srpskinacionalisti.com

Српски фудбалски тимови у европским такмичењима

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1788
Приступио: мар 2012

Re: Српски фудбалски тимови у европским такмичењима

Порука Đorđo Napolitano 3.10.2015. 9:05

Партизтан осваја лигу Европе, Бате Борисов лигу Шампиона, карамо НАТО пакт у тандему
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1242
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 3.10.2015. 9:20

Мардо ::...али наравно да вама не смета ваш вођа Вучић педер који вам ионако намешта титулу...

Баш нам лепо намешта. Тако што одмара ваше балване пред сваки битан меч ко сад против Чукаричког. Против Рада се утакмица одлаже 10 пута. Једини тим на Свету који има посебан третман јер није у стању да паралелно игра европске утакмице и домаће првенство. Парадокс који није забележен у историји фудбала. О судијским крађама боље и да не причам, то је већ једна мало шира тема...
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 3.10.2015. 14:47

Одгађа се јер смо ми једини наш тим у Европи који доноси бодове за национални коефицијент. Да нема нас ви не би играли у Европи, боље би вам било да нам кажете хвала.
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 69
Приступио: феб 2014
Место: Србија под окупацијом (тренутно)

Порука Мардо 3.10.2015. 16:26

Спартанац357 ::
Мардо ::Ти си блебетао и комплаксаш си управо због тога што стално потенцираш то "јаки сте на речима, демагогија, бла, бла, бла...", а ја сам ти одговорио да је било скупљања прилога за народне кухиње на Косову и Метохији на Партизановим утакмицама.За то што сте подржали мафијашку пудлицу немаш одговор, него још патетично и смехотресно замењујеш тезе помињањем Вујошевића.Само неко ко нема везе са мозгом или реалности може да тврди да је Вујошевић веће зло од тог патуљастог криминалног скота који је крао наш народ на Косову и Метохији и још је повезан са овим издајничким режимом, али наравно да вама не смета ваш вођа Вучић педер који вам ионако намешта титулу...

Види се веома добро ко је блебетало и комплексаш, тако да можеш да причаш шта хоћеш, ништа ти то не вреди кад чињенице говоре супротно, јер пљујеш друге Србе који се делима боре за Србски народ а не празним речима и демагогијом ко ви. Ја никад нисам ни чуо ни видео да сте ви нешто скупљали за Косово и Метохију, то су ваше измишљотине, организујте нешто као што то ми годинама чинимо па ћу вам поверовати, овако сте само обични лажови и комедијаши којима сметају други Срби који раде нешто конкретно за Србски народ. Само неко ко нема мозга може да брани оног дебелог милодукљанина Вујошевића који патолошки мрзи Србе и Звезду, Човић је за њега Србенда на куб, може само да му пљуне под прозор, није му ни до колена ваш гуру давитељ, то да је он покрао неке паре сте исто измислили јер то нема везе са здравим разумом, само знате да измишљате и лажете. Не знам само ко је вама намештао титуле свих претходних година, уз помоћ Тадића и Толета сте освајали на срамотан начин титуле и још имате образа нешто да причате. Срамота сте Србије, боље се покријте ушима и не јављајте се више.

Ко што каже Бора Чорба у песми: ''Љубоморни нека им уздаси, јер остаће тек комшија МАЛИ. Не веруј им сине и поносан буди што Звездашко срце бије ти из груди''. =D>

