srpskinacionalisti.com

Сањао сам...

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Adrian Mutu
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 848
Приступио: феб 2008
Место: Arad, Rumunija

Re: Сањао сам...

Порука Adrian Mutu 29.5.2008. 19:51

Ајој како сам имао леп сан у недељу кад су били избори пре пет дана. Сањао сам у недељу да смо у браку ја и Радмила из Мокрина. Сањао сам да ми је Радмила жена, да живимо заједно код ње у кући у Мокрину, сањао сам како лежимо заједно у кревету ја и Радмила у њеној кући, како проводимо дане у браку и причамо лепе ствари једно другоме. Сан је трајао неколико сати, баш је дуго трајао сан. Један од најдужих снова које сам сањао. Сатима сам сањао Радмилу, њену маму и мене. Баш је био леп сан. :D
će faće
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука: 8687
Приступио: окт 2004
Место: Земља која умире од стида јер све је више људских гњида

Порука Златоусти 29.5.2008. 20:12

Adrian Mutu :: Сан је трајао неколико сати, баш је дуго трајао сан. Један од најдужих снова које сам сањао. Сатима сам сањао Радмилу, њену маму и мене. Баш је био леп сан.
Немогуће, научно је доказано да сан траје око 11 секунди.
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Зато ако буде фрке "горе" ту сам зови ако треба!
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 29.5.2008. 23:40

Златоусти ::Немогуће, научно је доказано да сан траје око 11 секунди.

А тек је заљубљен... Шта мислиш, кад се ожени? Па ожењенима је и година брака као цела вечност.
Мислим, то не тврдим ја... Тако причају ови ожењени...
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука: 8687
Приступио: окт 2004
Место: Земља која умире од стида јер све је више људских гњида

Порука Златоусти 29.5.2008. 23:56

Трећи ::
Златоусти ::Немогуће, научно је доказано да сан траје око 11 секунди.

А тек је заљубљен... Шта мислиш, кад се ожени? Па ожењенима је и година брака као цела вечност.
Мислим, то не тврдим ја... Тако причају ови ожењени...

Мислиш да тамо код њега у Кикинди неко има ћерку за бацање?
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Зато ако буде фрке "горе" ту сам зови ако треба!
Аватар
Срб
Војвода
Војвода

Порука: 1441
Приступио: дец 2006
Место: Канада (читај Кењада)

Порука Срб 29.5.2008. 23:57

Златоусти ::
Adrian Mutu :: Сан је трајао неколико сати, баш је дуго трајао сан. Један од најдужих снова које сам сањао. Сатима сам сањао Радмилу, њену маму и мене. Баш је био леп сан.
Немогуће, научно је доказано да сан траје око 11 секунди.

Па шта.... док сањамо, мозак је ван времена и простора, тако да се и једна секунда сна може чинити као један дан у сну. У осталом, шта је то време ? Постоји ли време заиста, или је то само нека категорија коју смо ми људи измислили у границама својих способности поимања света ? Шта заиста значи један сат на Месецу, или било где ван људског окружења.. не значи ништа. Читав универзум не познаје ту категорију коју ми зовемо "време"... тако да ја верујем човеку да је сан трајао неколико сати :)
Отужни су ми савети људских старешина и мудраца - о како су ми отужни - од када Твоја мудрост затресе моје срце и мозак, Свети Боже.
Чворовић
Националиста
Националиста

Порука: 482
Приступио: јун 2007

Порука Чворовић 30.5.2008. 0:06

Adrian Mutu ::Ајој како сам имао леп сан у недељу кад су били избори пре пет дана. Сањао сам у недељу да смо у браку ја и Радмила из Мокрина. Сањао сам да ми је Радмила жена, да живимо заједно код ње у кући у Мокрину, сањао сам како лежимо заједно у кревету ја и Радмила у њеној кући, како проводимо дане у браку и причамо лепе ствари једно другоме. Сан је трајао неколико сати, баш је дуго трајао сан. Један од најдужих снова које сам сањао. Сатима сам сањао Радмилу, њену маму и мене. Баш је био леп сан. :D

Ооопа, у'ватила те риба, а ? ...

све ми је јасно, али где баш ташта несуђена да ти дође на сан ... то не мож' испадне на добро, синко ... :D

Ч.
О грудо света,
земљо предака српских и моја!
Ти не би била ни питома тако,
да није наших суза, крви и зноја.

Пиј земљо српска,
напајај се крвљу милиона својих
палих на бранику величине давне,
испијај чашу судбине своје,
горке, али славне!

О вечна грудо!
Ти што никад ниси стењала од бола,
јер си увек била од џелата јача.
Има ли шта друго што срамоту пере
сем борбе и мача!
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука: 2586
Приступио: феб 2008
Место: Београд

Порука CXABBHE 30.5.2008. 3:52

Adrian Mutu ::Један од најдужих снова које сам сањао. Сатима сам сањао Радмилу, њену маму и мене. Баш је био леп сан. :D

Ацо а што си и њену маму сањао? Јел ти то волиш Радмилу или њену маму? Са ким би пре био са Радмилом или са њеном мамом, или би можда био са обе истовремено?
Срце хероја заувек живи не могу да га убију!

Спаси Србију и убиј се, Борисе!

Једна је Србија, курви је много!

It's better 2 die standin, than 2 live on ur knees
Аватар
Срб
Војвода
Војвода

Порука: 1441
Приступио: дец 2006
Место: Канада (читај Кењада)

Порука Срб 30.5.2008. 6:43

Ево један сан Бобана Здравковића :D

http://www.youtube.com/watch?v=DmZENbk6J6o
Отужни су ми савети људских старешина и мудраца - о како су ми отужни - од када Твоја мудрост затресе моје срце и мозак, Свети Боже.
Аватар
mišolovac
Националиста
Националиста

Порука: 414
Приступио: мар 2008

Порука mišolovac 8.6.2008. 2:12

Сањао сам ноћас да је, због подземних вода, зграда Пинка са свим запосленима пропала у земљу,
стварајући масовну хистерију и апстиненцијску кризу због недостатка серија код женске популације у Србији.
Истовремено, кроз озонске рупе у атмосфери продрли су космички зраци због којих су експлодирали СВИ силиконски импланти на свим певаљкама на Земљи. Масакр!
Из ове ноћне море сам се пробудио окупан хладним знојем, међутим кад сам схватио да је у Србији "стање редовно" лакнуло ми је...
Аватар
Santino
Војвода
Војвода

Порука: 4142
Приступио: јун 2005

Порука Santino 8.6.2008. 14:34

Sanjao sam... DA MI JE DEJVID BEKAM DOSAO U GOSTE :D
У данима кад на Никшић
Црногорци ударише,
Кад бијаху дошли дани,
да не буде турски више...

http://www.youtube.com/watch?v=Q6NrFa9Ur7U
Аватар
Sandra
Војвода
Војвода

Порука: 2760
Приступио: авг 2007

Порука Sandra 8.6.2008. 15:11

Kako si ga ugostio je li ti kakav poklon doneo :?:
Није ми Бог дао да погинем са српским јунацима на првим борбеним линијама али идем тамо где сам најспремнији и најпоткованији за борбу.
Др.Војислав Шешељ.

Није задовољство имати нешто ако то не поделиш с другим.
Cила Бога не моли, али зато ни Бог силу не воли. Притом - Бог је вечан, а сила је свака за времена
Аватар
Santino
Војвода
Војвода

Порука: 4142
Приступио: јун 2005

Порука Santino 8.6.2008. 20:18

Ne nista. Jednostavno bilo mi je drago sto je tu,kao da se znamo godinama. To mi je cudno,Bekam ? Kazu obicno sanjas ono o cemu razmisljas,a niti sam kad posebno razmisljao o njemu,a ni o njegovoj zeni vala :D
У данима кад на Никшић
Црногорци ударише,
Кад бијаху дошли дани,
да не буде турски више...

http://www.youtube.com/watch?v=Q6NrFa9Ur7U
Ројалиста
Војвода
Војвода

Порука: 2909
Приступио: феб 2006

Порука Ројалиста 2.5.2011. 12:05

Сањам ноћас вратио се Шешељ, па седи с нама студентима, на Правном, и заједно слушамо неко предавање пријатеља из Ирака. :mrgreen:
Да ствар буде већа, Шешеља на слободи је сањао још неко, први с ким сам овај сан поделио.
Шта год ти снови значили нама, Воји сигурно значи да га омладина сања. :D
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1267
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 3.5.2011. 19:01

И ја сам Шешеља раније једном сањао. Као у скупштини ми он рек'о да му донесем неке папире. Скупштина сва нешто оронула, горе изгледа од мог тавана. Кад ја улазим у неку просторију, налазим неку гомилу папира, ал одједном се ватам са неком рибом у тој истој просторији и пазим да јој се баба не пробуди. Ал баба се буди и почиње да нас смара с неким глупостима. Ја се некако извлачим и односим Шекију до говорнице те папирчуге. После тога више и не знам шта је било... А јуче сам сањао још луђи сан. Копно се некако почело цепати свима под ногама ко да је земљотрес. Раседи се огромни створили, а у њима се напунила вода. Неки су били лоше среће, па су упали и удавили се. Ја сам срећом остао на копну. А неки су и остали ни на копну ни у води. Ја и остали смо их спасавали тако што смо им додавали неке шипке и довлачили их на сигурно. На крају је остао само Владан Лукић доле. Нешто се нећк'о. Ја га убеђивао, али џаба. Да би тек после неколико тренутака Лукић се попео горе уз неке степенице и спасио се. Сви су почели да аплаудирају тад, чак и ја, ни сам не знам зашто. Ту се негде завршило. Мислим да у животу нисам сањао луђи сан!
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
lakys
Војвода
Војвода

Порука: 4452
Приступио: мар 2008

Порука lakys 9.5.2011. 0:49