srpskinacionalisti.com

Нови чланови

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
rogozub
Националиста
Националиста

Порука: 372
Приступио: апр 2008

Re: Нови чланови

Порука rogozub 15.6.2008. 15:25

ма опуштено, не кријем се ја.
а на шта мислите, дал скупљам салвете и дал навијам за партизан? :rolleyes:
стави онда у првој поруци на шта се мисли под представљањем.. ја сам глуп, незнам...
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука: 8687
Приступио: окт 2004
Место: Земља која умире од стида јер све је више људских гњида

Порука Златоусти 15.6.2008. 15:30

rogozub ::а на шта мислите, дал скупљам салвете и дал навијам за партизан? :rolleyes:
стави онда у првој поруци на шта се мисли под представљањем.. ја сам глуп, незнам...
То око салвета је било зезање а ова тема је отворена пре годину дана јер се дешавало да неки нови учесници форума отворе нову тему да би рекли да су нови и да се представе какве ставове имају. Ова тема служи баш зато да се не би отварале посебне теме за сваког новог члана који жели да се "представи" на који год начин он жели.
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Зато ако буде фрке "горе" ту сам зови ако треба!
Аватар
rogozub
Националиста
Националиста

Порука: 372
Приступио: апр 2008

Порука rogozub 15.6.2008. 15:36

ок, ето ја се као представих... незнам шта бих дод'о још... не скупљам ништа, слабо пратим фудбал, навијао сам пре за Вождовац, рецимо, ретко шта што воле млади волим... нисам политички активан, гласам за Народну Странку Милана Парошког, за Радикале на локалу.. би за Конзервативну Мирка Јовића да успе да скупи довољно потписа да буде на листи.
поз Слика
ChemiR
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 102
Приступио: феб 2008

Порука ChemiR 17.6.2008. 21:51

ово је одлична тема, ја сам релативно нов члан с тим што не посећујем овај форум често и не учествујем често у дискусијама, више разматрам туђа мишљења, а своја углавном чувам за себе...

желео бих да кажем да је ово једно од јако мало места и на Интернету и уопште, где сам чуо и научио многе ствари које нисам знао и решио многе дилеме које сам имао, па чак и у неким ситуацијама променио сопствено мишљење у оно право...

како сам приметио, нови чланови су углавном млађи, а знамо у ком смеру с "мозгом и са осталим деловима тела" иду нове генерације...тако да бих саветовао старијим и искуснијим и паметнијим члановима да мало утичу на млађе...

Срдачан поздрав за све, такође са Вождовца...
Не родила ни њиво ни шљиво и све им се осушило живо, што садили ништа не родило, хеј душмани проклето вам било!
Аватар
Беретка
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 838
Приступио: јан 2008
Место: Вождовац

Порука Беретка 18.6.2008. 0:17

Вождовац баш активан на форуму 8)
Аватар
KOSiMET
Војвода
Војвода

Порука: 2973
Приступио: јун 2008

Порука KOSiMET 18.6.2008. 7:11

Srdacan pozdrav svima
Ja sam nov novcijat na ovom i svim ostalim forumima.Vas foum mi se svidja jer imamo priblizno iste stavove o nekim
temama,te ga cesce i posecujem.ChemiR-ov citat:u nekim situacijama promenio sopstveno misljenje u ono pravo.
S KOSova i METohije sam,mesto Kosovska Mitrovica.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Haj,sta Srbin joste zivi-kraj svih zala,pesma ga je odrzala njojzi hvala"
J.J.Zmaj
Мени је дража
опасна слобода,
него мирно и сигурно
ропство
(Ж.Ж.Русо)
Аватар
непобедиви
Војвода
Војвода

Порука: 2620
Приступио: јан 2008

Порука непобедиви 25.6.2008. 2:46

JA SAM SESELJEVAC... Jel to dovoljno...
Аватар
Воја_Футог
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 904
Место: Futog

Порука Воја_Футог 4.7.2008. 16:47

invictus ::JA SAM SESELJEVAC... Jel to dovoljno...

А ја сам Радикални Шешељевац... :) Шалу на страну...
Ево и ја да се мало представим,зовем се Војислав,као уосталом и наш председник,члан сам СРС и Српске Четничке Гарде.Неки су приметили да у својим размишљањима заступам доста екстремне ставове.Мишљења сам да је доста било благог Национализма и да је време да ми Срби као народ у опадању (све нас је мање) треба да постанемо екстремнији од Шиптара.Старији учесници овог форума вероватно знају на шта мислим...Једноставно без акције се не може ништа учинити.
ИНВИКТУСЕ АКО ЧИТАШ ОВО ЈАВИ МИ СЕ НА МАИЛ ДА СЕ КОНТАКТИРАМО И ДА СЕ НАЂЕМО ЈЕДАН ДАН,ПА ДА ЛЕПО ПОПРИЧАМО О СВЕМУ...
Аватар
Мемнон
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 791
Приступио: авг 2008

Порука Мемнон 10.8.2008. 15:53

Помаже Бог,браћо...срдачан поздрав свима,искрено се надам пријатнном "сајбер" дружењу са вама свима,и још пријатнијим дискусијама...
Само нам је Бог остао у помоћи.
Кроз чудеса страшна,кроз паклене страве,
Он је наше оце довео до славе,
Стопу,све по стопу,кроз огањ и воду,
дариво им милост,снагу и слободу
Зато нико од њих не хте веру крити:
Наш је Творац са нама-све ће добро бити!
Аватар
НСЦЗ
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 83
Приступио: мај 2008
Место: Нови Сад, Велика Србија

Порука НСЦЗ 10.8.2008. 22:08

Поздрав свим српским националистима! :)
Још раније сам се регистровао, али ево тек сад нађох времена да нешто напишем...
''Не саветујем вам рад, већ борбу. Не саветујем вам мир, већ победу. Ваш рад нека буде борба, ваш мир победа!'' - Ф. Ниче
dpcz
Националиста
Националиста

Порука: 476
Приступио: феб 2008

Порука dpcz 10.8.2008. 22:27

НСЦЗ ::Поздрав свим српским националистима! :)
Још раније сам се регистровао, али ево тек сад нађох времена да нешто напишем...

Поздрав брате! Леп ник имаш.

Мемнон ::Помаже Бог,браћо...срдачан поздрав свима,искрено се надам пријатнном "сајбер" дружењу са вама свима,и још пријатнијим дискусијама...
Само нам је Бог остао у помоћи.

Бог ти помогао брате! Пријатан боравак на форуму.
Аватар
Vilimonovic
Националиста
Националиста

Порука: 403
Место: Krusevac

Порука Vilimonovic 11.8.2008. 4:56

Zdravo svim SRPSKIM NACIONALISTIMA!
Ja nisam toliko nov na forumu, volim da ulazim u diskusije i da pricam samo ono sto znam.
Tako da mnogo pricam :D \
Iz krusevca sam, Lazarevog grada i u septembru idem za BG da pohadjam studije masinstva, neki put se osetim kao da sam nametljiv na nekim temama, ali verujte mi to meni ne smeta :D
Аватар
Србоман
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 174
Место: Србске земље

Порука Србоман 15.8.2008. 22:24

Помаже Бог, браћо и сестре. После дужег времена, решио сам да дођем и на овај форум, а иначе сам активан на неколико националних.
Јунаци мили, с вером у Бога, пођите у рат и не оклевајте да последњу кап крви из срца рођеног источите. Мрите славно за Велику Србију!

Поп Лука Марковић, војницима Гвозденог пука пред полазак у Први балкански рат

Србска Акција
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука: 10518
Приступио: мар 2003

Порука Nenad 16.8.2008. 15:44

Бог ти помогао, добро дошао.
La soberanía de un pueblo no se discute, se defiende con el arma en la mano.
Аватар
Шаовић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 571

Порука Шаовић 31.8.2008. 16:48

Помаже бог, поздрав свима из Бањалуке.

Још увијек читам ваше постове, нисам до сад знао да постоји овај форум. Свака част.
...Још остаде Бошко Југовићу
Крсташ му се по Косову вије
Још нагони Турке на буљуке
Као соко тице голубове...

``4 минута борбе... и бјежанија. а онда су свој кукавичлук правдали код својих жена кући "СДС-овим лоповлуком по Палама".. изгубили вољу да ратују, јер ето тај СДС води криминалну политику..``
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 81 гостију