Па ти комплексашу први пљујеш друге Србе, понављаш као папагај неке будалаштине, а на моје чињенице немаш конкретан одговор.Дакле, није истина да Гробари и Партизан нису помагали нашем народу на Косову и Метохији, дао сам ти пример.Ти си све време блебетао "демагогија, јаки сте на речима, Шешељ, бла, бла бла...", пошто сам ти навео чињеницу, престао си то да помињеш.Дакле, јасно је да лажеш.Ја сам само пљувао мафијашку пудлицу која је била у досистичком режиму и тада је крала по Косову и Метохији, а данас је у режиму вашег Вучића педера, који је дефакто признао криминално-терористичку лажну државу Косово.Очигледно вас много боли када вам неко дира лоповског председника и издајника.Смешно је, и само највећи комплексаш може да тврди, да Вујошевић мрзи Србе, као и то да је он веће зло од Човића, који је био у свим режимима.Узалуд вам да правите концерте када славите издајничке Вучеићеве титуле!И јебао те тај Коштуничин лажни четник Бора у дупе, иди са њим мало на концерт у педерски Загреб. :lol:
УЈЕДИЊЕНО СРБСТВО - ИДЕЈА ЖИВИ!
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука Мардо 3.10.2015. 16:26

Делија са Севера ::
Мардо ::...али наравно да вама не смета ваш вођа Вучић педер који вам ионако намешта титулу...

Баш нам лепо намешта. Тако што одмара ваше балване пред сваки битан меч ко сад против Чукаричког. Против Рада се утакмица одлаже 10 пута. Једини тим на Свету који има посебан третман јер није у стању да паралелно игра европске утакмице и домаће првенство. Парадокс који није забележен у историји фудбала. О судијским крађама боље и да не причам, то је већ једна мало шира тема...

Намештава вам титулу тако што је нама наметнуо управу која не ради у интересу Партизана.СНС управа никако не може да буде добра за нас.Нама се утакмице одлажу, јер играмо и на међународној сцени и то је сасвим нормално.Ви сте заборавили како је то, јер сте последњи пут били у тој ситуацији пре 8 година... :lol:
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015

Порука Спартанац357 3.10.2015. 18:50

Мардо, боље стави доле у потпису ''Уједињено Усташтво'' више ти то приличи, са Србством немаш баш никакве везе јер ти очигледно патолошки мрзиш друге Србе који не навијају за твој пропали клуб који у првенству не може више да добије ни Мали Мокри Луг :mrgreen: , исто ко ваш милодукљанин и гуру давитељ Вујошевић, имао си од кога и да научиш како мрзети друге Србе, комплекси вам шибају на све стране, много сте јадни.
Које ти чињенице имаш гробарски комплексашу, само лажи и преваре и нон стоп једно вртиш ко покварена плоча.
Иди лечи се док још није касно, имаш озбиљну дијагнозу. :mrgreen:
А што се тиче Боре, он је много већи Србин и четник од свих вас лажних ''патриота'' који сте јаки само на речима и само правите раздор међу Србима, ви сте обичан комунистички олош. Багра сте југословенска!

https://www.youtube.com/watch?v=-JcnxZxEdYg
ПЕВАТЕ БОЈАМА УСТАШЕ ТУЂМАНА, НЕМАТЕ СРЦА НИ ОБРАЗА, БАГРА СТЕ ЈУГОСЛОВЕНСКА!
СТАДИОН ЈНА, ПРАВА РУПЕТИНА, ПРАВО СТЕ РУГЛО И СРАМОТА ЦРВЕНО-БЕЛОГА ГРАДА!
ПОНОС СТЕ ШИПТАРА, ИДОЛИ БАЛИЈА, ВОЛИТЕ ОМЕРА, ДУЉАЈА, ЈУСУФИЈА И ВОКРИЈА!
:lol:
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука Мардо 4.10.2015. 0:29

Па ти јадниче ретардирани мрзиш друге Србе и први си почео са кењањем и блебетањем, које се испоставило да је потпуна лаж и уз то си глуп као к****, јер не можеш да укапираш најпростије ствари и још увек вртиш једну исту кретенску причу којом вам је испиран мозак.Дакле, Гробари и Партизан су помагали Србима на Косову и Метохији, а ти си рекао да нису и лагао си.Нигде нисам оспоравао ваш концерт, али је тебе је заболело што сам пљувао вашег Ћокија, који је издајник и највеће ђубре лоповско.Колике вам је комплексе набио Вујошевић показује и то што си спреман да лажеш да је гори од Човића.То само исфрустрирани гејлија може да каже.Дај један доказ где Вујошевић изјавио да мрзи Србе.Ти са Србством имаш везе колико и ваш Роби легедна, што му кева из Чачка. :D И још једном узалуд концерти када прихваташ оног ко је крао по КиМ и славиш Вучићеве педерске издајничке титуле.Иди у педерски Аграм са Бором да вас мало гузе усташе и машите оним шаховницама из Барија... :lol:
Последњи пут изменио Мардо дана 4.10.2015. 0:31, измењено укупно 1 пут.
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука Мардо 4.10.2015. 0:29

