srpskinacionalisti.com

Медијски пробој на GOOGLE VIDEU- мноштво документараца и видео записа о Србима

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!

Који још документарац треба направити и поставити на интернет?

Истина о Сребреници
19
11%
Истина о генералу Ратку Младићу
6
3%
Документарац о Радовану Караџићу
2
1%
Документарац о третману Запада према Србима
16
9%
Апсолутно све!!!!
132
75%

Укупно гласова : 175

Аватар
Juzna_pruga
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 14
Приступио: окт 2006

Re: Медијски пробој на GOOGLE VIDEU- мноштво документараца и видео записа о Србима

Порука Juzna_pruga 5.10.2006. 11:22

Jedan broj filmova je vec obrisan sa google videa.....sloboda interneta!?
Аватар
Милашин
Војвода
Војвода

Порука: 3238
Приступио: мар 2006
Место: Жртвеник за лажног десничара Мартовског зеца

Re: Медијски пробој на GOOGLE VIDEU- мноштво документараца и видео записа о Србима

Порука Милашин 6.10.2006. 17:14

"Гугл не објављује обсцене материјале"... Биће да су видели неке од масакрираних на снимцима.
'Зашто би ДБ радила против породице Милошевић?

"Зато што је то била издајничка државна безбедност која ради за стране интересе и која хоће да влада државом уместо оних који су изабрани да владају државом на изборима."

"Та државна безбедност је формирала све опозиционе партије, формирала руководства тих партија
, спроводила своју операцију довођења Ђинђића на власт. И шта сад ја треба да ћутим о томе, као да не знамо шта је био пројекат државне безбедности..."
Аватар
royaltribune
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 836
Приступио: апр 2006

Порука royaltribune 6.10.2006. 19:45

Che_GueVaRRista ::"Гугл не објављује обсцене материјале"... Биће да су видели неке од масакрираних на снимцима.

brate svaka ti cast za trud,ali treba napraviti alternativu da ono sto Google obrise postaviti na neko drugo mesto
:kill:
Аватар
Милашин
Војвода
Војвода

Порука Милашин 7.10.2006. 2:09

Ајде важи напишите ми који су то који се не отварају па ћу их ја поставити негде другде кад будем стигао.

"Зато што је то била издајничка државна безбедност која ради за стране интересе и која хоће да влада државом уместо оних који су изабрани да владају државом на изборима."

"Та државна безбедност је формирала све опозиционе партије, формирала руководства тих партија
, спроводила своју операцију довођења Ђинђића на власт. И шта сад ја треба да ћутим о томе, као да не знамо шта је био пројекат државне безбедности..."
Аватар
Милашин
Војвода
Војвода

Порука Милашин 25.10.2006. 2:19

Филм Светлане Петрушић је преведен на енглески и постављен је на ГУГЛ видео. Релативно добро је и испао с обзиром на квалитет преузетог фајла.

[url=http://video.google.com/videoplay?docid=-7689124277740735809&q=Kill+expel]Побиј, Покрсти, Протерај (Злочини над Србима 1992-1996)

Kill and Expel - Crimes against Serbs 1991-1996[/url]

Аватар
SOVA
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 192
Приступио: феб 2006

Порука SOVA 25.10.2006. 3:40

Све то треба поставити на http://www.youtube.com!!!
Аватар
Милашин
Војвода
Војвода

Порука Милашин 25.10.2006. 4:36

Youtube има ограничење видео материјала од 10 минута или 100 мегабајта.

Аватар
Илир
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 143
Приступио: дец 2004
Место: Београд

Порука Илир 18.11.2006. 0:48

Patriota86 ::SVAKA CAST!!!!!!!!!!!!
SAMO NAPRED!!!!!!!!!!!!!!
=D> =D> =D> :tri:

Учио ал' још не научио!
Надам се да ће свако од нас Срба дати све од себе појединачно да подигнемо ову уснулу али велику нацију?
Аватар
Patriota86
Војвода
Војвода

Порука: 2875
Место: Београд

Порука Patriota86 20.11.2006. 14:14

Илир ::
Patriota86 ::SVAKA CAST!!!!!!!!!!!!
SAMO NAPRED!!!!!!!!!!!!!!
=D> =D> =D> :tri:

Учио ал' још не научио!

Извини?!
До године у Приштини, следеће у Книну
Слика
Аватар
Dusan Silni
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 884
Приступио: дец 2006
Место: Србија

Порука Dusan Silni 26.1.2007. 17:25

Ma vidis da se decko pogubio.
Otocac187
Војвода
Војвода

Порука: 2175
Приступио: окт 2005
Место: Otočac

Порука Otocac187 8.3.2007. 5:52

nisu bas pozitivni video zapisi, pa na ovome se otvoreno kaze da stvaraju veliku srbiju i cak je crkva umjesana...

http://video.google.com/videoplay?docid ... 9990083523

jos ce vladika longin u zatvor !
Otocac187
Војвода
Војвода

Порука: 2175
Приступио: окт 2005
Место: Otočac

Порука Otocac187 8.3.2007. 5:58

Za 100 dinara ga kupis na pijaci u dvd !
Аватар
Zovi samo zovi
Националиста
Националиста

Порука: 266
Приступио: мај 2006

Порука Zovi samo zovi 30.3.2007. 23:23

Te stvari treba stavljati na http://www.youtube.com tamo moze sve da se vidi, upravo sam nasao onaj snimak na kojem siptarski barbari lome krst na crkvi i pale je, upisite u search: Destruction of Kosovo Christian...

Jel zna inace neko gde mogu da skinem da snimak posto da yutube ne moze da se "downloaduje"????
.50
Аватар
RAMMSTEIN
Војвода
Војвода

Порука: 5311
Место: Wolfsburg-Neusatz

Порука RAMMSTEIN 30.3.2007. 23:27

Требало би се организовати и обогатити филмску скцију на овом сајту, да буде најјача у српском сајбер свету.

Такође не бибило лоше правити разне поруке на енглеском и др. језицима и слати попут спамера на разне адресе широм света.
Да ме чуваш само хтјела сам, остало знам
Да ме водиш тамо гдје срећна сам
Друго не требам

Чувај се ријечи од њих све креће
и крв и мед

Немој да журиш, каснити нећеш, ја знам возни ред...

Емина
Аватар
Zovi samo zovi
Националиста
Националиста

Порука: 266

Порука Zovi samo zovi 30.3.2007. 23:37

RAMMSTEIN ::Требало би се организовати и обогатити филмску скцију на овом сајту, да буде најјача у српском сајбер свету.

Такође не бибило лоше правити разне поруке на енглеском и др. језицима и слати попут спамера на разне адресе широм света.

Za to je ovaj youtube kao stvoren. I ovaj video koji sam malopre naveo je videlo dosta naroda u americi i celom svetu i kad procitas komentare svi osudjuju,to sto mi znamo sta se desavalo i sto se desava ce nam malo pomoci, youtube je cak neke americke senatore i kandidate za predsednika doveo do propasti i najpopularniji i najposeceniji je

zamolio bi jos jednom ako neko zna gde mogu da skinem onaj snimak gde siptari pale crkvu
.50
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 13 гостију