srpskinacionalisti.com

Кошаркашка репрезентација Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
срећкица
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 771
Приступио: јун 2009
Место: тамо где Љубав станује

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Порука срећкица 21.2.2011. 1:21

Nenad ::Мене више интригира млака реакција на предлог да то буде политичар, који притом већ обавља веома одговорну функцију, а води и "успешну" фирму.

па све је ово сходно оној пароли " 'де-политизација друштва" треба да се одради...

:roll:

Иначе, ја сам да се име Кошакашки Савез Србије преименује у Српски Кошаркашки Савез :wink:
Последњи пут изменио срећкица дана 22.2.2011. 0:57, измењено укупно 1 пут.
Пази шта желиш, може ти се остварити.
Пази шта желиш, можеш зажалити.

Стојте, дакле, у слободи којом нас Христос ослободи,
и не дајте се опет у јарам ропства ухватити

(посланица Галатима, гл.5, стих 1)
Аватар
Херцеговац1389
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 9
Приступио: јан 2011

Порука Херцеговац1389 21.2.2011. 1:37

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A ... 91&h=e2c8f Ево и Човић подржава Ђиласа,значи то је мање-више готова ствар...ДС изгледа настоји да уништи све добро,лијепо и успјешно у Србији.Нажалост,то им и полази за руком, највише због слабости опозиције. Али,ничија није до зоре горјела. Да се вратим на тему:селектор треба да буде неко ко може истог тренутка преузети посао и мора бити ауторитет.Пешић не може због правила Шпанске лиге,али може Обрадовић.А шта је са Маљковићем?
Крст носити нама је суђено,тешке борбе са својим и с туђином!
Аватар
ACA_WIEN
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 71
Приступио: феб 2008
Место: Беч,Велика плана

Порука ACA_WIEN 22.2.2011. 4:06

А шта је са Маљковићем?

Маљковић је постао тренер Словеније. Уколико кретен Ђилас постане председник КСС Дуда ће остати селектор.
Жалим људе које не пију.То што их ништа не боли кад устану је најлепше што ће им се десити тог дана.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 22.2.2011. 10:43

не тако давно гробари су се упљували око жутог Ђиласа и његове улоге у Звезди,да није све тако црно-бело показало се и сада да има жуто-црно-бело,пустили су корење свуда а успешни резултати репрезаентације ће брзо пасти у заборав
радикализам
Војвода
Војвода

Порука: 1454
Приступио: мар 2009
Место: НОВИ САД

Порука радикализам 24.2.2011. 12:20

Да , критиковали су Црвену Звезду због Весића ( а Звезда се ништа о томе није ни питала ) , а Даниловић је први предложио име Ђиласа за новг председника КСС . Ђилас има под контролом медије , град Београд , следи КСС , шта је следеће ? Зар нико од људи из домаће кошарке нема храбрости да се јавно супротстави предлогу ?
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 24.2.2011. 13:05

Сви га они подржавају, не само Партизан, што је за мене глупост. Мисле предлагачи да ће он сипати паре у савез, а долази из владајуће партије која не даје ни 1 посто средстава за спорт, а поготово кошарку, оно што је као Београд давао , није он давао своје паре клубовима и то сићу, већ је ваљда давао паре из буџета, своје или ти украдене паре сигурно чува за себе, а не да даје другом, него једно ме чуди, како то да нико не упита предлагаче какве везе Ђилас има са кошарком и како може градоначелник и потпредсједник једне странке да обавља још једну функцију и то не баш малу, то се зове сукоб интереса, но пошто живимо у банана републици, све је могуће.
радикализам
Војвода
Војвода

Порука: 1454
Приступио: мар 2009
Место: НОВИ САД

Порука радикализам 24.2.2011. 13:12

Врло је могуће да политичари уцењују компаније и предузетнике да не издвајају средства и донације спортским савезима , како би различити спортски савези били принуђени да се за помоћ обрате политичарима , који би се затим , тиме представили као велики спасиоци ( а сви знамо да ће уговоре о пословању са савезима закључити људи који су блиски одређеним политичким структурама или чак предузећа политичара ) . Ђилас ће као пронаћи спонзоре , а спонзори ће бити његове фирме , пословни партнери , сарадници и неке његове у којима има капитал , али које су регистроване на туђа имена .
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 26.2.2011. 19:00

радикализам ::. Ђилас ће као пронаћи спонзоре , а спонзори ће бити његове фирме , пословни партнери , сарадници и неке његове у којима има капитал , али које су регистроване на туђа имена .

управо на то сам и мислио =D>
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5881
Приступио: мај 2004

Порука Горан 9.8.2011. 23:14

Србија прегазила усташе, браво момци!
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5881
Приступио: мај 2004

Порука Горан 9.8.2011. 23:20

Какав лик, лузер и аматер тренер"бих", хаха умро сам од смеха.

"Вртите у круг","играјте нормално","к****","дајте кош... :lol: :lol: :lol:
Никакав план, акција за играча хахахаха
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука: 8793
Приступио: јан 2007

Порука gorskivuk 10.8.2011. 19:28

:D

јако до краја, осовина Тео-Крле, разбуцали одбрану кроата, почистили рекет и одували их урагански у задњих 5-6 минута!

за овог тренера бих, сабита хаџића не знам шта рећи, а репрезентација му је до ј. онај домеркант игра мало руком мало ногом..јбт ко се све неће назвати репрезентацијом данас?
милодукљани разочарали, имају солидан тим по именима, а игра им је просјечна!
Аватар
Маре Војвода
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 165
Приступио: мар 2011

Порука Маре Војвода 19.8.2012. 14:24

У Арени у последњој секунди изгубили смо од Црногораца, или смо се обрукали?
http://www.zurnal.rs/2012/08/18/crna-go ... index.html
Ето шта се деси кад неко од жутих преузме неку институцију, која вреди, она обично крене ка пропадању.
Нисмо се пласирали на ОИ, сада губимо од црногораца,страхујемо од гостовања у Израелу, а некад смо били сила у Кошарци.
Слика
СРБИЈА ЈЕ ВЕЧНА ДОК СУ ЈОЈ ДЕЦА ВЕРНА!
ЖИВЕО ПАРТИЗАН И МАЈКА СРБИЈА!
ЈЕДАН ЈЕ ЧЕТНИЧКИ ВОЈВОДА ДР ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 19.8.2012. 17:13

Не знам што се нервираш, ми више нисмо бели дрим тим, имамо два солидна играча (Тео и Крле), остало је суви просек који у просечним европским клубовима изиграва водоноше.
Квалитета као раније нема, кошарка је почела да нам стагнира од када смо почели да играмо јадранску лигу и од када је дозвољено странцима да играју домаћу.

Синоћ смо малтене играли и без центра, а Црногорце је срала тројка, нас није ишло. Тео има превише слободе у игри, али и нема ко да га замени. Квалификоваћемо се ми, али ми се не свиђа што од ЕП 2009. сви ти играчи који су тада изненадили сребром, уместо да напредују стагнирају.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1256
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 20.8.2012. 13:35

Имамо ми и Миличића, Ракочевића, Радмана, али нека сујетна будала на нашој клупи неће да их зове!
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 20.8.2012. 13:55

Жути су се посебно намерачили у растурању свега што је вриједно код Срба на кошарку и на њихову велику срећу, а на нашу жалост уништили су највећи србски бренд.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију