srpskinacionalisti.com

Српски фудбалски тимови у европским такмичењима

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука: 8687
Приступио: окт 2004
Место: Земља која умире од стида јер све је више људских гњида

Српски фудбалски тимови у европским такмичењима

Порука Златоусти 1.7.2008. 14:01

Овде можемо да пратимо резултате наших клубова у европским такмичењима.Ове године ПАРТИЗАН покушава да се поново домогне ЛШ.

ЛШ: Партизан у Азербејџану или Македонији!
Уторак, 1. јул 2008. 12:41

Фудбалери Партизана ће у мечевима другог кола квалификација за Лигу шампиона играти против Интера из Бакуа, представника Азербејџана, или шампиона Македоније, скопског Работничког!

Жребом који је обављен у уторак, у седишту УЕФА у Ниону, одређено је да црно-бели буду гости 29. или 30. јула, а да реванш сусрет одиграју на свом стадиону, 5. или 6. августа.

Партизан је добро прошао, пре свега зато што је избегао израелски Беитар и мађарски МТК, који су директни учесници другог кола квалификација, али нису били у групи повлашћених тимова.

Уколико Работнички преброди прво коло, Скопљанци и Партизан састаће се годину дана пошто им је то онемогућено дисквалификацијом црно-белих из Европе. Партизан је на терену декласирао екипу Зрињског, али је кажњен због навијачких инцидената, тако да се представник Босне и Херцеговине за "зеленим столом" пласирао у другу рунду квалификација за Куп УЕФА.

Пролазом Работничког у даље такмичење била би испуњена жеља тренера црно-белих Славише Јокановића - да избегне дуго путовање и екипу чији је национални шампионат у току.

http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=101865

У БЈРМ би имали и доста навијача на нашој страни, боље је да Работнички прође даље.
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Зато ако буде фрке "горе" ту сам зови ако треба!
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Re: Српски фудбалски тимови у европским такмичењима

Порука Златоусти 1.7.2008. 14:29

Готово комплетна експедиција црно-белих на Тари, сагласна је да би због близине боље било одмерити снаге са Работничким, иако сви тврде да ни о једном од потенцијалних противника не знају скоро ништа!

На питање кога је реалније очекивати за прву препреку на путу ка Лиги шампиона, одговорио је тренер Славиша Јокановић.

"Не знам шта је реалније, знам само да Работнички има већи коефицијент на ранг листи УЕФА. Не бисмо волели да путујемо у Баку, далеко је... Кога год да смо извукли и ко год да прође даље од ова два тима, наши задатак и обавеза су кристално јасни. Морамо све да урадимо да се пласирамо у треће коло", рекао је Јокановић.

Капитен Ненад Ђорђевић има специфичан угао гледања на перспективу Партизана у квалификацијама за такмичење најбољих на континенту.

"Због близине бисмо волели да противник буде Работнички, али пошто је азербејџански фудбал у успону, вероватно ћемо морати у Баку. Не знам ништа о могућим ривалима, међутим, још ме пече ожиљак из Азербејџана и лепо би било да им се сада реванширамо", истакао је Ђорђевић, подсећајући на учешће у (по нас) неславним дуелима репрезентација две земље.

Везни фудбалер Ђорђе Лазић био је конкретан после жреба: "Не знам ништа о овим екипама, али морамо да прођемо даље".

Готово пресликан утисак имали су играчи из млађе гарде Партизана. "Задовољни смо жребом. Скопље је ближе, али мислимо да ћемо играти против Интера", углас су рекли Ненад Маринковић и Иван Обрадовић.

Традиционално, скоро увек када се црно-бели припремају на Тари, у посету им са Златибора дође Радомир Антић. Није случајно што је искусни стручњак баш у уторак дошао у Партизанову базу, хотел "Оморика".

"Желим да донесем срећу мом Партизану и због тога се моја посета поклопила са жребом у Ниону. Партизан би требало да зависи само од себе и да не гледа друге, иако у овој рунди нема лаких противника", прокоментарисао је Антић.

