srpskinacionalisti.com

СП 2018 у Русији

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1834
Приступио: мар 2012

Re: СП 2018 у Русији

Порука Đorđo Napolitano 17.6.2018. 20:46

M-91 ::Srbija - Kostarika 1:0 .

Bravo momci!!!!!

у да разбили смо их, и Аца Стојановић је морао по обичају да њаче као магарац да увелича радост :lol:
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 17.6.2018. 23:28

Како год, Србија је уписала три бода и то је оно што се на крају рачуна (наравно, надам се да ће их бити и још).
Србија нема алтернативу!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1088
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 19.6.2018. 11:02

Нисмо их разбили, али смо одиграли добро. Чак и неуобичајено за нашу репрезентацију, доста мирно у одбрани, напред смо лепо комбиновали, било је баш лепих потеза. Против Швајцарске неће бити лако, посебно што нам нерешен резултат и не одговара превише, али верујем да можемо до доброг резултата.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 21.6.2018. 22:29

Курбатине аварске уништиле Аргентину са 3:0 и тако прошле као највероватније прве у групи. :x

Ово нисам могао да наслутим ни у најцрњим сновима. :evil: :evil: ](*,)
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 22.6.2018. 13:36

Хрвати су сјајно одиграли, разбили су Аргетинце. Имају сјајан тим, може се рећи да је приближно добар као онај из 1998. године, када су освојили бронзану медаљу. Навијао сам за њих!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 22.6.2018. 13:58

Хрвати су одиграли солидно, што и није неочекивано јер годинама играју заједно. Аргентинци немају тим, ништа сем напада. Голман, одбрана и везни ред су им катастрофални, притом није ми јасно одакле Сампаолију идеја да изађе на терен у формацији 3-4-3 са онаквим дивљацима позади... Најгоре од свега што се усташама отвара пут до четвртфинала јер ће бити први и највероватније ићи на Данску у 1/8 финала.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 22.6.2018. 22:18

Српски родољуб ::Хрвати су сјајно одиграли, разбили су Аргетинце. Имају сјајан тим, може се рећи да је приближно добар као онај из 1998. године, када су освојили бронзану медаљу. Навијао сам за њих!

води усташе кући!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 22.6.2018. 22:45

vemavuk ::
Српски родољуб ::Хрвати су сјајно одиграли, разбили су Аргетинце. Имају сјајан тим, може се рећи да је приближно добар као онај из 1998. године, када су освојили бронзану медаљу. Навијао сам за њих!

води усташе кући!

I da po ceo dan razmenjuju zilke u homoerotskom zanosu. :badgrin:
Србија нема алтернативу!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 22.6.2018. 22:46

Иначе, Србија изгубила од шиптараца са 1-2. Никако да наша репрезентација схвати да се фудбал игра до 90. минута, а не до 6. :roll:

Сада ми је све небитно. Нек узме титулу ко хоће, само не усташе.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1834
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 22.6.2018. 23:58

Само пуком срећом смо победили Костарику 1:0, а вечерашњу утакмицу је сувишно коментарисати
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 23.6.2018. 0:01

Đorđo Napolitano ::Само пуком срећом смо победили Костарику 1:0, а вечерашњу утакмицу је сувишно коментарисати

Многи по нету а и шире криве судију, иако је он крив максимално 10%. А ове сплаваџије ни крстајића ни не спомињу.

Узгред, сигурно су се уплашили и шипаца (шаћири, бехрами, џемаили....) те потценили Швајцарску у стилу "глупи скијаши". :roll:
Србија нема алтернативу!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 23.6.2018. 9:39

M-91 ::Многи по нету а и шире криве судију, иако је он крив максимално 10%.

Не може бити крив максимално 10% ако на полувремену тројица наших везних играча имају жуте картоне (плус Ивановић из прве утакмице) због првог озбиљнијег фаула који праве, а Швајцарци добијају први и једини картон тек у надокнади времена када је Шаћири скинуо дрес након гола. Не може бити крив максимално 10% ако свира фаул у нападу у ситуацији када Митровића држе двојица играча. Не може бити крив максимално 10% ако је сваки контакт на њиховој половини свирао као наш фаул у нападу. И да је та ФИФА нормална и поштена, не би могло да се деси да Немац суди Швајцарцима.

M-91 ::А ове сплаваџије ни крстајића ни не спомињу.

Крстајић је промашио са изменама, остатак кривице се може комотно превалити на играче.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4554
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 23.6.2018. 11:05

И да је та ФИФА нормална и поштена, не би могло да се деси да Немац суди Швајцарци

Srbija je odavno trebala da istupi iz fašističkih organizacija kao što su FIFA i UEFA koje koriste svaku priliku da nas ponize. Naši jesu dunsteri za fudbal, ali ovo je očito mržnja prema svemu što je srpsko! Ustašama i Šiptarima je sve dozvoljeno, a Srbima se gleda i crno ispod noktiju.

Хрвати су сјајно одиграли, разбили су Аргетинце. Имају сјајан тим, може се рећи да је приближно добар као онај из 1998. године, када су освојили бронзану медаљу. Навијао сам за њих!

Nisam ni sumnjao..

Prava je šteta što Republika Severna Makedonija ne igra na SP. :badgrin:

Ово нисам могао да наслутим ни у најцрњим сновима

Pa kad nemaš pojma, Argentina veze nema sa mozgom, jedva su se i plasirali na SP.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 23.6.2018. 15:19

SMUK ::Prava je šteta što Republika Severna Makedonija ne igra na SP. :badgrin:

Можда ће се и чокалије омрсити 2026. године када буде учествовало 48 репрезентација у Канади, САД и Мексику. :mrgreen:

SMUK ::Srbija je odavno trebala da istupi iz fašističkih organizacija kao što su FIFA i UEFA koje koriste svaku priliku da nas ponize. Naši jesu dunsteri za fudbal, ali ovo je očito mržnja prema svemu što je srpsko! Ustašama i Šiptarima je sve dozvoljeno, a Srbima se gleda i crno ispod noktiju.

Наравно, прилика је пропуштена када су УЕФА и ФИФА примиле лажну државу Косово под своје окриље. Међутим, знамо да су наши људи чак и били на челу појединих спортских федерација, па нису ништа учинили да то спрече. Двоструки стандарди постоје - наш савез се кажњава због повика "Косово је Србија" у Самари, али када усташе у свлачионици славе уз Томпсонове песме или Шаћири излази на терен у копачкама са заставом тзв. Косова, па се и радује уз Џаку на начин на који се радовао - тада кажњавања нема. И поред свега тога, у утакмици са Швајцарском делегиран је је*ени Немац да суди, од толико судија са свих светских континената. Немам речи...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3803
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 23.6.2018. 16:04

Па ми још од 1992. и оних спортских санкција пристајемо редом на све уцене када је спорт у питању:

Одемо на ОИ у Барселону 1992. понижени, само у појединачним спортовима, без заставе, у белој опреми, без учешћа у дефилеу - може, нема проблема.
Свако мало током деведесетих некоме се не игра у Србији, па рецимо Партизан 1999. мора као "домаћин" да игра у Холандији против Лидса у Купу УЕФА, Звезда такође два пута и 1998. и 2000. игра вани као "домаћин" - може, нема проблема.
Аркан свакако није био цвећка, али иако је док је био жив био пренео управљачка права над ФК Обилић, УЕФА 1999. године им не да да играју европско такмичење иако су га изборили на пласманом у нашем првенству - може, нема проблема.
У рукомету наше клубове још 2007. редом намештају да играју против клубова из "Косове" - може, нема проблема.
"Косова" постане члан и УЕФА и ФИФА, и кога све већ редом, иако у статутима тих организација пише да чланови могу бити само државе које су у УН - може, нема проблема.

Па се сада нешто ишчуђавамо.

А луди Психо срећан због новог националног понижења данас још сеири "Нека нас мрзе, јер то говори о њиховој величини". Јадна ли си Србијо.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 9 гостију