srpskinacionalisti.com

Зачем нужна сербская империя?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Panta Sidata
Националиста
Националиста

Порука: 276
Приступио: феб 2006
Место: Панчево

Порука Panta Sidata 8.3.2006. 22:39

Треба имати снаге и отворити ум. Треба имати воље и пригрлити истину. Треба имати храбрости и отерати предрасуду.
Платоне Еленине пробај да отвориш ум, пригрлиш истину и срушиш зидове предрасуда. У противном ћеш и даље испадати смешан (ово је најблажа рећ коју сам могао да употребим).
"Марко сине једини у мајке!
Не била ти моја рана клета,
Немој, сине, говорити криво,
Ни по бабу, ни по стричевима,
Већ по правди Бога истинога;
Немој, сине, изгубити душе;
Боље ти је изгубити главу,
Него своју огр'јешити душу."
Аватар
Валера
Војвода
Војвода

Порука: 6585
Приступио: сеп 2005
Место: =РУСИJА=Москва=

Re: Зачем нужна сербская империя?

Порука Валера 9.3.2006. 3:59

Платон Еленин, ТИ ЈЕ РУГОБА :evil:.
НАЈЛЕПШЕ АМИНИСТРАТОРУ (МОДЕРАТОРУ) ХВАЛА :!: :!: :!:
У ПРАВУ СУ :!: :D
ЈА ЖИВИМ У МОСКВУ, ЈА ЈЕ ПРОТИВ платона еленина. Он је против Русима, он позорити се и позорити РУСА.
Администратор (модератор)! СИЛА СТЕ! :D :D :D :D
По руски:
Платон Еленин, ты сам фашист и защищаешь натовских фашистов :evil: .
Если тебе не нравиться можешь сидеть на березовских, соровских сайтах и там вести свою поганую пропаганду, а здесь тебе делать нечего.
Учи сербский, здесь твою пропаганду на русском читать никто не будет.
Свою херовину втолковывай малолеткам. :evil: :evil: :evil:
Буди Србин! Пиши Ћирилицом!
Господе, помилуј, сачувај, спаси и заштити благодаћу Твојом јунаке србске Радована и Ратка! Господе благослови, заштити и спаси нас верне слуге Твоје!
Амин!
Востани, Сербије! Давно си заспала,
У мраку лежала; сада се пробуди,
И Сербље возбуди!
Аватар
Валера
Војвода
Војвода

Порука Валера 9.3.2006. 4:15

Треба имати снаге и отворити ум. Треба имати воље и пригрлити истину. Треба имати храбрости и отерати предрасуду.

:?: :?: :?: :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :shock:
НЕМАМ РЕЧИ :shock:
Господе, помилуј, сачувај, спаси и заштити благодаћу Твојом јунаке србске Радована и Ратка! Господе благослови, заштити и спаси нас верне слуге Твоје!
Амин!
И Сербље возбуди!
Аватар
VladaSrpskaDesnica
Војвода
Војвода

Порука: 1088
Место: ФУТОГ, Србија

Порука VladaSrpskaDesnica 9.3.2006. 16:18

Владимир_Невладимирович ::Why do you name fascist killers as "heroes"?
And the Croats think that Ante Pavelic was a hero...
Both is awful.

Great unfortunately this forum is xenophobic.

Don't you dare compare the two!!! I know that you are in no position to know our history as well as we are, but if you want to discuss these things with us you should try and learn something before you start talking crap!
"Fascist killers"... You're one of those CNN politicians, aren't you? Б92овац, само руски :D . It's not us that are xenophobic, it's you that's ignorant, до бола, рођаци!
Андрюха
Националиста
Националиста

Порука: 271
Место: Русиja

Порука Андрюха 9.3.2006. 20:28

Владик
Хватит мозги засирать: ты сначало ответь мне на вопрос,что сильнее и первоочередно: твое субъективное желание,чтоб каждая нация жила на своей земле или воля самой этой нации жить,как она хочет жить,а главное в союзе с кем она хочет жить.?
Андрюха
Националиста
Националиста

Порука Андрюха 9.3.2006. 20:30

Я ,Вова,тебе оставлял(прочитай и ответь мне) :
ТЫ точно охарактеризовал свою точку зрения-УТОПИЯ.В принципе,я как адекватный человек понимаю,что твоя точка зрения моему гос-ву и его гражданам ни как не может помешать,потому что она не пользуется популярностью.Но лично я считаю,что вся история--это борьба народов,государств за ограниченные ресурсы(теория конкурирующих целей),поэтому укорять наших предков за то,что они выбрали завоевания как основной принцип развития,я не могу.Они выбрали так,потому что так диктовали условия.Если ты посмотришь на действиетльность,то она такова: сейчас захватывают территории не военными инструментами,а политическими....то есть любая мало-мальски крупная и уважающая себя страна ищет регионы ,страны,где она может оказать давление ,управляя тем самым гос-вом,регионом в соответствии с своими эк. и полит.интересами.
Вообще твоя теория осуществима только в рамках классической теории либерализма,и только если взять во внимание,что абсолютно все страны мира в кач-ве своей политической системы выбирут либерализм...и каждый гражданин этих государств будет в свою очередь исповедовать теже самые принципы..УТОПИЯ.НО что-то в этом есть.
Почему Абхазия и Осетия не станут колониями?Ну на сколько мне не изменяет память колония-это страна,находящаяся под властью другого гос-ва,лишенная полит. и эк.самостоятельности и управляемая на основе спец.режима.Короче простым языком--хоязин сосет все сокИ,а туземцы за ним поддирают слюни и молчат в тряпочку.Почему этого с ними не будет в составе РФ?Подумай лучше сам!!!
Да и еще:Абхазия и Осетия--по сути-это банановые республики,поэтому когда они войдут в РФ,сосать будут они из нас,а не мы из них.Мандарин,апельсин,хурма,мемоза,курорты......
ПИ/СИ
А ты не пробовал писать в админ.президента США,чтоб эти гавеные узурпаторы отдали исконно русские земли России,а исконно индейские земли индейцам,а сами шли топиться в атлантику?
Водку-алкашам!
Ацидофильное молоко-ацидофилам
Аватар
VladaSrpskaDesnica
Војвода
Војвода

