srpskinacionalisti.com

Кошаркашка репрезентација Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Порука ЈАРОМИР 21.9.2015. 12:09

Кад видиш какво је стање у држави, да се руши најтрофејнији клуб у земљи, а протежира некакав мутант и да Ћокијеви кадрови ведре у савезу ово 4 мјесто је још и одлично. Дај боже да наредних година будемо уопште у елиминационим фазама.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015

Порука Спартанац357 21.9.2015. 12:55

Кажем ја лепо да су гробарски комплекси непревазиђени, овај твој коментар Јаро то у потпуности потврђује. :D
Е видиш зато смо и прсли тотално јер је вама тај ваш мутант клуб Партизан Игокеа и милодукљанин Вујошевић изнад репрезентације, и после нама нешто пребацујете. :mrgreen:
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 21.9.2015. 13:01

Ајде кажи искрено шта мислиш које препоруке има Ракочевић за мјесто потпредсједника умјесто једног Бодироге и Кузмановић као директор репрезентације?
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 21.9.2015. 13:04

Не знам само чији је селектор репрезентације, да није можда напрасно постао Звездаш. :roll:
Звезда ове године најбољи тим у земљи и региону, а није имала ниједног играча сем Калинића у репрезентацији. :shock:
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15390
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 21.9.2015. 15:58

Спартанац357 ::Не знам само чији је селектор репрезентације, да није можда напрасно постао Звездаш. :roll:
Звезда ове године најбољи тим у земљи и региону, а није имала ниједног играча сем Калинића у репрезентацији. :shock:

Овим доказујеш ко је клубашки пијончић. Ма дуг Ћоки је мајстор пропаганде и испирања мозгића да би се његове лаже примиле.
Је су ли Боби, Јовић и онај млади што га сале национале каширао из фмп звезде? јесу! А прво сам рекао да је боље њих видети него неке друге.
Онај бек Јовић је у свему бољи од набеђеног Недовића (обичног уличног баскеташа).
А сад оно друго: хоћеш рећи да је Ерцег захвалнији и бољи играч од Мачвана. Да је Симоновић бољи и захвалнији играч од Лучића или Величковића. Да је овај несихронизовани центар бољи од Крстића.
Шпанија, Литванија, Француска, Грчка прште од младости.
Само тек лецка да кажем по овем питању, даље ич не вреди јер се у суштину кошаркашке игре разумеш ки она у крив ку.рац.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 21.9.2015. 16:30

А ти си Вемо видим врхунски познавалац кошаркашке игре, просто сав пуцаш од кошаркашког знања. :lol:

Што се тиче Крстића, увек сам био да он буде уз Теодосића кључни играч репрезентације, тако да не мораш мени да држиш предавање. Ђорђевић је погрешио са избором многих играча, било је и бољих у конкуренцији од оних које је изабрао.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 21.9.2015. 19:54

Спартанац357 ::Не знам само чији је селектор репрезентације, да није можда напрасно постао Звездаш. :roll:

Како ће тим из замрживача имати играче у репрезентацији. :D Но није то поетна, поента је што вам газда саботира селекцију на сваком кораку како лично тако и преко посредника. Кукате зашто није било Марјановића, па зато што је Ћоки то средио ни трепнувши.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15390
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 21.9.2015. 22:59

Хе, хе, хе.... прекинуше пренос конференције за штампу када тајкун ђидо почео да подкецава Силиконца.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1242
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 23.9.2015. 23:40

Вемо, Крстић се повукао из репрезентације колико ја знам. Јовић јесте борбен, али стварно је глупо рећи да је бољи од Недовића. А што се тиче Симоновића, Лучића, Мачвана и осталих које си навео не заслужују позив ни под тачком разно, можда само Величковић. Једини битнији кога Сале није хтео да позове је Савановић.
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 445
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 19.6.2016. 1:09

xe, xe

Слика
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију