srpskinacionalisti.com

Сањао сам...

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Dusan Silni
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 884
Приступио: дец 2006
Место: Србија

Сањао сам...

Порука Dusan Silni 31.3.2008. 21:34

Синоћ сам сањао да се др Шешељ вратио у Србију...пустили га... :dance:
Сањао сам како ја идем да га дочекам са ћалетом и буразером, у селу поред мојег села...идемо му у сусрет, и како гледамо ка њему, од среће нам сузе навиру на очи...а он се благо осмехује....на леђима је носио само један ранац...дочекасмо га, поздрависмо се са њим и кренусмо ка мојој кући...и тако идемо путем, и он застаде и скину дукс који је носио и стави га у жбуње поред пута..."Нека знају да сам овде прошао..." су биле његове речи...тада сам се пробудио...

Шта мислите о овоме?
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука: 2586
Приступио: феб 2008
Место: Београд

Re: Сањао сам...

Порука CXABBHE 31.3.2008. 22:33

Ја то нисам сањао, ал сам размишљао о томе. Једва чекам тај дан. Првенствено због Шешеља лично, да победи ту хашку инквизицију а онда и због Србије, јер кад се војвода врати многи ће побећи у мишје рупе. Па кад крену опет оне конференције о лоповлуку досманлија... Биће белаја... Надам се да ће се то десити за годину дана, највише две а онда опште народно весеље и дочек какав Србија није видела!

ЖИВЕО ВОЈВОДА :tri: :tri: :tri:
Срце хероја заувек живи не могу да га убију!

Спаси Србију и убиј се, Борисе!

Једна је Србија, курви је много!

It's better 2 die standin, than 2 live on ur knees
Аватар
ВОЈВОДА ОД КРАЈИНЕ
Војвода
Војвода

Порука: 1059
Приступио: јун 2007
Место: Крајина

Порука ВОЈВОДА ОД КРАЈИНЕ 31.3.2008. 23:56

Често сањам да нас др Шешељ поново предводи,да присуствујем његовом свечаном говору у слободној Српској Крајини и да је српство силно као некада.

Онда слиједи буђење и суочавање са суровом "реалношћу",силно разочарење и мучнина...

Даће Бог да се наши снови остваре.
"Мој живот више није важан."
"Ја сам све што јесте, све што је било и све што ће бити."
"Зима долази."
Аватар
Sandra
Војвода
Војвода

Порука: 2760
Приступио: авг 2007
Место: Београд

Порука Sandra 1.4.2008. 9:34

Kako lep san, pa jos da se ostvari.
Da nam je to samo docekati da se vrati svojoj porodici i nama.
Obavezno gledam njegovo sudjenje i tesko mi bude i bojim se jer onaj sudija je ipak mnogo realniji od onih koji su sudili Slobi, ali ipak nista im ne verujem.
Eh , kada bi se on vratio sve bi bilo drugacije,On je pravedan, nema kod njega slihtanja i ulizivanja samo rad ,red i disciplina,nesmes biti lazov zatim koliko radis, koliko znas ,koliko si patriota toliko i vredis.
Није ми Бог дао да погинем са српским јунацима на првим борбеним линијама али идем тамо где сам најспремнији и најпоткованији за борбу.
Др.Војислав Шешељ.

Није задовољство имати нешто ако то не поделиш с другим.
Cила Бога не моли, али зато ни Бог силу не воли. Притом - Бог је вечан, а сила је свака за времена
srpkinjaaa
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 192
Приступио: мар 2008

Порука srpkinjaaa 1.4.2008. 10:58

А, ја сам сањала (има од тад` мјесец дана) да је почео рат између нас и шиптара.
И ја идем у добровољце, и од страха почињем да плачем. Неки командант почео да виче на мене: "ћути,`оћеш да нас откријеш па да сви изгинемо због тебе. Иди у задње редове и немој да сам те чуо више!" :D
Аватар
стаљин
Војвода
Војвода

Порука: 1925

Порука стаљин 1.4.2008. 11:20

Ја сам сањао Јосифа Висарионовича. Долази свечано у Москву, маса му кличе, бацају цвеће пред њега. Ја у његовој пратњи. Дочекује нас Владимир Владимирович. Излазимо на Црвени трг и посматрамо војну параду. Маса је у трансу. Узвикују, ''Стаљине врати се и спаси нас''. Након параде, Стаљин се обраћа маси и помиње Слободана Милошевића и Војислава Шешеља и братску Србију. Полазимо потом за Србију, прима нас Војислав Шешељ као председник државе. Уручује нам ордење и договара се уједињење Србије и Русије. Ја сам изабран за министра спољних послова, значи нови Молотов. Ту се сан прекида... :D
НЕ АТАКУЮТ СЕРБИЮ ИЗ-ЗА МИЛОШЕВИЧА,НО АТАКУЮТ МИЛОШЕВИЧА ИЗ-ЗА СЕРБИИ!!!

Хтео бих да подигнем чашу у здравље нашега совјетског народа, а пре свега руског народа. Пијем пре свега у здравље руског народа, зато што је он најистакнутија нација од свих нација које улазе у састав СССР. Дижем ову чашу у здравље рускога народа, не само зато што је он руководећи народ, већ и зато што он има бистар ум, чврст карактер и стрпљење.
Нека је хвала њему, рускоме народу! У здравље рускога народа! Стаљин
Аватар
odisej
Војвода
Војвода

Порука: 4921
Приступио: мар 2005

Порука odisej 1.4.2008. 11:39

И ја сам сањао нешто слично!

Слика
Препреке не постоје да нас зауставе, већ да нас упуте у правом смеру!
Аватар
ThunderForce
Странац
Странац

Порука: 3553
Приступио: нов 2003
Место: СРПСКА Црна Гора, Бар

Порука ThunderForce 1.4.2008. 11:48

Uuuuu, to brate Odisej... Lijep li ti je taj san... Imam i ja često takve snove... :D
"Поштујући снагу, сирову силу зла, они су нас, своје млађе научили да имамо право да се боримо, и да у тој борби користимо сва средства. Ако је потребно да будемо гори и од самог зла... Само тако ћемо у времену које долази избећи, да уместо нових темеља за куће поново копамо властите гробове. Ми морамо да опстанемо, ми морамо да пројектујемо своју будућност. Тек онда ће историја схватити да смо решили да се сачувамо, и једном за увек, ДИЋИ РУКЕ ОД НАС!"
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 1.4.2008. 12:36

nekom san ali ubrzo ce doci i taj dan kada Seselj preuzima glavnu politicku ulogu u Srbiji a onda ga ni bog nece skrenuti sa svojih zacrtanih planova,mislim da ce posle Haga njegov rejting biti kao sto niko nije imao =D>
Аватар
Adrian Mutu
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 848
Место: Arad, Rumunija

Порука Adrian Mutu 1.4.2008. 12:53

Ја сам баш данас сањао да сам играо фудбал и кад сам дао гол да је пришао један мој друг што се презива Криш да прославимо гол и да ми честита. Тог Криша зову Аца фудбалер. Он се исто зове Аца као ја. А то је већ било једном стварно... не у сну, него кад смо заједно тренирали фудбал ја и Криш у Кикинди...
će faće
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука: 8687
Приступио: окт 2004
Место: Земља која умире од стида јер све је више људских гњида

Порука Златоусти 1.4.2008. 13:26

Adrian Mutu ::Ја сам баш данас сањао да сам играо фудбал и кад сам дао гол да је пришао један мој друг што се презива Криш да прославимо гол и да ми честита. Тог Криша зову Аца фудбалер. Он се исто зове Аца као ја. А то је већ било једном стварно... не у сну, него кад смо заједно тренирали фудбал ја и Криш у Кикинди...
Некада снови постану стварност.
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Зато ако буде фрке "горе" ту сам зови ако треба!
Чворовић
Националиста
Националиста

Порука: 482
Приступио: јун 2007

Порука Чворовић 1.4.2008. 15:04

... Сањао сам,
ех, како с анђелима
једеш трешње,
... И како
анђели на
мене личе,
... И како
шапућем у
твоје крило,

... Рађај ми дјецу као колачиће ...

Диван сан и дивна песма ... зар не ? :)
О грудо света,
земљо предака српских и моја!
Ти не би била ни питома тако,
да није наших суза, крви и зноја.

Пиј земљо српска,
напајај се крвљу милиона својих
палих на бранику величине давне,
испијај чашу судбине своје,
горке, али славне!

О вечна грудо!
Ти што никад ниси стењала од бола,
јер си увек била од џелата јача.
Има ли шта друго што срамоту пере
сем борбе и мача!
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 1.4.2008. 21:56

стаљин ::Ја сам сањао Јосифа Висарионовича.
Не очајавај... Има и горих ствари у животу. Не можемо сви да се родимо „под срећном звездом“...
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
mišolovac
Националиста
Националиста

Порука: 414
Приступио: мар 2008

Порука mišolovac 2.4.2008. 3:27

@Одисеј
Ове твоје плавуше имају толике г*зице да заклањају видик! Само се наслућује да је иза њих море!
********************************************************************************************************************
Сањао сам, као, Динкић у затвору, кажу му *колеге*: што имаш нежну кожу...
Аватар
odisej
Војвода
Војвода

Порука: 4921
Приступио: мар 2005

Порука odisej 2.4.2008. 7:40

mišolovac ::@Одисеј
Ове твоје плавуше имају толике г*зице да заклањају видик! Само се наслућује да је иза њих море!
********************************************************************************************************************

:D
Mа то мало "бленда" лаже.
Таман су!
Препреке не постоје да нас зауставе, већ да нас упуте у правом смеру!
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 7 гостију