Порука VladaSrpskaDesnica 10.3.2006. 15:45

Андрюха ::Владик
Хватит мозги засирать: ты сначало ответь мне на вопрос,что сильнее и первоочередно: твое субъективное желание,чтоб каждая нация жила на своей земле или воля самой этой нации жить,как она хочет жить,а главное в союзе с кем она хочет жить.?

Што нисам руски учио...

Колико сам схватио, оптужујеш ме да имам субјективне жеље и питаш ме да ли народ треба да живи са ким хоће или не?

У том случају, Шиптари имају своју националну државу деценијама, не треба им нова.

Не знам да ли си чуо, али источни део Молдавије се већ спрема да прогласи независност од суверене Републике Молдавије, чека резултат косовског процеса...
Андрюха
Националиста
Националиста

Порука Андрюха 10.3.2006. 17:52

ladaSrpskaDesnica
Моjа добре другарица.. :)
I*m sorry to say,but I dont understend yours speach...
Please ask to Valera that He translete me your talk..OK?
Аватар
Валера
Војвода
Војвода

Порука Валера 11.3.2006. 6:10

Што нисам руски учио...

Колико сам схватио, оптужујеш ме да имам субјективне жеље и питаш ме да ли народ треба да живи са ким хоће или не?

У том случају, Шиптари имају своју националну државу деценијама, не треба им нова.

Не знам да ли си чуо, али источни део Молдавије се већ спрема да прогласи независност од суверене Републике Молдавије, чека резултат косовског процеса...

Как я понял, ты обвиняешь меня в том, что я имею субъективные желания и спрашиваешь меня надо ли народу жить с кем хочет или не хочет?
В этом случае, шиптары имеют своё национальное государство уже десятилетия и им не нужно новое.

Не знаю знаешь ли ты, но восточная часть Молдавии готовиться провозгласить независимость от Республики Молдавии, ждут результат косовского процесса…….

Шиптари имају своју националну државу деценијама, не треба им нова.

Шиптари хоће Велику Албанију.

источни део Молдавије
се назива Приднестровье, престоница је Тирасполь :D .
чека резултат косовског процеса...

Чека Приднестровье, Абхазия, Южная Осетия, Крым, Карабах, ………. :D

VladaSrpskaDesnica,
Андрюха све зна и разуме :D , он је сорошски пропагатор.
Амин!
И Сербље возбуди!
Андрюха
Националиста
Националиста

Порука Андрюха 11.3.2006. 10:47

Валера
VladaSrpskaDesnica,
Андрюха све зна и разуме , он је сорошски пропагатор

ТЫ меня поражаешь с каждой минутой!
Мои камменты в этом разделе предназначены только для Владимира Невладимировича,а не для тебя.Так что если ты думаешь,что Валера=Вадик,то я даже не знаю что сказать.

Please,dont listen VAlera,because he is lair..
Андрюха
Националиста
Националиста

Порука Андрюха 11.3.2006. 10:49

На будущее: читай внимательнее,а то слишком проявлеется у тебя мания величия.
Аватар
VladaSrpskaDesnica
Војвода
Војвода

Порука VladaSrpskaDesnica 11.3.2006. 18:36

Идиоте, нисам ти ја другарица, ја сам мушко, пре свега, а не лаже Валера него ти!
За Србију ћемо главе дати, за православље ћемо се борити, а за српски народ ћемо вечно живети!
С' ВЕРОМ У БОГА, СЛОБОДА ИЛИ СМРТ

Слика
Андрюха
Националиста
Националиста

Порука Андрюха 15.3.2006. 21:31

ladaSrpskaDesnica
Ох,ово je мушко! Ja волим Русиjy Србиjy!
Ja живим у Москви. Москва je велики град и Београд je велики град.
Лети на селу je лепо.ОВо cу зелени польи ,велико jeЗеро и лепи шума. Данас клима je лепа.Вода je топла на jезеру. МИ смо на jезеру. У граду ниJe тако приjатно како овде.
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 16.3.2006. 0:24

VladaSrpskaDesnica ::Идиоте, нисам ти ја другарица

Како је дрчна ова Desnica... :D
:lol: :lol: :lol:
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Santino
Војвода
Војвода

Порука: 4142
Приступио: јун 2005
Место: Београд

Порука Santino 16.3.2006. 1:40

Uvredise ga Rusi,ako su nam bratja nemoraju bas ni da vredjaju laloshe!
У данима кад на Никшић
Црногорци ударише,
Кад бијаху дошли дани,
да не буде турски више...

http://www.youtube.com/watch?v=Q6NrFa9Ur7U
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 2 гостију