srpskinacionalisti.com

Српски фудбалски тимови у европским такмичењима

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Српски фудбалски тимови у европским такмичењима

Порука vemavuk 19.9.2015. 2:34

Силиконац био у иностранству и одмах се десило сра*е у Србији. партизан победио. Вучела и остали сновци у управи Партизана је.бали јежа кад се Силиконац врне.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 1.10.2015. 23:30

Вучкова Србија послије побједе Партизана у Швабији :lol:

Слика

Слика
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 2.10.2015. 6:46

ови делије прде ко китарићка док их неко прца.
Делије овако играју прави клубови а ви што игхрате сигурицу цела лига против Партизана, може још мало док Силиконац не попуши!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 2.10.2015. 6:59

ЈАРОМИР ::Вучкова Србија послије побједе Партизана у Швабији :lol:

Слика

Слика

:lol: :lol: :lol:
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1644
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 2.10.2015. 10:12

Ма они су бре искомплексирани, они више мрзе Партизан него што воле Звезду. Они ће пре за Турке да навијају него за Партизан. Тешка је болест у питању.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015

Порука Спартанац357 2.10.2015. 10:54

Исти је случај и са многим Гробарима, не знам стварно што се хватате за Делије сад кад би и многи Гробари пре навијали за Динамо или Хајдук него за нас, има много искомплексираних Гробара који се радују сваки пут кад Звезда изгуби, немојте сад бити лицемери кад добро знате да је то тачно, јер су се претпрошле сезоне Гробари смејали кад је Звезда изгубила у полуфиналу АБА лиге од Цибоне у арени, а следећи дан сте и ви изгубили од Цедевите па вам се осветило то исмевање, и сад не знам стварно ко је искомплексиран кад је вама дража Цибона од Звезде.

Искрено, мени је драго да је Партизан победио Немце и честитам вам на победи.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 2.10.2015. 11:44

Србски ратник ::Ма они су бре искомплексирани, они више мрзе Партизан него што воле Звезду. Они ће пре за Турке да навијају него за Партизан. Тешка је болест у питању.

Навијају за ујке поодавно. Цибона је ономад кад су играли са нама у Ел и Аби имала више навијача у Бг него у Зг.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 2.10.2015. 11:50

ЈАРОМИР ::Навијају за ујке поодавно. Цибона је ономад кад су играли са нама у Ел и Аби имала више навијача у Бг него у Зг.

Па ја стварно не знам ко је то навијао за Цибону претпрошле сезоне у арени и смејао се кад је Звезда изгубила од Цибоне, ал то исмевање и подршка Цибони вам се вратило одма следећи дан кад сте изгубили од Цедевите. Немојте бити баш толики лицемери када сте ви навијали за Цибону против Звезде, па се после чудите што вас зовемо ''фрањевцима''.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 2.10.2015. 11:53

''Delije su odlučile da 14. oktobra organizuju humanitarni koncert za pamćenje. Odmah posle meča sa Vojvodinom pevaće se dens hitovi devedesetih, na sceni će se naći grupa "357", ali i Ivana Žigon sa Kosovskim božurima, Gordana Lazarević... Karta će koštati 400 dinara a po 200 dinara od svake ulaznice biće prosleđeno najugroženijim porodicama na Kosovu i Metohiji.''

Србство се доказује делима ,а не речима. =D>
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 2.10.2015. 11:55

Оће газда Ћоки дати нешто, колико је покро доле греота би била да не да нешто.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 2.10.2015. 12:04

Кад ви организујете неки хуманитарни концерт за Србе са Космета онда се јавите, а до тад можете само да причате, ко што Шешељ годинама само прича а ништа конкретно не предузима. Делије су до сада небројено пута делима показали своје Србство организујући мноштво хуманитарних концерата и других манифестација за Србско Косово.
Последњи пут изменио Спартанац357 дана 2.10.2015. 12:07, измењено укупно 1 пут.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 2.10.2015. 12:07

Ми нисмо приватан клуб и немамо власника који финансира клуб украденим новцем са Космета. Ваљда вас стигла грижња савјест, зезнуто је то, но ко призна пола му се прашта.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 2.10.2015. 12:10

Не знам само какве Човић има везе са ФК Црвена Звезда, и то што причаш нема везе са здравим разумом, то вам је само оправдање јер до сада нисмо видели никакву конкретну акцију за Србство с ваше стране сем празних прича, морам вам признати да сте велики демагози ко Шешељ. :D
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 2.10.2015. 12:17

Јел вам га Вучко октроисао као финансијског експерта , а као шлаг на торту зар није кандидат за предсједника којег здушно подржавају гејлије. Сличан се сличном радује

https://www.youtube.com/watch?v=s_YtRKiYZ9Q

http://mondo.rs/a831480/Sport/Fudbal/Iv ... vezde.html
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 2.10.2015. 12:27

Е мој Јаромире, вама нико не ваља сем вашег милодукљанина Душка Вујошевића који је цео живот опседнут Звездом и има ноћне море јер је сваке ноћи сања. :mrgreen:
Ал кажем ти ја, тако је то кад ништа конкретно не радите већ само причате ко Шешељ, демагогија вам је јача страна. :D
Кад будете организовали нешто за помоћ Србима на Косову онда можемо да причамо, до тад тишина!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 8 гостију