз Божју помоћ ова екипа направила више победа него што вреди.
Битно да су сале национале, мута и остала екипа звекана цело лето живела на рачун савеза, наплатили добро ово лето, и сада ће да трубе и лелемуде до следећег окупљања.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Yahoo [Bot] и 1 гост