Прве утакмице другог кола квалификација за Лигу шампиона на распореду су 29. и 30. јула, а реванши 5. и 6. августа.

http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=101878
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Аватар
ВОЈВОДА ОД КРАЈИНЕ
Војвода
Војвода

Порука: 1059
Приступио: јун 2007
Место: Крајина

Порука ВОЈВОДА ОД КРАЈИНЕ 1.7.2008. 15:10

2008/09 UEFA Cup
First qualifying round draw
First leg: 17 July
Second leg: 31 July

FC Dacia Chisinau (MDA) v FK Borac (SRB)

FK Olimpik Baku (AZE) v FK Vojvodina (SRB)

http://www.uefa.com/competitions/uefacu ... 29475.html
"Мој живот више није важан."
"Ја сам све што јесте, све што је било и све што ће бити."
"Зима долази."
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 1.7.2008. 15:22

стаљин ::Златоусти, не знам хоћеш ли се сложити, али ово није тим за Лигу шампиона. Иако сам партизановац, морам то да констатујем. Зна ли се хоће ли доћи нека релативно звучнија појачања?
Слажем се да ако нам западне неки јачи тим немамо никакве шансе да се пласирамо у ЛШ. Мада и ономад нисмо имали тако звучан тим па смо ушли.Јесте да смо тад имали Илића, Тариба и Краља али и пуно играча који су се после тога скроз изгубили.

Задња линија ми не улива поверење, Ђорђевић је проверен, Обрадовић одличан али премлад и неискусан за такве мечеве а добро знамо колико је одбрана битна.Голман Дарко Божовић је што се мене тиче завршио каријеру а овај Младен није лош али је премлад и још на дербију се видело да иако је имао пар добрих одбрана да га хвата паника од јаких мечева.
Везни ред је добар, ту је Жука, Мореира и остали који су већ уиграни и одиграли су већ целу сезону заједно и нико није отишао а дошла је и "свежа крв".Не знам само како ћемо надоместити одлазак Јоветића, он и Дијара су се одлично допуњавали и били невероватан тандем.

Колико ја видим неће бити више појачања,поготово не звучних. Мада видећемо какви су ови нови африканци, за овог бека кажу да је срчан,борбен и агресиван а баш један такав нам треба а за овог другог да је као Марадона :roll: :D
И ове странце које имамо нисмо скупо платили и нису били познати па су се добро показали.

Аватар
СрбинСкопље
Националиста
Националиста

Порука: 286
Приступио: апр 2008
Место: Скопље

Порука СрбинСкопље 1.7.2008. 18:36

Јел зна неко с ким игра Звезда
"НИКОМ НЕДАЈТЕ ДА ЛИЈЕ НАШУ КРВ, ЗАТО ШТО ЈЕ СРПСКА.МИРОМ НА РАТ ИДИТЕ И РАТОМ МИР ЧИНИТЕ. ЉУБАВЉУ НА РАТ ИДИТЕ АЛИ КРВЉУ КРВ СРБСКУ БРАНИТЕ!!!!!!!!!!!
ВЕЛИКИ ЖУПАН СРБСКИ СТЕФАН НЕМАЊА.

http://www.youtube.com/watch?v=EbjQeW8KRn0 ДИВНО кад ће код нас овако
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 1.7.2008. 19:22

СрбинСкопље ::Јел зна неко с ким игра Звезда

Брате, за кога ћеш навијати ако Партизан налети на Работнички? :D Знам да има доста Гробара у Скопљу и то баш окорелих!

Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 2.7.2008. 13:37

stara ofucana fora no nebitno naigrali ste se zadnjih 20 god. u p.m
Аватар
pit_bull389
Војвода
Војвода

Порука: 1054
Приступио: јун 2005
Место: Љутице Богдана 1а

Порука pit_bull389 2.7.2008. 14:12

А јел' ово само гробарска тема Златоусти? :D Када човек пита с ким игра Звезда ти почнеш одмах да водиш те старе већ досадне теме... Јер, када се говори о српским тимовима, треба за сваки, не само за Партизан.
КОСОВО СРЦЕ СРБИЈЕ!

ДС - Диктаторска Странка
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 2.7.2008. 14:17

pit_bull389 ::А јел' ово само гробарска тема Златоусти? :D Када човек пита с ким игра Звезда ти почнеш одмах да водиш те старе већ досадне теме... Јер, када се говори о српским тимовима, треба за сваки, не само за Партизан.
Није гробарска тема, провери наслов. Нико ти не брани да пишеш о ЦЗ,предвиђањима,жељама и сл.

Изволи па му одговори.

Аватар
СрбинСкопље
Националиста
Националиста

Порука: 286
Приступио: апр 2008
Место: Скопље

Порука СрбинСкопље 2.7.2008. 16:00

Златоусти ::

Брате, за кога ћеш навијати ако Партизан налети на Работнички? :D Знам да има доста Гробара у Скопљу и то баш окорелих!

Па Брате сигурно не бих навијао за Работничког јес да сам ја Делија :mrgreen: :mrgreen: али навијаћу за Партизан пошто ми је и брат Гробарчина навијаћу за гробаре. За мене је све исто кад играју Србске екипе против неке странске било да је Партизан , Звезда , Војводина итд навијаћу за наше екипе јер су они Србија . А кад игарју ЦЗВ и ПАР зна се ко је бољи :D Звезда је најача :D .Поздрав и видимо се у Скопљу ако Бог да.
И јел зна неко с ким игра звезда у купу УЕФА озбиљно питам.
"НИКОМ НЕДАЈТЕ ДА ЛИЈЕ НАШУ КРВ, ЗАТО ШТО ЈЕ СРПСКА.МИРОМ НА РАТ ИДИТЕ И РАТОМ МИР ЧИНИТЕ. ЉУБАВЉУ НА РАТ ИДИТЕ АЛИ КРВЉУ КРВ СРБСКУ БРАНИТЕ!!!!!!!!!!!
ВЕЛИКИ ЖУПАН СРБСКИ СТЕФАН НЕМАЊА.

http://www.youtube.com/watch?v=EbjQeW8KRn0 ДИВНО кад ће код нас овако
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 2.7.2008. 16:14

СрбинСкопље ::Поздрав и видимо се у Скопљу ако Бог да.
И јел зна неко с ким игра звезда у купу УЕФА озбиљно питам.

Јужна Србија Никад Македонија :wink:

За Звезду се ваљда за сад ништа не зна, чим буде било нечега неко ће већ објавити овде.

Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука: 2586
Место: Београд

Порука CXABBHE 2.7.2008. 17:14

СрбинСкопље ::И јел зна неко с ким игра звезда у купу УЕФА озбиљно питам.

Звезда почиње своју овогодишњу европску авантуру из 2 кола квалификација за куп уефа и у том жребу ће бити међу повлашћеним тимовима. Тако да тада не би ту требали да имамо неких проблема, мада када се сетим Левадије http://www.youtube.com/watch?v=mAGCvcPxus4 све је могуће. Жреб још увек није био и заиста не знам када ће бити, мислим да ће бити нешто касније, можда после првог кола квалификација за куп уефа...
Последњи пут изменио CXABBHE дана 2.7.2008. 17:29, измењено укупно 1 пут.
Срце хероја заувек живи не могу да га убију!

Спаси Србију и убиј се, Борисе!

Једна је Србија, курви је много!

It's better 2 die standin, than 2 live on ur knees
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 2.7.2008. 17:21

CXABBHE :: мада када се сетим Левадије све је могуће.

Зезнуо си нешто линк, мислио си на ово или...?
http://www.youtube.com/watch?v=FMLgU3FJC4c

Аватар
агент провокатор
Војвода
Војвода

Порука: 2911
Приступио: окт 2006

Порука агент провокатор 2.7.2008. 17:29

Само када је Ранђеловић завршио на трансфер листи, један од ретких паметних потеза нове управе.
Помози Господе, да оборена у прах, из праха устане, да се расута сабере, да ослепела прогледа, да убијена, мучена и спаљена, да заклана, згажена, обешена и распета, у знане и незнане гробове сахрањена, из свих гробова и мука васкрсла, цела Србија стане под један венац!
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука: 2586

Порука CXABBHE 2.7.2008. 17:32

Златоусти ::Зезнуо си нешто линк, мислио си на ово или...?
http://www.youtube.com/watch?v=FMLgU3FJC4c

Не знам зашто не могу да поставим као урл, урадим све како треба али кад се кликне на линк избаци само ју тјуб... Зато сам изменио поруку и поставио директан линк. Наравно да сам мислио на то, на бриљантно сјајно маестралног голмана Ранђеловића :D
Срце хероја заувек живи не могу да га убију!

Спаси Србију и убиј се, Борисе!

Једна је Србија, курви је много!

It's better 2 die standin, than 2 live on ur knees
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију