srpskinacionalisti.com

Сањао сам...

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1267
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Re: Сањао сам...

Порука Делија са Севера 9.5.2011. 10:15

Да је био Ђурић или Нађ, њих би пустио да се даве, још би их мало погурао оном шипком! :mrgreen:
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 10.5.2011. 17:34

да је Коста јенглез :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 13.10.2012. 19:29

Ja sam držao pored kreveta jednu svesku, i čim bih se probudio, zapisao bih šta sam sanjao dok mi je još san "svež", dok mogu da se prisetim šta sam sanjao. Sada ću ponovo da pišem šta sanjam.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 17.10.2012. 0:00

Sanjao sam da sam se zaposlio u magacinu od grand šoua
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Ружица
Војвода
Војвода

Порука: 2122
Приступио: јан 2012
Место: Београд

Порука Ружица 3.12.2012. 14:41

Да ли је стварно сан, или "поука" - нисам сигурна, али "кружи" и људи читају:

РАЗГОВОР С БОГОМ

Сањао сам да разговарам с Богом.

- Дакле, ти би желео да разговараш са мном? - рекао је Бог.
- Ако имаш времена - рекох.

Бог се насмеши.
- Моје је време вечност. Шта си хтео да ме питаш?

- Шта те највише изненађује код људи?

Бог одговори:
- Што им је детињство досадно. Журе да одрасту а онда би желели поново да буду деца.
- Што троше здравље да би стекли новац, па онда троше новац, да би вратили здравље.
- Што уско размишљају о будућности, заборављајући садашњост. На тај начин не живе ни у садашњости ни у будућности.
- Што живе као да никада неће умрети, а онда умру као да никада нису ни живели.

Бог ме узе за руку. Остадосмо на тренутак у тишини.
Тада упитах:

- Као родитељ, које би животне поуке желео да твоја деца науче?

Осмехујући се, Бог одговори:

- Да науче да никога не могу присилити да их воли, могу само волети.
- Да науче да није највредније оно што имају, него ко су у свом животу.
- Да науче како се није добро упоређивати са другима.
- Да науче како није богат онај човек који највише има, него онај коме најмање треба.
- Да науче како је довољно само неколико секунди да се повреди вољено биће, а затим су потребне године да се излечи.
- Да науче опраштати.
- Да спознају како постоје особе које их нежно воле, али то не знају рећи нити показати.
- Да науче да се новцем може купити све осим среће.
- Да науче да две особе могу посматрати исту ствар, а видети је различито.
- Да науче да је прави пријатељ онај ко зна све о њима а ипак их воли.
- Да науче како није увек довољно да им други опросте. Морају и сами себи опраштати.
Заклињем се са три прста са овога Светог Крста живот дајем за спас Србства!
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 3.12.2012. 19:04

Pa svako ko je barem jednom sanjao u zivotu moze reci da je to napisano, a ne stvaran san.

Ja sam pre neku noc sanjao zanimljiv san. Prvo sam sanjao da sam kao klinac na letvanju u Dubrovniku i da je rat pred vratima. Drugi deo sna je nekih dvadesetak godina kasnije, ja putujem kroz Hrvatsku kako bih video nekog prijatelja iz detinjstva kog sam upoznao u Dubrovniku. I stajemo mi u Zadru. Kad tamo ja vidim neke ljude u mornarickim uniformama, i primetim im na ramenima trobojku plavo-belo-crvenu, sa nekim grbom u sredini koji mi san nije dao da razaznam (nije zvezda). Ja se tu zbunim i poletim rukom u dzep da proverim licnu kartu, kad na njoj pise - Jugoslavija. I tu provalim da sam u paralelnoj realnosti u kojoj rata nije bilo, a Jugoslavija se nije raspala. I tu se probudim. j**em ga, a bas sam hteo da vidim kako se izbegao rat.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 3.12.2012. 21:03

Verterdegete ::Prvo sam sanjao da sam kao klinac na letvanju u Dubrovniku i da je rat pred vratima. Drugi deo sna je nekih dvadesetak godina kasnije, ja putujem kroz Hrvatsku kako bih video nekog prijatelja iz detinjstva kog sam upoznao u Dubrovniku. I stajemo mi u Zadru. Kad tamo..........

Је ли, ти - 'мали'... Да ти није негде у близини куће онај билборд 'Hrvatska - tako lijepa, a tako blizu'; ха?
Шта ћеш ти бре, у Хрватску? Шта се смуцаш тамо? Немаш шта друго сањати??!
Лееечи се бре, човече!! Зар не видиш колико је опака болештина та - југоносталгија??! :-s
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Порука Стекс95ПФК 10.12.2012. 0:09

Овако:

Гледам ја ТВ и кренуо је блок реклама. И прођоше 3-4 рекламе, кад оно појавила се реклама за прашак Аријел. Дође Минџић до веш машине, скине крваву кошуљу са себе, стави је у машину са прашком и кад је видео чисту кошуљу, рече: "Овај Аријел је фантастичан: чисти чак и од убиства"!
Истина је непроменљива и вечна.
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука: 1143

Порука Volim bajke 11.12.2012. 23:42

vech vishe puta sam sanjala da je ispred mene atomic bomb ili neshta slichna i dok odluchujem dje da uperim
probudim se :wink:
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 12.12.2012. 2:00

Колебаш се, ха? Е боме се ја не бих колебао...
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука Verterdegete 12.12.2012. 2:51

Nuclear Bomb

To dream of a nuclear bomb suggests feelings of helplessness and loss of control. You are experiencing some strong hostility and rage, where it is nearly destructive. Important changes are about to occur. You may also be expressing a desire to wipe out some aspect of yourself. Alternatively, the nuclear bomb serves as an indication that something crucial and precious to you has ended.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1267
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 12.12.2012. 11:53

Мсм да се тај твој опис више односи на експлозију атомске бомбе коју ти не контролишеш. Она је ипак нешто друго сањала;)
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
Евсигније
Националиста
Националиста

Порука: 493
Приступио: феб 2008
Место: Врбас

Порука Евсигније 21.12.2012. 14:17

Живо ме занима шта значи кад сањаш да си креснуо црнкињу. :-?
Тако, будући млак, и ниси ни студен ни врућ, избљуваћу те из уста својих. (Отк, 3,16)
http://www.youtube.com/user/Evsignije
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука Verterdegete 21.12.2012. 15:15

To znaci da si imao mokar san.

Sanjah sinoc da je neka cuvena barokna slika stigla kao deo gostujuce izlozbe u Beograd. I ja nju ukradem, pink panther style, iz nekog naseg muzeja gde se cuvao. Onda ja sa slikom oko pasa sednem u autobus, i krenuh kuci. Medjutim, negde na polovini, haos ispred mene. Gomila autobusa, naroda, guzva. Provalim da policija ne pusta nikog dalje dok ga ne pretrese zbog slike. Onda ja krenem svim mogucim precicama i kozjim stazama koje sam znao, da ih izbegnem. Ali dzaba, svaki prolaz su pokrili. U medjuvremenu, paralelnom montazom vidim da se okupio ceo nas drzavni vrh i daje javno saopstenje povodom kradje. Kako je to velika sramota za nasu drzavu, i kako ce se uciniti sve da se slika nadje. Resih ja da je zakopam, pa da je otkopam kada se slegne prasina. I probudih se u momentu dok sam trazio fino mest gde cu je zakopati.
Банована је Лазарица,
Аватар
SORCERER
Војвода
Војвода

Порука: 1096
Приступио: нов 2008

Порука SORCERER 21.12.2012. 18:02

Шта ћеш ... Ноћне море Слика ...
Ретко ко их понекада није имао ... Мора да си се прејео па :roll: ....

====== ஜ ۩ ۞ ۩ ஜ ======
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 5 гостију