...
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 4.10.2015. 0:46

Види се колико си ти глуп и ретардиран, ја сам вам прво и честитао на победи над Немцима ал сам се испалио јер сам видео после какав си ретард и теби слични комплексаши који мрзе Звезду, ти си овде први почео са просеравањем и вређањем, када сам ја поставио да ће се одржати концерт за Србско Косово и рекао да се Србство исказује делима, ти си одмах после тога почео са кењањем, па сад стварно не знам ко мрзи Србе када ти овде искаљујеш ненормалну мржњу према Делијама и Звезди, исто ко онај ваш Вујошевић који је константно опседнут Звездом и само о њој прича, тај човек је психијатријски случај, а пребацујете неку кривицу на Човића што сте измислили ви да је наводно покрао неке паре, нема потребе ја њега да браним, већ знам да сте то за њега измислили јер сте пуни мржње према свему што је у Звезди, па сад не знам ко је исфрустриран и пун лажи. Освајали сте титуле за време Тадића на сраман начин, и још имате образа нешто да причате, не вреди са таквима ништа нормално дискутовати, исти сте ко ваша браћа из Загреба, није ни чудо кад вас Бед Блу Бојси зову 3. највећим хрватским клубом. :mrgreen:
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 4.10.2015. 13:15

Срећан 70 рођендан најуспијешнијем спортском друштву у Србији и шире ЈСД Партизан! :D

Слика
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1242
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 4.10.2015. 13:20

Мардо ::
Делија са Севера ::

Намештава вам титулу тако што је нама наметнуо управу која не ради у интересу Партизана.СНС управа никако не може да буде добра за нас.Нама се утакмице одлажу, јер играмо и на међународној сцени и то је сасвим нормално.Ви сте заборавили како је то, јер сте последњи пут били у тој ситуацији пре 8 година... :lol:

Не, то није нормално. Свуда у Европи се паралелно играју европске и утакмице домаћег првенства. Ено, погледај Аугзбург који је играо против вас у четвртак. Играју данас у пола 6 и нема сад ту неко да им повлађује и да им одгађа мечеве кад њима одговара. Бундес лига је за разлику Толе суперлиге озбиљна лига и не фаворизује никога.

А што се тиче ваше управе, нико вам је није наместио, сами сте је бирали. И не видим како то они раде на штету Партизана. Вучелић и његови ботови шире мржњу и нетрпељивост према Звезди доста више него претходна управа
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука Мардо 4.10.2015. 16:14

Сви су они Вучићеве слуге и раде против интереса Партизана, зато у ЛЕ побеђујемо, а у Вучићевој Суперлиги губимо од вас иако смо много бољи.Једноставно издајнички режим нам не дозвољава да будемо шампиони!Давали би и вама да одлажете утакмице, али ви већ 8 година не можете да прођете сезону купања. :lol:
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука Мардо 4.10.2015. 16:26

