srpskinacionalisti.com

Српски кошаркашки тимови у европским такмичењима

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
агент провокатор
Војвода
Војвода

Порука: 2911
Приступио: окт 2006
Место: Београд

Re: Српски кошаркашки тимови у европским такмичењима

Порука агент провокатор 8.10.2008. 15:54

Гледао сам друго полувреме на СОС-у, било је рутински, али Тегелтија рече да је у првом полувремену било свашта. Вероватно слична прича као са Звездом у Железнику.
Помози Господе, да оборена у прах, из праха устане, да се расута сабере, да ослепела прогледа, да убијена, мучена и спаљена, да заклана, згажена, обешена и распета, у знане и незнане гробове сахрањена, из свих гробова и мука васкрсла, цела Србија стане под један венац!
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука: 2586
Приступио: феб 2008

Порука CXABBHE 8.10.2008. 15:55

Златоусти ::Већ после неколико дана смо разбуцали ове друге Словенце.

Златоусти и Агенти који сте ви краљеви, пишете овде које више добио неке словенце и која је од тих екипа мање распад. :D
Што се мене тиче искрено ми вриште јаја за ову гума лигу и да постоји могућност испадања свим срцем би навијао да испаднемо из ње. Ова лига нека послужи за уигравање тима, па да пробамо да урадимо нешто у улеб купу и да евентуално ако буде постигнуто да шампион наше лиге иде у евролигу нападнемо титулу, наравно под условом да се не распаднемо до тада.
Срце хероја заувек живи не могу да га убију!

Спаси Србију и убиј се, Борисе!

Једна је Србија, курви је много!

It's better 2 die standin, than 2 live on ur knees
Аватар
агент провокатор
Војвода
Војвода

Порука агент провокатор 8.10.2008. 15:58

Прилагођавамо се околностима, као напредњаци ;)
Помози Господе, да оборена у прах, из праха устане, да се расута сабере, да ослепела прогледа, да убијена, мучена и спаљена, да заклана, згажена, обешена и распета, у знане и незнане гробове сахрањена, из свих гробова и мука васкрсла, цела Србија стане под један венац!
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука: 8687
Приступио: окт 2004
Место: Земља која умире од стида јер све је више људских гњида

Порука Златоусти 8.10.2008. 16:11

CXABBHE ::Златоусти и Агенти који сте ви краљеви, пишете овде које више добио неке словенце и која је од тих екипа мање распад. :D
Загревање за Евролигу,само тако видим ово :wink: Имати парче метала на коме пише "годишња карта" у ово време
Код: Изабери све
Partizan      -     Real Madrid     29.10.2008.
? Непроцењиво :D

Агенте, ти мало-мало па споменеш тог Тегелтију :D
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Зато ако буде фрке "горе" ту сам зови ако треба!
Аватар
агент провокатор
Војвода
Војвода

Порука агент провокатор 8.10.2008. 16:21

Златоусти ::Агенте, ти мало-мало па споменеш тог Тегелтију :D

У 2 од последње 3 поруке сам га поменуо, баш сам чекао да неко прокоментарише :D . Хтео сам то да избегнем, али ми некако бзвз да се правим паметан, шатро ја знам колико је висок Лазме и како је одиграо Партизан у првом полувремену против Крке када нисам гледао него чуо, гледајући снимак другог полувремена на СОС-у.
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 8.10.2008. 16:43

Вујошевић: Желимо ново "чудо у Евролиги
Среда, 8. октобар 2008. 16:40

Тренер Партизана Душко Вујошевић најавио је да ће циљ његовог тима у Евролиги и ове сезоне бити пласман у Топ 16 фазу и оценио да је прошлогодишњи улазак међу осам најбољих био "чудо које се ретко догађа".

"Наш циљ је да поново уђемо у Топ 16. Прошле године направили смо својеврсно чудо уласком у четвртфинале Евролиге. Такве ствари се не дешавају често", рекао је Вујошевић у интервјуу за сајт Евролиге.

Шеф стручног штаба Партизана оценио је да ће Евролига ове сезоне бити јача него икад због великог броја америчких играча који су дошли на "стари континент".

"Само у нашој Д групи имамо три бивша шампиона Евролиге. Ефес Пилсен је потрошио много новца да направи јак тим. Слично су урадили и Реал Мадрид, ЦСКА из Москве и Паниониос. Ипак, не игра новац на терену и одлучиваће нијансе", оценио је Вујошевић.

Vujošević: Želimo novo

Тренер седмоструког узастопног шампиона Србије подсетио је да је екипа, као и ранијих сезона, у прелазном року остала без неколико веома важних играча.

"Биће веома тешко заменити Николу Пековића, Душана Кецмана и Милтона Паласија. Они су били 'кичма' екипе прошле сезоне, а сада имамо осморицу нових играча. Поново смо бирали кошаркаше, не само по професионалним, већ и по људским квалитетима", објаснио је Вујошевић.

Иако током једног дела припрема није водио екипу, Вујошевић је истакао да је тим Партизана потпуно спреман за почетак Евролиге.

"Један део припрема провео сам са репрезентацијом Црне Горе. Ипак, помоћник Влада Јовановић одрадио је одличан посао, иако није могао да рачуна на репрезентативце Србије Миленка Тепића, Уроша Трипковића и Новицу Величковића", рекао је Вујошевић.

Кошаркаши Партизана играће у Групи Д с Реалом из Мадрида, истанбулским Ефес Пилсеном, Паниониосом из Атине, миланским Армани Џинсом и екипом ЦСКА из Москве.

Прву утакмицу шампион Србије игра 23. октобра у Истанбулу против Ефес Пилсена.
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука CXABBHE 8.10.2008. 19:56

Златоусти :: Имати парче метала на коме пише "годишња карта" у ово време
Код: Изабери све
Partizan      -     Real Madrid     29.10.2008.
? Непроцењиво :D

Ma мојне Златоусти да се лажемо. Све има своју цену :D , чини ми се да је цена те карте 6000 дин :D
Ја ко за малер имам разне комбинације преко којих карте за партизанове утакмице могу да набављам без проблема преко неких ортака, док за Звездине немам никакву комбинацију. А овим хохштаплерима из Звезде ми се не дају паре.

Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 8.10.2008. 20:07

CXABBHE ::Ma мојне Златоусти да се лажемо. Све има своју цену :D , чини ми се да је цена те карте 6000 дин :D
Да, на почетку сезоне. Али у време које сам написао и када су све карте распродате? Непроцењиво... :D Мада ја волим и ове "небитне" утакмице, све има своју драж.

P.S. Ваша је коштала 1500 динара и плус добијаш 20 % попуста на све артикле у вашим бутицима :lol:

Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука CXABBHE 8.10.2008. 20:10

Златоусти ::Да, на почетку сезоне. Али у време које сам написао и када су све карте распродате? Непроцењиво... :D Мада ја волим и ове "небитне" утакмице, све има своју драж.

P.S. Ваша је коштала 1500 динара и плус добијаш 20 % попуста на све артикле у вашим бутицима :lol:

Једном мом ортаку јуче у пиониру испале 2 годишње карте за ложу и једна за трибине? Да ниси на њих налетео случајно? :D Онај који их је нашао се баш усрећио а овом лику који је изгубио јуче ове три годишње карте је то толико тешко пало да је већ данас набавио нове. :D

пс А ових 1500 ми је много, као што сам рекао овим хокштаплерима ми се не дају паре. А о бутицима кк цз не вреди трошити речи!

Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 20.10.2008. 18:03

Партизан у Евролиги на РТС!
Понедељак, 20. октобар 2008. 15:24

Врхунска кошарка се враћа на Национални сервис.

Радиотелевизија Србије ове сезоне ће преносити све Партизанове утакмице у Евролиги, потврђено је у понедељак на сајту првака Србије.

Меч првог кола, између Ефес Пилсена и Партизана у Истанбулу, биће преношен у четвртак од 19.15 часова на Другом програму.

РТС је последњи пут емитовао мечеве црно-белих у Европи током сезоне 2005/06, када је с времена на време било проблема због преклапања термина са седницама Скупштине Србије. Из Таковске 10 овог пута стижу уверавања да се такви пропусти неће поновити.

Навијачи Партизана су током претходне две сезоне, у којима су њихови љубимци играли Топ 16 фазу, могли да гледају директне преносе на Телевизији Авала.

Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука CXABBHE 21.10.2008. 0:52

Ово морам да прокоментаришем. Пошто Партизанове утакмице у евролиги ретко целе гледам, већ седим за компом и слушам водитеље шта преносе па се окренем кад се деси нешто занимљиво,таква ми позиција компа и тв-а, морам да искажем своје неизмерно задовољство што више нећу морати да слушам оне имбециле са Авале. Најгори коментатори које сам икада слушао.

Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 21.10.2008. 20:40

CXABBHE ::Ово морам да прокоментаришем. Пошто Партизанове утакмице у евролиги ретко целе гледам, већ седим за компом и слушам водитеље шта преносе па се окренем кад се деси нешто занимљиво,таква ми позиција компа и тв-а, морам да искажем своје неизмерно задовољство што више нећу морати да слушам оне имбециле са Авале. Најгори коментатори које сам икада слушао.
Дође ми некако жао када читам ово :( Последњих 10 година ти ниси гледао Евролигу пажљиво већ само тако слушаш :( :D

Не знам ко ће коментарисати на РТС-у, надам се Шаренац јер онај Петар Денда ми је увек био одвратан. Мени су ове дилеје на Авали били занимљиви :) Свеједно, и онако ћу на ТВ-у гледати тек сваку другу утакмицу :wink:

Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука CXABBHE 21.10.2008. 20:48

Златоусти ::Дође ми некако жао када читам ово :( Последњих 10 година ти ниси гледао Евролигу пажљиво већ само тако слушаш :D
Не знам ко ће коментарисати на РТС-у, надам се Шаренац јер онај Петар Денда ми је увек био одвратан. Мени су ове дилеје на Авали били занимљиви :) Свеједно, и онако ћу на ТВ-у гледати тек сваку другу утакмицу

Ма невезано за Партизан, мрзи ме да гледам тв, ретко коју утакмицу одгледам целу, углавном сам у горе описаном положају :D
Што се коментатора тиче вероватно ће се мењати, али надам се да оног идиота Денду нећу много слушати, волео би да оде на б92, пошто њих не гледам, па тако не би ни њега морао да слушам :D

Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 22.10.2008. 17:43

Како је лепо бити навијач Партизана, у истом дану "европска" утакмица и у кошарци и у фудбалу! =D>
„Црно-бели” за ново чудо
Уочи старта у кошаркашкој Евролиги, „црно-бели” поручују да нема разлога за велика очекивања од „битно ослабљеног тима” српског шампиона
Из репрезентације дошао још бољи: Новица Величковић Фото Ж. Јовановић

Кошаркашки клуб Партизан одржао је јуче медијску конференцију поводом почетка нове сезоне Евролиге, у којој стартује сутра против Ефес пилсена у Турској.„Црно-бели” ће покушати да, у групи од шест екипа, изборе најмање четврту позицију и тако се трећи пут узастопно пласирају за ТОП 16 главног европског клупског такмичења.

– Сваки тренер има тим који му је сан. Овај који имам није мој сан, али неке играче не бих мењао ни за најбоље кошаркаше Евролиге – каже Душко Вујошевић, тренер српског шампиона.

Судећи по трансферима обављеним протеклих месеци, Евролига свакако не би требало да буде мање квалитетна него лане. У њу је стигло осам играча који су прошлу сезону завршили у НБА: Чајлдрес (Олимпијакос), Наваро (Барселона), Аројо (Макаби), Брезец (Лотоматика), Гиричек (Фенербахче), Џејкобсен (Алба), Вудс (Жалгирис), Лазме (Партизан). У супротном смеру отишао је исти број актера Евролиге у прошлом циклусу: Екер, Соломон, Лени-Укић, Галинари, Батум, Драгић, Синглтон, Бајнам.

Водеће европске кладионице издвојиле су три фаворита: браниоца титуле ЦСКА из Москве као првог кандидата и грчки тандем као „изазиваче” – Панатинаикосу и Олимпијакосу дају се једнаке шансе. Руски гигант растао се са Папалукасом, Андерсеном, Горијем, а појачао Планинићем, Лорбеком и Морисом. Панатинаикос више нема Бећировића, Винстона, Жижића, Томашевића, Дикудиса, Пркачина, а добио је Пековића, Кецмана, Николаса и Фоциса. Олимпијакос је ангажовао велика појачања: највеће НБА име међу онима који су дошли из САД Чајлдреса (екс члан Атланте), Папалукса, Ерцега, Вујчића, Халперина итд.

Остатак текста

Стварно је жалосно то што после онакве сезоне тим није могао барем да сачува оне играче или да га још појача. Сваке године причају о неком јаком спонзору и ништа. Али шта је ту је... Идемо!

Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука: 8793
Приступио: јан 2007

Порука gorskivuk 24.10.2008. 12:21

Милоше!Србине! хвала на кључној тројци у 4/4, иначе би гавранови славили против дебилне турадије! :D
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост