srpskinacionalisti.com

27 март?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1572
Приступио: феб 2013

Re: 27 март?

Порука Раде Дерикоња 4.4.2013. 16:40

Четар ::Да, сад тек видим да си гола будала.

Тек сад видиш то?.. :D ..Ау, па ти ниси баш бистар чим тако ти споро ради мозак, као твоји идеолошки преци (слуге јудеомасонерије).
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
Четар
Националиста
Националиста

Порука: 349
Приступио: јун 2011
Место: где не рађа мајка издајнике

Порука Четар 4.4.2013. 17:08

Раде Дерикоња ::
Четар ::Да, сад тек видим да си гола будала.

Тек сад видиш то?.. :D ..Ау, па ти ниси баш бистар чим тако ти споро ради мозак, као твоји идеолошки преци (слуге јудеомасонерије).

Мислио сам да си само будала. Шта знам, сентименталан сам према презимену Дерикоња. Право четничко презиме, тамо негде са Хреше. Али остаје да си ти гола будала.
ОВО НИЈЕ МОЈА ЗЕМЉА
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 4.4.2013. 17:15

Добро, како хоћеш. Један комшија ми каже да сам племенита будала али не због идеолошког става већ због духовних ставова.

Што се тиче Дерикоња, од четника Саве па до осталих: највише их је у Источној Босни а ти прекодрински четници су највећег непријатеља имали у комунистима и усташама.
Pobuna
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 63
Приступио: сеп 2012

Порука Pobuna 5.4.2013. 12:52

Svakako je trebalo razmisljati odmah po potpisivanju trojnog pakta da ce nas germani nesto prevariti.Jugoslavija je jos kada je izvrsen anslaus Austrije i okupacija Cehoslovacke trebala da se pripremi narod za totalni gerilski rat protiv nadolazece germanske i nacisticke opanosti po suverenitet kraljevine.
Svaki dan u neutralnosti bi nam dobro dosao da se sto bolje pripremimo i ucvrstimo a u povoljnom trenutku smo trebali da udarimo na germane.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 5.4.2013. 12:56

Pobuna ::Svakako je trebalo razmisljati odmah po potpisivanju trojnog pakta da ce nas germani nesto prevariti.Jugoslavija je jos kada je izvrsen anslaus Austrije i okupacija Cehoslovacke trebala da se pripremi narod za totalni gerilski rat protiv nadolazece germanske i nacisticke opanosti po suverenitet kraljevine.
Svaki dan u neutralnosti bi nam dobro dosao da se sto bolje pripremimo i ucvrstimo a u povoljnom trenutku smo trebali da udarimo na germane.
Много већа опасност претила је од бољшевизма и англосаксонских империјалиста, али ти само видиш опасност од "страшних германа".
Слепило.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука: 3850
Приступио: апр 2006

Порука игорсима 5.4.2013. 16:31

triatlon ::Почетак марта 1941, ви сте владар Србије. Сазнали сте шта се спрема 27 марта. Претпостављате последице. Шта бисте предузели?

Ех, да смо имали правог владара Србије не би нам се ово ни десило. Али, рецимо да сам на месту Павла и да ипак имам неке полуге моћи.
Па, похапсио бих екипу "Боље рат, него пакт; боље гроб, него роб" а ако треба и убио понеког.
Затим бих сачекао Немце, добро их угостио и сачекао да покажу право лице: мирна окупација земље и распарчавање исте, оснивање НДХ, пљачкање богастава.
Ако бих имао среће сценарио би био овај: Немци као војска мирно уђу у Земљу а ми их под пуном војном приправношћу дочекамо. Кад се сместе овде и уколико добију оно што им треба, оставиће нашу власт и војску да држе ред. Не би нас ни окупирали ни распарчали. Зашто да се замлаћују тиме кад овде има ко да то ради за њих.
Био бих класични Недић само што бих уместо само на територији Србије имао какав-такав утицај на читаву земљу. Барем не би било бомбардовања и разарања од стране Немаца. Од стране савезника би било и тако и тако. Барем не би било геноцида у НДХ у обиму који је био, можда чак не би било ни НДХ.
У сваком случају не би било балија и шиптарских СС дивизија - Немци су то радили само из очаја и недостатка алтернативе.

Е сад, ако бих још знао и за остала срања која нам се спремају - гонио бих заједно са Немцима комунисте по брдима и био јатак за Дражу и екипу.
И кад дођу Руси, дочекао бих их као хероје и ослободиоце са Дражом као једином озбиљном војном силом овде и Титовом главом за појасом. Земља не би била разорена већ само опљачкана а борбом против Немаца у правом тренутку би избегли Совјетску чизму.

И на крају бих, после рата, водио мање-више сличну политику као и Тито - економску и спољну. Док би државна политика убијања "унутрашњих непријатеља" и постепеног растакања државе била прескочена.
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 5.4.2013. 22:37

И знаш како би прошао??
Као краљ Александар у Марсеју, или Слоба и Ђинђић у Србији... У рату НЕМА неутралних!
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 5.4.2013. 23:53

Трећи ::И знаш како би прошао??
Као краљ Александар у Марсеју, или Слоба и Ђинђић у Србији... У рату НЕМА неутралних!

А Румунија?

Ако желиш да урадиш нешто, па наравно да ће бити густо. Ништа се лако не добија.
Али чуј, ако бих сматрао да су око мене издајници, и ја бих се покупио и авионом одлетео у Лондон. Сваки народ има онакву власт какву заслужује. Ко вам је** матер...
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 6.4.2013. 0:31

игорсима ::и ја бих се покупио и авионом одлетео у Лондон.

У Лондон??! :-s
А, па тако реци - да знамо ко су ти пријатељи... 8)
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Юрков
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 607
Приступио: мар 2012
Место: Србија

Порука Юрков 6.4.2013. 8:54

Раде Дерикоња ::Какве везе то има са православним Србима и Русима?..Совјетија је сатанска творевина и њени војници су слуге бољшевизма (сатанизма) који су само пар деценија пре тога изазвали крваву и страшну револуцију у којој је страдало на милионе православних Руса.
Рат између бољшевизма и паганског нацизма нас није требао да интересује, [/b]нек се истребљују међусобно[b] а ми смо (у том тренутку) били неутрални.

Као прво те "слуге бољшевизма" су управо били православни Руси, или ти мислиш да су борци били регрутовани само из редова комунистичке партије?
У остатку поста си показао какво си говно од човека, ниси ти никакав русофил већ патолошки германофил.

игорсима ::А Румунија?

Румунија није била неутрална. До 1944. румунска војска је активно учествовала у борбама на источном фронту.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 6.4.2013. 11:33

Юрков ::Румунија није била неутрална. До 1944. румунска војска је активно учествовала у борбама на источном фронту.

У праву си. Али, Румунија је имала своје личне разлоге за то. Није је Немачка на то терала. Напротив.
Пошто је СССР поред пола Пољске припојио и Бесарабију и још којечега, Румунија је искористила њихов сукоб са Немцима и кренула да ослобађа своје крајеве. Толико су били загрижени да су одбили помоћ Немаца приликом опсаде и освајања Одесе.

"Моја" Југославија не би то радила...
Можда би искористили прилику да се обрачунамо са Шиптарима, али можда чак ни то ако бих знао ко ће бити победник на крају...
Аватар
Юрков
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Юрков 6.4.2013. 13:32

игорсима ::Толико су били загрижени да су

се приклонили Русима чим су Руси дошли на границу. :D
Нису Немци никог терали да шаље војску на источни фронт, мислим да се то подразумевало.

Раде Дерикоња ::Требали су да се угледају на своју браћу која се нису ставила у службу бољшевизма

:doubt:
Али су се зато ставили у службу Германа ратујући потив сопственог народа.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 6.4.2013. 13:38

Юрков ::
игорсима ::Толико су били загрижени да су

се приклонили Русима чим су Руси дошли на границу.

Е, баш тако би и ми.
А пошто претходно не бисмо ратовали са Русима и пошто би ослободили сами себе, они би прихватили нашу власт и самосталност.
Аватар
Юрков
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Юрков 6.4.2013. 13:42

Шта би било, кад би било...
Тешко би ми могли остати неутрални зато што се налазимо "на сред пута" .
И Шведска је званично била неутрална, али немачка војска се кретала по шведској територији кад је хтела.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 6.4.2013. 14:02

Юрков ::Шта би било, кад би било...

Таква је тема...

Тешко би ми могли остати неутрални зато што се налазимо "на сред пута" .
И Шведска је званично била неутрална, али немачка војска се кретала по шведској територији кад је хтела.

Па, ниси читао шта сам написао. Шетали би и по нашој. И пљачкали би шта стигну. Али би бар избегли разарања, геноцид и распарчавање. Ако би били вешти - избегли би и комунисте на крају рата.
А ако би се имали мало и среће - Албанија више не би постојала нити би било Шиптара на Косову.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 1 гост