srpskinacionalisti.com

Нови чланови

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Satriani
Националиста
Националиста

Порука: 433
Приступио: мар 2006

Re: Нови чланови

Порука Satriani 9.4.2010. 7:18

Само опуштено. (П)осматрам све са небеса.
photo(7).jpg
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 9.4.2010. 14:19

Је л'?? Па, какво је време тамо горе?
(То је иначе и фора ових од 'метар и жилет' кад их дугајлије завитлавају због висине.)
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Руссианспаце
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 20
Приступио: авг 2010

Порука Руссианспаце 1.9.2010. 22:33

Помаже бог!
Ја сам Станимир Савић из Пале бескућник,не да немам кућу имам већ често мијењам континенте као стално мјесто пребивалишта.Електротехничар по струци и привремено запослен у једној фирми на Пале,неожењен и наравно апстинирам тотално од секса већ 30 година.. 8)
Ђомла993
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 3
Приступио: сеп 2010

Порука Ђомла993 2.9.2010. 11:30

Поздрав свима,ја сам Младен Костески сви у мом окружењу ме зову Ђомла.Имам 16 година за пар дана пуним 17 живим у Београду,идем у школу Никола Тесла и то је то о мени
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука: 10518
Приступио: мар 2003

Порука Nenad 2.9.2010. 13:28

Бог вам помогао, добро дошли!
La soberanía de un pueblo no se discute, se defiende con el arma en la mano.
Аватар
ThunderForce
Странац
Странац

Порука: 3553
Приступио: нов 2003
Место: СРПСКА Црна Гора, Бар

Порука ThunderForce 28.2.2011. 18:35

Здраво ја сам Мелеуна, имам 78 година и имам хемороиде. Највише волим да скупљам миришљаве марамице и играм ластике са другарицама. Волим да слушам Џастинa Биберa. <3
"Поштујући снагу, сирову силу зла, они су нас, своје млађе научили да имамо право да се боримо, и да у тој борби користимо сва средства. Ако је потребно да будемо гори и од самог зла... Само тако ћемо у времену које долази избећи, да уместо нових темеља за куће поново копамо властите гробове. Ми морамо да опстанемо, ми морамо да пројектујемо своју будућност. Тек онда ће историја схватити да смо решили да се сачувамо, и једном за увек, ДИЋИ РУКЕ ОД НАС!"
Gospodin
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 4
Приступио: јул 2011

Порука Gospodin 14.7.2011. 20:12

Pozdrav svima. Izvinite sto ne mogu cirilicom da pisem jer imam linux. Inace slabo pricam srpski jer zivim na zapadu, tako da necu mnogo pricati.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 17.7.2011. 2:39

Gospodin ::Pozdrav svima. Izvinite sto ne mogu cirilicom da pisem jer imam linux. Inace slabo pricam srpski jer zivim na zapadu, tako da necu mnogo pricati.

Добродошао Господине. Ипак, морам, ево Линуксом Вам пишем ћирилицом. Па нисмо ми пали са крушке. Користимо, и те како и Линукс. Зато, не треба ''лагати'', ако се не зна ћирилично писмо, научиће се кад постоји искрен мотив.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Gospodin
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 4
Приступио: јул 2011

Порука Gospodin 19.7.2011. 2:52

Eво, не лажем и нашао сам. Извините што до сада нисам требао да тражим како инсталирати ћирилицу.

Поздрав.
Аватар
Јанош Хуњади
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 39
Приступио: авг 2011

Порука Јанош Хуњади 10.8.2011. 15:26

Ја сам из Републике Српске.Цјеним све партије које мисле десно од центра :arrow: :D ,а подржавам и монархисте.Мада највише цјеним Љотићевце,Недићевце и четнике Косте Пећанца.
„Кад се нађеш у српскоме крају, јави странче у команду вести: наша чета још на положају, мртва чека даље заповести!“
Центурион
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 82
Приступио: нов 2011

Порука Центурион 11.11.2011. 12:14

Поздрац свима.
Пратим форум већ дуже време (око 4 године) али се нисам до сад одлучивао на писање.
По поличком опредељењу припадам Трећем путу.Залажем се за спој национализма и социјалне правде.Ко не жели да се бави социјалним питањем,тај не може ни да се назове националистом.Тако да сматрам да је подела на левицу и десницу бесмислена.

Иначе,бавим се историјом и филозофијом.
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука: 1541

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 11.11.2011. 15:47

Поздрав свим форумашима,ја сам Иван,живим у Београду,навијач сам Црвене Звезде и подржавам све патриотски оријентисане стране,без обзира да ли су левица или десница,јер и левица и десница морају имати заједнички интерес,а то је једино Србија.
Аватар
Краљевина_Србија
Националиста
Националиста

Порука: 384
Место: Београд, Краљевина Србија

Порука Краљевина_Србија 23.11.2011. 19:46

Помаже Бог !
После неколико месеци праћења форума сам одлучио да се активирам овде. Из Београда сам и за месец дана постајем пунолетан. Подржавам све покрете и организације који се боре за уједињење свих српских земаља и за обнову Србије као државе, јер ово где ми живимо данас није држава већ протекторат.
Од памтивека вуци кољу јагањце,
а никада ниједно јагње није заклало вука;
па ипак је у свету више јагањаца него вукова.

Владика Николај Велимировић
Аватар
Tyranos
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 2
Приступио: окт 2011
Место: Bosilegrad

Порука Tyranos 6.12.2011. 4:44

Pozdrav braco pravoslavci,
Ja sam Damjan iz Bosilegrad sam, Bugarin imam prijateli Srbi volim i postujem ovu drzavu i uclanio sam se da podrzim prijatelstvo imedju nasi narodi, i da prodiskutujem od nasu burnu istoriju.
Аватар
Шомми
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 895
Приступио: сеп 2009
Место: Београд, Краљевина Србија

Порука Шомми 7.12.2011. 3:11

Позздрав Православни брате !
Игнор лист-Вемавук
Мој политички сан-Унија Србије, РС и ЦГ