srpskinacionalisti.com

Српски фудбалски тимови у европским такмичењима

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Re: Српски фудбалски тимови у европским такмичењима

Порука ЈАРОМИР 2.10.2015. 12:34

Организоваћемо онда кад евентаулно Човке врати сваки динар који је покрао.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015

Порука Спартанац357 2.10.2015. 12:42

ЈАРОМИР ::Организоваћемо онда кад евентаулно Човке врати сваки динар који је покрао.

Исто ко што ће Шешељ створити Велику Србију кад убеди хрвате и муслимане да су Срби, а то ће бити кад на врби роди грожђе. Е тако и ви, само причате а критикујете друге који раде нешто конкретно за Србство, од вас само комедија. :lol:
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 2.10.2015. 12:43

Ви сте стуб србства, то се од вас очекује. Ми смо страни усташоидни елеменат напредне Србије.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 2.10.2015. 12:45

Не кажем ја да сте усташоиди, ал да сте демагози ко Шешељ, то стоји. :D
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 2.10.2015. 13:43

ISPOVEST VLADIMIRA CVETKOVIĆA: Arkan je spasao Zvezdu linča na Maksimiru

Incident iz 1990.
ARKAN NAS SPASAO NA MAKSIMIRU

Sećate li se kako ste se osećali pred Maksimir 1990. godine?
- Činjenica je da je tada Arkan Zvezdu spasao linča. Oni su incident pripremili unapred. Džaja i ja smo bili zarobljeni u loži. Kiselinom su isekli ogradu, nijedna vatrogasna kola na terenu nisu imala vodu. Rulja je krenula ka svlačionicama. Onda je Arkan izvadio pištolj, ispalio metak uvis, okrenuo se prema policiji, gde su većinom bili Srbi iz Like, i povikao: „Za mnom!“ On je uplašio Dinamove navijače.

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/ispove ... ak-1958783
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 69
Приступио: феб 2014
Место: Србија под окупацијом (тренутно)

Порука Мардо 2.10.2015. 17:51

Спартанац357 ::
ЈАРОМИР ::Организоваћемо онда кад евентаулно Човке врати сваки динар који је покрао.

Исто ко што ће Шешељ створити Велику Србију кад убеди хрвате и муслимане да су Срби, а то ће бити кад на врби роди грожђе. Е тако и ви, само причате а критикујете друге који раде нешто конкретно за Србство, од вас само комедија. :lol:

А зашто ви не бисте урадили нешто конкретно и натерали свог председника да врати паре које је покрао на Косову и Метохији?
УЈЕДИЊЕНО СРБСТВО - ИДЕЈА ЖИВИ!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 2.10.2015. 17:59

Спартанац357 ::Не кажем ја да сте усташоиди, ал да сте демагози ко Шешељ, то стоји. :D

Воја је ваш, немојте да нам га импутирате. :D
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 2.10.2015. 18:09

Мардо ::А зашто ви не бисте урадили нешто конкретно и натерали свог председника да врати паре које је покрао на Косову и Метохији?

Није он председник фудбалског клуба него кошаркашког, и не знам како је он то покрао паре.
Ми бар организујемо хуманитарне концерте за Србско Косово, што ви не организујете неку акцију која би помогла Србском народу на Косову?
Ви сте јаки на речима, ал сте слаби на делима. И још критикујете нас који нешто конкретно радимо за Србски народ. :mrgreen:
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука Мардо 2.10.2015. 19:04

Па потенцијални је председник фудбалског клуба, а и какве то везе има...Бојкотовали сте свој кошаркашки клуб док тај криминалац који је пљачкао наш народ на Косову и Метохији није постао председник.Друго, било је скупљања помоћи за народне кухиње на КиМ, тако да иритантан си са тим блебетањем, ако сте то радили само да бисте се после хвалили, неописиво сте јадни!
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 2.10.2015. 19:15

Па ја сад стварно не знам ко је блебетало и комплексаш, ал то вам је изгледа урођено у црно-белој крви, није чудо што сте ''фрањевци'', зна се одакле вам потичу толики комплекси, вашим лажима нема краја. Само сте на речима јаки, а овамо сте као неки велики Срби, критикујете друге који раде нешто конкретно за Србски народ док ви само причате, од вас већих демагога нема, боље да се покријете ушима од срамоте. Није чудо што сте Партизани. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=-JcnxZxEdYg
:lol:
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 2.10.2015. 21:22

Колико год да скупите то је ништа колко вам је газда доле покро пара.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 2.10.2015. 21:30

Он је бар у сваком случају много бољи од милодукљанског гуру давитеља Вујошевића. :wink:
Не знам како ћете сад без њега, други милодукљанин га сменио који вам је дошао, са вама увек комедија. :D
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 2.10.2015. 22:39

(VIDEO) OVAKO NAVIJAJU BRAĆA RUSI: Kosovo je Srbija orilo se na utakmici protiv Skenderbega!

Navijači Lokomotive su tokom utakmice sa Skenderbegom skandirali Srbiji

MOSKVA - Navijači Lokomotive iz Moskve su tokom meča 2. kola Lige Evrope sa albanskim Skenderbegom uzvikivali: Kosovo je Srbija.

Mediji prenose da je utakmica bila na kratko prekinuta, jer su igrači Skenderbega Hrvat Marko Radaš i Albanac Bernard Beriša tražili to od izraelskog sudije Orela Grinfilda.

Sa tribina je odjekivalo: "Kosovo je Srbija".

Utakmica je prekinuta, a posle upozorenja delegata navijači Lokomotive su prestali sa skandiranjem i meč je nastavljen.

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/video- ... ak-1959505

=D> =D> =D>
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука Мардо 3.10.2015. 1:10

Спартанац357 ::Па ја сад стварно не знам ко је блебетало и комплексаш, ал то вам је изгледа урођено у црно-белој крви, није чудо што сте ''фрањевци'', зна се одакле вам потичу толики комплекси, вашим лажима нема краја. Само сте на речима јаки, а овамо сте као неки велики Срби, критикујете друге који раде нешто конкретно за Србски народ док ви само причате, од вас већих демагога нема, боље да се покријете ушима од срамоте. Није чудо што сте Партизани. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=-JcnxZxEdYg
:lol:

Ти си блебетао и комплаксаш си управо због тога што стално потенцираш то "јаки сте на речима, демагогија, бла, бла, бла...", а ја сам ти одговорио да је било скупљања прилога за народне кухиње на Косову и Метохији на Партизановим утакмицама.За то што сте подржали мафијашку пудлицу немаш одговор, него још патетично и смехотресно замењујеш тезе помињањем Вујошевића.Само неко ко нема везе са мозгом или реалности може да тврди да је Вујошевић веће зло од тог патуљастог криминалног скота који је крао наш народ на Косову и Метохији и још је повезан са овим издајничким режимом, али наравно да вама не смета ваш вођа Вучић педер који вам ионако намешта титулу...
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 3.10.2015. 8:10

Мардо ::Ти си блебетао и комплаксаш си управо због тога што стално потенцираш то "јаки сте на речима, демагогија, бла, бла, бла...", а ја сам ти одговорио да је било скупљања прилога за народне кухиње на Косову и Метохији на Партизановим утакмицама.За то што сте подржали мафијашку пудлицу немаш одговор, него још патетично и смехотресно замењујеш тезе помињањем Вујошевића.Само неко ко нема везе са мозгом или реалности може да тврди да је Вујошевић веће зло од тог патуљастог криминалног скота који је крао наш народ на Косову и Метохији и још је повезан са овим издајничким режимом, али наравно да вама не смета ваш вођа Вучић педер који вам ионако намешта титулу...

Види се веома добро ко је блебетало и комплексаш, тако да можеш да причаш шта хоћеш, ништа ти то не вреди кад чињенице говоре супротно, јер пљујеш друге Србе који се делима боре за Србски народ а не празним речима и демагогијом ко ви. Ја никад нисам ни чуо ни видео да сте ви нешто скупљали за Косово и Метохију, то су ваше измишљотине, организујте нешто као што то ми годинама чинимо па ћу вам поверовати, овако сте само обични лажови и комедијаши којима сметају други Срби који раде нешто конкретно за Србски народ. Само неко ко нема мозга може да брани оног дебелог милодукљанина Вујошевића који патолошки мрзи Србе и Звезду, Човић је за њега Србенда на куб, може само да му пљуне под прозор, није му ни до колена ваш гуру давитељ, то да је он покрао неке паре сте исто измислили јер то нема везе са здравим разумом, само знате да измишљате и лажете. Не знам само ко је вама намештао титуле свих претходних година, уз помоћ Тадића и Толета сте освајали на срамотан начин титуле и још имате образа нешто да причате. Срамота сте Србије, боље се покријте ушима и не јављајте се више.

Ко што каже Бора Чорба у песми: ''Љубоморни нека им уздаси, јер остаће тек комшија МАЛИ. Не веруј им сине и поносан буди што Звездашко срце бије ти из груди''. =D>
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 6 гостију