Спартанац357 ::Види се колико си ти глуп и ретардиран, ја сам вам прво и честитао на победи над Немцима ал сам се испалио јер сам видео после какав си ретард и теби слични комплексаши који мрзе Звезду, ти си овде први почео са просеравањем и вређањем, када сам ја поставио да ће се одржати концерт за Србско Косово и рекао да се Србство исказује делима, ти си одмах после тога почео са кењањем, па сад стварно не знам ко мрзи Србе када ти овде искаљујеш ненормалну мржњу према Делијама и Звезди, исто ко онај ваш Вујошевић који је константно опседнут Звездом и само о њој прича, тај човек је психијатријски случај, а пребацујете неку кривицу на Човића што сте измислили ви да је наводно покрао неке паре, нема потребе ја њега да браним, већ знам да сте то за њега измислили јер сте пуни мржње према свему што је у Звезди, па сад не знам ко је исфрустриран и пун лажи. Освајали сте титуле за време Тадића на сраман начин, и још имате образа нешто да причате, не вреди са таквима ништа нормално дискутовати, исти сте ко ваша браћа из Загреба, није ни чудо кад вас Бед Блу Бојси зову 3. највећим хрватским клубом. :mrgreen:

Мени мамлазе ретардирани ниси ништа честитао.Идиоте, ја сам само питао када ћете урадити нешто конкретно и отерати оног ко је крао на Косову и Метохији (каже се Косово и Метехија, а не Косово, црвено говно усташко), али тебе је много погодило што ти неко дира газду Ћокија.Почели сте чак да навијате за његов приватни клуб, а свој сте бојкотовали до тада. :lol: Нико није измислио Ћокијеве крађе, постоји онај клип где га Веља још у то време прозива за то, али наравно да ти то не знаш пошто си отприлике 2000. годиште. :lol: Ми смо вас уништавали 6 година и тада нико није помињао Тадићија ни у ком контексту, само сте пиздели због Толета, као најобичније кучкице.Борхана тек сада помињете када је ваш газда Ћоки почео, јер сте његови рециклирани мозгови.И жута говна су ваша, Ћоки је замрзао вашу црвену курветину управо у време Тадићија.А што помињеш БББ?Је л' сећаш оне ваше заједничке заставе посвећене вашем Тити и као и заједничке легенде Робија? :D Заиста постаје бесмислено више расправљати се са ограниченим билмезом као што си ти, тако да ми не пада на памет да више губим време са тобом.
Последњи пут изменио Мардо дана 4.10.2015. 16:33, измењено укупно 1 пут.
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука Мардо 4.10.2015. 16:29

ЈАРОМИР ::Срећан 70 рођендан најуспијешнијем спортском друштву у Србији и шире ЈСД Партизан! :D

Слика

Срећан нам рођендан! :)
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 4.10.2015. 20:28

Мардо, ретарде искомплексирани, искрено да ти кажем не погађају ме уопште твоје речи пуне мржње и пакости (види се довољно по томе какав си ти ''србин'', зато ти то доле у потпису баш не приличи много кад мрзиш друге Србе), али престани више лагати овде и писати којекакве будалаштине о Звезди и њеним навијачима, та слика коју си споменуо да смо ми заједно са Бед Блу Бојсима је класична фотомонтажа коју ви форсирате јер је ту грб Динама са шаховницом ако ниси приметио а тад је била Југославија, тако да је то још једна класична измишљотина и лаж коју форсирате, ја мислим да си ти неки клиња који не зна још ништа о животу, теби је неки доказ за Човића што је Веља наклапао нешто, само ви форсирате причу да је Човић покрао неке паре и нико други, немам ја разлога да браним Човића јер никад нисам био за њега, нити сам га икад подржавао али оптуживати друге Србе без неких ваљаних аргумената и говорити лоше о другим Србима је још један доказ какве сте ви наводне ''патриоте'', константно се бавите свакаквим манипулацијама и лажима тако да вам се ништа не може веровати. Врло добро се зна да је Тадић био ваш и он вам је намештао титуле, тако да се с тим никако не можете оправдати, док нама Вучић никад није ништа намештао јер се ми не бавимо таквим стварима, нама не треба плаћена титула ко вама. И брига ме шта мислиш, довољно се показало овде ко је ограничени билмез, тако да с тобом не вреди ишта нормално дискутовати овде, глупо је уопште губити време на такве ликове. Није ни чудо где смо догурали када има таквих ''патриота'' попут тебе који мрзе све друге који не навијају за Партизане, не требају нама непријатељи кад смо сами себи довољни. :mrgreen:
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију