srpskinacionalisti.com

Football manager 2008

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Adrian Mutu
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 848
Приступио: феб 2008
Место: Arad, Rumunija

Football manager 2008

Порука Adrian Mutu 18.6.2008. 13:25

Набавио сам почетком ове године игру Football Manager 2008. То је најбољи фудбалски менаџер који сам досад играо. Ево играм већ месецима менаџера.

Почео сам игру са 9 тимова да играм. Ставио сам 9 имена менаџера и играо са 9 тимова:

1.Aca Aradjanski - Crvena Zvezda ( Srpska 1. liga )
2.Konstantin Galka - Politehnica Temisvar ( Rumunska 1. liga )
3.Roberto Badjo - A.C. Milan ( Italijanska 1. liga )
4.Kusaj Husein - Paderborn ( Nemacka 2. liga )
5.Udaj Husein - Stuttgart ( Nemacka 1. liga )
6. Faustino Asprilja - menadzer reprezentacije Kolumbije
7.Taribo West - menadzer reprezentacije Nigerije
8.Cristian Dulca - menadzer reprezentacije Rumunije
9.Krasimir Balakov - menadzer reprezentacije Bugarske

Стигао сам сад у игри до 10. септембра 2009. године.

Највећи успеси су ми досад што сам освојио Лигу Шампиона са Миланом два пута заредом у сезонама 2007/2008 и 2008/2009. Са Миланом сам био први на табели у италијанском првенству у сезони 2008/2009. Са Штутгартом сам освојио Лигу Уефа у сезони 2007/2008, немачки куп 2008 године. Са репрезентацијом Нигерије сам освојио Афрички куп нација 2008. године...

Сад играм квалификације за Светско првенство 2010. године у Јужној Африци са моје 4 репрезентације.
Као менаџер репрезентација Нигерије, Румуније, Бугарске и Колумбије играм квалификације за светско првенство 2010. године и састављам тимове Нигерије, Румуније, Бугарске и Колумбије. Остало је још мало утакмица да се одигра у квалификацијама пошто сам стигао до септембра 2009. године. Водим Нигерију, Румунију и Колумбију на светско првенство, они пролазе сигурно, само Бугарска нема шансе пошто су били јаки тимови са Бугарском у групи.
Румунија јако добро игра, моја омиљена репрезентација, у форми је сад. =D>

Најбољи фудбалер у FM 2008 ми је Ciprian Marica из румунске репрезентације.

Знам још много добрих играча... добри су Kaka, Alexandre Pato, Alberto Gilardino из Милана, Yakubu из репрезентације Нигерије...

Јел игра још неко од српских националиста фудбалског менаџера 2008?
će faće
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука: 2586
Место: Београд

Re: FOOTBALL MANAGER 2008

Порука CXABBHE 18.6.2008. 13:33

Браво Ацо што си отворио ову тему, ја сам намеравао ускоро да је отворим али ето ти ме предухитри. Чим уграбим мало времена поставићу неке скриншотове са мојим играчима и тимовима које сам водио. Ипак сам ја за ову игрицу ветеран пошто фм играм од 2000-те који се тада звао цм. Тако да ће бити и делова из моје рекордне сезоне са фм 2005 где сам стигао до 2036 године са Манчестер Јунајтедом и у тој сезони имао скор 38-0-0, а буџет милијарду евра. Но о томе више речи за пар дана, сада само да поновим још једном браво Ацо што си отворио ову тему.
Фм рулз :D
Срце хероја заувек живи не могу да га убију!

Спаси Србију и убиј се, Борисе!

Једна је Србија, курви је много!

It's better 2 die standin, than 2 live on ur knees
Аватар
Adrian Mutu
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 848
Место: Arad, Rumunija

Порука Adrian Mutu 18.6.2008. 13:38

CXABBHE ::Браво Ацо што си отворио ову тему, ја сам намеравао ускоро да је отворим али ето ти ме предухитри. Чим уграбим мало времена поставићу неке скриншотове са мојим играчима и тимовима које сам водио. Ипак сам ја за ову игрицу ветеран пошто фм играм од 2000-те који се тада звао цм. Тако да ће бити и делова из моје рекордне сезоне са фм 2005 где сам стигао до 2036 године са Манчестер Јунајтедом и у тој сезони имао скор 38-0-0, а буџет милијарду евра. Но о томе више речи за пар дана, сада само да поновим још једном браво Ацо што си отворио ову тему.
Фм рулз :D

Супер брате, Можемо разменити скриншотове. Ево ја ћу први ставити. А направићу их још. Треба још од Нигерије да направим скриншотове...

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
će faće
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука CXABBHE 18.6.2008. 13:43

Ацо немој тако да постављаш скриншотове јер се развлачи страница и непрегледно је. Постави је у виду линка, па кад кликнеш на њу да ти се отвори слика. Или смањи резолуцију скриншота на 800х600.
Последњи пут изменио CXABBHE дана 18.6.2008. 21:48, измењено укупно 1 пут.

Аватар
Беретка
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 838
Приступио: јан 2008
Место: Вождовац

Порука Беретка 18.6.2008. 15:55

Играм ал најчешће са Радом, иначе сад сам прва сезона и борим се за прво место на табели а у купу сам добио Борац који је међу најбољима у првој лиги. Трудим се да узмем Бурзановића у свој тим а ако будем имао среће у купу можда и успем, а улазим у прву лигу са овим тимом сигурно. Иначе нашао сам неколико добрих тренера. Може ли неко ко се баш овом игрицом занима да ми покаже како је најбоље наместити тренининге за играче и за голамане и како је најбоље наместити тренере, ја мислим да је ово моје добро јер скоро сви напредују ал ипак.
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука CXABBHE 18.6.2008. 16:13

Беретка ::Може ли неко ко се баш овом игрицом занима да ми покаже како је најбоље наместити тренининге за играче и за голамане и како је најбоље наместити тренере, ја мислим да је ово моје добро јер скоро сви напредују ал ипак.

Могу да ти пошаљен тренинг који ја користим. Неки лик је направио тај програм на сајту фм сербиа ја скинуо и показао се одлично, доста дуго сам играо фм 08 и скроз сам задовољан са њим. Има посебан програм за gk,cb,fb,wb, dm,mc,amc,am r/l, fc,st и преко тих тренинга играчи солидно напредују и не повређују се тако често. Што се тренера тиче, зависи од клуба до клуба, пошто си у сваком клубу лимитиран на одређени број тренера, ја углавном користим опцију auto asign all која сама одреди који ће тренер који сегмент тренирати. Проблем је у фм 08 тај што док не узмеш да водиш неки озбиљнији клуб, или не направиш неки добар резултат који ти повећава репутацију тешко можеш да доведеш неке боље тренере. Ја лично у Србији играм са Звездом и имам неки списак тренера који хоће да дођу у Звезду и који су сасвим солидни док у Рад не би сигурно отишли. Наравно кад играм нпр са Нотингемом 3 енглеску лигу сви ти тренери хоће да дођу проблем је у томе што наша лига на почетку има доста слабу репутацију.

Ако некоме треба неки играч, само нека ми напише која позиција му треба, колко пара може да да и до које је сезоне стигао, а ја ћу му препоручити неког играча, јер сам фм 08 толко дуго играо да ми ниједан добар играч не може промаћи. Говорим о верзији фм о8 са печом 8.01, јер по мени верзија без печа је очајна, док верзија са печом 8.02 није ништа боља од верзије са 8.01 а и има неке крупне недостатке које ме је мрзело сам да исправљам, а поправљени печ 8.02 нисам могао да нађем на нету.

Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука CXABBHE 18.6.2008. 16:17

Само за Ацу. Ацо пошто знам да много волиш Румуне да ти препоручим једног играча. Богдан Станцу 87 годиште, у стварности га траже Челси, Фиорентина и Ат. Мадрид а називају га новим Мутуом. На игрици на почетку можете да га доведете у било који клуб за цифру углавном око 100.000 е, највише до 300.000.
Лик је убица, мени је у првој сезони у Звезди на 28 утакмици дао 51 гол, а то ми се није десило ни са једним играчем а менаџер играм већ доста дуго.
Bogdan Stancu (Profile).png

Аватар
blagoje jovovic
Војвода
Војвода

Порука: 1120
Приступио: апр 2006
Место: Нови Београд

Порука blagoje jovovic 18.6.2008. 17:50

Ух ,бре, моја емиљена игрица , уствари и једина коју играм у последње три до четири године. Менаџер играм још од верзије CM 2002/2003 , а за убедљиво најбољу сматрам прву из серијала FM -Football manager 2005 . С обзиром да су нове верзије захтевније ,а да ми је машина на 256 МБ РАМ-а немам више ни времена ни снаге да играм по неких 10-12 сезона колико сам раније умео .

Јуче сам кренуо са нашом репрезентацијом , чисто да излечим комплексе из стварности . :mrgreen:

@ CXABBHE
Док нисам набавио 8.0.2. patch хтео сам да полудим од 4-5 поништена гола по утакмици због офсајда и непостојећих фаулова након корнера. 8.0.1 нисам пробао.
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука CXABBHE 18.6.2008. 19:18

blagoje jovovic ::Ух ,бре, моја емиљена игрица , уствари и једина коју играм у последње три до четири године. Менаџер играм још од верзије CM 2002/2003 , а за убедљиво најбољу сматрам прву из серијала FM -Football manager 2005 . С обзиром да су нове верзије захтевније ,а да ми је машина на 256 МБ РАМ-а немам више ни времена ни снаге да играм по неких 10-12 сезона колико сам раније умео.

ФМ 05 није најквалитетнији али је свакако најигривији део серијала што се тиче играња на велики број сезона. Ја сам стигао до 2036 јер су сјајно били урађени измишљени играчи и имало је смисла играти игрицу тако дуго. Док после тога су излазили можда бољи наставци али тај сегмент игре, да се игре што дуже није био бољи ни у једном новом серијалу. Отприлике игрица има драж максимално до 2016 после тога је тотално бесмислена. Поставићу за пар дана неке скриншотове из фм 05 где сам стигао до 2036, имао сам такав тим да је то болесно.

blagoje jovovic ::@ CXABBHE
Док нисам набавио 8.0.2. patch хтео сам да полудим од 4-5 поништена гола по утакмици због офсајда и непостојећих фаулова након корнера. 8.0.1 нисам пробао.

Верзија 8.0.0. је имала много багова, поготово што се тиче поништених голова. На 8.0.1. је све то исправљено и може нормално да се игра. Разлог што се мени не свиђа 8.0.2 је тај што су промењени неки играчи и њихове оцене, а већ сам се навикао на њих играјући 8.0.1 и оно што мени највише смета је то што се креће од лета урађени су трансфери из зимског прелазног рока. Иначе све остало је мање више исто, дакле на који се навикнеш тај би требао да играш и да не мењаш. Док верзија без печа је баш, баш лоша.
Последњи пут изменио CXABBHE дана 19.6.2008. 1:54, измењено укупно 1 пут.

Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука CXABBHE 18.6.2008. 21:29

Ево још мало скриншотова. Ово сада су скриншотови из фм 2005 где сам поставио свој лични рекорд тиме што сам стигао до 2036 године и те сезоне имао скор 38-0-0.
untitled.JPG

Други скриншот је са играчем који ми је имао најбољи просек од када играм фм а то је 9.19 на 31 утакмици. Да напоменем да се ради о измишљеном играчу који се појавио тек у каснијим сезонама.
waren.JPG

И за крај скриншотова из 2005 буџет од милијарду евра.
da.JPG

Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука CXABBHE 18.6.2008. 21:47

Ево и пар најзинимљивијих скриншотова из ФМ 08.

На овом скриншоту сам остварио са Звездом у првом сезони скор од 32-1-0. Да напоменем да је то трећи - четврти пут како сам кренуо сезону са Звездом, па сам знао које играче да доводим стога овакав скор није зачуђујући јер сам имао баш страшан тим и за европске овквире а не само за наше што се показало тиме што сам освојио уефа куп после 3 места у групи лиге шампиона.
Serbian SuperLeague (Stages).png

EURO Cup (Stages).png

FC Red Star Belgrade (Red Star_ Players).png

Ово је скриншот на коме сам стигао најдаље на ФМ 08, то је 2013 са Манчестером. Разлог због ког сам прекинуо да играм овај сејв је тај што је већ почело да се испољавају слабости које се јављају када се менаџер игра дуже сезоне. Јер измишљени играчи су смешни, ниједан квалитетан се није појавио. Тако да мој тим где су ми најстарији Роналдо и Руни је превише доминантан и немам правог конкурента, могу да изгубим утакмицу, али трку за титулу не могу никако.

Manchester United (Man Utd_ Players)-2.png
.
Последњи пут изменио CXABBHE дана 19.6.2008. 2:00, измењено укупно 1 пут.

Аватар
РАДИКАЛ-НК
Војвода
Војвода

Порука: 1762
Приступио: јул 2005
Место: Никшић-Српска Црна Гора

Порука РАДИКАЛ-НК 18.6.2008. 23:16

Ја играм CHAMPIONSHIP MANAGER 2008 и једина мана је што нема наше лиге и што не могу да водим селекцију Србије,али зато тренирам Зенит и водим руску репку,и Манчестер Јунајтед.Освоио сам првенства и Енглеске и Русије,мада сам са руском репком лош :(
По мени,најбољи ми је био CМ 2004/2005 ,тренирао сам Звезду,освоио све што се на свијету могло освоити,имао буџет од 1,5 МИЛИЈАРДУ евра!!!!
Док је Пећи и док је Дечана
Грачанице и Газиместана
Не дамо те васкрсло Косово
Најсветије поље Србиново!
Аватар
Беретка
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 838
Приступио: јан 2008
Место: Вождовац

Порука Беретка 18.6.2008. 23:21

Ај постави слике са тренининзима? Посебно за нападаче, средину и одбрану и голамане. И да ли можеш да ми кажеш ког доброг тренера, помоћника, скаута могу да доведем у Рад кад ућем у прву лигу? Иначе сам стиго до полуфинала у купу, победио сам Звезду на пенале а у току утакмице је било 4- 4... Само ме занимају тренинзи и добри тренери остало све могу да постигнем и са овом екипом.
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука CXABBHE 18.6.2008. 23:32

РАДИКАЛ-НК ::Ја играм CHAMPIONSHIP MANAGER 2008 и једина мана је што нема наше лиге и што не могу да водим селекцију Србије

Довољно разлог да ту игрицу не играм! Од када су се поделили еидос и СИ цм серијал је знатно лошији него што је био пре, јер прави наследник тог серијала је постао фм. И ФМ је убедљиво најбољи менаџер који постоји.

Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука CXABBHE 18.6.2008. 23:34

Беретка ::Ај постави слике са тренининзима? Посебно за нападаче, средину и одбрану и голамане. И да ли можеш да ми кажеш ког доброг тренера, помоћника, скаута могу да доведем у Рад кад ућем у прву лигу? Иначе сам стиго до полуфинала у купу, победио сам Звезду на пенале а у току утакмице је било 4- 4... Само ме занимају тренинзи и добри тренери остало све могу да постигнем и са овом екипом.

Ево погледаћу сада па ћу се потрудити да поставим што пре. Мада мислим да ћеш проблем са тренерима тешко решити. Потрудићу се да ти пронађем неког доброг

Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију