srpskinacionalisti.com

Српски фудбалски тимови у европским такмичењима

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
del boj
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 566
Приступио: јул 2007
Место: Beograd

Re: Српски фудбалски тимови у европским такмичењима

Порука del boj 7.8.2008. 3:32

Људи јесте видели јадне играче партизана како се радују :lol: (ко малом детету кад даш лизалицу) када су постигли други погодак, кои су то играчи.
Фенер има да их одере (па боље што је фенер, него да им је запао арсенал или барса, овако ће бити добра квота на фенер).
Рачунам да сам бар дуплирао лову. =D>
Чворовић
Националиста
Националиста

Порука: 482
Приступио: јун 2007

Порука Чворовић 7.8.2008. 14:12

del boj ::Људи јесте видели јадне играче партизана како се радују :lol: (ко малом детету кад даш лизалицу) када су постигли други погодак, кои су то играчи.
Фенер има да их одере (па боље што је фенер, него да им је запао арсенал или барса, овако ће бити добра квота на фенер).
Рачунам да сам бар дуплирао лову. =D>

Да сам на твом месту, Делијо, ја бих се бар малкице покрио по ушима ... Звезда изгубила припремну утакмицу од - Срема (жњ-лигаш и Звездина "филијала" одакле се изгледа не снабдевају талентима :D ), да не спомињем славне припреме у Словенији (Цеље и слично).

Што се пак ових турских гурбета тиче, види се ко се кога боји. Одмах су закукали УЕФИ да избаци Партизан унапред и да тако осигурају пролаз у ЛШ. Као што Златоусти рече, ја се надам понављању епизоде Њукасл, само без пенала. Дакле, из кеца у кец - зицер !!!

А за Арсенал и Барсу, биће времена ...

Ч.
О грудо света,
земљо предака српских и моја!
Ти не би била ни питома тако,
да није наших суза, крви и зноја.

Пиј земљо српска,
напајај се крвљу милиона својих
палих на бранику величине давне,
испијај чашу судбине своје,
горке, али славне!

О вечна грудо!
Ти што никад ниси стењала од бола,
јер си увек била од џелата јача.
Има ли шта друго што срамоту пере
сем борбе и мача!
Аватар
bobby
Војвода
Војвода

Порука: 2628
Приступио: јун 2004

Порука bobby 9.8.2008. 10:53

Видим да има доста млађих играча у Партизану, нисам пратио али претпостављам да су из млађих селекција уведени, и време је да видимо ту Партизанову школу. Овај мали Љајић изгледа да је добар техничар. Сад свим силама на Фенер па шта Бог да!
Мисли глобално, делуј локално!
http://www.youtube.com/watch?v=c8Ej0ADbGNY

"Вредност националне идеје најјасније се мери количином мржње коју непријатељи и издајници једног народа испоље против ње." В. Шешељ
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука: 8687
Приступио: окт 2004
Место: Земља која умире од стида јер све је више људских гњида

Порука Златоусти 9.8.2008. 11:04

bobby ::Сад свим силама на Фенер па шта Бог да!
"Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика ми сила прети, већ по томе колику светињу браним!" - Кнез Лазар
:wink:

Историја се понавља, и овај њихов председник клуба се нешто курчи и сигуран је да неће бити проблема.
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Зато ако буде фрке "горе" ту сам зови ако треба!
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 13.8.2008. 12:29

Слика

Силно смо ослабљени, од селектора `осакаћени`и изигнорисани, од домаће јавности махом прежаљени. Нема друге него да црно-бели сутра, проређених и збијених редова, али и уз помоћ хука и песме из грла 30.000 људи и подршку дупло више дланова, положе срца на траву нашег Храма и покушају да дођу до подвига...

Да ли се ико од вас сећа када је Партизан последњи пут одиграо један званичан (такмичарски) меч у којем је противник био фаворит (макар благи ако не и изразити!) на папиру? Помоћи ћу вам, било је то још у децембру 2006. године, у последњем мечу у групи Лиге УЕФА када су црно-бели гостовали у Глазгову...Сутра, након пуних 20 месеци од те утакмице, Партизан у оквиру последњег (3.) кола квалификација за Лигу шампиона поново излази на мегдан једном противнику који је фаворит. Турски Фенербахче би фаворит био и да Партизан апсолутно комплетан улази у сутрашњи меч, а камоли ако узмемо у обзир тренутну драматичну ситуацију везану за стање играчког кадра црно-белих:

Од укупно 28 лиценцираних играча за такмичење у Европи, Партизан сутра неће моћи да рачуна чак на њих седморицу – на 2 одбрамбена фудбалера (Јовановића и Лазевског), као и на чак 5 везних играча (Тошића, Фејсу, Жуку, Мореиру и Зајема)! Од 21 преосталог на списку, тројица су голмани, тако ће сутра за састав (за 10 позиција за игру у пољу) за тим Партизана конкурисати само 18 фудбалера! Међу њима се притом налази један дечак који још није напунио ни 17 година (Љајић), један момак који је тек пре пар месеци постао пунолетан (Миљковић) и један младић који је за ову двојицу `ветеран` са својих 19 година (Петровић)! А набројана тројица младих фудбалера су притом до данас, кад се зброје сви њихови наступи у првом тиму Партизана у такмичарским утакмицама (а реч је само о две утакмице против азербејџанског Интера из Бакуа), црно-бели дрес носили заједно тек 110 минута (Миљковић 67 минута, Љајић 34 минута, Петровић 10 минута)!

Ето, такав један Партизан ће сутра наспрам себе имати једну фудбалску `машину`из Турске о којој нећемо сада детаљисати на овом месту. Ко је и шта је Фенербахче - то смо вам представили пре пар дана у једном подужем тексту.

На данашњој конференцији за медије, уприличеној у `Клубу спортиста`у Хумској поводом сутрашње утакмице, забележено је присуство рекордног броја новинара у последњих неколико година - било их је више од 50. Очекивања из редова српског шампиона изнели су тренер Славиша Јокановић и капитен тима Ненад Ђорђевић:

Славиша Јокановић:

`Надам се да ћемо сутра присуствовати једној лепој фудбалској представи. Кубертенова изрека како је важно учествовати нас апсолутно не интересује. Нама је сутра најбитнији резултат. Желимо сутра да остваримо активан резултат и предност са којом би за 14 дана у Истанбулу имали реалне шансе да се пласирамо у Лигу шампиона. То је наш једини циљ у овом тренутку. Оптимиста сам и сигуран да мој оптимизам деле и играчи које тренирам. Сутра ћемо, сасвим извесно, имати огромну подршку са трибина и верујем да ће наша навијачка армија имати разлога да се радује. Противника изузетно ценим и респектујем, реч је о сјајним индивидуалцима које тренира један врхунски европски тренер, али та чињеница уопште не утиче на наше амбиције и жеље да се пласирамо у европску клупску фудбалску елиту.`

Ненад Ђорђевић:

`Дошли смо до последње препреке до Лиге шампиона. Даћемо све од себе да прођемо ову препреку, колико год она била велика. Фенербахче има и добре играче, и доброг тренера, али ћемо учинити све да сутра направимо једну добру увертиру за реванш у Истанбулу. Сутра ћемо бити доста хендикепирани, без 5-6 повређених играча као и репрезентативаца, али ко год сутра да изађе на терен - учиниће све да забележимо успех, а то је било каква победа. Више од годину дана смо радили и тренирали да дођемо до могућности да се пласирамо у Лигу шампиона и не пада нам напамет да одустајемо и да се предајемо сада када смо дошли на корак до остварења тог великог циља којег смо себи зацртали.`

http://www.partizan.co.yu/home.php?Jezik=sr

И Матеја Кежман је препоручио да знатно ослабљени Партизан вечерас покуша да се одбрани и оствари активан резултат па када се играчки кадар поправи покушају да тамо учине нешто више.

Утакмица почиње у 21:00, пренос је на РТС-у.
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Чворовић
Националиста
Националиста

Порука: 482
Приступио: јун 2007

Порука Чворовић 13.8.2008. 23:12

Ови Турци мераклије, гол не дају без судије ... :D ... Остао сам без речи ...

Браво за Партизанове "бебе" ... Момци, само храбро у Истамбулу, немате чега да се плашите ... Кад сте их овако десетковани разбијали, шта ћете тек да им радите у комплетном саставу ...

Ч.
О грудо света,
земљо предака српских и моја!
Ти не би била ни питома тако,
да није наших суза, крви и зноја.

Пиј земљо српска,
напајај се крвљу милиона својих
палих на бранику величине давне,
испијај чашу судбине своје,
горке, али славне!

О вечна грудо!
Ти што никад ниси стењала од бола,
јер си увек била од џелата јача.
Има ли шта друго што срамоту пере
сем борбе и мача!
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука: 8793
Приступио: јан 2007

Порука gorskivuk 14.8.2008. 10:59

Добар је партизан, сасвим добар!!!
Паун је, показало се то, најбоље могуће појачање!
Аватар
Witch-king of Angmar
Војвода
Војвода

Порука: 2987
Приступио: апр 2004
Место: Минас Моргул

Порука Witch-king of Angmar 14.8.2008. 11:40

Добра партија Партизана али се види да су психолошки нестабилни. Фенер није непобедив али у Цариграду ће бити паклено.

Ја за Звезду вечерас имам неки лош предосећај, дај Боже да грешим...
Du siehst, mein Sohn, zum Raum wird hier die Zeit

All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost;
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by frost.
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 14.8.2008. 11:42

То је та "Европа", иста она која на све начине није дозволила да у кошарци играмо Фајнал Фор, где слабији и сиромашнији не сме да победи јаче и богатије. Партизан није одиграо ко зна како али је успео да постигне два гола а могли су и тотално да растуре збуњеног противника јер је било доста шанси.Борили су се али онда на крају полувремена Шкот свира пенал! Да ли би нама досудио пенал за сличан старт?
Жао ми је јер смо баш могли да их растуримо али добро...Ипак сам задовољан. За две недеље је реванш али тада ћемо бити комплетни, враћају се Мореира,Жука, Фејса, Тошић,Јовановић и Лазевски.
Fудбалери Партизана кроз две недеље ће истрчати на терен стадиона Шукру Сарачоглу као аутсајдери, али не тотални!

Одважном, па може се рећи и ефикасном игром, коју су приказали у првој утакмици трећег преткола Лиге шампиона против Фенербахчеа (2:2), они су заслужили поштовање противника, али и српске фудбалске јавности, која им није давала много изгледа да успеју - чак ни на њиховом стадиону.

Ево линкова ко хоће да прочита како је текла утакмица.

http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=106353
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2008&mm=08&dd=13&nav_id=313338

И Јокановић је бесан на судију
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=106354

Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 14.8.2008. 12:03

Данас играју и остали српски тимови.

Звезда на Кипру, Воша и Борац код куће

У сенци Олимпијских игара у Пекингу и утакмице Партизан - Фенербахче, на европску сцену у четвртак излазе чак три српска тима, у оквиру другог кола квалификација за Куп УЕФА.

Фудбалери Црвене звезде одиграће прву званичну утакмицу ове сезоне против кипарског Апоела у Никозији (19.00, РТС2), Борац у Смедереву игра са Локомотивом из Софије (17.15), док Војводина дочекује Хапоел из Тел Авива (17.30).

http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=106375

Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука: 8793
Приступио: јан 2007

Порука gorskivuk 14.8.2008. 12:34

Златоусти ::То је та "Европа", ....

Мени је била уочљива велика разлика игре Фенера, са Зиком на клупи раније и ове садашње са "корњачом" Арагоњесом!?
Синоћ фенер није ништа показао од прошле сезоне, кад се и Челзи мучио са њима, синоћ је била индивидуална игра на дјелу, док се партизан сасвим организовано супротставио на средини терена, гол у последњим тренуцима полувремена разбија компактност и много јачих тимова него што су наши, али шта се може, да је бар остало 2:1, партизан би и даље имао 50% шансе!!!
овако тешко, побиједити фенера у гостима, на толико њихових уложених милиона у појачања је готово немогућа мисија, али ипак никад се не зна, знају и они примити гол итекако!!!
Аватар
Santino
Војвода
Војвода

Порука: 4142
Приступио: јун 2005
Место: Београд

Порука Santino 14.8.2008. 12:35

Steta ! Kud ne priznase onaj treci gol pih !!! Samo napred,krsh je ovaj Fener
У данима кад на Никшић
Црногорци ударише,
Кад бијаху дошли дани,
да не буде турски више...

http://www.youtube.com/watch?v=Q6NrFa9Ur7U
Аватар
ЖИВЕЛА СРБИЈА
Војвода
Војвода

Порука: 1397
Приступио: феб 2008

Порука ЖИВЕЛА СРБИЈА 14.8.2008. 12:48

Био сам синоћ на Партизан-Фенер. Било је врх. А најбољи су ми Фенерови навијачи,дошло их је 15,али буквално 15,а добили цео кавез. Константно смо их терорисали,гађали их свим и свачим,а када су дали гол из пенала,баш је било густо,дрмали смо ограду,а један лик је и прескочио да их бије,само штета одмах га мурија скебала.
Последњи пут изменио ЖИВЕЛА СРБИЈА дана 14.8.2008. 19:23, измењено укупно 1 пут.
Аватар
ЖИВЕЛА СРБИЈА
Војвода
Војвода

Порука: 1397
Приступио: феб 2008

Порука ЖИВЕЛА СРБИЈА 14.8.2008. 18:12

Ко је заинтересован да иде у Турску на раванш може да се јави на овај телефон,добиће све информације... Цена је 130 евра. 065 994 0013
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 14.8.2008. 18:57

Са игром из првог полувремена и са 5-6 играча који се буду вратили у реваншу, имамо велике шансе да уђемо у ЛШ. За друге се навија, Партизан се воли.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 7 гостију